Tabulky 2006  (stav k 20.10.)                                                 zpět

jestli jsem někoho v tabulkách vynechal nebo mu nenapsal nejlepší výkon, ať mi prosím napíše na adresu tom.gorner@seznam.cz nebo mi nechte vzkaz na nástěnce na stadionu

disciplína výkon jméno roč. místo datum
60m 8,23 Kodýdková Kristýna 91 Domažlice 13.5.
8,30 Kavalová Alena 90 Praha 5.2.
8,31 Štychová Martina92 Plzeň 27.5.
8,44 Šindelářová Lucie 92 Domažlice 6.6.
8,53 Handschuhová Soňa 92 Domažlice 6.6.
8,83 Kodýdková Dana 91 Plzeň 27.5.
8,83 Ježková Zdeňka91 Plzeň 23.9.
8,87 Křížová Jana 92 Plzeň 27.5.
8,98 Siegelmannová Petra92 Domažlice 13.5.
100m 13,25 Kavalová Alena 90 Plzeň 27.5.
13,43 Jínová Alexandra89 Plzeň 3.6.
13,72 Šedinová Daniela88 Bílina 17.9.
13,82 Hezoučká Šárka87 Plzeň 23.8.
13,98 Škarková Petra88 Domažlice 13.5.
14,19 Kodýdková Dana 91 Plzeň 3.6.
14,65 Havlíková Martina 90 Plzeň 27.5.
14,98 Svobodová Sylvie 88 Bílina 17.9.
150m 19,71 Kodýdková Kristýna 91 Domažlice 13.5.
21,12 Štychová Martina92 Domažlice 13.5.
21,61 Kodýdková Dana 91 Plzeň 5.7.
21,96 Ježková Zdeňka91 Domažlice 13.5.
21,96 Křížová Jana 92 Plzeň 5.7.
200m 27,71 Kavalová Alena 90 Břeclav 14.10.
27,74 Jínová Alexandra 89 Plzeň 3.6.
27,87 Hezoučká Šárka87 Tábor 22.7.
27,96 Škarková Petra88 Bílina 17.9.
28,41 Pšajdlová Lenka86 Plzeň23.8.
28,52 Vasková Martina85 Bílina 17.9.
28,62 Kavijová Petra 88 Sušice 4.10.
29,16 Šedinová Daniela 88 Plzeň 26.8.
29,97 Havlíková Martina 90 Sušice 4.10.
31,64 Votípková Lenka90 Domažlice 13.5.
300m 45,81 Štychová Martina92 Plzeň 23.9.
48,09 Šlechtová Štěpánka92 Domažlice 13.5.
400m 62,46 Vasková Martina85 Plzeň 27.5.
63,81 Šedinová Daniela 88 Plzeň 26.8.
64,76 Svobodová Sylvie88 Domažlice 13.5.
64,77 Škarková Petra88 Bílina 17.9.
66,55 Kavijová Petra88 Bílina 17.9.
800m 2:20,33 Svobodová Sylvie88 Domažlice 13.5.
2:27,80 Vasková Martina85 Bílina10.6.
2:29,44 Kavijová Petra88 Sušice 4.10.
2:33,03 Hezoučká Šárka87 Tábor23.7.
2:38,92 Jelínková Andrea88 Sušice 4.10.
2:40,97 Šlechtová Štěpánka92 Domažlice 6.6.
2:49,21 Kodýdková Dana 91 Plzeň6.7.
2:51,95 Křížová Jana 92 Plzeň6.7.
1 500m 4:50,58 Svobodová Sylvie88 Praha18.2.
5:02,79 Beroušková Kateřina91 Plzeň 3.6.
5:47,57 Šlechtová Štěpánka92 Domažlice 13.5.
3 000m 10:23,94 Svobodová Sylvie88 Ostrava1.7.
11:29,30 Beroušková Kateřina91 Bílina10.6.
Půlmaraton 1:24:54 Štroblová Eva83 Praha1.4.
60m př.-jun. 9,97 Hezoučká Šárka87 Praha5.2.
11,48 Kozáková Ivana87 Praha5.2.
60m př.-dor. 10,16 Vavrečková Veronika 90 Praha5.2.
60m př.-žák. 9,75 Kodýdková Dana91 Praha4.3.
11,41 Šindelářová Lucie92 Praha5.2.
11,73 Křížová Jana 92 Praha5.2.
100m př. 16,12 Kodýdková Dana91 Plzeň 5.7.
17,91 Šindelářová Lucie92 Plzeň 23.9.
žákyně 18,41 Křížová Jana92 Plzeň 23.9.
20,16 Jandová Martina92 Plzeň 26.8.
100m př. dor. 16,19 Kavalová Alena 90 Plzeň 27.5.
100m př. ženy 16,19 Hezoučká Šárka87 Plzeň6.9.
17,26 Kavalová Alena 90 Plzeň 3.6.
17,67 Vavrečková Veronika90 Plzeň 26.8.
200m př. 32,49 Kodýdková Dana91 Plzeň 27.5.
žákyně 36,28 Jandová Martina92 Plzeň 23.9.
37,36 Křížová Jana92 Domažlice 13.5.
400m př. 67,51 Pšajdlová Lenka86 Plzeň 3.6.
73,42 Škarková Petra88 Plzeň 26.8.
75,38 Votípková Lenka90 Domažlice 13.5.
79,34 Votípková Hana87 Plzeň 26.8.
Výška 168 Vavrečková Veronika90 Praha5.2.
165 Kovarovičová Jana87 Plzeň 3.6.
158 Hezoučká Šárka87 Praha7.10.
150 Jandová Martina90 Praha5.2.
150 Kodýdková Dana91 Domažlice 13.5.
150 Novotná Denisa90 Domažlice 13.5.
150 Šindelářová Lucie92 Domažlice 13.5.
145 Votípková Lenka 90 Plzeň 3.6.
140 Votípková Hana87 Plzeň 26.8.
135 Křížová Jana 92 Praha5.2.
Dálka 536 Kodýdková Kristýna 91 Domažlice 6.6.
509 Hezoučká Šárka87 Praha7.10.
508 Vavrečková Veronika90 Praha5.2.
508 Maruniaková Michala83 Plzeň 3.6.
470 Ježková Zdeňka91 Plzeň 27.5.
466 Kodýdková Dana91 Břeclav 14.10.
450 Handschuhová Soňa92 Domažlice 6.6.
447 Štychová Martina92 Plzeň 27.5.
444 Svobodová Sylvie88 Sušice 4.10.
440 Kovarovičová Jana87 Bílina10.6.
420 Kolářová Jaroslava90 Praha5.2.
413 Křížová Jana 92 Plzeň 6.7.
Trojskok 10,45 Maruniaková Michala83 Plzeň 3.6.
Tyč 265 Šindelářová Lucie92 Plzeň 23.9.
240 Kovarovičová Jana87 Stříbro 20.5.
220 Kolářová Jaroslava90 Stříbro 20.5.
200 Šlechtová Štěpánka92 Domažlice 13.5.
Disk 1kg 32,07 Špererová Zdeňka59 Bílina 17.9.
27,72 Hezoučká Šárka87 Stříbro 20.5.
24,16 Křížová Jana92 Domažlice 13.5.
22,61 Siegelmannová Petra92 Plzeň 23.9.
19,22 Hessová Tereza91 Plzeň 26.8.
19,19 Votípková Lenka90 Bílina 17.9.
Oštěp 600g 40,23 Hezoučká Šárka87 Ostrava 1.7.
23,16 Votípková Lenka90 Bílina 17.9.
20,94 Jandová Martina92 Plzeň 26.8.
20,00 Siegelmannová Petra92 Domažlice 13.5.
17,99 Špererová Zdeňka59 Nýřany 14.10.
17,75 Křížová Jana92 Plzeň 6.7.
17,57 Kodýdková Dana91 Plzeň 6.7.
16,81 Hessová Tereza91 Plzeň 26.8.
Kladivo 4kg 32,50 Maruniaková Michala83 Plzeň 3.6.
27,80 Špererová Zdeňka59 Stříbro 20.5.
Koule 3kg 11,40 Vavrečková Veronika90 Plzeň 27.5.
10,79 Křížová Jana92 Plzeň 26.8.
8,90 Siegelmannová Petra92 Domažlice 13.5.
8,44 Hessová Tereza91 Plzeň 26.8.
7,82 Kodýdková Dana91 Plzeň 5.7.
Koule 4kg 13,31 Hezoučká Šárka87 Plzeň5.7.
9,89 Vavrečková Veronika90 Plzeň 26.8.
9,02 Špererová Zdeňka59 Stříbro 20.5.
6,56 Votípková Lenka90 Bílina 17.9.
Sedmiboj 3395 Kodýdková Dana91 Plzeň 5.-6.7.
žák. 3026 Křížová Jana92 Plzeň 5.-6.7.
Sedmiboj jun. 4432 Hezoučká Šárka87 Tábor 22.-23.7.