Tabulky 2006 (stav k 1.12.)                                                 zpět

jestli jsem někoho v tabulkách vynechal nebo mu nenapsal nejlepší výkon, ať mi prosím napíše na adresu tom.gorner@seznam.cz nebo nechte vzkaz na nástěnce na stadionu

disciplína výkon jméno roč. místo datum
60m 7,13 Čada Michal85 Praha 21.1.
7,50 Adámek Martin 86 Praha 5.2.
7,51 Jirotka Jan 88 Praha 5.2.
7,71 Pojar Jan 91 Praha 5.2.
7,98 Mazanec Zdeněk 91 Plzeň 23.9.
8,17 Úlovec Miroslav 91 Plzeň 27.5.
8,1 Hostýnek Tomáš91 Klatovy 25.9.
8,37 Veselý Václav 92 Plzeň 26.8.
8,38 Bárta Karel 92 Plzeň 5.7.
8,62 Schejbal Oldřich 90 Praha 5.2.
75m 9,75 Hostýnek Tomáš91 Regen 27.9.
100m 11,26 Čada Michal85 Plzeň 23.8.
  11,53 Kyselý Jaroslav85 Č.Buděj. 10.6.
  11,68 Adámek Martin 86 Praha 21.5.
  11,74 Cerina Petr84 Č.Buděj. 10.6.
  12,00 Jirotka Jan88 Klatovy 16.9.
  12,01 Kovařík Jindřich85 Sušice 2.9.
  12,13 Říha Karel90 Č.Buděj. 10.6.
  12,29 Janda Michal89 Sušice 4.10.
  12,31 Pojar Jan91 Klatovy 16.9.
  12,41 Sekyra Miroslav85 Praha 21.5.
  12,92 Hess Jaromír89 Domažlice 13.5.
  12,98 Jablonskij Alexandr88 Sušice 4.10.
150m 17,28 Čada Michal85 Praha 13.1.
18,42 Pojar Jan91 Plzeň 23.9.
20,06 Mazanec Zdeněk 91 Domažlice 13.5.
20,51 Úlovec Miroslav 91 Praha 5.2.
200m 23,30 Čada Michal85 Plzeň 23.8.
23,47 Kyselý Jaroslav85 Klatovy 16.9.
25,13 Kovařík Jindřich85 Sušice 2.9.
25,68 Čenščák Daniel90 Plzeň 26.8.
26,29 Sekyra Miroslav85 Praha 21.5.
26,71 Hess Jaromír89 Domažlice 13.5.
300m 37,10 Čada Michal85 Praha 13.1.
41,21 Procházka Michal91 Plzeň 23.9.
44,26 Hostýnek Tomáš91 Plzeň 26.8.
44,87 Bárta Karel92 Domažlice 13.5.
400m 53,03 Cerina Petr84 Č.Buděj. 10.6.
53,07 Čenščák Daniel90 Plzeň 26.8.
56,16 Bendl Martin88 Sušice 4.10.
800m 2:00,19 Čenščák Daniel90 Sušice 2.9.
2:01,59 Brůha Lukáš84 Sušice 2.9.
2:05,19 Görner Tomáš81 Č.Buděj. 10.6.
2:08,15 Procházka Michal91 Plzeň 26.8.
2:18,54 Svoboda Roman90 Plzeň 26.8.
2:19,23 Jelínek Jakub89 Plzeň 26.8.
1000m 2:45,9 Görner Tomáš81 Klatovy 1.6.
2:48,9 Jablonskij Alexandr88 Klatovy 1.6.
2:51,2 Procházka Michal91 Klatovy 1.6.
3:28,64 Bárta Karel92 Plzeň 6.7.
1500m 4:10,42 Čenščák Daniel90 Klatovy 16.9.
4:10,47 Görner Tomáš81 Plzeň 27.5.
4:12,97 Kůra Luboš82 Klatovy 16.9.
4:18,05 Kořán Jakub88 Jihlava 3.6.
4:21,74 Procházka Michal91 Č.Buděj. 10.6.
4:27,06 Jablonskij Alexandr88 Plzeň 27.5.
4:31,16 Brůha Lukáš84 Praha 21.5.
5:09,57 Bárta Karel92 Domažlice 13.5.
5:11,73 Kaisr Marek91 Domažlice 13.5.
3 000m 9:08,47 Görner Tomáš81 Sušice 2.9.
9:20,34 Urbánek Jaromír78 Praha14.2.
11:22,78 Bárta Karel92 Plzeň 23.9.
5000m 16:18,31 Kořán Jakub88 Klatovy 16.9.
16:38,33 Kůra Luboš82 Jihlava 3.6.
17:38,83 Filipčík Miroslav73 Jihlava 3.6.
10 000m 34:25,70 Kořán Jakub88 Č.Buděj. 10.6.
38:09,88 Filipčík Miroslav73 Č.Buděj. 10.6.
Půlmaraton 1:16:37 Kůra Luboš82 Praha 1.4.
4*100m 45,49 Jirotka, Cerina, Kyselý, Koptík Praha 21.5.
45,57 Cerina, Kyselý, Říha, Jirotka Č.Buděj. 10.6.
46,15 Kovařík, Cerina, Pojar, Kyselý Klatovy 16.9.
4*400m 3:37,27 Cerina, Poláček, Jirotka,Čenščák Sušice 2.9.
3:43,9 Čenščák, Adámek, Trojan, Cerina Jihlava 3.6.
3*300 2:12,95 Malán, Hostýnek, Procházka Plzeň 23.9.
400-300-200-100 2:06,90 Görner, Cerina, Kyselý, Čada Plzeň 23.8.
60m př. 9,68 Opatrný Martin91 Praha 5.2.
žáci 10,95 Úlovec Miroslav 91 Praha 5.2.
100m př. 17,11 Úlovec Miroslav 91 Domažlice 13.5.
žáci 18,12 Beneš Martin91 Domažlice 13.5.
18,44 Haas Karel91 Plzeň 23.9.
18,51 Veselý Václav92 Plzeň 23.9.
20,48 Bárta Karel92 Plzeň 5.7.
110m př. 15,95 Koptík Tomáš83 Praha 21.5.
200m př. 30,88 Úlovec Miroslav 91 Domažlice 13.5.
žáci 36,04 Veselý Václav92 Plzeň 26.8.
37,28 Hostýnek Tomáš91 Domažlice 13.5.
400m př. 59,80 Trojan Vojtěch88 Klatovy 16.9.
62,69 Cerina Petr84 Praha 21.5.
1500m př. 5:35,82 Malán Ladislav91 Plzeň 23.9.
3000m př. 10:22,64 Kořán Jakub88 Praha 21.5.
Chůze 10 km 48:49 Beck Jiří75 Hronov10.9.
52:39 Kůra Luboš82 Praha6.5.
56:29 Görner Tomáš81 Domažlice17.6.
57:58 Hostýnek Jiří61 Domažlice17.6.
1:00:01 Bittengl Zdeněk61 Praha6.5.
1:00:28 Hebký Robert50 Hronov10.9.
Chůze 20 km 1:58:09 Görner Tomáš81 Poděbrady8.4.
2:09:57 Bittengl Zdeněk61 Poděbrady8.4.
Výška 205 Kleisner Václav83 Brno3.5.
195 Poláček Zdeněk86 Klatovy. 27.6.
189 Koptík Tomáš 83 Sušice 2.9.
182 Bendl Martin 89 Sušice 4.10.
180 Jirotka Jan 88 Sušice 2.9.
178 Janda Michal89 Sušice 4.10.
162 Hostýnek Tomáš91 Plzeň 26.8.
160 Beneš Martin91 Domažlice 6.6.
154 Bárta Karel 92 Plzeň 6.7.
Tyč 400 Koptík Tomáš83 Praha 21.5.
340 Šelmát Václav77 Č.Buděj. 10.6.
325 Frič Jaromír53 Jihlava 3.6.
260 Bárta Karel 92 Plzeň 26.8.
250 Kaisr Marek91 Domažlice 13.5.
240 Beneš Martin91 Domažlice 13.5.
Dálka 739Čada Michal 85 Praha 25.2.
662 Poláček Zdeněk86 Plzeň 13.10.
652 Koptík Tomáš83 Praha 21.5.
631 Cerina Petr84 Praha 21.5.
606 Jirotka Jan 88 Plzeň 27.5.
590 Sekyra Miroslav85 Praha 21.5.
588Adámek Martin 86 Praha21.5.
585 Říha Karel90 Plzeň 26.8.
557 Opatrný Martin90 Praha5.2.
532 Jablonskij Alexandr88 Sušice 4.10.
523 Úlovec Miroslav91 Plzeň 27.5.
511 Hostýnek Tomáš91 Regen 27.9.
506 Mazanec Zdeněk91 Domažlice 13.5.
498Frydrych Petr 88 Sušice 4.10.
481 Haas Karel91 Plzeň 23.9.
471 Schejbal Oldřich90 Plzeň 26.8.
458 Bárta Karel92 Plzeň6.7.
Trojskok 13,71Adámek Martin 86 Brno3.5.
11,09 Jirotka Jan 88 Č.Buděj. 10.6.
Koule 7,26kg 12,66 Virt Karel 67 Č.Buděj. 10.6.
12,34Frydrych Petr 88 Nýřany14.10.
10,36 Frič Jaromír 53 Praha 21.5.
10,08 Pour Miroslav 74 Praha 21.5.
9,33 Johánek Martin 86 Č.Buděj. 10.6.
8,42 Klečka Jiří 56 Nýřany14.10.
7,20 Boldan Arnošt 34 Nýřany14.10.
Koule 6kg 13,23Frydrych Petr 88 Praha5.2.
Koule 5kg 12,47 Opatrný Martin90 Praha5.2.
dorostenci 10,96 Schejbal Oldřich 90 Plzeň 27.5.
10,13Nedoma Jakub 89 Domažlice 13.5.
Koule 4kg 13,11Pojar Jan 91Plzeň 26.8.
žáci 12,12 Schejbal Miroslav 92 Plzeň 23.9.
9,73 Haas Karel 91 Plzeň 23.9.
8,46 Bárta Karel 92 Plzeň 6.7.
Kladivo 7,26kg 42,36 Pour Miroslav 74 Jihlava 3.6.
34,05 Šota Antonín 52 Klatovy 16.9.
26,91 Boldan Arnošt 34 Nýřany14.10.
26,49 Frydrych Petr 88 Nýřany14.10.
24,36 Kudry Juraj 86 Č.Buděj. 10.6.
18,42 Klečka Jiří 56 Nýřany14.10.
Disk 2kg 38,94 Virt Karel 67 Sušice 2.9.
37,12 Frydrych Petr 88 Nýřany14.10.
32,75 Frič Jaromír 53 Praha 21.5.
25,03 Klečka Jiří 56 Nýřany14.10.
24,49 Boldan Arnošt 34 Nýřany14.10.
21,25 Johánek Martin 86 Č.Buděj. 10.6.
Disk 1,5kg 27,21 Schejbal Oldřich 90 Plzeň 27.5.
dorostenci 21,83 Nedoma Jakub 89 Domažlice 13.5.
Disk 1kg 33,27 Schejbal Miroslav 92 Plzeň 27.5.
žáci 19,07 Bárta Karel 92 Domažlice 13.5.
Oštěp 600g 47,55Pojar Jan 91 Sušice 2.9.
žáci,dorostenci 39,12 Schejbal Miroslav 92Plzeň 26.8.
28,44 Schejbal Oldřich 90 Plzeň 27.5.
25,65 Nedoma Jakub 89 Domažlice 13.5.
21,35 Bárta Karel 92 Plzeň 5.7.
Oštěp 800g 70,91 Frydrych Petr 88Česká Lípa 29.4.
52,14 Kudry Juraj 86 Sušice 2.9.
38,94 Šelmát Václav 77 Č.Buděj. 10.6.
36,59 Pour Miroslav 74 Praha 21.5.
28,38 Klečka Jiří 56 Nýřany14.10.
25,87 Mikšovský Petr 84 Č.Buděj. 10.6.
19,38 Boldan Arnošt 34 Nýřany14.10.
Devítiboj žáci 2733 Bárta Karel 92 Plzeň 5.-6.7.