Tabulky 2005

jestli jsem někoho v tabulkách vynechal nebo mu nenapsal nejlepší výkon, ať mi prosím napíše na adresu tom.gorner@seznam.cz nebo nechte vzkaz na nástěnce na stadionu

disciplína výkon jméno roč. místo datum
60m 7,11 Čada Michal 85 Domažlice 11.6.
7,48 Sekyra Miroslav 85 Praha 6.2.
7,54 Adámek Martin 86 Domažlice 11.6.
7,59 Jirotka Jan 88 Praha 6.2.
7,85 Hess Jaromír89 Praha 6.2.
7,88 Pojar Jan 91 Praha 24.9.
8,07 Opatrný Martin 90 Praha 6.2.
8,08 Sdurko Adam89 Praha 6.2.
8,63 Krásnický Václav91 Praha 6.2.
8,67 Úlovec Miroslav91 Praha 6.2.
8,7 Hostýnek Tomáš 91 Klatovy 29.9.
9,01 Haas Karel 91 Praha 24.9.
100m 11,34 Čada Michal 85 Kladno 6.9
  11,47 Kyselý Jaroslav 85 Plzeň 17.9.
11,65 Adámek Martin 86 Plzeň 14.5.
11,75 Cerina Petr 84 Praha 4.9.
12,11 Jirotka Jan 85 Tábor 24.9.
12,50 Hess Jaromír89 Plzeň28.5.
150m 18,5 Pojar Jan91 Klatovy29.9.
19,8 Úlovec Miroslav91 Klatovy29.9.
200m 23,09 Čada Michal85 Plzeň28.5.
  23,21 Kyselý Jaroslav85 Praha17.9.
24,24 Adámek Martin86 Plzeň 7.9
24,52 Cerina Petr84 M.Lázně 31.8.
25,43 Hess Jaromír89 Plzeň28.5.
300m 39,38 Adámek Martin86 Domažlice20.8.
42,81 Opatrný Martin 90 Praha 6.2.
400m 54,16 Adámek Martin86 Praha 6.2.
800m 2:01,87 Brůha Lukáš84 Domažlice21.5.
  2:02,39 Görner Tomáš81 Praha17.9.
2:19,93 Procházka Michal91 Praha24.9.
2:28,95 Kaisr Filip89 Praha 6.2.
2:36,23 Kaisr Marek91 Praha 6.2.
1000m 2:48,0 Kořán Jakub88 Viechtach
3:07,5 Procházka Michal91 Plzeň 31.8.
1 500m 4:08,64 Kůra Luboš82 Bílina 4.6.
4:11,03Görner Tomáš 81 Plzeň18.6.
4:12,73 Kořán Jakub88 Praha 17.9.
4:12,73 Urbánek Jaromír78 Praha 4.9.
4:57,01 Svoboda Roman90 Praha24.9
5:49,65 Malán Ladislav91 Plzeň 28.5.
3 000m 9:19,90 Görner Tomáš81 Praha6.2.
  9:24,66 Kůra Luboš82 Domažlice21.5.
9:41,00 Urbánek Jaromír78 Praha 18.1.
5000m 16:01,37 Kůra Luboš82 Praha 17.9.
  16:38,50Görner Tomáš 81 Praha 22.2.
10 000m 36:12,05 Kořán Jakub88 Praha 4.9.
60m př. 10,61 Janda Michal89 Praha 6.2.
11,05 Sdurko Adam89 Praha 6.2.
11,12 Úlovec Miroslav91 Praha 6.2.
11,14 Hess Jaromír89 Praha 6.2.
100m př. 17,95 Úlovec Miroslav91 Praha24.9.
110m př. 15,56 Koptík Tomáš83 Praha17.9.
200m př. 31,55 Úlovec Miroslav91 Praha24.9.
400m př. dci 61,15 Bendl Martin88 Plzeň28.5.
  70,13 Sdurko Adam89 Plzeň28.5.
400m př. 63,82 Cerina Petr84 Praha17.9.
66,84 Šelmát Václav77 Praha17.9.
1500m př. 5:51,47 Kaisr Marek91 Praha24.9.
5:56,80 Malán Ladislav91 Praha24.9.
2000m př. 6:20,81 Kořán Jakub88 Tábor24.9.
7:59,79 Kaisr Filip89 Tábor24.9.
3000m př. 10:02,56 Kůra Luboš82 Plzeň18.6.
10:50,63 Kořán Jakub88 Plzeň18.6.
Chůze 10 km 52:12 Kůra Luboš82 Domažlice11.6.
52:39Görner Tomáš 81 Domažlice11.6.
54:49 Beck Jiří75 Domažlice 11.6.
56:16 Hostýnek Jiří61 Domažlice11.6.
57:55 Bittengl Zdeněk61 Domažlice 11.6.
59:42 Hebký Robert50 Domažlice 11.6.
Chůze 20 km 1:51:20Görner Tomáš 81 Poděbrady 9.4.
1:55:19 Beck Jiří75 Brandýs 7.5.
1:55:52 Kůra Luboš81 Brandýs7.5.
  1:59:51 Hostýnek Jiří61 Brandýs7.5.
2:00:42 Bittengl Zdeněk61 Brandýs7.5.
2:10:04 Hebký Robert50 Brandýs7.5.
Výška 202 Malík Jan77 Praha18.1.
200 Kleisner Václav83 Tábor14.8.
196 Koptík Tomáš83 Praha4.9.
195 Poláček Zdeněk86 Klatovy27.9.
187 Sekyra Miroslav 85 Praha 6.2.
170 Bendl Martin88 Praha 6.2.
168 Opatrný Martin90 St.Boleslav10.6.
165 Jirotka Jan 88 Praha 6.2.
165 Janda Michal89 Praha 6.2.
145 Krásnický Václav91 Praha 6.2.
140 Hostýnek Tomáš91 Praha24.9.
130 Valeček Jan90 Praha24.9.
Tyč 380 Koptík Tomáš83 Bílina4.6.
330 Šelmát Václav77 Praha4.9
  300 Opatrný Martin90 St.Boleslav 10.6.
Dálka 736Čada Michal 85 Kladno 2.7.
656 Sekyra Miroslav 85 Praha6.2.
629 Poláček Zdeněk86 Plzeň 24.9.
627 Adámek Martin86 Plzeň 24.9.
613 Cerina Petr84 Praha 17.9.
602 Jirotka Jan88 Plzeň 28.5.
587 Opatrný Martin90 Jablonec 10.9.
543 Sdurko Adam 89 Plzeň28.5.
518 Svoboda Roman90 Praha24.9.
479Pojar Jan 91 Plzeň28.5.
472 Krásnický Václav91 Praha 6.2.
462 Hostýnek Tomáš91 Klatovy29.9.
432 Valeček Jan90 Praha24.9.
Trojskok 13,71Adámek Martin 86 Plzeň14.5.
13,40 Kleisner Václav83 Praha4.9.
12,07 Cerina Petr84 Praha4.9.
11,97 Jirotka Jan88 Tábor 24.9.
Koule 4kg 13,29Opatrný Martin 90 Praha24.9.
12,23Pojar Jan 91Plzeň 31.8.
10,67Schejbal Oldřich 90 Praha24.9.
9,02Haas Karel 91 Praha24.9.
Koule 5kg 14,11Frydrych Petr 88Tábor 24.9.
9,56Nedoma Jakub 89Praha 6.2.
8,67Hess Jaromír 89Plzeň 28.5.
Koule 6kg 11,67Kudry Juraj86 Praha 6.2.
Koule 7,25kg 12,60Virt Karel 67 Praha 4.9.
11,82 Kleisner Václav83Praha 6.2.
9,77 Sekyra Miroslav 85 Praha6.2.
Disk 1kg 33,15Opatrný Martin 90Plzeň 28.5.
23,83 Schejbal Oldřich90 Praha24.9.
18,57 Malán Ladislav91 Plzeň 28.5.
Disk 1,5kg 39,48Frydrych Petr 88Tábor 24.9.
Disk 2kg 39,93Virt Karel 67 Praha 4.9
Oštěp 600g 72,80Frydrych Petr 88 Klatovy29.9.
44,57 Pojar Jan91 Praha24.9.
41,21 Martin Opatrný91 St.Boleslav10.6.
32,32 Úlovec Miroslav91 Klatovy29.9.
28,79 Schejbal Oldřich 90 Praha24.9.
Oštěp 700g 70,65Frydrych Petr 88 Budapest11.6.
Oštěp 800g 65,97Frydrych Petr 88 Praha17.9.
53,29Kudry Juraj86 Plzeň 28.5.
Kladivo 7,25kg 42,96Pour Miroslav 74 Bílina4.6.