Vybrané závody 2007

 

 

Leden:

      27.1. Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje (M-Ž-J-D) v hale - Praha Strahov - ZRUŠENO!!!!

               Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ST.Ž. (1. část) -  Praha Strahov

 

Únor:           

 9.- 11.2.  Mistrovství ČR (M-Ž-J-D-ST.Ž.) ve vícebojích - Praha Strahov

17.-18.2.  Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Praha Stromovka

24.-25.2.  Mistrovství ČR mužů a žen v hale - Praha Stromovka

 

Březen:  

    3.-4.3.  Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale - Praha Strahov

       11.3.  Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ST.Ž (2. část) - Praha Strahov

       17.3.  Mistrovství ČR v přespolním běhu (M-Ž-J-D-ST.Ž) - Frýdek-Místek

       24.3.  Hervis půlmaraton Praha

 

Duben:       

       14.4.  Oblastní přebor v přespolním běhu - Bělá nad Radbuzou (všechny kategorie)

       24.4.  Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen - Poděbrady

30.4.- 1.5. Akademické MČR na dráze - Liberec

 

Květen:

        5.5.  1.kolo chůze do 2.ligy mužů - Olomouc (10km)

        6.5.  1.mítink SZA - Sušice

        8.5.  Okresní přebor v přespolním běhu - Mochtín (všechny kategorie)

      12.5.  2.kolo chůze do 2.ligy mužů - Praha (10km)

      12.5.  1.kolo OMD staršího žactva - Plzeň

      13.5.  Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen - Praha

      16.5.  1.kolo OMD mladšího žactva - Klatovy

      19.5.  1.kolo 2.ligy - ženy, muži - Jihlava (muži 10 000m, ženy 3000m, štafeta 4 x 100)

      26.5.  Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje (M-Ž-J-D) na dráze - Plzeň

      26.5.  3.kolo chůze do 2.ligy mužů - Třebíč (10km)

 

Červen:

        2.6.  Mistrovství ČR v chůzi na 20 km - Domažlice

        2.6.  2.kolo 2.ligy - ženy, muži - Tábor (ženy i muži 5000m, 4 x 400m)

        6.6.  Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ml.žactva ve vícebojích - Plzeň

8.- 10.6.  Mistrovství ČR (M-Ž-J-D-ST.Ž.) ve vícebojích - Olomouc

        9.6.  1.kolo OMD staršího žactva - Karlovy Vary

      13.6.  2.kolo OMD mladšího žactva - Sušice

      16.6.  3.kolo 2.ligy - ženy, muži - Sušice (ženy i muži 3000m př., 4 x 100m)

      23.6.  4.kolo chůze do 2.ligy mužů - Jablonec (10km)

23.- 24.6  Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze - Kladno

30.6.-1.7. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze - Třinec

 

Červenec:

 5.- 6.7.   Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje (M-Ž-J-D) ve vícebojích - Plzeň

     14.7.  2.mítink SZA - Mariánské Lázně

 

Srpen:

     18.8.  5.kolo chůze do 2.ligy mužů - Hronov (10km)

     18.8.  Chodská patnáctistovka a memoriál Ivana Kitzbergera - Domažlice

25.8.-2.9. Mistrovství světa v atletice - Osaka

     25.8.  4.kolo 2.ligy - ženy, muži  - Klatovy (ženy i muži 5000m, 4 x 400m)

     28.8.  3.mítink SZA - Plzeň

 

Září:

    

  1. -2.9.  Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let - Jablonec

       9.9.  5.kolo 2.ligy - ženy, muži - Pacov (ženy i muži 3000m, 4 x 100m)

     12.9.  3.kolo OMD mladšího žactva- Domažlice

15.-16.9. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze - Břeclav

     22.9.  Finále OMD mladšího žactva - Karlovy Vary

     22.9.  3.kolo OMD staršího žactva - Klatovy

hlavní stránka