Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Datum konání : 6.2.2005 
Místo konání : Praha-Strahov 
Pořadatel :  
Výsledky zpracoval :  
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
60 m/Žáci/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
DOMAZ
7.48
   
 
2Opatrný Martin
90
TJKLA
8.07
   
 
3Sklenář Radek
91
ACDKV
8.20
   
 
4Úlovec Miroslav
91
TJKLA
8.67
   
 
5Cuper Tomáš
91
UNICH
8.75
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
DOMAZ
7.64
   
 
2Plincelner Ondřej
90
TACHO
7.93
   
 
3Novosad Stanislav
91
SUSIC
8.58
   
 
4Krásnický Václav
91
TJKLA
8.63
   
 
5Havlíček Daniel
91
SOPLZ
8.94
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Synek Petr
90
SUSIC
7.58
   
 
2Janeček Jakub
90
AKSOK
8.04
   
 
3Šlechta David
91
ACDKV
8.28
   
 
4Horák Daniel
91
SOPLZ
8.37
   
 
5Hodek Ondřej
90
SOPLZ
8.93
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
7.82
   
 
2Ron Martin
90
SUSIC
7.84
   
 
3Horák Jan
90
SKPLZ
8.07
   
 
4Pittr Pavel
90
SKPLZ
8.38
   
 
5Písařík Filip
90
KVARY
8.65
   
 
  
60 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
DOMAZ
7.48
   
 
2Synek Petr
90
SUSIC
7.58
   
 
3Jahn Michal
90
DOMAZ
7.58
   
 
4=Plincener Ondřej
90
TACHO
7.85
   
 
4=Tonka Pavel
90
CHODO
7.85
   
 
6Ron Martin
90
SUSIC
7.87
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
DOMAZ
17.72
   
 
2Jahn Michal
90
DOMAZ
18.35
   
 
3Tonka Pavel
91
CHODO
18.82
   
 
4Pyšek Jiří
90
SKPLZ
20.56
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ron Martin
90
SUSIC
18.32
   
 
2Synek Petr
90
SUSIC
18.36
   
 
3Janeček Jakub
90
AKSOK
19.58
   
 
4Ostratický Tomáš
90
CHODO
19.61
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ostratický Tomáš
90
CHODO
41.36
   
 
2Čenščák Daniel
90
STRIB
42.94
   
 
3Havlíček Radek
90
CHODO
43.19
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Opatrný Martin
90
TJKLA
42.81
   
 
2Horváth Michal
90
CHODO
44.35
   
 
3Valenta Ladislav
90
CHODO
44.96
   
 
4Hodek Ondřej
90
SOPLZ
47.29
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Písařík Filip
90
KVARY
45.95
   
 
2Vatral Tomáš
91
OSTRO
46.67
   
 
3Hecler Daniel
91
SKPLZ
47.45
   
 
  
800 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čenščák Daniel
90
STRIB
2:09.94
   
 
2Pyšek Jiří
90
SKPLZ
2:14.50
   
 
3Havlíček Radek
90
CHODO
2:15.66
   
 
4Kocáb Jan
90
SKPLZ
2:15.77
   
 
5Šedina Karel
90
SUSIC
2:31.25
   
 
6Kmoch Martin
90
AKSOK
2:32.13
   
 
7Kaisr Marek
91
TJKLA
2:36.23
   
 
8Kohout Matěj
91
TACHO
2:37.36
   
 
9Pavelka Jan
90
OSTRO
2:40.60
   
 
  
60 m překážek/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Synek Petr
90
SUSIC
8.92
   
 
2Kohut Jan
90
STRIB
9.45
   
 
3Tonka Pavel
91
CHODO
9.54
   
 
4Jirman Jakub
91
STOPR
9.55
   
 
5Cuper Tomáš
91
UNICH
10.37
   
 
  
60 m překážek/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mareš Jan
90
SUSIC
10.39
   
 
2Horák Daniel
91
SOPLZ
10.53
   
 
3Šedina Karel
90
SUSIC
10.62
   
 
4Horvath Michal
90
CHODO
10.85
   
 
5Úlovec Miroslav
91
TJKLA
11.12
   
 
6Karlíček Daniel
91
SOPLZ
11.40
   
 
  
skok vysoký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Foks Miroslav
90
TACHO
1.73
   
 
2Plincelner Ondřej
90
TACHO
1.60
   
 
3Tomek Vladimír
91
ACDKV
1.60
   
 
4Mareš Jan
90
SUSIC
1.60
   
 
5Horák Jan
90
SKPLZ
1.55
   
 
6Krásnický Václav
91
TJKLA
1.45
   
 
  
skok o tyči/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Horák Jan
90
SKPLZ
2.60
   
 
2Mareš Jan
90
SUSIC
2.40
   
 
3Šedina Karel
90
SUSIC
2.25
   
 
  
skok daleký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kohut Jan
90
STRIB
5.64
   
 
2Ron Martin
90
SUSIC
5.37
   
 
3Jirman Jakub
91
STOPR
5.17
   
 
4Šlechta David
91
ACDKV
4.93
   
 
5Krásnický Václav
91
TJKLA
4.72
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Opatrný Martin
90
TJKLA
13.00
   
 
2Foks Miroslav
90
TACHO
12.45
   
 
3Zuman Zdeněk
90
AKSOK
10.76
   
 
4Pittr Pavel
90
SKPLZ
10.65
   
 
5Valenta Ladislav
90
CHODO
10.18
   
 
6Šlechta David
91
ACDKV
9.94
   
 
7Novosad Stanislav
91
SUSIC
9.34
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
7.47
   
 
2Sandr Ota
88
KVARY
7.93
   
 
3Jirovec Jan
89
CHODO
7.98
   
 
4Němec František
88
SOPLZ
7.99
   
 
5Černý Jan
89
SKPLZ
8.13
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Oudes Filip
88
SUSIC
7.44
   
 
2Žitník Petr
88
SUPLZ
7.55
   
 
3Vodička Petr
89
ACSML
7.82
   
 
4Hess Jaromír
89
TJKLA
7.85
   
 
5Michajliv Tomáš
89
CHODO
8.12
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck Tomáš
88
ACSML
7.46
   
 
2Karlík Ondřej
88
SOPLZ
7.75
   
 
3Zdeněk Karel
89
SUSIC
7.82
   
 
4Sdurko Adam
89
TJKLA
8.08
   
 
5Ptáčník Stanislav
89
SKPLZ
8.09
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirotka Jan
88
TJKLA
7.63
   
 
2Matička Jan
88
UNICH
7.79
   
 
3Junker Filip
89
CHODO
7.90
   
 
4Krcheň Michal
88
SUPLZ
8.08
   
 
5Hassan Daniel
89
SKPLZ
8.23
   
 
  
60 m/Dorostenci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck Tomáš
88
ACSML
7.41
   
 
2Oudes Filip
88
SUSIC
7.44
   
 
3Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
7.52
   
 
4Žitník Petr
88
SUPLZ
7.54
   
 
5Jirotka Jan
88
TJKLA
7.59
   
 
6Karlík Ondřej
88
SOPLZ
7.84
   
 
  
60 m překážek/Dorostenci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Movák Michal
88
UNICH
8.30
   
 
2Gutwirt Miroslav
88
AKMOS
8.90
   
 
3Volák Martin
89
SKPLZ
8.94
   
 
4Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
8.95
   
 
  
60 m překážek/Dorostenci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck Tomáš
88
ACSML
8.84
   
 
2Janda Michal
89
TJKLA
10.61
   
 
3Sdurko Adam
89
TJKLA
11.05
   
 
4Hess Jaromír
89
TJKLA
11.14
   
 
  
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Frydrych Petr
88
TJKLA
13.78
   
 
2Machač Bohuslav
89
SKPLZ
13.42
   
 
3Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
12.32
   
 
4Junker Filip
89
CHODO
11.17
   
 
5Zdeněk Karel
89
SUSIC
10.62
   
 
6Jirovec Jan
89
CHODO
10.44
   
 
7Nedoma Jakub
89
TJKLA
9.56
   
 
8Hranička Petr
88
SUSIC
9.47
   
 
9Karlík Ondřej
88
SOPLZ
8.43
   
 
  
vrh koulí 6kg/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janec František
87
CHODO
13.28
   
 
2Ryba Jakub
86
SKPLZ
13.28
   
 
3Michel Ondřej
86
ACDKV
12.52
   
 
4Hamák Michal
87
ACDKV
12.41
   
 
5Kudry Juraj
86
TJKLA
11.67
   
 
6Dušek Jan
87
CHODO
10.03
   
 
7Polívka Jakub
87
SUPLZ
9.93
   
 
8Votípka Michal
87
SUPLZ
8.33
   
 
9Pinkwart Lukáš
87
KVARY
7.75
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Blahut Martin
86
JESPR
7.26
   
 
2Pešík Tomáš
86
KVARY
7.52
   
 
3Carda Václav
81
DOMAZ
7.55
   
 
4Weber Martin
87
DOMAZ
7.71
   
 
5Pinkwart Lukáš
87
KVARY
9.29
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotný Milan
84
KVARY
7.22
   
 
2Cheníček Jan
85
SKPLZ
7.27
   
 
3Sekyra Miroslav
85
TJKLA
7.48
   
 
4Chval Robert
87
SOPLZ
7.73
   
 
5Merunka Jan
86
CHODO
7.75
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mazanec Jan
82
DOMAZ
7.15
   
 
2Malík Jan
87
DOMAZ
7.43
   
 
3Son Nguyen
87
SOPLZ
7.54
   
 
4Touš Nguyen
86
TJKLA
7.66
   
 
5Jiskra František
87
SUPLZ
8.03
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hrubý Marek
86
TABOR
7.23
   
 
2Gregor Jaroslav
83
SAZAV
7.28
   
 
3Suchý Dominik
87
SKPLZ
7.34
   
 
4Šleis Tomáš
85
DOMAZ
7.75
   
 
5Kostilník Jiří
86
ACSML
8.01
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
7.31
   
 
2Adámek Martin
86
TJKLA
7.54
   
 
3Veselý Milan
87
DOMAZ
7.59
   
 
4Průcha Jan
87
ACSML
7.78
   
 
5Hamák Michal
87
ACDKV
7.82
   
 
  
60 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mazanec Jan
82
DOMAZ
7.11
   
 
2Novotný Milan
84
KVARY
7.15
   
 
3Hrubý Marek
86
TABOR
7.21
   
 
4Čermák Michal
87
DOMAZ
7.26
   
 
5=Blahut Martin
86
JESPR
7.29
   
 
5=Cheníček Jan
85
SKPLZ
7.29
   
 
  
60 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gregor Jaroslav
83
SAZAV
7.33
   
 
2Suchý Dominik
87
SKPLZ
7.35
   
 
3Malík Jan
87
DOMAZ
7.48
   
 
4Sekyra Miroslav
85
TJKLA
7.57
   
 
5Pešík Tomáš
86
KVARY
7.60
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mužík Jiří
76
DUKPR
22.14
   
 
2Hrubý Marek
86
TABOR
22.57
   
 
3Kumst František
83
STRIB
24.29
   
 
4Matička Jan
86
UNICH
25.52
   
 
  
200 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mazanec Jan
82
DOMAZ
22.32
   
 
2Přáda Michal
80
DOMAZ
22.99
   
 
3Oudes Filip
88
SUSIC
24.01
   
 
4Prokopec Karel
87
SKPLZ
24.58
   
 
  
200 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hess Jaromír
89
TJKLA
26.02
   
 
2Ptáčník Stanislav
89
SKPLZ
26.44
   
 
  
200 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
23.02
   
 
2Novák Michal
88
UNICH
23.96
   
 
3Veruněk Petr
83
DOMAZ
24.14
   
 
4Gutwirt Miroslav
88
AKMOS
24.64
   
 
  
200 m/Muži/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gregor Jaroslav
83
SAZAV
22.90
   
 
2Parát Aleš
88
TACHO
23.12
   
 
3Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
24.06
   
 
4Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
25.32
   
 
  
200 m/Muži/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Halík Jan
87
DOMAZ
23.40
   
 
2Veselý Milan
87
DOMAZ
23.92
   
 
3Franče Václav
86
SKPLZ
23.96
   
 
4Grüner Tomáš
89
SKPLZ
24.74
   
 
  
200 m/Muži/Běh 7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Houdek Martin
82
DOMAZ
23.68
   
 
2Šleijs Tomáš
85
DOMAZ
24.75
   
 
3Vodička Petr
89
ACSML
25.17
   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Přáda Michal
80
DOMAZ
50.1
   
 
2Szetei Petr
84
DOMAZ
50.7
   
 
3Škoda Jan
88
KVARY
54.0
   
 
4Jiskra František
87
SUPLZ
1:01.5
   
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1=Šrámek Josef
82
DOMAZ
50.86
   
 
1=Hatlman Petr
78
DOMAZ
50.86
   
 
3Stark Michal
89
OSTRO
51.82
   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veruněk Petr
83
DOMAZ
52.33
   
 
2Parát Aleš
88
TACHO
52.37
   
 
3Kvasnička Michal
87
STRIB
53.74
   
 
4Hassan Daniel
89
SKPLZ
1:01.87
   
 
  
400 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Franče Václav
86
SKPLZ
51.51
   
 
2Prokopec Karel
87
SKPLZ
53.98
   
 
3Petráš František
88
UNICH
54.57
   
 
4Michajliv Tomáš
89
CHODO
1:01.46
   
 
  
400 m/Muži/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Chudoba Martin
86
AKTPR
52.71
   
 
2Adámek Martin
86
TJKLA
54.16
   
 
3Bouda Jakub
86
STRIB
54.83
   
 
4Paták Jan
89
SUSIC
59.11
   
 
  
400 m/Muži/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Grüner Tomáš
89
SKPLZ
56.31
   
 
2Kostilník Jiří
86
ACSML
59.34
   
 
  
400 m/Muži/Běh 7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bystřický Ladislav
88
SUPLZ
54.30
   
 
2Průcha Jan
87
ACSML
55.54
   
 
3Karlík Ondřej
88
SOPLZ
1:00.92
   
 
  
400 m/Muži/Běh 8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zelený Tomáš
86
AKSOK
56.98
   
 
2Včala Ctibor
88
SOPLZ
57.17
   
 
3Sandr Ota
88
KVARY
1:03.63
   
 
  
400 m/Muži/Běh 9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pašek Lukáš
88
SKPLZ
56.62
   
 
2Junker Filip
89
CHODO
1:00.57
   
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benka Martin
77
UNICH
1:57.41
   
 
2Mužík Martin
86
STRIB
1:58.28
   
 
3Kvasnička Michal
87
STRIB
1:58.34
   
 
4Stark Michal
89
OSTRO
2:01.12
   
 
5Belada Tomáš
86
KVARY
2:02.13
   
 
6Pašek Michal
87
SKPLZ
2:02.40
   
 
7Neuwirth Miroslav
87
SKPLZ
2:05.41
   
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hanuš Milan
86
UNICH
2:03.34
   
 
2Zíka Jan
87
STRIB
2:04.76
   
 
3Babický František
85
ROKYC
2:05.15
   
 
4Škoda Jan
88
KVARY
2:08.43
   
 
5Kůs Antonín
87
OSTRO
2:08.75
   
 
6Tvardík Josef
87
DOMAZ
2:09.00
   
 
7Brynych Ondřej
88
SOKCB
2:09.82
   
 
  
800 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bystřický Ladislav
88
SUPLZ
2:06.24
   
 
2Paták Jan
89
SUSIC
2:07.49
   
 
3Pašek Lukáš
88
SKPLZ
2:07.51
   
 
4Strnad Jakub
86
SKPLZ
2:08.74
   
 
5Mezuliánik Daniel
89
ROKYC
2:11.13
   
 
6Valdman Václav
88
ACDKV
2:24.09
   
 
  
800 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zicho Matěj
89
OSTRO
2:15.03
   
 
2Loucký Jiří
89
UNICH
2:15.31
   
 
3Hašek Tomáš
89
DOMAZ
2:16.74
   
 
4Votava Jan
89
DOMAZ
2:20.55
   
 
5Ludvík Jan
89
SUPLZ
2:27.29
   
 
6Kaisr Filip
89
TJKLA
2:28.95
   
 
7Šole Václav
83
SOPLZ
2:33:51
   
 
  
3000 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dúbravčík Zdeněk
64
ACSML
8:55.19
   
 
2Švarc Přemysl
85
TTKPZ
8:55.60
   
 
3Paták Pavel
70
TTKPZ
9:17.09
   
 
4Görner Tomáš
81
TJKLA
9:19.90
   
 
5Höferle Michal
88
DOMAZ
9:22.08
   
 
6Koprnický Kamil
66
STRIB
9:37.82
   
 
7Královec Lukáš
85
DOMAZ
9:52.88
   
 
8Sokol Jan
83
AKSOK
-
   
 
  
3000 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beran Marcel
77
SKPLZ
9:39.91
   
 
2Hakl Jiří
82
SKPLZ
9:40.87
   
 
3Zeman Zbyšek
89
TTKPZ
9:44.82
   
 
4Uher Jaroslav
57
SUSIC
10:09.83
   
 
5Hrdlička Vít
87
SUPLZ
10:13.39
   
 
6Picka Matěj
89
TTKPZ
10:33.46
   
 
7Hodan Michal
90
SKPLZ
10:34.00
   
 
8Kožák Jan
89
KVARY
10:43.32
   
 
9Kalš Petr
89
TTKPZ
11:21.99
   
 
  
60 m překážek/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Houdek Martin
82
DOMAZ
8.43
   
 
2Ryba Jakub
86
SKPLZ
8.81
   
 
3Dostál Zdeněk
73
ACSML
9.69
   
 
  
4 x 200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Přáda,Szetei,Hatlman,Šrámek
DOMAZ
1:31.40
   
 
2Halík,Veselý,Faist,Čermák
DOMAZ
1:34.02
   
 
3Veruněk,Šleis,Weber,Houdek
DOMAZ
1:37.89
   
 
4Vodička,Beck,Průcha,Kostilník
ACSML
1:39.90
   
 
  
4 x 200 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1J.Matička,M.Hanuš,F.Petráš,M.Novák
UNICH
1:36.75
   
 
2Šorejs,Grüner,Kroužek,Volák
SKPLZ
1:37.90
   
 
3N.Son,R.Chval,C.Včala,F.Němec
SOPLZ
1:40.89
   
 
4J.Ptáčník,D.Hassan,Kocáb,J.Horák
SKPLZ
1:48.36
   
 
  
skok vysoký/Muži A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Malík Jan
77
TJKLA
1.99
   
 
2Kleisner Václav
83
TJKLA
1.90
   
 
3Kovalský David
87
SKPLZ
1.87
   
 
4Sekyra Miroslav
85
TJKLA
1.87
   
 
5Zeinert Martin
88
SKPLZ
1.83
   
 
6Swierkosz Roman
87
KVARY
1.83
   
 
7=Krcheň Michal
88
SUPLZ
1.79
   
 
7=Dostál Zbyněk
73
ACSML
1.79
   
 
9=Kubát Jan
86
SOPLZ
1.75
   
 
9=Ryba Jakub
86
SKPLZ
1.75
   
 
11Poláček Zdeněk
86
TJKLA
1.75
   
 
12Kozák Marcel
89
KVARY
1.75
   
 
13Karel Zdeněk
89
SUSIC
1.75
   
 
14=Jirovec Jan
89
CHODO
1.75
   
 
14=Hranička Petr
88
SUSIC
1.75
   
 
16Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
1.70
   
 
17Bendl Martin
88
TJKLA
1.70
   
 
18=Kačírek Štěpán
88
TACHO
1.65
   
 
18=Jirotka Jan
88
TJKLA
1.65
   
 
20=Němec František
88
SOPLZ
1.65
   
 
20=Janda Michal
89
TJKLA
1.65
   
 
22Michel Ondřej
86
ACDKV
1.65
   
 
  
skok vysoký/Muži B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Balcar Ondřej
81
OLYPR
2.16
   
 
2Genža Jakub
81
OLYPR
2.05
   
 
3Urban Ladislav
82
OLYPR
1.99
   
 
4Stolín Ondřej
88
JIHLA
1.87
   
 
5Nejedlý Adam
88
DUKPR
1.79
   
 
6Teřl Kamil
88
DUKPR
1.75
   
 
  
vložený závod
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Patlejch Radek
78
SKPLZ
4.70
   
 
2Konečný Martin
84
USKPR
4.40
   
 
3Srp Pavel
86
USKPR
4.10
   
 
4Kučera Robert
88
SPPR4
4.10
   
 
5Volák Martin
89
SKPLZ
3.60
   
 
6=Ryba Jakub
86
SKPLZ
3.40
   
 
6=Melničuk David
89
LITVI
3.40
   
 
8Šelmát Václav
77
TJKLA
3.20
   
 
9Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
3.00
   
 
  
skok daleký/Muži A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cheníček Jan
85
SKPLZ
6.78
   
 
2Suchý Dominik
87
SKPLZ
6.66
   
 
3Sekyra Miroslav
85
TJKLA
6.56
   
 
4Beck Tomáš
88
ACSML
6.46
   
 
5Lintimer Lukáš
75
STRIB
6.29
   
 
6Merunka Jan
86
CHODO
6.25
   
 
7Dostál Zdeněk
73
ACSML
6.22
   
 
8Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
6.13
   
 
9Carda Václav
81
DOMAZ
6.09
   
 
10Swierkosz Roman
87
KVARY
5.88
   
 
11Šauer Ondřej
84
SOPLZ
5.77
   
 
12Jirotka Jan
88
TJKLA
5.70
   
 
13Pešík Tomáš
86
KVARY
5.61
   
 
14Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
5.60
   
 
15Weber Martin
87
DOMAZ
5.31
   
 
16Kopecký Ondřej
89
AKSOK
5.09
   
 
17Vandrovec Jiří
05
AKSOK
4.65
   
 
  
skok daleký/Muži B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Blahut Martin
86
JESPR
6.39
   
 
2Nejedlý Adam
88
DUKPR
6.25
   
 
3Štýchal David
87
SOKCB
6.24
   
 
4Stolín Ondřej
88
JIHLA
5.34
   
 
  
vložený závod
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Merunka Jan
86
CHODO
12.70
   
 
2Šulc Jan
87
AKTPR
12.68
   
 
3Marcel Kozák
89
KVARY
11.34
   
 
4Holer Jiří
88
AKTPR
11.19
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mašek Vít
81
KVARY
14.34
   
 
2Kleisner Václav
83
TJKLA
11.82
   
 
3Dostál Zdeněk
73
ACSML
10.79
   
 
4Sekyra Miroslav
85
TJKLA
9.77
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rudolfová Jana
90
SKPLZ
8.20
   
 
2Kuchařová Hana
91
SKPLZ
8.61
   
 
3Vránková Martina
90
DOMAZ
8.67
   
 
4Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
9.13
   
 
5Kolářová Jarka
90
TJKLA
9.39
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTRO
8.39
   
 
2Vavrečková Veronika
90
TJKLA
8.67
   
 
3Kodýtková Kristýna
91
TJKLA
8.74
   
 
4Klečková Lenka
90
TJKLA
9.06
   
 
5Svejkovská Teodora
90
SKPLZ
9.22
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Přibáňová Ilona
90
SKPLZ
8.56
   
 
2Fesslová Barbora
90
SKPLZ
8.92
   
 
3Rucká Hana
91
SOPLZ
9.02
   
 
4Vašková Kateřina
90
CHODO
9.13
   
 
5Faschingbauerová Anna
91
DOMAZ
9.43
   
 
6Maráková Aneta
90
SOPLZ
9.56
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rudolfová Jana
90
SKPLZ
8.20
   
 
2Müllerová Anna
91
OSTRO
8.37
   
 
3Přibáňová Ilona
90
SKPLZ
8.54
   
 
4Kuchařová Hana
91
SKPLZ
8.55
   
 
5Vavrečková Veronika
90
TJKLA
8.62
   
 
6Vránková Martina
90
DOMAZ
8.72
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTOD
20.20
   
 
2Přibáňová Ilona
90
SKPLZ
21.06
   
 
3Gerlická Sabina
90
DOMAZ
21.32
   
 
 Rudolfová Jana
90
SKPLZ
DQ
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuchařová Hana
91
SOPLZ
21.34
   
 
2Huclová Kateřina
90
SOPLZ
21.57
   
 
3Zelenková Kateřina
90
SOPLZ
21.83
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kašparová Lucie
91
CHODO
46.46
   
 
2Zelenková Kateřina
90
SOPLZ
46.84
   
 
3Maráková Aneta
90
SOPLZ
54.12
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gerlická Sabina
90
DOMAZ
47.09
   
 
2Lukešová Nikola
91
SKPLZ
47.40
   
 
3Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
47.93
   
 
4Faschingbauerová Anna
91
DOMAZ
49.38
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Paubová Štěpánka
91
CHODO
50.49
   
 
2Picková Michaela
91
CHODO
52.07
   
 
3Šrajtová Sandra
90
SKPLZ
52.84
   
 
4Čermáková Sára
91
SKPLZ
DQ
   
 
  
800 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sládková Michaela
91
STRIB
2:30.35
   
 
2Rázková Kristýna
90
ROKYC
2:41.44
   
 
3Paubová Štěpánka
91
CHODO
2:44.13
   
 
4Pergnerová Eva
91
ROKYC
2:44.89
   
 
5Pavelková Eva
91
OSTRO
2:47.76
   
 
6Picková Michaela
91
CHODO
2:51.39
   
 
  
800 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vítámvásová Klára
91
AKSOK
2:42.31
   
 
2Svejkovská Teodora
90
SKPLZ
2:44.02
   
 
3Fesslová Barbora
90
SKPLZ
2:44.83
   
 
4Rysková Kateřina
91
SKPLZ
2:51.88
   
 
5Pechová Markéta
90
SKPLZ
2:51.95
   
 
6Šmídová Ivana
91
SKPLZ
3:11.23
   
 
  
60 m překážek/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kašparová Lucie
91
CHODO
10.43
   
 
2Lukešová Nikola
91
SKPLZ
10.63
   
 
3Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
10.81
   
 
4Pechová Markéta
90
SKPLZ
10.91
   
 
5Šrajtová Sandra
90
SKPLZ
11.51
   
 
6Čermáková Sára
91
SKPLZ
12.20
   
 
  
60 m překážek/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavrečková Veronika
90
TJKLA
10.67
   
 
2Novotná Denisa
90
TJKLA
11.00
   
 
3Klečková Lenka
90
TJKLA
11.61
   
 
4Vítamvásová Klára
91
AKSOK
12.03
   
 
5Rucká Hana
91
SOPLZ
12.08
   
 
  
skok vysoký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavrečková Veronika
90
TJKLA
1.50
   
 
2=Szatmaryová Kristýna
90
ACDKV
1.45
   
 
2=Novotná Denisa
90
TJKLA
1.45
   
 
4=Huclová Kateřina
90
SOPLZ
1.45
   
 
4=Vašková Kateřina
90
CHODO
1.45
   
 
6Veselá Petra
90
TACHO
1.40
   
 
7Sura Daniela
91
CHODO
1.40
   
 
8Kašparová Lucie
91
CHODO
1.35
   
 
  
skok daleký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Huclová Kateřina
90
SOPLZ
4.97
   
 
2Kodýtková Kristýna
91
TJKLA
4.81
   
 
3Petrásková Kateřina
91
ACDKV
4.69
   
 
4Novotná Denisa
90
TJKLA
4.61
   
 
5Kolářová Jaroslava
90
TJKLA
4.08
   
 
  
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirešová Denisa
90
OSTRO
9.10
   
 
2Choutková Lucie
91
OSTRO
9.00
   
 
3Kopecká Michaela
90
CHODO
8.75
   
 
4Glaserová Barbora
91
CHODO
8.09
   
 
5Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
6.87
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zekuciová Jana
88
OSTRO
8.11
   
 
2Šedinová Daniela
88
SUSIC
8.66
   
 
3Kóšová Kateřina
88
ACSML
8.72
   
 
4Šimrová Jana
89
SOPLZ
8.77
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hejduková Martina
88
SOPLZ
8.21
   
 
2Kišová Šárka
89
OSTRO
8.37
   
 
3Průchová Martina
88
SOPLZ
8.51
   
 
4Jínová Alexandra
89
SUSIC
8.52
   
 
5Pechmanová Tereza
88
ACSML
9.02
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Přibáňová Zuzana
88
UNICH
8.08
   
 
2Seidlerová Renata
89
TACHO
8.28
   
 
3Nunvářová Anna
88
OSTRO
8.63
   
 
4Kašáková Jana
88
SKPLZ
8.66
   
 
5Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
8.81
   
 
  
60 m/Dorostenky/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1=Zekuciová Jana
88
OSTRO
8.01
   
 
1=Přibáňová Zuzana
88
UNICH
8.01
   
 
3Hejduková Martina
88
SOPLZ
8.26
   
 
4Seidlerová Renata
89
TACHO
8.27
   
 
5Kišová Šárka
88
OSTRO
8.45
   
 
6Průchová Martina
88
SOPLZ
8.53
   
 
  
60 m překážek/Dorostenky/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zekuciová Eva
88
OSTRO
9.07
   
 
2Strejčková Kristina
88
SKPLZ
9.23
   
 
3Brožová Jana
88
SKPLZ
9.36
   
 
4Vopatová Vendula
88
SKPLZ
9.45
   
 
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
8.83
   
 
2Faraislová Petra
84
HOROV
8.96
   
 
3Nozarová Tereza
83
ACJBR
9.04
   
 
4Fričová Natálie
81
SKPLZ
9.42
   
 
  
60 m překážek/Dorostenky/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vargová Michaela
89
SKPLZ
9.46
   
 
2Sládková Alice
89
SKPLZ
9.81
   
 
3Eismanová Vendula
89
SOPLZ
10.05
   
 
4Lenková Andrea
88
CHODO
10.20
   
 
1Hezoučka Šárka
87
TJKLA
10.13
   
 
2Lavičková Šárka
87
AKSOK
11.68
   
 
3Kozáková Ivana
87
TJKLA
11.86
   
 
  
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gütterová Iveta
88
OSTOD
10.81
   
 
2Moudrá Kristina
88
ACDKV
10.19
   
 
3Vargová Michaela
89
SKPLZ
9.81
   
 
4Eismanová Vendula
89
SOPLZ
9.56
   
 
5Vopatová Vendula
88
SKPLZ
8.83
   
 
  
vrh koulí 4kg/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
11Procházková Lenka
86
TEKLA
13.87
   
 
2Hezoučká Šárka
87
TJKLA
12.42
   
 
3Lavičková Šárka
87
AKSOK
12.42
   
 
  
60 m/Ženy/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SKPLZ
7.79
   
 
2Fraňková Lucie
84
SOPLZ
7.87
   
 
3Lepičová Lenka
86
SOPLZ
7.91
   
 
4Krásná Zuzana
87
SKPLZ
8.52
   
 
5Brožová Tereza
86
SOPLZ
8.66
   
 
1Štvánová Tereza
85
SOPLZ
7.83
   
 
2Šmídová Jana
82
SKPLZ
7.86
   
 
3Dostálová Martina
86
OLYPR
7.91
   
 
4Tomanová Václava
87
TJKLA
8.87
   
 
5Škrášková Karolína
87
SOPLZ
9.08
   
 
  
60 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SKPLZ
7.75
   
 
2Štvánová Tereza
85
SOPLZ
7.83
   
 
3Fraňková Lucie
84
SOPLZ
7.86
   
 
4=Lepičová Lenka
86
SOPLZ
7.95
   
 
4=Šmídová Jana
82
SKPLZ
7.95
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Přibáňová Zuzana
88
UNICH
25.94
   
 
2Hejduková Martina
88
SOPLZ
28.00
   
 
3Seidlerová Renata
89
TACHO
28.72
   
 
4Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
30.25
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jínová Alexandra
89
SUSIC
28.07
   
 
2Skřivanová Karolína
88
SKPLZ
28.07
   
 
3Holubová Lenka
89
STBOL
28.43
   
 
4Šedinová Daniela
88
SUSIC
28.85
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
SOPLZ
25.94
   
 
2Nozarová Tereza
83
ACJBR
26.42
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dostálová Martina
86
OLYPR
25.62
   
 
2Faraislová Petra
84
HOROV
26.48
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Majerová Eva
87
SKPLZ
27.40
   
 
2Krásná Zuzana
87
SKPLZ
27.90
   
 
3Kovarovičová Jana
87
TJKLA
28.49
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jatiová Kateřina
84
KVARY
1:02.00
   
 
2Škřášková Karolína
87
SOPLZ
1:03.42
   
 
3Vítovcová Jana
89
UNICH
1:07.13
   
 
4Kóšová Kateřina
88
ACSML
1:07.24
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Majerová Eva
87
SKPLZ
1:01.80
   
 
2Holubová Lenka
89
STBOL
1:04.76
   
 
3Vasková Martina
85
TJKLA
1:07.67
   
 
4Tomanová Václava
87
TJKLA
1:15.52
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Černá Lucie
89
ACDKV
1:06.75
   
 
2Kavijová Petra
88
TJKLA
1:07.82
   
 
3Pávková Lucie
89
DOMAZ
1:10.01
   
 
  
800 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strnadová Karolína
88
SKPLZ
2:24.90
   
 
2Neradová Jana
86
AKSOK
2:27.26
   
 
3Škarková Petra
88
DOMAZ
2:31.50
   
 
4Kavijová Petra
88
TJKLA
2:31.69
   
 
5Vasková Martina
85
TJKLA
2:35.92
   
 
6Höferlová Hana
85
DOMAZ
2:37.60
   
 
7Márová Tereza
89
TACHO
2:40.03
   
 
8Preibischová Michaela
87
ACSML
2:49.75
   
 
9Ženíšková Michaela
88
KVARY
2:52.40
   
 
  
3000 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekyrová Ivana
71
SPAPR
10:13.84
   
 
2Preibischová Michaela
85
ACSML
10:16.63
   
 
3Štroblová Eva
83
TJKLA
10:28.63
   
 
4Korjenková Aneta
77
SKPLZ
11:15.68
   
 
5Rabasová Hana
87
ROKYC
11:23.71
   
 
6Žufanová Petra
85
SOPLZ
11:24.47
   
 
7Lukešová Michala
85
TTKPL
11:35.57
   
 
  
4 x 200 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožová,Majerová,Vopatová,Strejčková
SKPLZ
1:47.35
   
 
2Penová,Lukešová,Lindauerová,Fesslová
SKPLZ
1:58.92
   
 
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Moudrá Jitka
85
ACJBR
1.71
   
 
2Blovská Stanislava
73
ACSML
1.68
   
 
3Fričová Natálie
81
SKPLZ
1.58
   
 
4=Lenková Andrea
88
CHODO
1.54
   
 
4=Vopatová Vendula
88
SKPLZ
1.54
   
 
6Močičková Sandra
88
ACDKV
1.50
   
 
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Porazilová Andrea
86
USKPR
3.20
   
 
2Bakičová Martina
89
USKPR
3.20
   
 
3Brožová Jana
88
SKPLZ
3.10
   
 
4Nováková Daniela
76
USKPR
3.00
   
 
5Štěpánková Zuzana
87
USKPR
3.00
   
 
6Pavlová Alena
85
AKMOS
3.00
   
 
7Brandová Iva
83
SKPLZ
3.00
   
 
8Došlá Ilona
86
SOPLZ
2.90
   
 
9Sedláková Lucie
88
TEKLA
2.40
   
 
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Eismanová Dana
82
SKPLZ
5.64
   
 
2Zekuciová Jana
88
OSTRO
5.59
   
 
3Močičková Drahomíra
88
ACDKV
5.41
   
 
4Strejčková Kristina
88
SKPLZ
5.44
   
 
5Fričová Natálie
81
SKPLZ
5.42
   
 
6Vargová Michaela
89
SKPLZ
5.12
   
 
7Kašáková Jana
88
SKPLZ
4.84
   
 
8Maruniáková Michaela
83
TJKLA
4.77
   
 
9Nunvářová Anna
88
OSTRO
4.72
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Průchová Martina
88
SOPLZ
11.01
   
 
2Vargová Michaela
89
SKPLZ
10.87
   
 
3Hezoučká Šárka
87
TJKLA
10.64
   
 
4Eismanová Vendula
89
SOPLZ
10.53
   
 
5Vopatová Vendula
88
SKPLZ
10.27
   
 
6Šimrová Jana
89
SOPLZ
9.77
   
 
7Lenková Andrea
88
CHODO
9.72
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nová Martina
81
SKPLZ
10.76
   
 
2Fričová Natálie
81
SKPLZ
9.77
   
 
  
 
www.atletika.cz