Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Datum konání : 5.2.2006 
Místo konání : Praha-Strahov 
Pořadatel : KKAS 
Výsledky zpracoval : Jacek Přibáň 
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
60 m/Muži/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mazanec Jan
82
TEKLA
07.18
   
 
2Hůrka Tomáš
86
KVARY
07.33
   
 
3Kopecký Martin
86
SUSIC
07.46
   
 
4Adámek Martin
94
TJKLA
07.50
   
 
5Strnad Jakub
86
SKPLZ
07.82
   
 
6Frýdl Jiří
88
EUPLZ
08.16
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotný Milan
84
KVARY
07.20
   
 
2Bureš Petr
88
TACHO
07.47
   
 
3Švarc Vladimír
87
DOMAZ
07.48
   
 
4Gemov Jan
88
ACSML
07.61
   
 
5Nguyen Thanh Son
87
SOPLZ
07.62
   
 
6Kostilník Jiří
86
ACSML
08.17
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Szetei Petr
84
SKPLZ
07.09
   
 
2Bečvář Michal
83
DOMAZ
07.45
   
 
3Žitník Petr
88
EUPLZ
07.56
   
 
4Bystřický Ladislav
88
EUPLZ
07.78
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlíček Vítězslav
74
SKPLZ
07.22
   
 
2Suchý Dominik
87
SKPLZ
07.25
   
 
3Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
07.47
   
 
4Carda Václav
81
DOMAZ
07.49
   
 
5Jirotka Jan
88
TJKLA
07.51
   
 
6Sandr Ota
88
KVARY
07.91
   
 
  
60 m/Muži/Rozběh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janeček Jakub
87
SKPLZ
07.18
   
 
2Čermák Michal
87
DOMAZ
07.30
   
 
3Novák Michal
88
UNICH
07.55
   
 
4Šleis Tomáš
85
DOMAZ
07.61
   
 
5Merunka Jan
86
CHODO
07.63
   
 
6Matička Jan
88
UNICH
07.77
   
 
  
60 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Szetei Petr
89
SKPLZ
07.03
   
 
2Havlíček Vít
74
SKPLZ
07.13
   
 
3Novotný Milan
84
KVARY
07.15
   
 
4Čermák Michal
87
DOMAZ
07.25
   
 
5Suchý Dominik
87
SKPLZ
07.27
   
 
6Hůrka Tomáš
86
KVARY
07.52
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
DOMAZ
07.51
   
 
2Koptík Tomáš
83
SLAPR
07.51
   
 
3JírovecJan
89
CHODO
07.65
   
 
4Černý Jaroslav
90
ACSML
08.04
   
 
5Štrunc Tomáš
90
ACSML
08.94
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pojar Jan
41
TJKLA
07.81
   
 
2Tochor Jan
91
DOMAZ
07.97
   
 
3Kule Ondřej
92
SKPLZ
07.99
   
 
4Seidl Jakub
92
AKSOK
08.03
   
 
5Pejšman David
91
OSTRO
08.19
   
 
6Řezina Jiří
92
SKPLZ
08.51
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
DOMAZ
07.41
   
 
2Karlík Ondřej
89
SOPLZ
07.55
   
 
3Fujda Filip
89
ACDKV
07.68
   
 
4Vodička Petr
89
ACSML
07.70
   
 
5Pittr Pavel
90
SKPLZ
08.17
   
 
6Hodek Ondřej
90
SOPLZ
08.53
   
 
  
60 m/Dorostenci/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zich Václav
90
CHODO
07.18
   
 
2=Langmaier Petr
90
SKPLZ
07.25
   
 
2=Synek Petr
90
SUSIC
07.51
   
 
4Černý Jan
89
SKPLZ
08.00
   
 
5Matějiček Miroslav
90
ACDKV
08.06
   
 
6Schejbal Oldřich
90
TJKLA
08.62
   
 
  
60 m/Dorostenci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zich Václav
90
CHODO
07.00
   
 
2Langmaier Petr
90
SKPLZ
07.18
   
 
3Faist Jiří
90
DOMAZ
07.38
   
 
4Synek Petr
90
SUSIC
07.43
   
 
5Jahn Michal
90
DOMAZ
07.58
   
 
 Karlík Ondřej
89
SOPLZ
DQ
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
07.81
   
 
2Horák Daniel
91
SOPLZ
07.99
   
 
3Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
08.10
   
 
4Karlíček Daniel
91
SOPLZ
08.27
   
 
5Vihonský Tomáš
92
CHODO
08.28
   
 
6Kamiš Jan
91
SKPLZ
08.96
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sklenář Radek
91
ACDKV
07.98
   
 
7Zapletal Tomáš
91
CHODO
08.22
   
 
3Cuper Tomáš
91
UNICH
08.33
   
 
4Kopačka Matěj
92
SUSIC
08.34
   
 
5Bárta Karel
92
TJKLA
08.62
   
 
6Hamberger René
92
SUSIC
08.75
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Schee Daniel
91
KVARY
07.87
   
 
2Kareš Dominik
91
AKSOK
07.89
   
 
3Frank Martin
92
SKPLZ
08.66
   
 
4Duc Anh Dang
91
OSTRO
08.69
   
 
5Sterner Václav
STRIB
08.81
   
 
6Vetrák Denis
92
ACSML
09.37
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Volf Martin
92
DOMAZ
07.75
   
 
2Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
08.11
   
 
3Úlovec Miroslav
91
TJKLA
08.36
   
 
4Bambas Jaroslav
92
SKPLZ
08.66
   
 
5Orlich Luboš
92
ACDKV
08.78
   
 
6Fára Jan
92
ACSML
09.40
   
 
  
60 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Volf Martin
92
DOMAZ
07.62
   
 
2Pojar Jan
91
TJKLA
07.71
   
 
3Tonka Pavel
91
CHODO
07.83
   
 
4Kareš Domink
91
AKSOK
07.84
   
 
5Sklenář Radek
91
ACDKV
07.87
   
 
6Schee Daniel
91
KVARY
08.11
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
18.65
   
 
2Pojar Jan
91
TJKLA
18.70
   
 
3Sklenář Radek
91
ACDKV
19.15
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vališ Miroslav
91
AKSOK
18.68
   
 
2Volf Martin
92
DOMAZ
18.82
   
 
1Kule Ondřej
92
SKPLZ
19.51
   
 
2Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
20.46
   
 
3Úlovec Miroslav
91
TJKLA
20.51
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kříž Štěpán
91
OSTRO
18.94
   
 
2Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
19.41
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mazanec Jan
82
TEKLA
22.07
   
 
2Zich Václav
90
CHODO
22.47
   
 
  
200 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
22.97
   
 
2Parát Aleš
88
DOMAZ
23.84
   
 
3Kopecký Martin
86
SUSIC
24.43
   
 
  
200 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Langmaier Petr
90
SKPLZ
23.62
   
 
2Faist Jiří
90
DOMAZ
23.77
   
 
3Jahn Michal
90
DOMAZ
24.15
   
 
  
200 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veselý Milan
87
DOMAZ
23.57
   
 
2Bureš Petr
88
TACHO
24.24
   
 
3Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
24.44
   
 
  
200 m/Muži/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck Tomáš
88
ACSML
23.58
   
 
2Bečvář Michal
83
DOMAZ
24.10
   
 
3Houdek Martin
82
DOMAZ
24.45
   
 
  
200 m/Muži/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šleis Tomáš
85
DOMAZ
23.99
   
 
2Synek Petr
90
SUSIC
24.49
   
 
3Ostratický Tomáš
90
CHODO
24.92
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kříž Štěpán
91
OSTRO
41.03
   
 
2Karlíček Daniel
91
SOPLZ
44.14
   
 
3Dominik Ferenc
91
CHODO
46.33
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seidl Jakub
92
AKSOK
41.31
   
 
2Pejšman David
91
OSTRO
43.14
   
 
3Vihonský Tomáš
92
CHODO
44.95
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kule Ondřej
92
SKPLZ
42.27
   
 
2Janda Jindřich
92
AKSOK
42.75
   
 
3Zrůst Jakub
91
CHODO
48.29
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Orgoník Tomáš
91
AKSOK
43.95
   
 
2Lhota Pavel
92
CHODO
46.83
   
 
3Bambas Jaroslav
92
SKPLZ
47.24
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Frank Martin
92
SKPLZ
45.56
   
 
2Jáša Tomáš
92
STRIB
46.41
   
 
3Orlich Luboš
92
ACDKV
46.54
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Duc Anh Dang
91
OSTRO
45.90
   
 
2Pechoušek Lukáš
92
CHODO
47.92
   
 
3Kamiš Jan
91
SKPLZ
49.18
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Březina Jiří
92
SKPLZ
47.60
   
 
2Vetrák Denis
92
ACSML
48.76
   
 
3Fára Jan
92
ACSML
53.34
   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
KVARY
52.10
   
 
2Procházka Pavel
87
USKPR
52.23
   
 
 Janeček Jakub
87
SKPLZ
NF
   
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pašek Michal
87
SKPLZ
51.06
   
 
2Stark Michal
89
OSTRO
52.28
   
 
3Parát Aleš
88
DOMAZ
52.92
   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bystřický Ladislav
88
EUPLZ
51.91
   
 
2Šleis Tomáš
85
DOMAZ
52.01
   
 
3Grüner Tomáš
89
SKPLZ
53.43
   
 
4Pašek Lukáš
88
SKPLZ
54.18
   
 
  
400 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Holub Luděk
87
SKPLZ
54.34
   
 
2Strnad Jakub
86
SKPLZ
56.47
   
 
3Ostratický Tomáš
90
CHODO
56.94
   
 
4Valdman Václav
88
ACDKV
58.55
   
 
  
400 m/Muži/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jireš Martin
87
OSTRO
53.91
   
 
2Vodička Petr
89
ACSML
54.49
   
 
3Včala Ctibor
88
SOPLZ
55.43
   
 
4Dobrovolný Jakub
89
UNICH
56.53
   
 
  
400 m/Muži/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirovec Jan
89
CHODO
55.27
   
 
2Čenščák Daniel
90
STRIB
55.36
   
 
3Paták Jan
89
SUSIC
57.33
   
 
4Hranička Petr
88
SUSIC
59.47
   
 
  
400 m/Muži/Běh 7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žitník Petr
88
EUPLZ
56.52
   
 
2Gemov Jan
88
ACSML
56.90
   
 
3Černý Jan
89
SKPLZ
58.41
   
 
  
400 m/Muži/Běh 8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kocáb Jan
90
SKPLZ
57.63
   
 
2Černý Jaroslav
90
ACSML
58.73
   
 
3Kostilník Jiří
86
ACSML
60.17
   
 
  
400 m/Muži/Běh 9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šedina Karel
90
SUSIC
60.05
   
 
2Pisařík Filip
90
KVARY
63.77
   
 
3Hodek Ondřej
90
SOPLZ
64.08
   
 
4Pavelka Jan
90
OSTRO
69.07
   
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
KVARY
1:55.85
   
 
2Procházka Michal
82
USKPR
1:57.02
   
 
3Škoda Jan
88
KVARY
2:01.47
   
 
4Neiwirth Miroslav
87
SKPLZ
2:01.76
   
 
5Prokopec Karel
87
SKPLZ
2:01.94
   
 
6Bystřický Ladislav
88
EUPLZ
2:02.89
   
 
7Paták Jan
89
SUSIC
2:03.12
   
 
8Mezuliánik Daniel
89
ROKYC
2:04.82
   
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čenščák Daniel
90
STRIB
2:03.86
   
 
2Zíka Jan
87
STRIB
2:06.67
   
 
3Tvrdík Josef
87
DOMAZ
2:09.27
   
 
4Hašek Tomáš
89
DOMAZ
2:10.83
   
 
5Mottl Lukáš
89
KVARY
2:13.37
   
 
6Loucký Jiří
89
UNICH
2:14.31
   
 
7Kožák Jan
89
KVARY
2:15.78
   
 
8Šedina Karel
90
SUSIC
2:26.73
   
 
9Štrunc Tomáš
90
ACSML
2:29.18
   
 
  
800 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Orgoník Tomáš
91
AKSOK
2:18.63
   
 
2Gogor Ondřej
91
UNICH
2:18.91
   
 
3Procházka Michal
91
TJKLA
2:19.58
   
 
4Bílek Václav
91
AKSOK
2:20.50
   
 
5Zrůst Jakub
91
CHODO
2:36.85
   
 
  
800 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vlasák Tomáš
2:28.05
   
 
2Ptáček Jakub
91
KVARY
2:28.45
   
 
3Jáša Tomáš
92
STRIB
2:28.50
   
 
4Ferenc Dominik
91
CHODO
2:29.36
   
 
5Lhota Pavel
92
CHODO
2:32.32
   
 
6Hecler Daniel
91
SKPLZ
2:32.53
   
 
7März Jan
92
SOPLZ
2:45.97
   
 
  
3000 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kasl Petr
83
STRIB
08:54.19
   
 
2Höferle Michal
88
DOMAZ
09.21.34
   
 
3Helmich Karel
58
TRIKV
09:37.32
   
 
4Kožak Milan
65
KVARY
09:50.02
   
 
5Schoval František
88
STBOL
10:04.87
   
 
6Glazer Miroslav
88
UNICH
11:12.04
   
 
7Rejzek Jakub
89
EUPLZ
11:17.68
   
 
  
60 m překážek/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ryba Jakub
86
SKPLZ
08.60
   
 
2Dostál Zdeněk
73
ACSML
09.69
   
 
  
60 m překážek/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kovalský David
87
SKPLZ
08.70
   
 
2Švarc Vladimír
87
DOMAZ
08.86
   
 
3Novák Michal
88
UNICH
08.92
   
 
4Beck Tomáš
88
ACSML
09.07
   
 
  
60 m překážek/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Grüner Tomáš
89
SKPLZ
08.90
   
 
2Fujda Filip
89
ACDKV
09.32
   
 
3Opatrný Martin
90
TJKLA
09.68
   
 
4Matějíček Miroslav
90
ACDKV
09.68
   
 
5Horák Jan
90
SKPLZ
10.46
   
 
6Černý David
95
KVARY
10.0
   
 
  
60 m překážek/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirman Jakub
91
DUKPR
09.17
   
 
2Cuper Tomáš
91
UNICH
09.62
   
 
3Kopačka Matěj
92
SUSIC
10.42
   
 
4Hamberger René
92
SUSIC
11.83
   
 
  
60 m překážek/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bílek Václav
91
AKSOK
09.62
   
 
2Zapletal Tomáš
91
CHODO
10.81
   
 
3Úlovec Miroslav
91
TJKLA
10.95
   
 
4Pechoušek Lukáš
92
CHODO
11.00
   
 
  
4 x 200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veselý, Švarc, Parát, Čermák
DOMAZ
1:33.20
   
 
2Faist, Jahn, Šleis, Bečvář
DOMAZ
1:34.32
   
 
3Kroužek, Grüner, Šorejs, Langmaiser
SKPLZ
1:35.78
   
 
4Matička, Lagarde,Dobrovolný, Novák
UNICH
1:39.28
   
 
  
4 x 200 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck,Vodička, Gemov, Kostilník
ACSML
1:37.72
   
 
2Pisařík, Kozák, Mottl, Sandr
KVARY
1:44.57
   
 
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mandous Daniel
86
KVARY
1.99
   
 
2Kleisner Václav
83
TJKLA
1.96
   
 
3Franěk Vladimír
76
SPPR4
1.93
   
 
4Kovalský David
87
SKPLZ
1.93
   
 
5Koptík Tomáš
83
SLAPR
1.90
   
 
6Zeinert Martin
88
SKPLZ
1.90
   
 
7Dostál Zdeněk
73
ACSML
1.83
   
 
8Jírovec Jan
89
CHODO
1.83
   
 
9Kozák Marcel
89
KVARY
1.79
   
 
10Krcheň Michal
88
EUPLZ
1.79
   
 
11Jirotka Jan
88
TJKLA
1.79
   
 
12=Ryba Jakub
86
SKPLZ
1.75
   
 
12=Swierkocz Roman
87
KVARY
1.75
   
 
14Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
1.75
   
 
15Pisařík Jan
88
KVARY
1.70
   
 
16Hranička Petr
88
SUSIC
1.70
   
 
17Horák Jan
90
SKPLZ
1.70
   
 
  
skok vysoký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tomek Vladimír
91
ACDKV
1.88
   
 
2Seidl Jakub
92
AKSOK
1.65
   
 
3Chreno Petr
91
AKSOK
1.60
   
 
4Šatra Vladimír
91
SKPLZ
1.60
   
 
  
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáček Adam
80
DUKPR
5.50
   
 
2Janáček Štěpán
77
DUKPR
5.30
   
 
3Urban Matěj
75
SLAPR
4.80
   
 
4Srp Pavel
86
SLAPR
4.70
   
 
5Staněk František
87
USKPR
4.60
   
 
6Kučera Robert
88
SPPR4
4.20
   
 
7Koptík Tomáš
83
SLAPR
4.20
   
 
8Melničuk David
89
LITVI
4.10
   
 
9Ryba Jakub
86
SKPLZ
3.90
   
 
10Horák Jan
90
SKPLZ
3.60
   
 
11Kořínek Tomáš
91
KOLIN
3.50
   
 
12Švarc Vladimír
87
DOMAZ
3.40
   
 
13Šelmát Václav
77
TJKLA
3.20
   
 
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý Dominik
87
SKPLZ
7.12
   
 
2Franěk Vladimír
76
SPPR4
6.73
   
 
3Beck Petr
88
ACSML
6.56
   
 
4Carda Václav
81
DOMAZ
6.24
   
 
5Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
6.10
   
 
6Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
6.08
   
 
7Jirotka Jan
88
TJKLA
5.83
   
 
8Merunka Jan
86
CHODO
5.80
   
 
9Fujda Filip
89
ACDKV
5.80
   
 
10Pisařík Jan
88
KVARY
5.65
   
 
11Opatrný Martin
90
TJKLA
5.57
   
 
  
skok daleký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Horák Daniel
91
SOPLZ
5.52
   
 
2Seidl Jakub
92
AKSOK
5.42
   
 
3Jirman Jakub
91
DUKPR
5.42
   
 
4Šatra Vladimír
91
SKPLZ
5.11
   
 
5Kopačka Matěj
92
SUSIC
5.04
   
 
6Zapletal Tomáš
91
CHODO
5.00
   
 
7Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
4.94
   
 
8Kareš Dominik
91
AKSOK
4.92
   
 
9Vališ Miroslav
91
AKSOK
4.81
   
 
10Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
4.53
   
 
11Pechoušek Lukáš
92
CHODO
4.43
   
 
12Janda Jindřich
92
AKSOK
4.40
   
 
13Bárta Karel
92
TJKLA
4.17
   
 
  
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Adámek Martin
86
TJKLA
12.73
   
 
2Swierkocz Roman
87
KVARY
12.47
   
 
3Kozák Marcel
89
KVARY
12.08
   
 
4Merunka Jan
86
CHODO
11.90
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mašek Vít
81
KVARY
14.54
   
 
2Carda Václav
81
DOMAZ
11.30
   
 
3Dostál Zdeněk
73
ACSML
11.18
   
 
  
vrh koulí 6kg/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hamák Michal
87
KVARY
13.44
   
 
2Frydrych Petr
88
TJKLA
13.23
   
 
3Janec František
87
CHODO
12.94
   
 
4Kratochvíl Zdeněk
88
CHODO
12.68
   
 
5Polívka Jakub
87
EUPLZ
10.59
   
 
6Votípka Michal
87
EUPLZ
10.07
   
 
7Dušek Jan
87
CHODO
09.61
   
 
8Hranička Petr
88
SUSIC
08.98
   
 
9Frýdl Jiří
88
EUPLZ
08.94
   
 
  
vrh koulí 6kg/Veteráni
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Řechka Bedřich
50
DOMAZ
13.11
   
 
  
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Machač Bohuslav
89
SKPLZ
16.21
   
 
2Filip Fujda
89
ACDKV
13.71
   
 
3Opatrný Martin
90
TJKLA
12.47
   
 
4Jírovec Jan
89
CHODO
12.04
   
 
5Rambousek Aleš
89
CHODO
10.68
   
 
6Schejbal Oldřich
90
TJKLA
10.51
   
 
7Pittr Pavel
90
SKPLZ
10.31
   
 
8Dušek Martin
90
CHODO
09.55
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pojar Jan
91
TJKLA
12.20
   
 
2Šlechta David
91
ACDKV
11.95
   
 
3Bílek Václav
91
AKSOK
11.79
   
 
4Ranc David
91
SKPLZ
11.64
   
 
5Orgoník Tomáš
91
AKSOK
11.49
   
 
6Kareš Dominik
91
AKSOK
10.72
   
 
7Schejbal Miroslav
92
TJKLA
10.54
   
 
8Chreno Petr
91
AKSOK
10.35
   
 
9Hamberger René
92
SUSIC
10.25
   
 
10Vihonský Tomáš
92
CHODO
09.89
   
 
11Tochor Jan
91
DOMAZ
09.59
   
 
  
60 m/Ženy/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
08.00
   
 
2Šmídová Jana
82
SOPLZ
08.02
   
 
3Šedinová Daniela
88
SUSIC
08.43
   
 
4Přibáňová Zuzana
88
UNICH
08.46
   
 
5Křivohlavá Helena
85
SKPLZ
08.57
   
 
  
60 m/Ženy/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zekuciová Jana
88
OLYBR
08.06
   
 
2Machová Adéla
87
KVARY
08.23
   
 
3Majerová Eva
87
SKPLZ
08.42
   
 
4Průchová Martina
88
SOPLZ
08.53
   
 
5Kozáková Nada
88
KVARY
09.89
   
 
  
60 m/Ženy/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štvánová Tereza
85
SOPLZ
07.90
   
 
2Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
07.92
   
 
3Hejduková Martina
88
SOPLZ
08.16
   
 
4Brandová Iva
84
SKPLZ
08.47
   
 
  
60 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
07.82
   
 
2Štvánová Tereza
85
SOPLZ
07.88
   
 
3Zekuciová Jana
88
OLYBR
07.96
   
 
4Lepičová Lenka
86
SOPLZ
08.02
   
 
5Šmídová Jana
82
SOPLZ
08.08
   
 
6Hejduková Martina
88
SOPLZ
08.16
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seidlerová Renata
89
TACHO
08.32
   
 
2Kavalová Alena
90
TJKLA
08.37
   
 
3Bialoňová Kateřina
89
ROKYC
08.54
   
 
4Mašková Iva
90
UNICH
08.88
   
 
5Zakrzewská Alice
90
UNICH
08.90
   
 
6Vadlejchová Eva
90
SKPLZ
09.18
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macková Markéta
90
UNICH
08.38
   
 
2Vránková Martina
90
DOMAZ
08.39
   
 
3Fesslová Barbora
90
SKPLZ
08.60
   
 
4Kišová Šárka
89
OSTRO
08.65
   
 
  
60 m/Dorostenky/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčníková Karolína
90
SKPLZ
08.55
   
 
2Peštová Barbora
90
SOPLZ
08.61
   
 
3Černá Lucie
89
ACDKV
08.66
   
 
4Pechová Markéta
90
SKPLZ
08.89
   
 
5Strajtová Sandra
90
SKPLZ
09.31
   
 
  
60 m/Dorostenky/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seidlerová Renata
89
TACHO
08.23
   
 
2Kavalová Alena
90
TJKLA
08.30
   
 
3Vránková Martina
90
DOMAZ
08.38
   
 
4Macková Markéta
90
UNICH
08.42
   
 
5Ptáčníková Karolína
90
SKPLZ
08.50
   
 
6Bialoňová Kateřina
89
ROKYC
08.54
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTRO
08.33
   
 
2Čalfová Andrea
91
ACSML
08.64
   
 
3Černá Klára
92
UNICH
08.67
   
 
4Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
09.21
   
 
5Beranová Marcela
99
ACDKV
09.59
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veselá Lucie
91
ACDKV
08.38
   
 
2Becková Klára
91
ACSML
08.72
   
 
3Uhlíková Eliška
91
SKPLZ
09.02
   
 
4Navrátilová Eva
91
OSTRO
09.19
   
 
5Plšková Alena
91
ACSML
09.36
   
 
6Šmídová Lenka
91
SKPLZ
10.18
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štenglová Alexie
92
UNICH
08.47
   
 
2Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
08.67
   
 
3Pániková Kristýna
91
UNICH
09.04
   
 
4Vosecká Barbora
92
ACSML
09.09
   
 
5Nepustilová Tereza
91
STRIB
09.40
   
 
6Byrtusová Nikola
92
DOMAZ
09.50
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koppová Monika
92
SUSIC
08.52
   
 
2Kocová Veronika
92
SKPLZ
08.79
   
 
3Lukešová Nikola
91
SKPLZ
08.84
   
 
4Fidlerová Tereza
91
KVARY
09.37
   
 
5Lhotáková Petra
92
ACSML
09.41
   
 
6Lyubko Marta
92
DOMAZ
09.76
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTRO
08.30
   
 
2Veselá Lucie
91
ACDKV
08.40
   
 
3Koppová Monika
92
SUSIC
08.44
   
 
4Štenglová Alexie
92
UNICH
08.45
   
 
5Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
08.69
   
 
6Čalfová Andrea
91
ACSML
08.78
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTRO
20.27
   
 
2Štenglová Alexie
92
UNICH
20.60
   
 
3Kuchařová Hana
91
SKPLZ
20.77
   
 
4Koppová Monika
92
SUSIC
21.10
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veselá Lucie
91
ACDKV
20.67
   
 
2Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
21.43
   
 
3Kocová Veronika
92
SKPLZ
21.54
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
25.94
   
 
2Majerová Eva
87
SKPLZ
27.65
   
 
3Černá Lucie
89
ACDKV
27.87
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jatiová Kateřina
84
KVARY
26.76
   
 
2Seidlerová Renata
89
TACHO
28.25
   
 
3Bialoňová Kateřina
89
ROKYC
29.54
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šmídová Jana
82
SKPLZ
26.89
   
 
2Brožová Jana
88
SKPLZ
26.95
   
 
3Šedinová Daniela
88
SUSIC
27.87
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štvánová Tereza
85
SOPLZ
26.82
   
 
2Doležalová Denisa
90
CHODO
27.77
   
 
3Vránková Martina
90
DOMAZ
28.82
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vopatová Vendula
88
SKPLZ
28.83
   
 
2Kišová Šárka
89
OSTRO
29.36
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kocová Veronika
92
SKPLZ
46.61
   
 
2Čalfová Andrea
91
ACSML
48.72
   
 
3Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
51.14
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šípová Jana
71
ACDKV
46.92
   
 
2Uhlíková Eliška
91
SKPLZ
49.67
   
 
3Lhotáková Petra
91
ACSML
50.84
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuchařová Hana
91
SKPLZ
47.34
   
 
2Pavelková Eva
91
OSTRO
47.36
   
 
3Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
50.34
   
 
4Trubačová Lenka
92
SKPLZ
51.96
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Černá Klára
92
UNICH
47.49
   
 
2Lukešová Nikola
91
SKPLZ
48.09
   
 
3Beranová Michaela
91
ACDKV
52.68
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sedláková Dagmar
91
CHODO
48.41
   
 
2Červenková Markéta
92
AKSOK
50.01
   
 
3Pániková Kristýna
91
UNICH
50.12
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Becková Klára
91
ACSML
50.15
   
 
2Lyubka Marta
92
DOMAZ
54.34
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strnadová Karolína
88
SKPLZ
61.64
   
 
2Suchá Eliška
90
SKPLZ
74.01
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nozarová Tereza
83
OLYBR
60.47
   
 
2Křivohlavá Helena
85
SKPLZ
61.18
   
 
3Pittermannová Klára
82
SKPLZ
61.66
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jatiová Kateřina
84
KVARY
59.75
   
 
2Macková Markéta
90
UNICH
61.16
   
 
3Andrštová Martina
90
OLYPR
62.92
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Doležalová Denisa
90
CHODO
62.11
   
 
2Škrášková Karolína
87
SOPLZ
66.01
   
 
3Peštová Barbora
90
SOPLZ
67.84
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Škarková Petra
88
DOMAZ
66.35
   
 
2Štrajtová Sandra
90
SKPLZ
NF
   
 
  
800 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šubrtová Jana
82
TEKLA
2:22.38
   
 
2Škrášková Karolina
87
SOPLZ
2:32.17
   
 
3Vasková Martina
85
TJKLA
2:33.27
   
 
4Rabasová Hana
87
ROKYC
2:33.84
   
 
5Vítovcová Jana
89
UNICH
2:34.81
   
 
6Korjenková Aneta
87
SKPLZ
2:35.45
   
 
7Rázková Kristýna
90
ROKYC
2:35.96
   
 
8Konončuková Viktorie
90
CHODO
2:50.06
   
 
9Márová Tereza
89
TACHO
2:56.14
   
 
  
800 m/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mezuliáníková Diana
92
ROKYC
2:29.33
   
 
2Sládková Michaela
91
STRIB
2:30.40
   
 
3Pavelková Eva
91
OSTRO
2:36.09
   
 
4Šípová Jana
91
ACDKV
2:38.3
   
 
5Divišová Zuzana
91
OSTRO
2:41.31
   
 
6Vítamvásová Klára
91
AKSOK
2:42.42
   
 
7Borníková Irena
91
AKSOK
2:43.62
   
 
8Sedláková Dagmar
91
CHODO
2:44.45
   
 
9Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
2:48.97
   
 
10Trubačová Lenka
92
SKPLZ
2:52.24
   
 
  
3000 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekyrová Ivana
71
SPAPR
10:22.98
   
 
2Preibischová Monika
85
ACSML
10:27.83
   
 
3Hrušková Lenka
90
CHODO
13:14.63
   
 
4Skálová Marcela
79
CHODO
15:13.76
   
 
  
60 m překážek/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zekuciová Jana
88
OLYBR
09.02
   
 
2Nozarová Tereza
83
OLYBR
09.13
   
 
3Fričová Natálie
81
SKPLZ
09.65
   
 
4Hezoučka Šárka
87
TJKLA
09.97
   
 
  
60 m překážek/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožová Jana
88
SKPLZ
09.42
   
 
2Matějková Petra
88
OLYPR
09.70
   
 
3Majerová Eva
87
SKPLZ
10.01
   
 
4Kozáková Ivana
87
TJKLA
11.48
   
 
  
60 m překážek/Dorostenky/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Matysková Ludmila
89
OLYPR
09.21
   
 
2Sládková Alice
89
SKPLZ
09.64
   
 
3Škaloudová Eliška
90
STBOL
09.65
   
 
4Kavalová Alena
90
TJKLA
10.17
   
 
  
60 m překážek/Dorostenky/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vargová Michaela
89
SKPLZ
09.23
   
 
2Vavrečková Veronika
90
TJKLA
10.16
   
 
  
60 m překážek/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kašparová Lucie
91
CHODO
09.72
   
 
2Kodýtková Dana
91
TJKLA
10.00
   
 
3Šindelářová Lucie
92
TJKLA
11.41
   
 
  
60 m překážek/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
10.31
   
 
2Le Iveta
91
DOMAZ
10.79
   
 
3Křížová Jana
92
TJKLA
11.73
   
 
4Navrátilová Eva
91
OSTRO
12.28
   
 
  
4 x 200 m/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vargová, Vopatová, Ptáčníková, Brožová
SKPLZ
1:49.43
   
 
2Vítovcová, Přibáňová, Macková, Štenglová
UNICH
1:51.63
   
 
3Mašková, Černá, Pániková, Zakrzewská
UNICH
1:56.63
   
 
4Becková, Lhotáková, Vosecká, Čalfová
ACSML
1:59.46
   
 
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavrečková Veronika
90
TJKLA
1.68
   
 
2Blovská Stanislava
73
SOPLZ
1.68
   
 
3Šístková Veronika
88
SKPLZ
1.68
   
 
4Kavinová Hana
85
STBOL
1.65
   
 
5Vopatová Vendula
88
SKPLZ
1.58
   
 
6Fričová Natálie
81
SKPLZ
1.54
   
 
7Machová Adéla
87
KVARY
1.54
   
 
8Vašková Kateřina
90
CHODO
1.45
   
 
  
skok vysoký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jandová Martina
92
TJKLA
1.50
   
 
2Šindelářová Lucie
92
TJKLA
1.45
   
 
3Effenbergrová Tereza
92
SKPLZ
1.45
   
 
4=Surá Daniela
91
CHODO
1.40
   
 
4=Kodýtková Dana
91
TJKLA
1.40
   
 
6Pechočiáková Martina
91
UNICH
1.35
   
 
7Křížová Jana
92
TJKLA
1.35
   
 
8Beroušková Barbora
92
DOMAZ
1.35
   
 
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Badurová Kateřina
96
USKPR
4.10
   
 
2Ptáčníková Jiřina
86
USKPR
4.10
   
 
3Bakičová Martina
89
USKPR
3.50
   
 
4Parmová Monika
87
USKPR
3.40
   
 
5Brožová Jana
88
SKPLZ
3.30
   
 
6Porazilová Andrea
86
USKPR
3.20
   
 
7Brandová Iva
84
SKPLZ
2.90
   
 
8Nováková Daniela
76
TEKLA
2.90
   
 
9Šlézová Tereza
90
KOLIN
2.90
   
 
10Sedláková Lucie
88
TEKLA
2.80
   
 
11Sedláková Alice
89
SKPLZ
2.60
   
 
  
skok o tyči/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Galertová Alena
92
USKPR
2.60
   
 
2Šindelářová Lucie
92
TJKLA
2.40
   
 
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vargová Michaela
89
SKPLZ
5.43
   
 
2Zekuciová Jana
88
OLYBR
5.31
   
 
3Šídová Zuzana
87
SKPLZ
5.20
   
 
4Fričová Natálie
81
SKPLZ
5.12
   
 
5Huclová Kateřina
90
SOPLZ
5.10
   
 
6Vavrečková Veronika
90
TJKLA
5.08
   
 
7Kolářová Jarka
90
TJKLA
4.20
   
 
  
skok daleký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kašparová Lucie
91
CHODO
5.02
   
 
2Koppová Monika
92
SUSIC
4.78
   
 
3Petrásková Kateřina
91
ACDKV
4.59
   
 
4Becková Klára
91
ACSML
4.53
   
 
5Kodýtková Dana
91
TJKLA
4.47
   
 
6Effenbergerová Teraza
92
SKPLZ
4.40
   
 
7Červenková Markéta
92
AKSOK
4.40
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Huclová Kateřina
90
SOPLZ
11.45
   
 
2Vargová Michaela
89
SKPLZ
11.31
   
 
3Průchová Martina
88
SOPLZ
11.07
   
 
4Vopatová Vendula
88
SKPLZ
10.55
   
 
5Šístková Veronika
88
SKPLZ
10.43
   
 
6Sládková Alice
89
SKPLZ
10.37
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hezoučka Šárka
87
TJKLA
12.43
   
 
2Fričová Natalie
81
SKPLZ
11.38
   
 
3Šídová Zuzana
87
SKPLZ
09.75
   
 
4Šístková Veronika
88
SKPLZ
09.31
   
 
  
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavrečková Veronika
90
TJKLA
11.20
   
 
2Šebová Lucie
89
SKPLZ
11.18
   
 
3Doležalová Denisa
90
CHODO
10.54
   
 
4Vašková Kateřina
90
CHODO
09.53
   
 
5Márová Tereza
89
TACHO
09.22
   
 
6Jirešová Denisa
90
OSTRO
08.90
   
 
7Hrušková Lenka
90
CHODO
08.45
   
 
8Vadlejchová Eva
90
SKPLZ
07.72
   
 
  
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Křížová Jana
92
TJKLA
09.38
   
 
2Surá Daniela
91
CHODO
09.05
   
 
3Glaserová Barbora
91
CHODO
08.94
   
 
4Beranová Michaela
91
ACDKV
08.63
   
 
5Lindová Jana
92
STRIB
08.59
   
 
6Černíková Klára
92
AKSOK
08.45
   
 
7Plšková Alena
91
ACSML
08.23
   
 
8Byrtusová Nikola
92
DOMAZ
07.35
   
 
9Šmídová Lenka
91
SKPLZ
05.90
   
 
  
 
www.atletika.cz