Historické tabulky žen

Tyto tabulky vychází z dlouhodobých tabulek okresu Klatovy sestavených Jaroslavem Forstem k 1.1.1990. Jsou do nich zařazeni závodnice klatovského oddílu. Jsou dále doplňovány dle aktuálních výkonů. U oštěpu jsou zařazeny výkony se všemi druhy oštěpů, se kterými se v dané době házelo. V každé disciplíně je zařazeno 10 nejlepších výkonů. Výkony jsou aktuální ke konci roku 2006.

60m                                                                                        100m

 7,8         Králíčková Edita            74     Praha       15.6.88       12.2     Rubášová Ivana             71      Plzeň       13.6.87

 7,8         Knopfová Michaela       77      Sušice        2.5.92       12,51   Mazancová Jarmila       74       Praha       18.5.91

 8,04                                                      Ostrava    27.6.92       12,6     Stříbrná Alena               37                             .56

 7,8         Marková Šárka               78     Praha       16.5.92       12,6    Weingärtnerová Marie  41      Pscyna     19.8.58   

 7,9         Weingärtnerová Marie   41     Klatovy    26.3.59       12,6    Knopfová Michaela      77      Furth        26.9.91

 7,9         Pšajdlová Tereza            83     Plzeň         8.5.98       12,7    Linhartová Monika       74      Sušice       13.6.92

 7,9         Hromádková Jaroslava   86     Plzeň        13.5.00      12,8     Lavková Zdena            58       Praha         7.9.74

 8,0         Stříbrná Alena                37                             .54      12,8    Linhartová Hana          74      Klatovy      1.5.93

 8,0         Lavková Zdeňka            58     Klatovy    17.9.74      12,9     Poslední Jana                58      Sokolov   30.5.74

 8,0         Bělohlávková Renata     69     Praha        15.6.83      12,9    Machová Dana             61      Plzeň       29.4.79

 8,0         Babková Kateřina           71    Praha        12.6.84      12,9     Kocúrová Barbora        83       Plzeň       13.5.00

 8,0         Linhartová Monika        74     Sušice         8.6.88

 8,0         Mazancová Jarmila         74     Praha       15.6.88

 8,0         Zavřelová Věra               80    Domažlice    8.6.94

 

200m                                                                                       400m

25,59       Rubášová Ivana              71       Praha     12.7.87       59,0         Pokorná Iva            68            Praha       4.9.85

26,29       Knopfová Michaela        77      Sušice       13.6.92      59,0         Rubášová Ivana       71            Plzeň       13.6.87

26,2         Lavková Zdena              58       Praha     17.8.74       60,23       Čadová Hana           58            Praha       27.9.80

26,65       Mazancová Jarmila        74       Praha     19.5.90       60,3         Lavková Zdena       58            K.Vary     3.6.78

26,7         Králíčková Edita            74       Sušice     30.6.90       60,4         Jandová Jana           59            Klatovy   14.8.77

27,1         Stříbrná Alena                37       Plzeň              56       62,0         Rašpličková Jana     70            Sušice       9.5.87

27,1         Linhartová Monika        74      K.Vary      2.6.90        62,46      Vasková Martina      85            Plzeň     27.5.06

27,41       Hromádková Jaroslava   86       Praha     4.10.03        62,6         Ševčíková Helena    61            K.Vary     11.6.83

27,3         Rašpličková Jana            70      K.Vary    23.5.87       62,80       Kavijová Petra        88            Praha       4.10.03

27,3         Kocúrová Barbora          83       Čáslav     27.5.00       62,8         Jandová Eva            73            K.Vary     26.6.88

27,51       Hezoučká Šárka              87       Čáslav     17.5.03

 

800m                                                                                       1500m  

2:11,67    Pokorná Iva                   68       Praha      14.9.85     4:44,62    Svobodová Sylvie    88       Pardubice 25.6.05

2:12,4      Jandová Jana                  59       Praha        8.9.77     4:44,87     Pokorná Iva            68      Praha         3.2.85

2:15,1      Čadová Hana                  58       Praha      30.6.79     4:47,6       Szalaiová Iveta        66      K.Vary     14.9.85

2:20,33    Svobodová Sylvie           88       Domažlice13.5.06     4:51,8      Jandová Jana           59      Praha        10.7.77

2:21,9      Szalaiová Iveta               66       Praha      10.9.85     4:53,69    Joglová Marcela       87       Liberec    19.6.04

2:22,26    Joglová Marcela             87       Praha         6.7.01     4:59,0      Čadová Hana           58       Plzeň         9.5.80

2:22,35    Babková Ivana               84       Bílina       26.6.99     4:59,66    Štroblová Eva          83      Domažlice 21.5.05

2:22,78    Kavijová Petra               88       Praha                       5:02,8      Tůmová Jana           78       Praha       16.5.92

2:23,0      Slezáčková Hana            57       Praha        6.7.75      5:04,95    Vondrášková Jiřina  65       Praha       25.8.87

2:24,43    Pšajdlová Lenka             86       Praha      27.9.03      5:07,1      Szalaiová Jana          64      Sušice       16.6.84

                                                                                                  

 

3000m                                                                                    5000m

10.13,43  Svobodová Sylvie          88      Budapest   11.6.05      18:04,6    Vondrášková Jiřina   66        Praha       15.6.02

10:23,83  Štroblová Eva               83    Domažlice   21.5.05      18:12,10  Štroblová Eva           83        Bílina        4.6.05

10:45,35  Joglová Marcela            87    Domažlice   11.6.05      18:39,34   Rašková Libuše        62        Praha       21.5.95

10:51,3    Čadová Hana                58       Klatovy    17.7.77      19:45,40  Černá Jitka               77        Praha       19.5.96

10:52,4    Jandová Jana                 59      Klatovy    17.8.77      22:57,2    Přibíková Kateřina   78        Klatovy   16.9.95

11:07,38  Vondrášková Jiřina        65        Praha       8.7.90       23:10,06  Votípková Hana       87        Čáslav      21.8.04

11:13,5    Tůmová Jana                78      Klatovy      5.9.92       23:17,10  Kadlecová Petra       77        Č.Buděj.   30.6.03

11:17,8    Rašková Libuše             62        Plzeň        4.6.94       23:56,66  Joglová Lucie           76        Klatovy   10.6.03

11:19,43  Kavijová Petra              88       Nýřany    18.9.04      

11:27,1    Přibíková Kateřina        78       K.Vary    18.9.93

 

 

100m přek.                                                                            400m přek.

15,56       Kabátová Jiřina             77        Praha     24.6.95      67,25       Pšajdlová Lenka          86         Hodonín  11.9.04

15,68       Löffelmannová Iva       70        Praha       5.6.93      70,17       Odstrčilíková Martina  74        Tábor         1.6.91

15,7         Havlíková Dana            61        Plzeň      11.6.78     70,50       Kabátová Jiřina            77         Praha        5.6.93

16,19       Hezoučká Šárka            87        Plzeň        6.9.06      71,2         Löffelmannová Iva      70        Soběslav     2.9.91

16,0         Lavková Zdena             58        Praha     20.5.78      72,12       Strejcová Barbora         82         Bílina       15.9.01

16,7         Odstrčilíková Martina   74        Plzeň      26.5.91      72,7         Štěrbová Lenka           74         Sušice       30.6.90

17,26       Kavalová Alena             90        Plzeň      3.6.06       73,9         Hanáková Jindra          76         Plzeň       24.5.92

17,39       Odstrčilíková Jana         77        Plzeň      21.9.91     75,38       Votípková Lenka         90         Domažlice13.5.06

17,50       Strejcová Barbora          82        Praha     16.6.01      76,34       Votípková Hana           87         Sokolov   15.5.04

17,67       Vavrečková Veronika    90        Plzeň     26.8.06      77,9         Vaníková Martina        73          Plzeň       29.6.91

               

4x100m                                                                                    4x400m

50,68       Linhartová H.,Löffelmannová,Mazancová,                4:14,06    Linhartová H.,Odstrčilíková,Rubášová B.,

                Králíčková                        Praha     19.5.90                               Knopfová                     Tábor        1.6.91

51,1         Rašpličková,Pavezová, Veleková,Rubášová                4:14,88    Kavijová, Pšajdlová,Škarková,

                                                         Plzeň      30.5.87                              Schröpferová                Čáslav      21.8.04   

51,50       Linhartová H.,Linhartová M.,Knopfová,                   4:21,09    Škarková,Svobodová,Hezoučká,Vasková   

                Odstrčilíková                    Praha     18.5.91                                                                  Praha        17.9.05

51,4         Linhartová M.,Löffelmannová, Mazancová,              4:21,62    Kavijová, Joglová, Škarková,

                 Králíčková                       Sušice     10.8.89                               Svobodová                   Olomouc   2.10.04                                  

51,5         Jandová J.,Říhová,Staříková,Machová                        4:21,99    Kavijová, Votípková H.,Vasková,Pšajdlová

                                                         Sušice     11.6.77                                                       Č.Buděj.     30.6.03

51,70       Linhartová H.,Marková,Löffelmannová,                   4:23,6      Odstrčilíková, Nováková,Linhartová H.,

                Marková                           Praha     22.5.93                                 Mazancová                    Klatovy     25.8.91                                          

51,6         Linhartová H.,Nováková,Knopfová,                         4:24,31   Kavijová, Joglová, Vavrečková, Hezoučká

                Marková                           Plzeň      24.5.92                                                                   Bílina     4.6.05

51,7         Zavřelová, Kabátová,Löffelmannová,                       4:25,23    Pšajdlová,Hezoučká,Kovarovičová,Svobodová

                Kabátová                          Klatovy    18.6.94                                                                  Plzeň    18.6.05

51,9         Linhartová M.,Linhartová H.,Králíčková,                 4:25,30    Pšajdlová,Škarková,hezoučká,Vasková

                Mazancová                       Vlašim     23.6.90                                                                    Praha    4.9.05

52,13       Linhartová H., Marková,Löffelmannová,                  4:25,48    Kavijová,Joglová,Vítová,Škarková

                Nováková                         Plzeň        5.6.93                                                                     Plzeň   18.6.05                      

               

Výška                                                                                  Dálka

175     Drozdová Markéta      71     Praha         12.9.89        592    Linhartová Monika      74      Sušice        2.5.92

175     Spolková Lucie           82     Praha            4.7.99       572     Lavková Zdena            58      Praha        8.9.76

174     Kovarovičová Jana     87     Liberec       19.6.04        570     Knopfová Michaela     77      Brno         4.7.92

173     Knopfová Michaela    77     Sušice          22.5.91        555    Weingärtnerová Marie  41     Klatovy  15.8.59

172     Turnerová Dana          68    Jablonec       15.2.86       547     Linhartová Hana         74      Plzeň       29.6.91

169     Kalčíková Olga           78     Praha            3.7.93        536    Kodýdková Kristýna    91      Domažlice 6.6.06

168     Vavrečková Veronika  90    Praha             5.2.06       535    Rubášová Ivana            71      Sušice       20.6.87

165     Knězová Lenka           81    Klatovy           .9.98       527    Marková Šárka             78      Klatovy   18.6.94

164     Linhartová Monika     74    Praha           19.5.90       523     Kabátová Jiřina            77      Plzeň       16.6.96

160     Kadlecová Petra          77    Plzeň            24.             523     Maruniaková Michala  83      Praha       16.6.01

160     Lauberová Petra          86    Praha            6.7.01             

 

Trojskok                                                                               Tyč

11,15       Maruniaková Michala     83       Praha     22.2.03     265  Šindelářová Lucie        92      Plzeň          23.9.06

10,97       Hezoučká Šárka             87      Sokolov    25.5.03     240  Kovarovičová Jana     87     Domažlicce 21.5.05

10,86       Kocúrová Barbora         83   Č.Budějovice 10.6.00    240  Vavrečková Veronika 90     Plzeň           14.5.05

10,83       Spolková Lucie             82        Plzeň      15.5.99      220  Kolářová Jaroslava     90     Plzeň          28.5.05

10,77       Bártová Tereza             87        Čáslav     17.5.03     205  Votípková Lenka        90     Nýřany       18.9.04

10,67       Lauberová Petra            86      Sokolov    15.6.02     200  Majerová Andrea        88     Sokolov       25.5.03

10,25       Vavrečková Veronika    90        Praha       4.9.05      200   Majerová Veronika    88      Sokolov      25.5.03

9,92         Knopfová Michaela      77      Klatovy    21.9.96      200   Brůhová Pavla           86      Praha          27.9.03    

9,32         Stahlová Petra              86   Č.Budějovice 30.8.03     200  Šlechtová Štěpánka    92     Domažlice    13.5.06            

9,25         Vasková Martina           85   Č.Budějovice 30.8.03

                                                        

 

Koule                                                                                       Disk

13,31       Hezoučká Šárka             87      Plzeň          5.7.06      43,00    Löffelmannová Iva  70            Praha         5.6.93

12,78       Reilová Zdena               59      Litvínov   23.9.79      40,90    Reilová Zdena          59            Plzeň        19.5.85

12,74       Weingärtnerová Marie  41      Klatovy    14.6.59      36,33    Hašková Hana          58            Klatovy    17.9.78

11,82       Kadlecová Petra            77      Praha        4.12.95      36,26   Chmelíková Anna     40                                   .58

11,37       Chmelíková Anna         40                              .58      33,10    Klainová Kateřina    61            Klatovy    3.10.79

11,06       Klainová Kateřina         61      Litvínov   23.9.79      32,70    Handschuhová Iva    64            Klatovy    26.5.85

10,48       Handschuhová Iva         64        Sušice     16.6.84       31,60    Petrmichlová Helena 62            Praha       20.5.78

10,26       Löffelmannová Iva       70        Plzeň      29.6.91       30,60   Hezoučká Šárka         87            Praha         4.9.05

10,15       Kryštofová Vratislava   64        Sušice     14.5.83        30,10   Vršanová Anna          58            Klatovy    22.5.76

10,00       Reilová Marcela            62        Plzeň      24.8.85       29,64   Virtová Marie            41            Plzeň         3.9.77

 

Oštěp                                                                                      Kladivo

44,57       Hezoučká Šárka             87       Liberec     19.6.04    37,83      Stahlová Petra             86       Tachov       11.9.04

43,30       Kadlecová Petra            77       K.Vary       1.6.96    33,40      Maruniaková Michala  83       Vítkovice     24.6.01

34,66       Procházková Ivana       64      Klatovy       7.5.86    30,08      Špererová Zdeňka        59       N.Včelnice    7.6.03

34,30       Reilová Zdeňka             59      Klatovy      3.10.79   22,83      Bártová Tereza            87       Čáslav         17.5.03

33,87       Spolková Lucie             82        Praha        12.9.98   18,88      Demeterová Dagmar    80       Klatovy      10.5.97

32,25       Stahlová Petra              86     Domažlice    21.5.05

31,84       Virtová Marie               41      Chrudim      28.9.75          

31,46       Kalčíková Olga             78        Praha        27.5.95

31,32       Vršanová Anna             58        Plzeň        10.5.75

31,14       Brunerová Pavla           62      Klatovy        2.5.80