Historické tabulky mužů

Tyto tabulky vychází z dlouhodobých tabulek okresu Klatovy sestavených Jaroslavem Forstem k 1.1.1990. Jsou do nich zařazeni závodníci klatovských oddílů s výjimkou vojenských. Jsou dále doplňovány dle aktuálních výkonů. U oštěpu jsou zařazeny výkony se všemi druhy oštěpů, se kterými se v dané době házelo. V každé disciplíně je zařazeno 10 nejlepších výkonů.


60m 100m
7,11 Čada Michal 85 Domažlice 11.6.05 10,7 Brůha Pavel 59 Plzeň 22.6.86
6,9 Skopeček Pavel 46 Plzeň 9.5.64 11,07 Čada Michal 85 Bílina 27.9.03
6,9 Novák Bohumil 49 Klatovy 10.5.73 11,20 Kyselý Jaroslav 85 Plzeň 14.9.03
6,9 Ptáčník Milan 63 Domažlice 16.5.89 11,1 Skopeček Pavel 46 Plzeň 9.5.64
7,0 Jindra Zdeněk 40

-

1958 11,1 Němec Bohumil 50 Plzeň 7.5.72
7,26 Hromádka Ondřej 83 Praha 29.1.00 11,1 Novák Michal 49 Plzeň 25.5.72
7,26 Kyselý Jaroslav

85

Praha 31.1.04 11,1 Handschuh Mich. 65 Sušice 16.9.84
7,1 Turek Josef 41 Klatovy 19.10.57 11,1 Ptáčník Milan 63 Domažlice 1.9.93
7,1 Jonáš Slavomír 55 Klatovy 10.5.73 11,1 Hromádka Ondřej 83 Č. Buděj. 10.6.99
7,1 Běl Karel 58 Klatovy 17.9.74 11,39 Sekyra Miroslav 85 Sokolov 15.5.04
7,1 Brůha Pavel 59 Klatovy 11.8.82
7,1 Kovařík Jindřich 85 Klatovy 1.5.00


200m 400m
22,1 Němec Bohumil 50 Mar. Lazně 18.6.77 49,3 Němec Bohumil 50 Plzeň 26.9.72
22,3 Brůha Pavel 59 K. Vary 13.6.80 50,01 Hromádka Ondřej 83 Jablonec 6.7.00
22,3 Hromádka Ondřej 83 Č Buděj. 10.6.00 50,38 Kábrt Vladimír 78 Bílina 19.9.99
22,7 Handschuh Mich. 65

K. Vary

5.6.82 50,82 Virt Karel 67 Nitra 4.7.92
22,92 Kyselý Jaroslav 85 Sokolov 25.5.03 51,1 Zahrádka Václav 47 Klatovy 26.5.68
22,99 Čada Michal 85 Praha 28.8.03 51,3 Janda Vladimír 57 Sušice 24.9.78
23,26 Sekyra Miroslav 85 Jablonec 5.10.02 51,6 Drozda Václav 46

-

1965
23,30 Cerina Petr 84 Sokolov 25.5.03 51,99 Urban Libor 65 Praha 11.7.81
23,1 Skopeček Pavel 46 Plzeň 9.5.64 52,1 Duchoň Vladimír 63 Praha 6.9.80
23,1 Novák Bohumil 49 Rokycany 19.5.73 52,2 Novák Bohumil 49 Klatovy 2.6.73


800m 1500m
1:56,2 Janda Vladimír 57 Plzeň 26.9.78 3:56,8 Procházka Jiří 56 Domažlice 4.9.82
1:56,8 Pšajdl Josef 57 Praha 8.9.82 3:58,2 Zwiefelhofer Vlas. 52 Plzeň 30.9.69
1:57,0 Votípka Václav 48 Praha 21.6.74 4:01,6 Votípka Václav 48 Plzeň 24.9.74
1:57,8 Zwiefelhofer Vlas. 52

Domažlice

24.5.69 4:03,38 Urbánek Jaromír 78 Praha 11.6.03
1:58,84 Urbánek Jaromír 78 Praha 11.6.03 4:05,6 Babka Josef 51 Praha 2.7.75
2:00,0 Weinfurt Josef 50 Klatovy 23.6.74 4:06,4 Heidlberger Pavel 50 Nymburk 20.8.80
2:00,9 Hrabík Hynek 70 Sušice 20.6.87 4:07,61 Popelík Jan 77 Praha 13.3.96
2:01,59 Brůha Lukáš 84 Sušice 2.9.06 4:08,4 Vaculík Jiří 74

 Sušice

27.6.92
2:01,8 Görner Tomáš 81 Plzeň 1.6.02 4:08,64 Kůra Luboš 82 Bílina 4.6.05
2:01,9 Virt Karel 67

-

1991 4:09,03 Görner Tomáš 81 Domažlice 29.5.04


3000m 5000m
8:20,82 Procházka Jiří 56 Praha 31.8.82 14:20,61 Procházka Jiří 56 Praha 31.8.82
8:34,6 Zwiefelhofer Vlas. 52 Domažlice 17.7.69 14:59,2 Zwiefelhofer Vlas. 52 Sušice 14.5.83
8:38,4 Votípka Václav 48 Praha 16.7.75 14:59,87 Heidlberger Pavel 50 Praha 23.5.81
8:44,3 Babka Josef 51

Mar. Lazně

22.6.77 15:04,2 Babka Josef 51 Praha 16.7.75
8:49,0 Heidlberger Pavel 50 Sušice 14.9.80 15:11,7 Honsa Pavel 62 Klatovy 22.9.96
8:50,7 Jiras Pavel 77 K. Vary 31.5.97 15:15,8 Jiras Pavel 77 Beroun 24.5.97
8:53,0 Popelík Jan 77 Praha 29.1.00 15:27,8 Procházka Karel 47

K.Vary

16.9.78
8:56,5 Koželuch Luboš 64 Praha 22.1.83 15:34,0 Peleška Zdeněk 46 Sušice 19.8.72
8:58,8 Procházka Karel 47 Sušice 17.5.75 15:53,0 Vejskal Karel 59 Sušice 8.6.85
9:01,8 Peleška Zdeněk 46 Klatovy 18.6.72 15:51,36 Popelík Jan 77 Plzeň 24.6.00


10 000m chůze 20 km
30:39,4 Procházka Jiří 56 Praha 15.9.82 1:37:19 Babka Josef 51 Č. Brod 22.6.80
31:28,65 Heidlberger Pavel 50 Praha 13.6.81 1:41:43 Brejcha Jozef 47 Č. Brod 22.6.80
31:42,2 Zwiefelhofer Vlas. 52 K. Vary 11.6.83 1:51:20 Görner Tomáš 81 Poděbrady 9.4.05
31:57,9 Honsa Pavel 62 Beroun   31.8.96 1:53:33 Hebký Robert 50 Č. Brod 22.6.80
32:17,2 Jiras Pavel 77 Klatovy 6.9.97 1:55:19 Beck Jiří 75 Brandýs 7.5.05
32:24,0 Procházka karel 47 Praha 13.6.81 1:55:52 Kůra Luboš 82 Brandýs 7.5.05
32:56,2 Babka Josef 51 Klatovy 12.8.76 1:56:51 Hostýnek Jiří 61 Hronov 7.6.97
32:59,8 Votípka Václav 48 Klatovy 27.8.75 2:00:05 Procházka Karel 48 Pardubice 20.9.81
33:33,0 Přibík Jiří 50 Domažlice 2.8.91 2:00:23 Bittengel Zdeněk 61 Hronov 4.7.04
33:37,5 Vejskal Karel 59 Klatovy 21.8.81 2:02:50 Heidlberger Pavel 50 Č. Brod 25.6.77


Maratón 3000m př.
2:19:02 Honsa Pavel 62 Francie

-

9:25,9 Procházka Jiří 56 Praha 31.5.81
2:29:06 Procházka Karel 47 Otrokovice 29.4.79 9:30,2 Heidlberger Pavel 50 Ústí n/L 30.5.81
2:45:09 Chmelař Oto 56 Domažlice 16.6.84 9:54,7 Popelík Jan 77 Bílina 15.9.01
2:48:16 Heidlberger Pavel 50

Domažlice

19.7.80 9:58,0 Vejskal Karel 77 Ústí n/L 30.5.81
2:53:00 Lorenc Antonín 53 Praha 30.9.83 10:02,56 Kůra Luboš 82 Plzeň 18.6.05
2:58:00 Straškraba Ijja 51 Ostrov 10.9.83 10:14,2 Malina Jiří 40

-

1959
10:22,0 Procházka Karel 48 Ústí n/L 30.5.81
10:22,64 Kořán Jakub 88 Praha 21.5.06
10:53,76 Görner Tomáš 81 Praha 8.6.03
11:03,0 Štork Jan

11

1938


110m př. 400m př.
15,66 Malík Jan 77 Praha 5.9.04 56,0 Kabát Jaroslav 19 Praha 29.9.46
15,5 Běl Karel 58 Ústí n/L. 30.5.81 57,1 Novák Bohumil 49 Rokycany 10.5.72
15,7 Kabát Jaroslav 19

-

1946 57,43 Kábrt Vladimír 78 Praha 4.9.99.
16,0 Novák Bohumil 49 Klatovy 25.9.76 57,7 Pšajdl Josef 57 Plzeň 10.6.78
16,2 Partyngl Zdeněk 68 Sušice 28.5.88 57,83 Virt Karel 67 Tábor 7.6.92
16,3 Virt Karel 67 Plzeň 24.5.92 59,6 Šklebený Vít. 67 Domažlice 1.6.91
16,3 Zahrádka Václav 47 - 1965 60,5 Pour Jiří 70

Plzeň

5.6.94
16,8 Šklebený Vítězslav 67 Plzeň 19.5.91 60,8 Hromada Tomáš 86 Domažlice 8.9.03
17,1 Papírek Tomáš 71 Stříbro 19.6.93 61,90 Klasna Karel 56 Praha 17.6.79
17,2 Míka Stanislav 41 Sušice 17.5.75 61,9 Malík Jan 77 Plzeň 1.6.02


4 x 100m
43,47 Hanzlík,Kyselý,Sekyra,Čada Kladno 5.7.03
43,57 Sekyra,Adámek,Kyselý,Čada Liberec 19.6.04
43,82 Švec, Běl,Handschuh, Brůha Praha 13.6.81
43,9 Brůha, Běl, Novák, Něměc K. Vary 16.9.78
44,1 Běl, Treml, Novák, Němec Plzeň 12.9.76
44,2 Brůha, Franc, Němec, Janda Praha 19.5.79
44,2 Švec, Běl, Novák, Brůha Praha 18.5.80
44,2 Švec, Běl, Hanzl, Brůha K. Vary 12.6.82
44,3 Brůha, Treml, Novák, Němec Klatovy 9.7.77
44,3 Virt, Běl, Handschuh, Brůha Plzeň 19.5.85


4 x 400m
3:33,91 Kyselý,Cerina,Poláček,Görner Praha 4.9.05
3:34,06 Touš,Cerina,Görner,Urbánek Bílina 31.5.03
3:34,64 Brůha, Běl, Duchoň, Němec Praha 22.8.81
3:34,5 Krbec, Drozda, Čuba, Kabát

-

1940
3:36,0 Němec, Brůha, Pšajdl, Virt K. Vary 14.9.85
3:36,45 Cerina,Kyselý,Kůra,Görner Č. Buděj. 7.9.02
3:37,00 Görner,Kyselý,Sekyra,Urbánek Praha 8.6.03
3:38,3 Pour, Vaculík, Šklebený, Hrabík K. Vary 23.5.92
3:38,65 Červenka,Görner,Sekyra,Urbánek Praha 17.9.03
3:39,94 Sekyra,Cerina,Čada,Kyselý Čáslav 21.8.04


Výška Dálka
213 Malík Jan 77 Praha 5.9.04 744 Čada Michal 85 Praha 14.2.04
205 Kleisner Václav 83 Brno 3.5.06 716 Handschuh Mich. 65 Brno 3.7.83
200 Partyngl Zdeněk 68 Klatovy 28.8.88 712 Novák Bohumil 49 Klatovy 17.6.73
195 Poláček Zdeněk 86 Klatovy 27.9.05 703 Běl Karel 58 Klatovy 25.9.76
193 Čada Michal 85 Sokolov 15.6.02 681 Suda Jan 49 Klatovy 18.6.72
191 Štepánek Zdeněk 59   Klatovy 26.5.85 677 Malík Jan 77 Domažlice 25.5.02
191 Knížek Tomáš 76 Klatovy 3.9.94 676 Němec Bohumil 50 Klatovy 14.10.72
191 Čiháček Jiří 83 Č. Buděj 10.6.00 668 Fišer Václav 47

-

1965
190 Skýpala Štefan 68

Klatovy

23.6.86 665 Sekyra Miroslav 85 Plzeň 14.9.03
190 Papírek Tomáš 71 Klatovy 19.6.94 662 Jonáš Slavomír 55 Klatovy  12.9.72
190 Klasna Jan 83 Klatovy  15.9.00 662 Poláček Zdeněk 86 Plzeň 13.10.


Koule Disk
15,83 Šota Antonín 52 Klatovy 24.4.86 47,20 Staněk Petr 41 Klatovy 30.8.81
14,11 Virt Karel st. 40

Olomouc

30.6.74 45,24 Lobovský Václav 47 Praha 13.6.81
13,88 Staněk Petr 41 Sušice 8.5.82 42,84 Virt Karel st. 40 Plzeň 6.9.75
13,67 Virt Karel ml. 67 K. Vary 3.9.94 42,76 Virt Karel ml. 67 Čáslav 27.5.00
13,60 Chmelík Václav 04

-

1926 42,54 Šola Jiří 59 Klatovy 5.8.82
13,49 Šola Jiří 59 Klatovy 17.9.88 42,02 Boldan Arnošt 34 Praha 28.9.75
13,29 Lobovský Václav 47   Sušice 8.5.82 40,36 Marek František 27

-

-

13,20 Chmelík Josef -

-

1940 40,30 Hajžman Jiří 54

Praha

21.6.97
13,02 Svoboda Ladislav 47 Klatovy  13.5.74 38,98 Šota Antonín 52 Klatovy 13.6.76
12,74 Boldan Libor 60 Klatovy 4.10.86 38,70 Bumba František 45

-

1963


Trojskok Tyč
14,71 Běl Karel 58 Plzeň 30.8.00 405 Malík Jan 77 Praha 8.6.03
14,24 Handschuh Mich. 65   Klatovy 27.8.89 400 Papírek Tomáš 71 Stříbro 19.6.93
14,17 Novák Bohumil 49 Klatovy 25.9.76 390 Vondráček Stanis. 61 Sokolov 3.9.83
14,08 Fišer Václav 47 K. Vary 11.9.65 370 Ekert Richard 60 Sušice 16.6.84
13,68 Cibulka Antonín 42   - 1961 360 Virt Karel 68 Praha 1.6.96
13,88 Kleisner Václav 83 Sokolov 25.5.03 345 Švojgr Jan 43 Plzeň 15.5.60
13,71 Adámek Martin 86 Brno 3.5.06 340 Velkoborský - 1929
13,58 Čada Michal 85 Praha 18.5.02 340 Hampl Karel 03 - 1930
13,55 Brož Jiří 62 Klatovy 12.8.81 340 Šelmát Václav 77 Č.Buděj. 10.6.06
13,51 Suda Jan 49 - 1972 330 Pour Jiří 70 Nýřany 12.5.94


Oštěp Kladivo
70,91 Frydrych Petr 88 Česká Lípa 29.4.06 51,36 Boldan Arnošt 34 Pardubice 20.9.81
68,10 Šota Antonín 52 Klatovy 19.9.76 47,98 Šota Antonín 52 K. Vary 14.9.85
58,75 Staněk Petr 41 Plzeň 19.9.59 47,84 Krhoun Miroslav 70 Sušice 13.6.92
57,40 Chmelík Václav 04 - 1925 47,58 Flégl Aleš 56 Praha 16.6.81
55,10 Cibulka Antonín 42 Klatovy 1961 46,00 Pour Miroslav 74 Klatovy 22.9.96
55,05 Kudry Juraj 86 Liberec 9.6.04 44,94 Jarolím Zdeněk 64 Klatovy 27.8.83
54,80 Lang Karel 39 - 1958 44,36 Virt Karel st. 40 Praha 28.9.75
53,52 Kadlec Pavel 70 Klatovy 7.6.87 44,12 Bittengl Jaroslav 64 Klatovy 14.8.91
51,25 Hampl Milan 44 - 1962 41,18 Handschuh Jiří 36 - 1963
50,86 Pytel Václav 60 Klatovy 17.9.78 40,66 Boldan Libor 60 Klatovy 7.5.88

zpět