Závodu se zúčastnila Šárka Hezoučká, která obsadila ve vrhu koulí 5. místo za výkon 12,62m, dále Sylva Svobodová v bězích na 1500m ( 4:50,58 a 4.místo) a na 3000m (10:32,80 - 2.místo) a Veronika Vavrečková ve výšce (167cm, 6.místo mezi dorostenkami). Gratulujeme!

Koule 4kg - juniorky:

1 Baňacká Ivana      88  TJ Slavoj Stará B.   13.82   
2 Hejretová Radka    87  TJ Slavoj Stará B.   13.15   
3 Pupíková Lucie     88  ACP Olymp Brno       12.93   
4 Machurová Jitka    88  A. C. Sparta Praha   12.89   
5 Hezoučká Šárka     87  TJ Klatovy           12.62   
6 Holbová Petra      88  TJ LIAZ Jablonec     12.46   
7 Dlouhá Lenka       88  AK Most              12.13   
8 Závůrková Barbora  87  SK ZŠ Jablonné v     12.11   
9 Ovčáčková Kateřina 88  TJ Jiskra Otrokov    10.83   
10 Hálová Martina    87  SK Kotlářka Praha    10.52   
11 Přehnalová Radka  87  AC Prostějov         10.39   
12 Truhlářová Eva    87  JAC Brno             10.19   
1500m juniorky:
1 Čapková Tereza     87  ASK Slavia Praha    4:31.19   
2 Křížová Lucie      87  TJ Olympia Bruntál  4:40.88   
3 Zachariášová Alice 87  ACP Olymp Brno      4:45.88   
4 Svobodová Silvie   88  TJ Klatovy          4:50.58   
5 Sárová Lucie       88  TJ Nové Město na .. 4:55.91   
6 Kuříková Michaela  88  ŠAK SG Jablonec n.. 5:04.29   
7 Kučerová Petra     88  AC Turnov           5:04.74   
8 Došková Lenka      87  AC Česká Lípa       5:24.08   
3000m juniorky:
1 Křížová Lucie        87  TJ Olympia Bruntál 10:13.25   
2 Svobodová Silvie     88  TJ Klatovy         10:32.80   
MS Petronyuk Myroslava 87  Ukrajina           10:35.83   
4 Pechová Hana         87  ACP Olymp Brno     10:37.69   
5 Zachariášová Alice   87  ACP Olymp Brno     10:48.28   
6 Grycová Petra        87  AC Kovošrot Praha  10:51.68   
7 Skybová Lucie        87  ACP Olymp Brno     11:14.03    


Výška dorostenky:

1 Cachová Kateřina      90   AK SSK Vítkovice    1.75   
2 Bakičová Martina      89   USK Praha           1.71   
3 Čáchová Barbora       89   JAC Brno            1.71   
4= Kamlerová Karolína   90   AK Olomouc          1.67   
4= Drdová Martina       90   Bechyňský atlet.k.  1.67   
6 Vavrečková Veronika   90   TJ Klatovy          1.67   
7 Kubínová Zdeňka       89   AC Pardubice        1.63   
8 Urbancová Adéla       89   TJ SOKOL Nová Paka  1.59   
9 Zimová Kristýna       89   ŠAK SG Jablonec n.  1.59   
10 Nováková Ivana       90   AC Prostějov        1.59   
11= Svobodová Nela      90   AC Prostějov        1.54   
11= Zajícová Tereza     90   AC Česká Lípa       1.54   
11= Grénarová Simona    90   ACP Olymp Brno      1.54   
14 Vojtěchová Petra     89   USK Praha           1.54   
15= Kociánová Michaela  90   TJ Sokol Opava      1.54   
15= Hrabovská Michaela  89   AK Chemopetrol Li.  1.54 

celkové výsledky na www.atletika.cz