Okresní soutěž HUSQVARNA CUP 2006

 

výsledky 22.ročníku

 

 

Absolutní pořadí – muži:

1. Tomáš Görner                     TJ Klatovy                             105 bodů/7závodů

2. František Kukaň                  GAMA Železná Ruda            101/9

3. Karel Voráček                    Sokol Dolany                          84/10

 

Absolutní pořadí – ženy:

1. Anna Šambergerová            TJ Klatovy                              23/5

2. Pavla Valachová                  Malý Bor                                23/4

3. Petra Kavijová                    TJ Klatovy                              16/3

 

 

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

 

jméno                                     oddíl                           body/počet závodů

Muži do 39 let:

1. Tomáš Görner                     TJ Klatovy                             105/7

2. Lukáš Brůha                        TJ Klatovy                              58/3

3. Martin Šimurda                    KČT Kašperské Hory            54/4

4. Luboš Kůra                         TJ Klatovy                              51/3

5. Jakub Kořán                        Tatran Železná Ruda               41/3

6. Jaromír Urbánek                  TJ Klatovy                              32/2

7. Martin Kocum                     TTK Klatovy                          30/2

8. Ondřej Kocum                    TTK Klatovy                           21/1

9. Karel Randák                      Javorná                                   16/1

10.Ladislav Panuška                Týnec                                      14/1

 

(celkem v této kategorii se zúčastnilo alespoň jednoho závodu 27 běžců)

 

Muži do 49 let:

1. František Kukaň                  GAMA Železná Ruda            101/9

2. Karel Voráček                     Sokol Dolany                          84/10

3. Ctirad Drahorád                  Tatran Železná Ruda                67/9

4. Jaroslav Uher                       TJ Sušice                                 26/1

5. Karel Bechyně                     KČT Nýrsko                           24/2

6. Jiří Vlasák                            TTK Klatovy                           17/1

7. Miroslav Švátora                 TTK Klatovy                            11/1

8. Pavel Valeš                          NEI Žihobce                             5/2

9. Miroslav Pena                      Žichovice                                   3/1

10.Ondřej Jelínek                    Volejbal Klatovy                        1/1

 

(celkem v této kategorii se zúčastnilo alespoň jednoho závodu 10 běžců)

 

 

 

Muži do 59 let:

1. Zdeněk Rus                         KČT Nýrsko                           69/8

2. Josef Hanzík                        Sokol Hartmanice                    64/13

3. Jiří Procházka                      TJ Klatovy                               43/3

4. Jiří Čada                              KČT Nýrsko                           34/4

5. Jiří Přibík                             PSK Klatovy                           33/3

6. Karel Molhanc                     KČT Nýrsko                           19/8

7. Miloslav Jůza                       TTK Klatovy                             5/1

8. Milan Vasko                        Cykloteam Nýrsko                     4/1

9. Václav Soušek                     KČT Nýrsko                             2/1

 

Muži nad 60 let:

1. Karel Rejnek                       KČT Horažďovice                  13/3

2. František Kortus                  KČT Kašperské Hory             13/3

3. Josef Růžička                       Tatran Železná Ruda                  7/3

4. Lenid Mudryk                      Sokol Dolany                            5/1

5. Josef Mayer                         KČT Nýrsko                            4/3

6. Miroslav Wendelberger       Klatovy                                      4/1

7. Emil Kintzl                           KČT Kašperské Hory               3/2

8. Jiří Pscheit                           Tatran Železná Ruda                   3/1

 

Ženy:

1. Anna Šambergerová            TJ Klatovy                               23/5

2. Pavla Valachová                  Malý Bor                                 23/4

3. Petra Kavijová                    TJ Klatovy                               16/3

4. Eva Štroblová                      PSK Klatovy                           15/4

5. Hedvika Procházková          TJ Klatovy                              15/4

6. Petra Markelová                  LK Škoda Plzeň                      15/2

7. Barbora Šambergerová        TJ Klatovy                              14/3

8. Ivana Machová                    Klatovy                                   12/4

9. Sylvie Svobodová                TJ Klatovy                              10/1

10.Petáková Jana                    Klatovy                                     7/3

 

(celkem v této kategorii se zúčastnilo alespoň jednoho závodu 18 závodnic)