5. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Datum konání : 17.9.2005 
Místo konání : Praha 
Pořadatel : A. C. Sparta Praha a AK Most 
Výsledky zpracoval : Martin Smetana 
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
100 m/Muži/Rozběh 1, w+1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan81AK Bílina11.20   
 
2Kyselý Jaroslav85TJ Klatovy11.61   
 
3Dobrovodský Jaroslav84TJ Baník Stříbro11.83   
 
4Šorejs Ondřej89AK ŠKODA Plzeň12.06   
 
 Kritzbach Jan79AK MostDNP   
 
 Hudcovský Ján81TJ Baník StříbroDQ   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+3.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bohman Martin80ASK Slavia Praha10.81   
 
2Duda Martin75AK Bílina11.35   
 
3Franče Tomáš88AK ŠKODA Plzeň11.52   
 
4Roman Jan83TJ Baník Stříbro11.61   
 
5Šejba Jakub80TJ Baník Stříbro11.62   
 
6Cerina Petr84TJ Klatovy11.78   
 
 Krejčí Petr80AK MostDNP   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Duda Martin75AK Bílina11.01   
 
2Kalus Jan81AK Bílina11.05   
 
3Franče Tomáš88AK ŠKODA Plzeň11.45   
 
4Kyselý Jaroslav85TJ Klatovy11.47   
 
5Roman Jan83TJ Baník Stříbro11.70   
 
6Dobrovodský Jaroslav84TJ Baník Stříbro11.74   
 
  
100 m/Muži/Finále B, w+1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šejba Jakub80TJ Baník Stříbro11.80   
 
2Cerina Petr84TJ Klatovy11.84   
 
3Šorejs Ondřej89AK ŠKODA Plzeň11.96   
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w+4.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bohman Martin80ASK Slavia Praha21.85   
 
2Duda Martin75AK Bílina22.47   
 
3Kalus Jan81AK Bílina22.56   
 
4Hudcovský Jan81TJ Baník Stříbro23.18   
 
5Šorejs Ondřej89AK ŠKODA Plzeň24.01   
 
 Šejba Jakub80TJ Baník StříbroDNF   
 
 Gregor Jaroslav85A. C. Sparta PrahaDNP   
 
 Krejčí Petr80AK MostDNP   
 
  
200 m/Muži/Běh 2, w+2.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý Dominik87AK ŠKODA Plzeň23.11   
 
2Pružina Daniel86A. C. Sparta Praha23.17   
 
3Kyselý Jaroslav85TJ Klatovy23.21   
 
4Franče Tomáš88AK ŠKODA Plzeň23.50   
 
5Dudák Jan88AK ŠKODA Plzeň23.79   
 
6Molnár Lukáš87AK Most24.31   
 
7Roman Jan83TJ Baník Stříbro25.17   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rus Jan85AK Most49.94   
 
2Duda Martin75AK Bílina50.85   
 
3Novák Martin72TJ VTŽ Chomutov50.93   
 
4Dudák Jan88AK ŠKODA Plzeň52.30   
 
5Bajbora Jan80AK Bílina52.74   
 
 Procházka Tomáš82A. C. Sparta PrahaDNP   
 
 Průcha Jan83A. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Procházka Michal82USK Praha51.80   
 
2Pružina Daniel86A. C. Sparta Praha51.95   
 
3Ferstel Nikola89AK Bílina54.34   
 
4Johanna Radek89AK Bílina54.83   
 
5Hlaváček Martin90AK Most58.94   
 
6Průcha Zbyněk89AK Most59.94   
 
 Gregor Jaroslav85A. C. Sparta PrahaDNP   
 
 Jirotka Jan88TJ KlatovyDNP   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beran Tomáš85TJ Dukla Praha53.38   
 
2Podroužek František82AK Bílina54.65   
 
3Molnár Lukáš87AK Most56.33   
 
4Nesládek Ondřej90AK Most1:02.39   
 
5Nguyen Khac Tiep90AK Most1:04.51   
 
 Kvasnička Michal87TJ Baník StříbroDNP   
 
 Bouda Jakub86TJ Baník StříbroDNP   
 
  
800 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rus Jan85AK Most1:58.40   
 
2Pašek Michal87AK ŠKODA Plzeň1:59.49   
 
3Bajbora Jan80AK Bílina1:59.89   
 
4Beran Tomáš85TJ Dukla Praha2:00.11   
 
5Mužík Martin86TJ Baník Stříbro2:01.20   
 
6Kidora Jan81AK Bílina2:01.83   
 
7Görner Tomáš91TJ Klatovy2:02.39   
 
8Pašek Lukáš88AK ŠKODA Plzeň2:03.32   
 
9Babický František85TJ Falcon Rokycany2:03.84   
 
10Johanna Radek89AK Bílina2:05.99   
 
11Holý Vojtěch88AK Most2:17.21   
 
12Bunganič Jan90AK Most2:18.34   
 
13Procházka Tomáš79A. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
1500 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tučan Jindřich78SK Spartak Praha 44:04.57   
 
2Mužík Martin86TJ Baník Stříbro4:08.02   
 
3Kouba Adam87AK Most4:10.18   
 
4Görner Tomáš81TJ Klatovy4:11.19   
 
5Hřích Jan73AK Most4:12.15   
 
6Kořán Jakub88TJ Klatovy4:12.73   
 
7Vaculka Petr85AK Most4:12.95   
 
8Janda Matěj86TJ Baník STříbro4:13.97   
 
9Kůra Luboš82TJ Klatovy4:18.96   
 
10Zíka Jan87TJ Baník Stříbro4:19.80   
 
 Kidora Jan81AK BílinaDNF   
 
 Rus Jan85AK MostDNF   
 
 Kratejl Petr75TJ Baník StříbroDNF   
 
  
5000 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jakš Martin86TJ Baník Stříbro15:21.33   
 
2Vaculka Petr85AK Most15:21.92   
 
3Hřích Jan73AK Most15:25.56   
 
4Hřích Václav72AK Most15:41.32   
 
5Kůra Luboš82TJ Klatovy16:01.37   
 
6Kratejl Petr75TJ Baník Stříbro16:10.61   
 
7Koprnický Kamil66TJ Baník Stříbro19:00.49   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w+2.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koptík Tomáš83TJ Klatovy15.56   
 
2Ryba Jakub86AK ŠKODA Plzeň15.87   
 
3Sýkora Martin70AK Bílina17.02   
 
 Klepač Jiří82A. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w+2.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sazima David87AK Most15.20   
 
2Kovalský David87AK ŠKODA Plzeň15.72   
 
3Hauschke David84AK Bílina15.88   
 
4Pospíšil Ondřej82A. C. Sparta Praha16.34   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hauschke David84AK Bílina1:00.14   
 
2Mužík Martin86TJ Baník Stříbro1:02.91   
 
3Cerina Petr84TJ Klatovy1:03.82   
 
4Šelmát Václav77TJ Klatovy1:06.84   
 
5Průcha Zbyněk89AK Most1:12.95   
 
 Klepáč Jiří82A. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gutwirt Miroslav88AK Most1:01.82   
 
2Bouda Jakub86TJ Baník Stříbro1:06.82   
 
3Holý Vojtěch88AK Most1:13.16   
 
4Bláha Martin86AK Most1:17.38   
 
5Koprnický Kamil66TJ Baník Stříbro1:24.62   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý, Šorejs, Dudák, FrančeAK ŠKODA Plzeň44.95   
 
2Duda, Sýkora, Hauschke, FílaAK Bílina45.09   
 
3Gutwirt, Sazima, Nesládek, MolnárAK Most46.35   
 
4Roman, Kotlík, Bočkay, BoudaTJ Baník Stříbro46.55   
 
 Adámek, Jirotka, Koptík, KyselýTJ KlatovyDNF   
 
 Pružina, Klepáč, Nepomucký, PospíšilA. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hudcovský, Hruška, Dobrovodský, ŠejbaTJ Baník Stříbro48.42   
 
2Bláha, Bunganič, Průcha, NguyenAK Most50.93   
 
3Kvasnička, Linda, Nedbal, ZíkaTJ Baník Stříbro56.23   
 
  
4 x 400 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Duda, Kidora, Bajbora, FensterAK Bílina3:34.95   
 
2Ryba, Kubík, Pašek, PašekAK ŠKODA Plzeň3:39.58   
 
3Gutwirt, Kouba, Sazima, MolnárAK Most3:43.31   
 
4Šejba, Bouda, Kvasnička, ZíkaTJ Baník Stříbro3:44.38   
 
5Bláha, Nesládek, Bunganič, HolýAK Most4:09.11   
 
6Janda, Jakš, Holčík, RomanTJ Baník Stříbro4:30.11   
 
 Cerina, Koptík, Görner, KyselýTJ KlatovyDNP   
 
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bočkay Josef79TJ Baník Stříbro1.97   
 
2Kotlík Kamil77TJ Baník Stříbro1.97   
 
3Kleismer Václav83TJ Klatovy1.92   
 
4=Hruška Marián86TJ Baník Stříbro1.92   
 
4=Koptík Tomáš83TJ Klatovy1.92   
 
4=Sazima David87AK Most1.92   
 
7Kovalský David87AK ŠKODA Plzeň1.92   
 
8Souček Petr75AK Bílina1.87   
 
9Pospíšil Ondřej82A. C. Sparta Praha1.87   
 
10Šťastný Jan84AK Bílina1.82   
 
  
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koptík Tomáš83TJ Klatovy3.80   
 
2Ryba Jakub86AK Škoda Plzeň3.80   
 
3Souček Petr75AK Bílina3.40   
 
4Šelmát Václav77TJ Klatovy3.15   
 
5Hlaváček Martin90AK Most2.85   
 
 Sazima David87AK Most0   
 
 Beran Pavel76A. C. Sparta PrahaDNP   
 
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý Dominik87AK ŠKODA Plzeň6.95   
 
2Hruška Marián86TJ Baník Stříbro6.68   
 
3Dobrovodský Jaroslav84TJ Baník Stříbro6.66   
 
4Kotlík Kamil77TJ Baník Stříbro6.62   
 
5Šťastný Jan84AK Bílina6.41   
 
6Sýkora Martin70AK Bílina6.31   
 
7Cerina Petr84TJ Klatovy6.13   
 
8Bočkay Josef79TJ Baník Stříbro6.11   
 
9Adámek Martin86TJ Klatovy5.75   
 
10Jirotka Jan88TJ Klatovy5.63   
 
11Hlaváček Martin90AK Most5.48   
 
  
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora Martin70AK Bílina14.82   
 
2Dobrovodský Jaroslav84TJ Baník Stříbro13.95   
 
3Souček Petr75AK Bílina13.91   
 
4Hruška Marián86TJ Baník Stříbro13.44   
 
5Kotlík Kamil77TJ Baník Stříbro13.41   
 
6Kleisner Václav83TJ Klatovy13.24   
 
7Adámek Martin86TJ Klatovy13.02   
 
8Fíla Vlastimil84AK Bílina12.97   
 
9Bočkay Josef79TJ Baník Stříbro12.14   
 
10Šťastný Jan84AK Bílina12.12   
 
 Pancl Ondřej80AK MostNP   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pohůnek Miroslav83A. C. Sparta Praha14.77   
 
2Mašek Vít81A. C. Sparta Praha14.58   
 
3Oertelt Michal79AK Most14.39   
 
4Hajdovský Michal75A. C. Sparta Praha13.87   
 
5Šimeček Vít80AK ŠKODA Plzeň13.58   
 
6Pudivítr Miroslav78A. C. Sparta Praha13.34   
 
7Košťál Jan70A. C. Sparta Praha12.41   
 
8Pejřimovský Radek77AK ŠKODA Plzeň12.01   
 
9Žofka Hynek79AK Most11.38   
 
10Bařtipán Libor76AK Bílina11.17   
 
11Kubík Martin86AK ŠKODA Plzeň10.50   
 
12Kritzbach Jan79AK Most10.31   
 
13Nedbal Martin79TJ Baník Stříbro9.71   
 
 Sóldos Peter73A. C. Sparta PrahaNP   
 
 Tuláček Vladislav88AK BílinaNP   
 
 Bártl Jan67A. C. Sparta PrahaNP   
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pudivítr Miroslav78A. C. Sparta Praha51.51   
 
2Oertelt Michal79AK Most43.54   
 
3Šimeček Vít80AK ŠKODA Plzeň41.04   
 
4Pohůnek Miroslav83A.C. Sparta Praha39.79   
 
5Pejřimovský Radek77AK ŠKODA Plzeň38.61   
 
6Macháč Bohuslav66AK ŠKODA Plzeň36.53   
 
7Košťál Jan70A. C. Sparta Praha35.43   
 
8Ryba Jakub86AK ŠKODA Plzeň34.63   
 
9Šika Jan85AK ŠKODA Plzeň32.74   
 
10Kympergr Jaroslav59AK ŠKODA Plzeň30.47   
 
11Holčík Jan77TJ Baník Stříbro30.18   
 
12Háčik Vladimír53TJ Baník Stříbro29.10   
 
13Eibl Miroslav80AK Bílina29.09   
 
14Bařtipán Libor76AK Bílina28.37   
 
15Nedbal Martin79TJ Baník Stříbro22.91   
 
 Sóldos Peter73A. C. Sparta PrahaNP   
 
 Tuláček Vladislav88AK BílinaNP   
 
 Bártl Jan67A. C. Sparta PrahaNP   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šimeček Vít80AK ŠKODA Plzeň66.77   
 
2Frydrych Petr88TJ Klatovy65.97   
 
3Pejřimovský Radek77AK ŠKODA Plzeň64.82   
 
4Linda Vladimír86TJ Baník Stříbro56.64   
 
5Žofka Hynek79AK Most54.82   
 
6Šika Jan85AK ŠKODA Plzeň54.33   
 
7Bařtipán Libor76AK Bílina49.12   
 
8Holčík Jan77TJ Baník Stříbro48.55   
 
9Klíma Mojmír75AK Most47.51   
 
10Příborský Marek88AK ŠKODA Plzeň46.17   
 
11Farkaš Petr71A.C. Sparta Praha46.12   
 
12Urban Rudolf82AK Most40.12   
 
13Šimek Michal82A.C. Sparta Praha38.35   
 
14Bláha Martin86AK Most34.40   
 
 Háčik Vladimír53TJ Baník StříbroNP   
 
 Sóldos Peter73A. C. Sparta PrahaNP   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Klíma Mojmír75AK Most52.40   
 
2Urban Rudolf82AK Most50.59   
 
3Košťál Jan70A. C. Sparta Praha50.05   
 
4Šamberger Michal81AK Most45.97   
 
5Kympergr Jaroslav59AK ŠKODA Plzeň44.71   
 
6Táborský Jiří63AK Most44.16   
 
7Pudivítr Miroslav78A. C. Sparta Praha39.13   
 
8Žofka Hynek79AK Most38.39   
 
9Macháč Bohuslav66AK ŠKODA Plzeň37.38   
 
10Kubík Martin86AK ŠKODA Plzeň36.17   
 
11Linda Vladimír86TJ Baník Stříbro31.57   
 
12Háčik Vladimír53TJ Baník Stříbro30.14   
 
13Nedbal Martin79TJ Baník Stříbro22.63   
 
14Holčík Jan77TJ Baník Stříbro17.67   
 
 Eibl Miroslav80AK BílinaNP   
 
  
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1AK Most204   
6
2TJ Baník Stříbro196   
5
3AK Bílina183   
4
4AK ŠKODA Plzeň174   
3
5TJ Klatovy155   
2
6A. C. Sparta92   
1
  
Celkový bodový stav/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1AK Bílina689   
22
2A. C. Sparta606   
22
3AK ŠKODA Plzeň663   
19
4TJ Baník Stříbro630   
19
5AK Most560,5   
16
6TJ Klatovy485   
7
  
Tabulka po 5. kole
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+2.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana85Sokol České Budějovice12.37   
 
2Brožová Markéta86AK Bílina12.73   
 
3Králová Tereza89AK Bílina13.04   
 
4Dostálová Tereza90AK Most13.13   
 
5Cílková Kristýna88SK Spartak Praha 413.15   
 
6Hanková Martina84SK Spartak Praha 413.73   
 
7Nájemníková Lucie88AK Most14.51   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+3.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Buchtelová Nikola90AK Bílina14.57   
 
2Matušková Věra82SK Spartak Praha 4NP   
 
3Szylágiová Jana83AK Most13.31   
 
4Pecnová Aneta88SK Spartak Praha 413.06   
 
5Šolcová Jana86SK Spartak Praha 4NP   
 
6Kavalová Alena90TJ Klatovy13.45   
 
7Korejsová Lucie91AK Most14.43   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w+3.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana85Sokol České Budějovice12.30   
 
2=Pecnová Aneta88SK Spartak Praha 412.66   
 
2=Brožová Markéta86AK Bílina12.66   
 
4Králová Tereza89AK Bílina13.01   
 
5Szylágiová Jana83AK Most13.42   
 
6Kavalová Alena90TJ Klatovy13.88   
 
  
100 m/Ženy/Finále B, w+1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1=Dostálová Tereza90AK Most13.18   
 
1=Cílková Kristýna88SK Spartak Praha 413.18   
 
3Hanková Martina84SK Spartak Praha 413.82   
 
4Buchtelová Nikola90AK Bílina14.58   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w+2.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra86Sokol České Budějovice25.50   
 
2Benedová Jana85Sokol České Budějovice26.02   
 
3Roblová Lenka82Sokol České Budějovice26.46   
 
4Dostálová Tereza90AK Most26.94   
 
5Szylágiová Jana83AK Most27.77   
 
 Matušková Věra82SK Spartak Praha 4NP   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w+3.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pekárková Veronika83Sokol České Budějovice26.30   
 
2Králová Tereza89AK Bílina27.17   
 
3Hanková Martina84SK Spartak Praha 428.71   
 
4Korejsová Lucie91AK Most30.63   
 
 Kavalová Alena90TJ KlatovyNF   
 
 Šolcová Lenka86SK Spartak Praha 4NP   
 
  
400 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka82Sokol České Budějovice59.74   
 
2Koubková Lucie81SK Spartak Praha 41:01.45   
 
3Matoušková Lenka86Sokol České Budějovice1:01.95   
 
4Benešová Eva91Sokol České Budějovice1:02.97   
 
5Vasková Martina85TJ Klatovy1:03.99   
 
6Kavijová Petra88TJ Klatovy1:05.46   
 
7Pátková Andrea90AK Most1:05.91   
 
8Škarková Petra88TJ Klatovy1:05.97   
 
  
800 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Němečková Zuzana84SK Spartak Praha 42:21.18   
 
2Matoušková Lenka86Sokol České Budějovice2:23.34   
 
3Vasková Martina85TJ Klatovy2:32.98   
 
4Škarková Petra88TJ Klatovy2:41.40   
 
5Votípková Lenka90TJ Klatovy2:50.89   
 
6Stanisavljevičová Marika89AK Most3:09.26   
 
  
1500 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Všetečková Lenka84Sokol České Budějovice5:06.41   
 
2Žáčková Klára88SK Spartak Praha 45:13.33   
 
3Dohnalová Michaela91AK Most5:15.46   
 
4Zaoralová Barbora87SK Spartak Praha 45:16.89   
 
5Kavijová Petra88TJ Klatovy5:30.48   
 
6Bočková Zuzana90Sokol České Budějovice5:34.84   
 
7Pšajdlová Lenka76TJ Klatovy5:44.02   
 
 Sedláčková Miroslava77SK Spartak Praha 4NP   
 
 Dolejšová Zuzana85SK Spartak Praha 4NP   
 
  
3000 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekanová Lucie89Sokol české Budějovice10:11.72   
 
2Svobodová Silvie88TJ Klatovy10:29.50   
 
3Všetečková Lenka84Sokol české Budějovice10:35.35   
 
4Krygarová Radka89Sokol české Budějovice11:01.68   
 
5Votípková Hana87TJ Klatovy13:37.91   
 
6Kusková Alena89AK Most13:54.89   
 
7Tripesová Lenka87Sokol české Budějovice14:00.75   
 
8Krátká Michaela88AK Bílina14:42.06   
 
 Dolejšová Zuzana85SK Spartak Praha 4NP   
 
 Sedláčková Miroslava77SK Spartak Praha 4NP   
 
  
100 m překážek/Ženy, w+3.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecnová Aneta88SK Spartak Praha 414.59   
 
2Lindová Kateřina81AK Bílina16.24   
 
3Pavlová Alena85AK Most17.85   
 
4Staňková Ivana86AK Most19.55   
 
5Vítová Veronika88TJ Klatovy20.37   
 
 Zedníková Věra87SK Spartak Praha 4NF   
 
  
400 m překážek/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lindová Kateřina81AK Bílina1:08.94   
 
2Pšajdlová Lenka86TJ Klatovy1:10.00   
 
3Urbanová Radka91AK Bílina1:12.95   
 
4Vítová Veronika88TJ Klatovy1:20.61   
 
5Votípková Lenka90TJ Klatovy1:23.77   
 
 Roblová Lenka82Sokol České BudějoviceNP   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pekárková, Roblová, Štěpánková, BenedováSokol České Budějovice49.18   
 
2Dudová, Nechvátalová, Brožová, KrálováAK Bílina51.71   
 
3Szylágyiová, Pátková, Fejfárková, DostálováAK Most53.05   
 
4Koubková, Němečková, Cílková, HankováSK Spartak Praha 453.10   
 
5Pšajdlová, Votípková, Vasková, HezoučkáTJ Klatovy57.24   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benešová, Fujdiarová, Krygarová, MatouškováSokol České Budějovice54.66   
 
2Rychlovská, Nájemníková, Pavlová, KopřivováAK Most56.70   
 
3Lindová, Urbanová, Buchtelová, BabilonskáAK Bílina57.67   
 
4Svobodová, Grachová, Žofková, KrátkáAK Bílina1:08.23   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Krygarová, Matoušková, Sekanová, RoblováSokol České Budějovice4:15.73   
 
2Škarková, Svobodová, Hezoučká, VaskováTJ Klatovy4:21.09   
 
3Hanková, Koubková, Žáčková, NěmečkováSK Spartak Praha 44:23.79   
 
4Lindová, Králová, Nechvátalová, DudováAK Bílina4:31.95   
 
5Pátková, Fejfárková, Szylágyiová, PavlováAK Most4:59.94   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pšajdlová, Votípková L., Vítová, KavijováTJ Klatovy4:41.05   
 
2Nájemníková, Stanisavljevičová, Kusková, DohnalováAK Most4:56.42   
 
3Tripesová, Všetečková, Bočková, BenešováSokol České Budějovice5:00.06   
 
4Urbanová, Brožová, Buchtelová, KrátkáAK Bílina5:05.85   
 
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožová Markéta86AK Bílina1.60   
 
2Konopová Jana81Sokol České Budějovice1.60   
 
3Vrbíková Alice87Sokol České Budějovice1.50   
 
4Pšajdlová Lenka86TJ Klatovy1.45   
 
5=Fujdiarová Markéta90Sokol České Budějovice1.45   
 
5=Kopřivová Martina89AK Most1.45   
 
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cílková Kristýna88SK Spartak Praha 42.80   
 
2Pavlová Alena85AK Most2.80   
 
 Staňková Ivana86AK Most0   
 
 Parmová Monika87SK Spartak Praha 4NP   
 
 Stejskalová Barbora85SK Spartak Praha 4NP   
 
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra86Sokol České Budějovice5.92   
 
2Brožová Markéta86AK Bílina5.22   
 
3Lindová Kateřina81AK Bílina5.21   
 
4Fujdiarová Markéta90Sokol České Budějovice5.16   
 
5Koubková Lucie81SK Spartak Praha 45.09   
 
6Vrbíková Alice87Sokol České Budějovice5.01   
 
7Zedníková Věra87SK Spartak Praha 44.96   
 
8Svobodová Silvie88TJ Klatovy4.77   
 
9Fejfárková Eva87AK Most4.44   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vaculová Gabriela85RAK Borovany12.53   
 
2Koubková Lucie81SK Spartak Praha 410.92   
 
3Hezoučká Šárka87TJ Klatovy10.44   
 
4Vrbíková Alice87Sokol České Budějovice10.35   
 
5Němečková Zuzana84SK Spartak Praha 410.24   
 
6Fejfárková Eva87AK Most9.71   
 
 Konopová Jana81Sokol České BudějoviceNP   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Krejčová Olga85AK Most12.85   
 
2Žofková Kateřina80AK Bílina12.51   
 
3Hezoučká Šárka87TJ Klatovy11.79   
 
4Dlouhá Lenka88AK Most11.30   
 
5Špererová Zdeňka59TJ Klatovy9.98   
 
6Kubicová Zuzana89SK Spartak Praha 49.67   
 
7Pavlová Alena85AK Most9.05   
 
8Staňková Ivana86AK Most8.48   
 
9Zedníková Věra87SK Spartak Praha 48.40   
 
10Holubová Iva70TJ Klatovy8.06   
 
11Králová Tereza89AK Bílina7.49   
 
12Babilonská Michaela86AK Bílina7.45   
 
13Grachová Martina88AK Bílina7.24   
 
14Milotínská Kateřina86AK Most6.07   
 
15Černá Milena85AK Bílina5.70   
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina80AK Bílina43.71   
 
2Krejčová Olga85AK Most39.74   
 
3Holubová Iva70TJ Klatovy37.23   
 
4Dlouhá Lenka88AK Most35.62   
 
5Kubicová Zuzana89SK Spartak Praha 432.42   
 
6Špererová Zdeňka59TJ Klatovy30.92   
 
7Lauterbachová Kateřina89AK Most30.03   
 
8Fritschová Linda75SK Spartak Praha 429.69   
 
9Rychlovská Jana89AK Most23.75   
 
10Grachová Martina88AK Bílina23.17   
 
11Milotínská Kateřina86AK Most21.65   
 
12Svobodová Anna90AK Bílina17.19   
 
 Babilonská Michaela86AK BílinaNP   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina80AK Bílina43.97   
 
2Fritschová Linda75SK Spartak Praha 434.99   
 
3Dlouhá Lenka88AK Most34.72   
 
4Hezoučká Šárka87TJ Klatovy32.40   
 
5Strnadová Veronika83AK Most31.75   
 
6Procházková Anna87AK Most28.89   
 
7Svobodová Anna90AK Bílina26.32   
 
8Grachová Martina88AK Bílina25.33   
 
9Rychlovská Jana89AK Most22.76   
 
10Votípková Hana87TJ Klatovy21.37   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Krejčová Olga85AK Most48.44   
 
2Kubicová Zuzana89SK Spartak Praha 436.64   
 
3Procházková Anna87AK Most35.84   
 
4Lauterbachová Kateřina89AK Most35.50   
 
5Milotínská Kateřina86AK Most33.37   
 
6Černá Milena85AK Bílina32.01   
 
7Špererová Zdeňka59TJ Klatovy27.40   
 
8Strnadová Veronika83AK Most26.29   
 
 Babilonská Michaela86AK BílinaNP   
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sokol České Budějovice211,5   
5
2AK Most204   
4
3TJ Klatovy171   
3
4SK Spartak Praha 4152   
2
5AK Bílina147,5   
1
  
Celkový bodový stav/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sokol České Budějovice719,5   
25
2SK Spartak Praha 4733,5   
23
3AK Most663   
22
4TJ Klatovy511,5   
12
5AK Bílina460   
11
  
Tabulka po 5.kole
 
www.atletika.cz