4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Datum konání :  4.9.2005 
Místo konání :  Praha 
Pořadatel :  TJ Spartak Praha 4 
Výsledky zpracoval :  Tomáš Nakládal 
Oficiální orgán :  ČAS 
Poznámka :   
100 m/Ženy/Rozběh 1, w0.0m
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štvánová Tereza 85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.69      
 
2 Fairaislová Petra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.71      
 
3= Přibáňová Zuzana 88 AK ŠKODA Plzeň 13.58      
 
3= Šolcová Lenka 86 SK Spartak Praha 4 13.58      
 
5 Hanková Martina 84 SK Spartak Praha 4 13.95      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Fraňková Lucie 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.64      
 
2 Šmídová Jana 82 AK ŠKODA Plzeň 12.77      
 
3 Pecnová Aneta 88 SK Spartak Praha 4 13.03      
 
4 Dostálová Tereza 90 AK Most 13.45      
 
5 Dudová Petra 87 AK Bílina 13.60      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benedová Jana 85 Sokol České Budějovice 12.68      
 
2 Lepičová Lenka 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.80      
 
3 Králová Tereza 89 AK Bílina 13.29      
 
4 Rudolfová Jana 90 AK ŠKODA Plzeň 13.59      
 
5 Cílková Kristýna 88 SK Spartak Praha 4 13.60      
 
6 Hejduková Martina 88 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.66      
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štvánová Tereza 85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.29      
11.00
2 Benedová Jana 85 Sokol České Budějovice 12.41      
9.00
3 Lepičová Lenka 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.58      
8.00
4 Šmídová Jana 82 AK ŠKODA Plzeň 12.59      
7.00
5 Fairaislová Petra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.60      
6.00
6 Fraňková Lucie 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.66      
5.00
  
100 m/Ženy/Finále B, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pecnová Aneta 88 SK Spartak Praha 4 12.84      
4.00
2 Králová Tereza 89 AK Bílina 13.09      
3.00
3 Rudolfová Jana 90 AK ŠKODA Plzeň 13.38      
2.00
4 Přibáňová Zuzana 88 AK ŠKODA Plzeň 13.40      
1.00
5 Šolcová Lenka 86 SK Spartak Praha 4 13.50      
 
6 Dostálová Tereza 90 AK Most 13.55      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 1, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Benda Ondřej 85 SK Spartak Praha 4 11.04      
 
2 Náplava Jiří 84 SK Spartak Praha 4 11.09      
 
3 Kmínek Jiří 82 AC Domažlice 11.11      
 
4 Hudcovský Ján 81 TJ Baník Stříbro 11.16      
 
5 Benner Jan 78 AK Bílina 12.12      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Szetei Petr 84 AC Domažlice 10.86      
 
2 Šulc Vojtěch 86 SK Spartak Praha 4 10.97      
 
3 Duda Martin 75 AK Bílina 11.03      
 
4 Kolečko Karel 72 SK Spartak Praha 4 11.41      
 
5 Jirotka Jan 88 TJ Klatovy 12.18      
 
6 Jandák Tomáš 84 A. C. Sparta Praha 12.53      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šulc Rostislav 81 SK Spartak Praha 4 10.99      
 
2 Slovák Juraj 85 TJ Baník Stříbro 11.00      
 
3 Havlíček Vít 74 AK ŠKODA Plzeň 11.18      
 
4 Parát Aleš 88 AC Domažlice 11.64      
 
5 Kritzbach Jan 79 AK Most 11.72      
 
6 Cerina Petr 84 TJ Klatovy 11.75      
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+1.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Szetei Petr 84 AC Domažlice 10.70      
11.00
2 Šulc Vojtěch 86 SK Spartak Praha 4 10.93      
9.00
3= Benda Ondřej 85 SK Spartak Praha 4 11.04      
7.50
3= Slovák Juraj 85 TJ Baník Stříbro 11.04      
7.50
5 Šulc Rostislav 81 SK Spartak Praha 4 11.05      
6.00
6 Náplava Jiří 84 SK Spartak Praha 4 11.25      
5.00
  
100 m/Muži/Finále B, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Duda Martin 75 AK Bílina 11.12      
4.00
2 Kmínek Jiří 82 AC Domažlice 11.25      
3.00
3 Havlíček Vít 74 AK ŠKODA Plzeň 11.32      
2.00
4 Kolečko Karel 72 SK Spartak Praha 4 11.39      
1.00
5 Parát Aleš 88 AC Domažlice 11.78      
 
  Hudcovský Ján 81 TJ Baník Stříbro DQ      
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w+1.7
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štěpánková Petra 86 Sokol České Budějovice 25.22      
11.00
2 Lepičová Lenka 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.43      
9.00
3 Štvánová Tereza 85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.61      
8.00
4 Benedová Jana 85 Sokol České Budějovice 25.94      
7.00
5 Fraňková Lucie 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.12      
6.00
6 Přibáňová Zuzana 88 AK ŠKODA Plzeň 28.15      
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tučanová Zdeňka 80 SK Spartak Praha 4 26.76      
5.00
2 Šmídová Jana 82 AK ŠKODA Plzeň 26.80      
4.00
3 Dostálová Tereza 90 AK Most 27.41      
2.00
4 Hejduková Martina 88 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.02      
1.00
5 Dudová Petra 87 AK Bílina 28.15      
 
  
200 m/Ženy/Běh 3, w+1.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šolcová Lenka 86 SK Spartak Praha 4 26.87      
3.00
2 Hanková Martina 84 SK Spartak Praha 4 28.79      
 
  Králová Tereza 89 AK Bílina DNP      
 
  Nechvátalová Andrea 87 AK Bílina DNP      
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Szetei Petr 84 AC Domažlice 21.35      
11.00
2 Šulc Vojtěch 86 SK Spartak Praha 4 21.83      
9.00
3 Kmínek Jiří 82 AC Domažlice 22.46      
7.00
4 Slovák Juraj 85 TJ Baník Stříbro 22.51      
6.00
  
200 m/Muži/Běh 2, w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Duda Martin 75 AK Bílina 22.38      
8.00
2 Šulc Rostislav 81 SK Spartak Praha 4 22.55      
5.00
3 Benda Ondřej 85 SK Spartak Praha 4 22.65      
3.00
4 Parát Aleš 88 AC Domažlice 22.98      
2.00
5 Hudcovský Ján 81 TJ Baník Stříbro 23.25      
 
  
200 m/Muži/Běh 3, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Havlíček Vít 74 AK ŠKODA Plzeň 22.61      
4.00
2 Rejmon Vít 86 SK Spartak Praha 4 22.99      
1.00
3 Průcha Jan 83 A. C. Sparta Praha 23.12      
 
4 Dudák Jan 88 AK ŠKODA Plzeň 24.38      
 
  Náplava Jiří 84 SK Spartak Praha 4 DNP      
 
  
200 m/Muži/Běh 4, w+0.0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pružina Daniel 86 A. C. Sparta Praha 23.46      
 
2 Spišiak Vladimír 73 AK Most 25.35      
 
  Jandák Tomáš 84 A. C. Sparta Praha DNP      
 
  Braniš Martin 78 AK Most DNP      
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Roblová Lenka 82 Sokol České Budějovice 58.83      
11.00
2 Tučanová Zdeňka 80 SK Spartak Praha 4 59.53      
9.00
3 Němečková Zuzana 84 SK Spartak Praha 4 60.33      
8.00
4 Pavlovičová Alexandra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.95      
7.00
5 Koubková Lucie 81 SK Spartak Praha 4 61.72      
6.00
6 Sekanová Lucie 89 Sokol České Budějovice 62.46      
5.00
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Škarková Petra 88 TJ Klatovy 63.30      
4.00
2 Vasková Martina 85 TJ Klatovy 64.44      
3.00
3 Pátková Andrea 90 AK Most 66.42      
2.00
  
400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rejmon Vít 86 SK Spartak Praha 4 49.89      
11.00
2 Rus Jan 85 AK Most 50.10      
9.00
3 Duda Martin 75 AK Bílina 50.67      
8.00
  Hykeš Libor 83 AC Domažlice DNP      
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hatlman Petr 79 AC Domažlice 50.91      
7.00
2 Nepomucký Josef 82 A. C. Sparta Praha 51.88      
6.00
3 Podroužek František 82 AK Bílina 54.12      
5.00
  Braniš Martin 78 AK Most DNP      
 
  
800 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sekanová Lucie 89 Sokol České Budějovice 2:17.31      
11.00
2 Tučanová Zdeňka 80 SK Spartak Praha 4 2:19.54      
9.00
3 Koubková Lucie 81 SK Spartak Praha 4 2:23.40      
7.00
4 Pittermannová Klára 82 AK ŠKODA Plzeň 2:24.77      
6.00
5 Strnadová Karolína 88 AK ŠKODA Plzeň 2:26.70      
5.00
6 Škrášková Karolína 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.22      
3.00
  
800 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Macková Markéta 90 AK ŠKODA Plzeň 2:20.62      
8.00
2 Pšajdlová Lenka 86 TJ Klatovy 2:27.86      
4.00
3 Kloubová Barbora 90 Sokol České Budějovice 2:28.60      
2.00
4 Chaloupková Petra 87 AK ŠKODA Plzeň 2:35.33      
1.00
5 Štěpánková Klára 91 Sokol České Budějovice 2:43.74      
 
  Nájemníková Lucie 88 AK Most DNF      
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rus Jan 85 AK Most 1:55.28      
11.00
2 Kozina Josef 82 AC Domažlice 1:55.69      
9.00
3 Pašek Michal 87 AK ŠKODA Plzeň 1:56.56      
8.00
4 Neuvirt Miroslav 87 AK ŠKODA Plzeň 2:01.33      
7.00
5 Bajbora Jan 80 AK Bílina 2:01.94      
6.00
6 Pašek Lukáš 88 AK ŠKODA Plzeň 2:03.04      
5.00
7 Johanna Radek 89 AK Bílina 2:03.66      
4.00
8 Höferle Michal 88 AC Domažlice 2:05.65      
3.00
  Procházka Tomáš 79 A. C. Sparta Praha DNP      
 
MS Beran Tomáš 19 A. C. Sparta Praha 1:57.29      
 
MS Urbanec Tomáš 84 TJ Baník Stříbro DNF      
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Všetečková Lenka 84 Sokol České Budějovice 4:55.24      
11.00
2 Rabasová Hana 87 AK ŠKODA Plzeň 5:06.91      
9.00
3 Dohnalová Michaela 91 AK Most 5:18.09      
8.00
4 Zahálková Pavla 89 AK ŠKODA Plzeň 5:18.47      
7.00
5 Bočková Zuzana 90 Sokol České Budějovice 5:27.60      
6.00
6 Vasková Martina 85 TJ Klatovy 5:35.88      
5.00
7 Dolejšová Zuzana 85 SK Spartak Praha 4 5:41.74      
4.00
8 Mužíková Martina 90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:43.59      
3.00
9 Černá Ilona 88 AK Bílina 7:21.16      
2.00
  Šobáňová Kateřina 80 SK Spartak Praha 4 DNF      
 
  
1500 m/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kidora Jan 81 AK Bílina 4:00.21      
11.00
2 Marek Ondřej 82 SK Spartak Praha 4 4:02.56      
9.00
3 Špitálník Ondřej 85 AK ŠKODA Plzeň 4:04.54      
8.00
4 Kouba Adam 87 AK Most 4:04.81      
7.00
5 Kozina Josef 82 AC Domažlice 4:06.18      
6.00
6 Frei Martin 86 AC Domažlice 4:06.52      
5.00
7 Gorner Tomáš 81 TJ Klatovy 4:11.32      
4.00
8 Urbánek Jaromír 78 TJ Klatovy 4:12.73      
3.00
9 Pazdera Lukáš 86 AK Most 4:16.10      
2.00
10 Janda Matěj 86 TJ Baník Stříbro 4:17.79      
1.00
  Hakl Jiří 82 AK ŠKODA Plzeň DNF      
 
MS Tučan Jindřich 78 SK Spartak Praha 4 DNF      
 
MS Olšan Martin 87 PSK Olymp Praha 4:09.24      
0.00
  
5000 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Preibischová Monika 85 AK ŠKODA Plzeň 18:08.96      
11.00
2 Šobáňová Kateřina 80 SK Spartak Praha 4 19:00.26      
9.00
3 Sedláčková Miroslava 77 SK Spartak Praha 4 19:47.75      
8.00
4 Krygarová Radka 89 Sokol České Budějovice 20:37.28      
7.00
5 Dolejšová Zuzana 85 SK Spartak Praha 4 21:16.43      
6.00
6 Votípková Lenka 90 TJ Klatovy 25:04.46      
5.00
7 Krátká Michaela 88 AK Bílina 25:15.45      
4.00
8 Tripesová Lenka 87 Sokol České Budějovice 25:39.69      
3.00
9 Kusková Alena 89 AK Most 28:46.17      
2.00
  Stanisavljevičová Marika 89 AK Most DNF      
 
  
10000 m/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Faschingbauer Pavel 73 AC Domažlice 30:47.08      
11.00
2 Vaculka Petr 85 AK Most 32:49.69      
9.00
3 Hřích Jan 73 AK Most 32:54.00      
8.00
4 Hřích Václav 72 AK Most 33:17.50      
7.00
5 Wipler Martin 66 AK Bílina 33:49.49      
6.00
6 Veber Tomáš 74 AC Domažlice 34:25.98      
5.00
7 Mužík Martin 86 TJ Baník Stříbro 34:32.90      
4.00
8 Kořán Jakub 88 TJ Klatovy 36:12.05      
3.00
9 Hakl Jiří 82 AK ŠKODA Plzeň 36:38.49      
2.00
10 Vlček Jaroslav 69 TJ Baník Stříbro 37:53.04      
1.00
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w+0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lepičová Lenka 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.45      
11.00
2 Fairaislová Petra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.48      
9.00
3 Pecnová Aneta 88 SK Spartak Praha 4 14.80      
8.00
4 Brožová Markéta 86 AK Bílina 15.46      
6.00
5 Vacovská Lucie 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.50      
5.00
6 Lindová Kateřina 81 AK Bílina 16.74      
3.00
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w+1.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šídová Zuzana 87 AK ŠKODA Plzeň 15.41      
7.00
2 Brožová Jana 88 AK ŠKODA Plzeň 15.51      
4.00
3 Eismanová Vendula 89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.24      
2.00
4 Majerová Eva 87 AK ŠKODA Plzeň 17.32      
1.00
5 Vítová Veronika 88 TJ Klatovy 19.32      
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w+1.8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Houdek Martin 82 AC Domažlice 14.69      
11.00
2 Pospíšil Ondřej 82 A. C. Sparta Praha 15.64      
9.00
3 Sazima David 87 AK Most 15.79      
8.00
4 Hauschke David 84 AK Bílina 15.90      
6.00
5 Chomát Jakub 83 SK Spartak Praha 4 15.97      
4.00
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w+2.2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ryba Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 15.85      
7.00
2 Koptík Tomáš 83 TJ Klatovy 15.94      
5.00
3 Kovalský David 87 AK ŠKODA Plzeň 16.03      
3.00
4 Klepáč Jiří 82 A. C. Sparta Praha 16.52      
2.00
  
110 m překážek/Muži/Běh 3, w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sýkora Martin 70 AK Bílina 16.88      
1.00
2 Koňařík Petr 85 AC Domažlice 17.93      
 
3 Lehocký Marek 85 SK Spartak Praha 4 23.20      
 
  Pala Zdeněk 82 AK Most DNF      
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Máčalová Sylvia 83 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.47      
11.00
2 Fairaislová Petra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.80      
9.00
3 Němečková Zuzana 84 SK Spartak Praha 4 65.57      
8.00
4 Majerová Eva 87 AK ŠKODA Plzeň 71.76      
4.00
  Roblová Lenka 82 Sokol České Budějovice DNF      
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vopatová Vendula 88 AK ŠKODA Plzeň 70.29      
7.00
2 Pšajdlová Lenka 86 TJ Klatovy 70.88      
6.00
3 Lindová Kateřina 81 AK Bílina 71.26      
5.00
4 Vítová Veronika 88 TJ Klatovy 80.86      
3.00
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šlajs Tomáš 85 AC Domažlice 56.69      
11.00
2 Klepáč Jiří 82 A. C. Sparta Praha 57.08      
9.00
3 Jelínek Petr 85 SK Spartak Praha 4 58.42      
8.00
4 Houdek Martin 82 AC Domažlice 59.30      
6.50
5 Švarc Vladimír 87 AC Domažlice 61.39      
4.00
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šauer Jakub 82 AC Domažlice 59.30      
6.50
2 Grüner Tomáš 89 AK ŠKODA Plzeň 60.90      
5.00
3 Pazdera Lukáš 86 AK Most 61.65      
3.00
4 Šelmát Václav 77 TJ Klatovy 67.91      
2.00
MS Mazanec Jan 82 AC Domažlice 53.57      
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štvánová, Lepíčová, Fairaislová, Fraňková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.04      
11.00
2 Šolcová, Tučanová, Cílková, Pecnová SK Spartak Praha 4 49.83      
9.00
3 Roblová, Štěpánková P., Vrbíková, Benedová Sokol České Budějovice 50.03      
8.00
4 Brožová, Vopatová, Kašáková, Vargová AK ŠKODA Plzeň 51.51      
6.00
5 Rudolfová, Šídová, Kubová, Šmídová AK ŠKODA Plzeň 51.53      
5.00
6 Gažáková, Hejduková, Průchová, Vacovská TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.41      
4.00
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nechvátalová, Dudová, Králová, Brožová AK Bílina 51.42      
7.00
2 Koubková, Němečková, Hanková, Kubicová SK Spartak Praha 4 53.30      
3.00
3 Pšajdlová, Vavrečková, Vasková, Hezoučká TJ Klatovy 54.12      
2.00
4 Pátková, Nodžáková, Feifárková, Dostálová AK Most 54.54      
1.00
  Rychlovská, Nájemníková, Stanisavljevičová, Kopřivová AK Most DQ      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hatlman, Parát, Kmínek, Houdek AC Domažlice 43.95      
11.00
2 Hudcovský, Hruška, Dobrovodský, Slovák TJ Baník Stříbro 44.79      
6.00
3 Kroužek, Havlíček, Dudák, Ryba AK ŠKODA Plzeň 44.94      
5.00
4 Carda, Šauer, Koňařík, Švarc AC Domažlice 45.89      
3.00
  Kolečko, Náplava, R. Šulc, Benda SK Spartak Praha 4 DQ      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Duda, Petr, Hauschke, Sýkora AK Bílina 44.47      
9.00
2 Adámek, Sekyra, Koptík, Kyselý TJ Klatovy 44.54      
8.00
3 Pružina, Klepáč, Nepomucký, Pospíšil A. C. Sparta Praha 44.77      
7.00
4 Lintimer, Rous, Kotlík, Mikloš TJ Baník Stříbro 45.68      
4.00
5 Podroužek, Benner, Fíla, Grah AK Bílina 46.48      
2.00
6 Bláha, Gutwirt, Hlaváček, Rus AK Most 48.95      
1.00
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Škrášková, Pavlovičová, Fairaislová, Máčalová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:04.59      
11.00
2 Němečková, Tučanová, Šobáňová, Koubková SK Spartak Praha 4 4:05.92      
9.00
3 Majerová, Strnadová, Chaloupková, Macková AK ŠKODA Plzeň 4:14.04      
8.00
4 Roblová, Krygarová, Kloubová, Sekanová Sokol České Budějovice 4:18.20      
7.00
5 Pšajdlová, Škarková, Hezoučká, Vasková TJ Klatovy 4:25.30      
6.00
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pátková, Fejfárková, Nodžáková, Dohnalová AK Most 4:42.73      
5.00
2 Nájemníková, Stanisavljevičová, Kusková, Kopřivová AK Most 5:03.53      
4.00
3 Bočková, Štěpánová, Tripesová, Všetečková Sokol České Budějovice 5:10.56      
3.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kmínek, Hatlman, Kozina, Szetei AC Domažlice 3:21.50      
11.00
2 Průcha, Nepomucký, Pružina, Janiš A. C. Sparta Praha 3:28.09      
9.00
3 Chomát, Jelínek, Rejmon, Kučera SK Spartak Praha 4 3:29.08      
8.00
4 Neuvirt, Pašek L., Špitálník, Pašek M. AK ŠKODA Plzeň 3:34.21      
6.00
5 Bajbora, Duda, Hauschke, Kidora AK Bílina 3:34.94      
5.00
6 Carda, Koňařík, Šleis, Šauer AC Domažlice 3:46.41      
3.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kleisner, Cerina, Poláček, Gorner TJ Klatovy 3:33.91      
7.00
2 Podroužek, Grah, Forster, Fíla AK Bílina 3:40.06      
4.00
3 Bláha, Spišiak, Hlaváček, Pazdera AK Most 4:01.53      
2.00
  Šejba, Slovák, Mužík, Rous TJ Baník Stříbro DNP      
 
  Kouba, pala, Vaculka, Hřích AK Most DNP      
 
  
skok vysoký/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Blovská Stanislava 73 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.71      
11.00
2 Brožová Markéta 86 AK Bílina 1.68      
9.00
3 Hvízdalová Tina 88 SK Spartak Praha 4 1.60      
8.00
4= Vavrečková Veronika 90 TJ Klatovy 1.60      
6.50
4= Konopová Jana 81 Sokol České Budějovice 1.60      
6.50
6 Vacovská Lucie 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.55      
5.00
7= Zedníková Věra 87 SK Spartak Praha 4 1.55      
3.50
7= Šístková Veronika 88 AK ŠKODA Plzeň 1.55      
3.50
9 Novotná Denisa 90 TJ Klatovy 1.50      
2.00
10 Kopřivová Martina 89 AK Most 1.50      
1.00
  
skok vysoký/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chomát Jakub 83 SK Spartak Praha 4 2.00      
11.00
2 Šaman Michal 82 SK Spartak Praha 4 1.96      
9.00
3 Koptík Tomáš 83 TJ Klatovy 1.96      
8.00
4 Franěk Vladimír 76 SK Spartak Praha 4 1.96      
7.00
5 Kleisner Václav 83 TJ Klatovy 1.92      
6.00
7 Kotlík Kamil 77 TJ Baník Stříbro 1.92      
5.00
8 Souček Petr 75 AK Bílina 1.92      
4.00
9 Rous Josef 79 TJ Baník Stříbro 1.92      
3.00
10 Kovalský David 87 AK ŠKODA Plzeň 1.92      
2.00
11= Staněk František 87 SK Spartak Praha 4 1.83      
0.50
11= Pospíšil Ondřej 82 A. C. Sparta Praha 1.83      
0.50
13 Poláček Zdeněk 86 TJ Klatovy 1.83      
 
14 Sazima David 87 AK Most 1.83      
 
15= Zeinert Martin 88 AK ŠKODA Plzeň 1.77      
 
15= Pancl Ondřej 07 AK Most 1.77      
 
17 Gutwirt Miroslav 88 AK Most 1.77      
 
  Hauschke David 84 AK Bílina        
 
  Pala Zdeněk 82 AK Most        
 
MS Malík Jan 77 TJ Klatovy 1.92      
1.00
  
skok o tyči/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Stejskalová Barbora 85 SK Spartak Praha 4 3.40      
11.00
2 Šípová Eliška 88 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3.40      
9.00
3 Kubová Iveta 83 AK ŠKODA Plzeň 3.10      
8.00
4 Brožová Jana 88 AK ŠKODA Plzeň 3.00      
7.00
  Kašáková Jana 88 AK ŠKODA Plzeň 3.00      
6.00
6 Cílková Kristýna 88 SK Spartak Praha 4 2.90      
5.00
7 Došlá Ilona 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2.70      
4.00
8 Sládková Alice 89 AK ŠKODA Plzeň 2.00      
3.00
  Černá Ilona 88 AK Bílina 2.00      
2.00
  Janů Veronika 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0      
 
  Parmová Monika 87 SK Spartak Praha 4 DNP      
 
  
poř. 2.00 2.20 2.40 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.55
1 - - - - - - - - - O - O XXX
2 - - - - - - - XO - O O O XXX
3 - - - - - XO O O XXO XXX
4 - - - O - XO - O - XXX
  - - O O XO XO XO O XXX
6 - - - XO - 0 XO XXX
7 - - - O XXO - XXX
8 XXO - XXX
  XO XXX
  - - - XXX
skok o tyči/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Patlejch Radek 78 AK ŠKODA Plzeň 4.55      
11.00
2 Šída Michal 78 SK Spartak Praha 4 4.45      
9.00
3 Sazima David 87 AK Most 4.35      
8.00
4 Chomát Jakub 83 SK Spartak Praha 4 4.35      
7.00
5 Kučera Robert 88 SK Spartak Praha 4 4.20      
6.00
6 Staněk František 87 SK Spartak Praha 4 4.05      
5.00
7 Koptík Tomáš 83 TJ Klatovy 3.70      
4.00
8 Ryba Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 3.70      
3.00
9 Lehocký Marek 85 SK Spartak Praha 4 3.70      
2.00
10 Šelmát Václav 77 TJ Klatovy 3.30      
1.00
11 Souček Petr 75 AK Bílina 3.30      
 
12= Hlaváček Martin 90 AK Most 3.05      
 
12= Švarc Vladimír 87 AC Domažlice 3.05      
 
  Živnůstka Petr 78 AK Bílina 0      
 
  Stošek Pavel 78 SK Spartak Praha 4 DNP      
 
  Sekyra Miroslav 85 TJ Klatovy DNP      
 
  Frič Jaromír 53 AK ŠKODA Plzeň DNP      
 
  
skok daleký/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štěpánková Petra 86 Sokol České Budějovice 5.94      
11.00
2 Brožová Markéta 86 AK Bílina 5.47      
9.00
3 Vargová Michaela 89 AK ŠKODA Plzeň 5.24      
8.00
4 Kubová Iveta 83 AK ŠKODA Plzeň 5.21      
7.00
5 Lindová Kateřina 81 AK Bílina 5.20      
6.00
6 Šídová Zuzana 87 AK ŠKODA Plzeň 5.19      
5.00
7 Huclová Kateřina 90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.17      
4.00
8 Zedníková Věra 87 SK Spartak Praha 4 5.03      
3.00
9 Kašáková Jana 88 AK ŠKODA Plzeň 4.89      
2.00
10 Fejfárková Eva 87 AK Most 4.70      
1.00
11 Vrbíková Alice 87 Sokol České Budějovice 4.62      
 
12 Průchová Martina 89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.56      
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 5.94\ 5.79\ X\ 5.94 5.73\ 5.50\ 5.93\
2 4.57\ 5.24\ 5.03\ 5.24 5.47\ -\ -\
3 5.20\ 5.21\ X\ 5.21 5.24\ 5.22\ 5.17\
4 4.86\ 5.09\ 5.17\ 5.17 5.06\ 5.15\ 5.21\
5 4.93\ 5.10\ 5.04\ 5.10 5.20\ 5.19\ X\
6 5.19\ X\ X\ 5.19 X\ X\ X\
7 X\ 5.17\ X\ 5.17 4.94\ 4.88\ X\
8 4.61\ 5.02\ 5.03\ 5.03 X\ X\ 4.80\
9 4.67\ 4.89\ 4.84\ 4.89 \ \ \
10 4.38\ 4.70\ 4.45\ 4.70 \ \ \
11 3.92\ 4.62\ 4.27\ 4.62 \ \ \
12 4.48\ 4.56\ 4.08\ 4.56 \ \ \
skok daleký/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hruška Marián 86 TJ Baník Stříbro 7.27      
11.00
2 Franěk Vladimír 76 SK Spartak Praha 4 7.12      
9.00
3 Suchý Jan 91 AK ŠKODA Plzeň 7.04      
8.00
4 Dobrovodský Jaroslav 84 TJ Baník Stříbro 6.85      
7.00
5 Rous Josef 79 TJ Baník Stříbro 6.82      
6.00
6 Miklós Marián 86 TJ Baník Stříbro 6.70      
5.00
7 Kotlík Kamil 77 TJ Baník Stříbro 6.65      
4.00
8 Lintimer Lukáš 75 TJ Baník Stříbro 6.61      
3.00
9 Petr Antonín 83 AK Bílina 6.26      
2.00
10 Sekyra Miroslav 85 TJ Klatovy 6.17      
1.00
11 Grach Miroslav 85 AK Bílina 6.08      
 
12 Sýkora Martin 70 AK Bílina 6.07      
 
13 Cerina Petr 84 TJ Klatovy 5.96      
 
14 Kroužek Miroslav 89 AK ŠKODA Plzeň 5.90      
 
15 Jirotka Jan 88 TJ Klatovy 5.87      
 
16 Adámek Martin 86 TJ Klatovy 5.77      
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 X\ X\ 6.76\ 6.76 7.11\ -\ 7.27\
2 6.41\ 6.74\ 6.70\ 6.74 X\ 7.12\ 6.75\
3 6.81\ 6.78\ X\ 6.81 X\ 7.04\ 6.92\
4 6.50\ 6.80\ 6.57\ 6.80 6.85\ 6.77\ -\
5 6.45\ X\ 6.58\ 6.58 6.82\ -\ X\
6 6.54\ X\ 6.52\ 6.54 6.70\ 6.28\ 4.97\
7 6.65\ X\ X\ 6.65 X\ X\ X\
8 6.61\ X\ -\ 6.61 6.52\ 6.32\ 4.97\
9 X\ X\ 6.26\ 6.26 \ \ \
10 6.17\ X\ X\ 6.17 \ \ \
11 X\ X\ 6.08\ 6.08 \ \ \
12 5.94\ 6.01\ 6.07\ 6.07 \ \ \
13 5.96\ 5.89\ 5.73\ 5.96 \ \ \
14 5.90\ 5.82\ 5.90\ 5.90 \ \ \
15 5.63\ 5.87\ 5.65\ 5.87 \ \ \
16 5.77\ 5.48\ 5.49\ 5.77 \ \ \
vítr regulerní
trojskok/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vargová Michaela 89 AK ŠKODA Plzeň 11.06      
11.00
2 Vacovská Lucie 86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.82      
9.00
3 Šístková Veronika 88 AK ŠKODA Plzeň 10.71      
8.00
4 Huclová Kateřina 90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.68      
7.00
5 Vopatová Vendula 88 AK ŠKODA Plzeň 10.67      
6.00
6 Sládková Alice 89 AK ŠKODA Plzeň 10.63      
5.00
7 Hezoučká Šárka 87 TJ Klatovy 10.50      
4.00
8 Vrbíková Alice 87 Sokol České Budějovice 10.48      
3.00
9 Eismanová Vendula 89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.32      
2.00
10 Vavrečková Veronika 90 TJ Klatovy 10.25      
1.00
11 Průchová Martina 89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.11      
 
  Fejfárková Eva 87 AK Most 0      
 
  Konopová Jana 81 Sokol České Budějovice DNP      
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 10.68\ 10.98\ 11.06\ 11.06 09.48\ -\ X\
2 10.57\ 10.68\ 10.61\ 10.68 10.19\ 10.31\ 10.82\
3 X\ 10.71\ X\ 10.71 10.36\ X\ X\
4 10.67\ -\ 10.29\ 10.67 -\ 10.68\ -\
5 10.30\ X\ 10.62\ 10.62 10.65\ 10.61\ 10.67\
6 09.73\ 10.63\ X\ 10.63 09.88\ X\ 10.20\
7 X\ 10.50\ 10.30\ 10.50 10.38\ 10.09\ 10.48\
8 09.58\ 10.48\ 10.23\ 10.48 10.23\ 10.06\ 10.30\
9 10.32\ X\ 10.10\ 10.32 \ \ \
10 09.65\ 09.78\ 10.25\ 10.25 \ \ \
11 X\ X\ 10.11\ 10.11 \ \ \
  X\ X\ X\ 0 \ \ \
vítr regulerní
trojskok/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Petr Antonín 83 AK Bílina 14.72      
11.00
2 Sýkora Martin 70 AK Bílina 14.52      
9.00
3 Dobrovodský Jaroslav 84 TJ Baník Stříbro 14.22      
8.00
4 Miklós Marián 86 TJ Baník Stříbro 14.14      
7.00
5 Hruška Marián 86 TJ Baník Stříbro 14.07      
6.00
6 Souček Petr 75 AK Bílina 14.03      
5.00
7 Franěk Vladimír 76 SK Spartak Praha 4 13.45      
4.00
8 Kleisner Václav 83 TJ Klatovy 13.40      
3.00
9 Lintimer Lukáš 75 TJ Baník Stříbro 13.25      
2.00
10 Fíla Vlastimil 84 AK Bílina 13.09      
1.00
11 Adámek Martin 86 TJ Klatovy 12.93      
 
12 Kotlík Kamil 77 TJ Baník Stříbro 12.88      
 
13 Fornbaum Martin 88 AK ŠKODA Plzeň 12.41      
 
14 Šauer Jakub 82 AC Domažlice 12.28      
 
15 Cerina Petr 84 TJ Klatovy 12.07      
 
  Rous Josef 79 TJ Baník Stříbro 0      
 
  Pancl Ondřej 80 AK Most DNP      
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 13.75\ 14.31\ 14.72\ 14.72 -\ -\ -\
2 14.11\ 14.39\ 14.42\ 14.42 14.27\ 14.30\ 14.52\
3 13.52\ 13.54\ 14.22\ 14.22 13.84\ -\ -\
4 13.64\ 13.69\ 14.14\ 14.14 14.03\ 14.01\ 13.55\
5 13.14\ 13.77\ 13.93\ 13.93 14.07\ -\ -\
6 12.87\ 13.64\ 14.03\ 14.03 13.95\ X\ 12.04\
7 -\ 13.42\ 13.30\ 13.42 13.23\ 13.45\ 13.31\
8 -\ 13.30\ X\ 13.30 X\ 13.40\ 13.01\
9 12.64\ 12.95\ 13.25\ 13.25 \ \ \
10 12.30\ 12.37\ 13.09\ 13.09 \ \ \
11 12.93\ X\ 11.68\ 12.93 \ \ \
12 12.82\ 12.88\ 12.87\ 12.88 \ \ \
13 12.41\ 12.01\ 12.26\ 12.41 \ \ \
14 -\ 12.04\ 12.28\ 12.28 \ \ \
15 12.07\ 11.81\ 11.79\ 12.07 \ \ \
  X\ -\ -\ 0 \ \ \
vrh koulí 4kg/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Krejčová Olga 85 AK Most 13.27      
11.00
2 Žofková Kateřina 80 AK Bílina 12.38      
9.00
3 Hezoučká Šárka 87 TJ Klatovy 12.28      
8.00
4 Dlouhá Lenka 88 AK Most 11.95      
7.00
5 Brejchová Helena 78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.26      
6.00
6 Hudcová Andrea 85 SK Spartak Praha 4 10.01      
5.00
7 Stahlová Petra 86 TJ Klatovy 09.37      
4.00
8 Špererová Zdeňka 59 TJ Klatovy 08.96      
3.00
9 Grachová Martina 88 AK Bílina 07.33      
2.00
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 12.14 13.27 12.98 13.27 X 12.76 13.10
2 12.38 X 12.38 12.38 12.13 X 11.71
3 11.52 12.28 11.72 12.28 11.68 11.73 11.75
4 11.70 11.23 11.71 11.71 X X 11.95
5 10.90 X 11.26 11.26 X X -
6 09.40 10.01 X 10.01 09.45 X X
7 09.37 X X 09.37 09.06 08.75 09.22
8 08.10 08.41 08.96 08.96 X 08.85 X
9 07.33 07.24 07.08 07.33
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tuláček Vladislav 88 AK Bílina 16.26      
11.00
2 Mašek Vít 81 A. C. Sparta Praha 14.80      
9.00
3 Bártl Jan 67 A. C. Sparta Praha 14.44      
8.00
4 Pohůnek Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 14.37      
7.00
5 Oertelt Michal 79 AK Most 14.28      
6.00
6 Šimeček Vít 80 AK ŠKODA Plzeň 13.53      
5.00
7 Hajdovský Michal 75 A. C. Sparta Praha 13.51      
4.00
8 Sudík Stanislav 78 SK Spartak Praha 4 13.43      
3.00
9 Pudivítr Miroslav 78 A. C. Sparta Praha 13.15      
2.00
10 Virt Karel 67 TJ Klatovy 12.60      
1.00
11 Pejřimovský Radek 77 AK ŠKODA Plzeň 11.64      
 
12 Nechvátal Jiří 83 AK Bílina 11.03      
 
13 Koňařík Petr 85 AC Domažlice 10.92      
 
14 Žofka Hynek 79 AK Most 10.86      
 
15 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 10.82      
 
16 Nedbal Martin 79 TJ Baník Stříbro 09.40      
 
  Sóldos Peter 73 A. C. Sparta Praha 0      
 
  Sekerák David 74 AC Domažlice 0      
 
  Eibl Miroslav 80 AK Bílina 0      
 
  Frič Jaromír 53 AK ŠKODA Plzeň 0      
 
  Klíma Mojmír 75 AK Most 0      
 
  
poř. 1. 2. 3.   4. 5. 6.
1 15.81 15.94 15.82 15.94 16.22 16.26 X
2 14.80 14.57 X 14.80 X X X
3 14.44 X X 14.44 - - -
4 14.11 X X 14.11 14.03 X 14.37
5 13.31 14.28 X 14.28 X X X
6 13.43 X 13.20 13.43 13.13 X 13.53
7 13.40 13.43 13.31 13.43 13.28 13.30 13.51
8 12.94 13.37 13.43 13.43 13.19 13.31 13.43
9 12.87 13.15 12.29 13.15
10 11.14 X 12.60 12.60
11 11.64 11.42 - 11.64
12 11.03 10.30 10.49 11.03
13 10.84 10.26 10.92 10.92
14 X X 10.86 10.86
15 10.10 10.82 09.03 10.82
16 09.24 09.40 09.30 09.40
hod diskem 1kg/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Žofková Kateřina 80 AK Bílina 40.04      
11.00
2 Krejčová Olga 85 AK Most 38.89      
9.00
3 Holubová Iva 70 TJ Klatovy 38.25      
8.00
4 Dlouhá Lenka 88 AK Most 35.02      
7.00
5 Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4 31.61      
6.00
6 Špererová Zdeňka 59 TJ Klatovy 31.60      
5.00
7 Brejchová Helena 78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.39      
4.00
8 Hezoučká Šárka 87 TJ Klatovy 30.60      
3.00
9 Šídová Zuzana 87 AK ŠKODA Plzeň 28.35      
2.00
10 Lauterbachová Kateřina 89 AK Most 27.35      
1.00
11 Fritschová Linda 75 SK Spartak Praha 4 26.60      
 
12 Babilonská Michala 86 AK Bílina 25.81      
 
13 Šístková Veronika 88 AK ŠKODA Plzeň 23.25      
 
14 Hudcová Andrea 85 SK Spartak Praha 4 22.98      
 
15 Grachová Martina 88 AK Bílina 22.43      
 
16 Milotínská Kateřina 86 AK Most 20.90      
 
  
hod diskem 2kg/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pudivítr Miroslav 78 A. C. Sparta Praha 50.79      
11.00
2 Tuláček Vladislav 88 AK Bílina 45.74      
9.00
3 Sudík Stanislav 78 SK Spartak Praha 4 44.29      
8.00
4 Oertelt Michal 79 AK Most 43.94      
7.00
5 Bártl Jan 67 A. C. Sparta Praha 43.28      
6.00
6 Sóldos Peter 73 A. C. Sparta Praha 41.93      
5.00
7 Machač Bohuslav 66 AK ŠKODA Plzeň 40.22      
4.00
8 Virt Karel 67 TJ Klatovy 39.93      
3.00
9 Pohůnek Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 38.33      
2.00
10 Šimeček Vít 80 AK ŠKODA Plzeň 37.95      
1.00
11 Pejřimovský Radek 77 AK ŠKODA Plzeň 37.63      
 
12 Ryba Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 34.86      
 
13 Carda Václav 81 AC Domažlice 34.64      
 
14 Žofka Hynek 79 AK Most 33.98      
 
15 Klíma Mojmír 75 AK Most 32.90      
 
16 Koňařík Petr 85 AC Domažlice 31.94      
 
17 Vacek Jan 72 SK Spartak Praha 4 31.09      
 
18 Eibl Miroslav 80 AK Bílina 30.74      
 
19 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 29.50      
 
20 Kymperger Jaroslav 59 AK ŠKODA Plzeň 28.87      
 
21 Nechvátal Jiří 83 AK Bílina 28.82      
 
22 Nedbal Martin 79 TJ Baník Stříbro 26.89      
 
  Staněk František 87 SK Spartak Praha 4 0      
 
  Frič Jaromír 53 AK ŠKODA Plzeň DNP      
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Krejčová Olga 85 AK Most 46.53      
11.00
2 Lauterbachová Kateřina 89 AK Most 38.68      
9.00
3 Valešová Jana 87 AK ŠKODA Plzeň 37.55      
8.00
4 Kubicová Zuzana 89 SK Spartak Praha 4 36.97      
7.00
5 Stahlová Petra 86 TJ Klatovy 34.81      
6.00
6 Milotínská Kateřina 86 AK Most 34.72      
5.00
7 Procházková Anna 87 AK Most 34.47      
4.00
8 Černá Milena 85 AK Bílina 32.57      
3.00
9 Babilonská Michala 86 AK Bílina 30.07      
2.00
10 Špererová Zdeňka 59 TJ Klatovy 26.87      
1.00
  
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Klíma Mojmír 75 AK Most 53.89      
11.00
2 Urban Rudolf 82 AK Most 51.48      
9.00
3 Košťál Jan 70 A. C. Sparta Praha 49.08      
8.00
4 Kohout Otto 67 A. C. Sparta Praha 48.85      
7.00
5 Šamberger Michal 81 AK Most 47.78      
6.00
6 Kymperger Jaroslav 59 AK ŠKODA Plzeň 46.83      
5.00
7 Táborský Jiří 63 AK Most 43.68      
4.00
8 Vacek Jan 72 SK Spartak Praha 4 42.78      
3.00
9 Pour Miroslav 74 TJ Klatovy 39.42      
2.00
10 Machač Bohuslav 66 AK ŠKODA Plzeň 39.10      
1.00
11 Eibl Miroslav 80 AK Bílina 38.15      
 
12 Pudivítr Miroslav 78 A. C. Sparta Praha 36.05      
 
13 Pohůnek Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 23.00      
 
14 Kritzbach Jan 79 AK Most 21.65      
 
  Linda Vladimír 86 TJ Baník Stříbro DNP      
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brejchová Helena 78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.02      
11.00
2 Žofková Kateřina 80 AK Bílina 43.11      
9.00
3 Fritschová Linda 75 SK Spartak Praha 4 36.08      
8.00
4 Eismanová Vendula 89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.58      
7.00
5 Dlouhá Lenka 88 AK Most 33.33      
6.00
6 Procházková Anna 87 AK Most 32.76      
5.00
7 Hudcová Andrea 85 SK Spartak Praha 4 31.45      
4.00
8 Stahlová Petra 86 TJ Klatovy 30.78      
3.00
9 Rychlovská Jana 89 AK Most 25.03      
2.00
MS Svobodová Anna 90 AK Bílina 25.13      
 
  
hod oštěpem 800g/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sekerák David 74 AC Domažlice 70.35      
11.00
2 Šimeček Vít 80 AK ŠKODA Plzeň 69.49      
9.00
3 Pejřimovský Radek 77 AK ŠKODA Plzeň 66.28      
8.00
4 Frydrych Petr 88 TJ Klatovy 63.39      
7.00
5 Žofka Hynek 79 AK Most 56.22      
6.00
6 Linda Vladimír 86 TJ Baník Stříbro 55.87      
5.00
7 Sóldos Peter 73 A. C. Sparta Praha 54.95      
4.00
8 Bařtipán Libor 76 AK Bílina 53.31      
3.00
9 Farka Š. 71 A. C. Sparta Praha 52.11      
2.00
10 Carda Václav 81 AC Domažlice 50.79      
1.00
11 Gutwirt Miroslav 88 AK Most 47.58      
 
12 Šimek Michal 82 A. C. Sparta Praha 44.31      
 
  Šindler Jan 88 SK Spartak Praha 4 DNP      
 
  
10 km chůze/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Švehla Milan 78 SK Spartak Praha 4 47:22.4      
11.00
2 Kůra Luboš 82 TJ Klatovy 52:12.0      
9.00
3 Gorner Tomáš 81 TJ Klatovy 52:39.6      
8.00
4 Beck Jiří 75 TJ Klatovy 54:49.2      
7.00
5 Láznička Jan 83 SK Spartak Praha 4 55:33.9      
6.00
6 Hostýnek Jiří 61 TJ Klatovy 56:16.6      
5.00
7 Bittengl Zdeněk 61 TJ Klatovy 57:55.7      
4.00
8 Pták Jaroslav 47 AK Bílina 59:34.6      
3.00
9 Hebký Robert 50 TJ Klatovy 59:42.4      
2.00
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 219.00      
 
2 SKPLZ AK ŠKODA Plzeň 192.50      
 
3 SPPR4 SK Spartak Praha 4 175.50      
 
4 SOKCB Sokol České Budějovice 121.50      
 
5 AKMOS AK Most 103.00      
 
6 TJKLA TJ Klatovy 092.50      
 
7 BILIN AK Bílina 092.00      
 
1 SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 937.00      
32.00
2 SKPLZ AK ŠKODA Plzeň 813.50      
28.00
3 SPPR4 SK Spartak Praha 4 581.50      
21.00
4 SOKCB Sokol České Budějovice 508.00      
20.00
5 AKMOS AK Most 459.00      
18.00
6 TJKLA TJ Klatovy 345.50      
10.00
7 BILIN AK Bílina 312.50      
10.00
  
Celkový bodový stav/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 SPPR4 SK Spartak Praha 4 187.00      
 
2 DOMAZ AC Domažlice 159.00      
 
3 BILIN AK Bílina 137.00      
 
4 AKMOS AK Most 124.00      
 
5 SKPLZ AK ŠKODA Plzeň 119.00      
 
6 SPAPR A. C. Sparta Praha 117.50      
 
7 TJKLA TJ Klatovy 104.00      
 
8 STRIB TJ Baník Stříbro 101.50      
 
1 SPPR4 SK Spartak Praha 4 808.50      
31
2 DOMAZ AC Domažlice 763.50      
29
3 SPAPR A. C. Sparta Praha 514.00      
20
4 BILIN AK Bílina 506.00      
18
5 SKPLZ AK ŠKODA Plzeň 490.00      
17
6 STRIB TJ Baník Stříbro 434.00      
14
7 AKMOS AK Most 357.00      
10
8 TJKLA TJ Klatovy 330.00      
5
  
 
www.atletika.cz