Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň skupina A
Datum konání : 23.9.2006 
Místo konání : Plzeň 
Pořadatel : AK ŠKODA Plzeň 
Výsledky zpracoval : Bohumil Rodek 
Oficiální orgán : ČAS 
Poznámka : Závody proběhly za příjemného teplého počasí, bez protestů, bez zranění. Družstva ASK Děčín a TJ Sokol Nová Včelnice se nedostavila. 
60 m/Žákyně/Rozběh 1, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuchařová Hana
91
SKPLZ
08.34
   
 
2Makešová Kristýna
93
USKPR
08.48
   
 
3Čalfová Andrea
91
ACSML
08.55
   
 
4Soudná Marie
92
SLAPR
08.82
   
 
5Lipfertová Petra
92
AKSOK
08.88
   
 
6Brožovská Nikola
93
TABOR
08.92
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 2, w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Obenbergerová Lucie
91
USKPR
08.45
   
 
2Štychová Martina
92
TJKLA
08.57
   
 
3Wunschová Petra
91
SLAPR
08.66
   
 
4Bendová Andrea
92
AKSOK
08.89
   
 
5Oplová Michala
91
SKPLZ
09.01
   
 
6Borsiková Veronika
95
ACSML
09.17
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 3, w-0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TABOR
08.18
   
 
2Becková Klára
91
ACSML
08.27
   
 
3Ježková Zdeňka
91
TJKLA
08.84
   
 
4Antošová Tereza
91
SLAPR
08.84
   
 
5Šmídová Lenka
91
SKPLZ
09.94
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále A, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TABOR
08.06
   
11
2Becková Klára
91
ACSML
08.16
   
9
3Kuchařová Hana
91
SKPLZ
08.29
   
8
4Obenbergerová Lucie
91
USKPR
08.41
   
7
5Makešová Kristýna
93
USKPR
08.56
   
6
6Štychová Martina
92
TJKLA
08.60
   
5
  
60 m/Žákyně/Finále B, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čalfová Andrea
91
ACSML
08.65
   
4
2Wunschová Petra
91
SLAPR
08.75
   
3
3Ježková Zdeňka
91
TJKLA
08.83
   
2
4Antošová Tereza
91
SLAPR
08.86
   
1
5Soudná Marie
92
SLAPR
08.97
   
 
6Bendová Andrea
92
AKSOK
08.97
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TABOR
19.23
   
11
2Dvořáková Dominika
91
SKPLZ
20.24
   
8
3Obenbergerová Lucie
91
USKPR
20.36
   
6
4Makešová Kristýna
93
USKPR
20.53
   
5
5Zavadilová Denisa
91
SLAPR
21.28
   
2
6Menclová Denisa
91
SLAPR
21.29
   
1
  
150 m/Žákyně/Běh 2, w+1.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuchařová Hana
91
SKPLZ
19.50
   
9
2Kocová Veronika
92
SKPLZ
20.30
   
7
3Frühbauerová Lucie
91
USKPR
20.81
   
4
4Čalfová Andrea
91
ACSML
21.18
   
3
5Antošová Tereza
91
SLAPR
21.33
   
 
6Soudná Marie
92
SLAPR
21.79
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 3, w-1.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožovská Nikola
93
TABOR
21.47
   
 
2Babínková Klára
91
TABOR
21.88
   
 
3Stará Kateřina
92
AKSOK
22.20
   
 
4Oplová Michala
91
SKPLZ
22.34
   
 
 Ježková Zdeňka
91
TJKLA
NP
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Becková Klára
91
ACSML
42.79
   
11
2Kocová Veronika
92
SKPLZ
45.79
   
8.5
3Štychová Martina
92
TJKLA
45.81
   
7
4Vašíčková Klára
92
TABOR
46.39
   
6
5Menclová Denisa
91
SLAPR
47.23
   
5
6Pospíšková Anna
92
SLAPR
47.83
   
4
7Blažková Tereza
91
SLAPR
50.04
   
2
  
300 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Keprtová Tereza
91
TABOR
45.79
   
8.5
2Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
48.89
   
3
3Kuriková Klára
92
USKPR
50.37
   
1
4Stará Kateřina
92
AKSOK
50.75
   
 
5Černá Nikola
93
TABOR
51.37
   
 
6Borsiková Veronika
95
ACSML
51.90
   
 
  
800 m/Žákyně/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Keprtová Tereza
91
TABOR
2:38.43
   
11
2Hnízdilová Alžběta
92
USKPR
2:40.42
   
9
3Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
2:41.08
   
8
4Krbečková Simona
92
TABOR
2:42.29
   
7
5Kmentová Katka
93
TABOR
2:43.89
   
6
6Baťková Julie
91
ACSML
2:48.87
   
5
7Čelišová Zdeňka
92
USKPR
3:13.49
   
4
  
1500 m/Žákyně/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šimáková Dominika
93
TABOR
5:26.56
   
11
2Kadeřábková Nikola
92
USKPR
5:40.73
   
9
3Galertová Alena
92
USKPR
6:11.75
   
8
4Myslivečková Zuzana
92
SLAPR
6:13.02
   
7
5Urbánková Veronika
92
ACSML
6:51.05
   
6
  
100 m překážek/Žákyně/Běh 1, w-0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mikešová Markéta
92
TABOR
15.37
   
11
2Kodýdková Dana
91
TJKLA
16.54
   
9
3Suchelová Nikola
91
USKPR
16.66
   
7
4Vosecká Barbora
92
ACSML
18.05
   
3
5Boháčová Denisa
91
SLAPR
18.13
   
2
  
100 m překážek/Žákyně/Běh 2, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šetelíková Lucie
93
TABOR
16.55
   
8
2Klečková Michaela
92
SLAPR
17.25
   
6
3Šindelářová Lucie
92
TJKLA
17.91
   
5
4Baštová Tereza
91
SLAPR
18.69
   
 
5Koťátková Eliška
91
SLAPR
19.11
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Běh 3, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vašíčková Klára
92
TABOR
17.97
   
4
2Křížová Jana
92
TJKLA
18.41
   
1
3Živnůstková Michaela
91
TABOR
18.74
   
 
4Černá Nikola
93
TABOR
19.97
   
 
5Šimáková Dominika
93
TABOR
22.57
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 1, w-1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mikešová Markéta
92
TABOR
30.36
   
11
2Šetelíková Lucie
93
TABOR
32.44
   
9
3Galertová Alena
92
USKPR
33.06
   
8
4Klečková Michaela
92
SLAPR
33.49
   
7
5Kodýdková Dana
91
TJKLA
33.72
   
6
6Vosecká Barbora
92
ACSML
34.47
   
5
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 2, w+0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hnízdilová Alžběta
92
USKPR
34.48
   
4
2Baladová Lucie
91
AKSOK
35.44
   
3
3Kmentová Katka
93
TABOR
35.59
   
2
4Jandová Martina
92
TJKLA
36.28
   
1
 Červenková Markéta
92
AKSOK
40.59
   
 
  
skok vysoký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Boháčová Denisa
91
SLAPR
1.50
   
11
2Jandová Martina
92
TJKLA
1.50
   
9
3Kodýdková Dana
91
TJKLA
1.50
   
8
4Červenková Barbora
92
USKPR
1.45
   
7
5Galertová Alena
92
USKPR
1.45
   
6
6Šindelářová Lucie
92
TJKLA
1.40
   
5
7Fraňková Markéta
93
USKPR
1.40
   
4
8Suchelová Nikola
91
USKPR
1.40
   
3
9Koťátková Eliška
91
SLAPR
1.35
   
2
10Koubová Kateřina
92
SLAPR
1.35
   
1
11Effenbergerová Tereza
92
SKPLZ
1.35
   
 
 Lipfertová Petra
92
AKSOK
0
   
 
 Chládková Klára
92
AKSOK
0
   
 
  
skok o tyči/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šindelářová Lucie
92
TJKLA
2.65
   
11
2Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
2.40
   
9
3Vosátková Marie
92
TABOR
2.30
   
8
4Hořejší Kamila
92
TABOR
2.30
   
7
5Suchelová Nikola
91
USKPR
2.20
   
6
6Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
2.00
   
5
7Hnojnová Eliška
92
TABOR
NP
   
4
  
skok daleký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mikešová Markéta
92
TABOR
5.30
   
11
2Obenbergerová Lucie
91
USKPR
4.87
   
9
3Dvořáková Dominika
91
SKPLZ
4.82
   
8
4Wunschová Petra
91
SLAPR
4.73
   
7
5Frühbauerová Lucie
91
USKPR
4.54
   
6
6Kocová Veronika
92
SKPLZ
4.49
   
5
7Klečková Michaela
92
SLAPR
4.47
   
4
8Štychová Martina
92
TJKLA
4.41
   
3
9Červenková Markéta
92
AKSOK
4.39
   
2
10Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
4.36
   
1
11Baladová Lucie
91
AKSOK
4.35
   
 
12Effenbergerová Tereza
92
SKPLZ
4.28
   
 
13Živnůstková Michaela
91
TABOR
4.24
   
 
14Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
4.23
   
 
15Koubová Kateřina
92
SLAPR
4.21
   
 
16Ježková Zdeňka
91
TJKLA
4.21
   
 
17Černíková Klára
92
AKSOK
4.00
   
 
18Baštová Tereza
91
SLAPR
3.97
   
 
19Vosátková Marie
92
TABOR
3.82
   
 
20Bartušková Nikola
91
AKSOK
3.72
   
 
 Burianová Adéla
92
TABOR
NP
   
 
  
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Jana
91
SLAPR
11.04
   
11
2Křížová Jana
92
TJKLA
10.19
   
9
3Haklová Barbora
91
SLAPR
10.10
   
8
4Bendová Andrea
92
AKSOK
09.70
   
7
5Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
09.32
   
6
6Ondráčková Simona
92
AKSOK
09.05
   
5
7Rudová Lenka
92
USKPR
09.02
   
4
8Nosálová Petra
92
SLAPR
08.75
   
3
9Siegelmannová Petra
92
TJKLA
08.73
   
2
10Černíková Klára
92
AKSOK
08.71
   
1
11Hessová Tereza
91
TJKLA
08.44
   
 
12Davídková Daniela
92
AKSOK
08.34
   
 
13Plšková Alena
91
ACSML
08.09
   
 
14Vošahlíková Ivana
92
SLAPR
07.83
   
 
15Šmídová Ivana
91
SKPLZ
07.20
   
 
16Kottnerová Denisa
91
SLAPR
06.92
   
 
17Dvořáková Terezie
91
SLAPR
06.77
   
 
18Kojzarová Dana
92
SKPLZ
05.75
   
 
19Burianová Adéla
92
TABOR
04.43
   
 
  
hod diskem 1kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Haklová Barbora
91
SLAPR
28.26
   
11
2Nováková Lucie
91
USKPR
23.60
   
9
3Šmídová Ivana
91
SKPLZ
23.42
   
8
4Křížová Jana
92
TJKLA
22.64
   
7
5Siegelmannová Petra
92
TJKLA
22.61
   
6
6Červenková Barbora
92
USKPR
21.67
   
5
7Ondráčková Simona
92
AKSOK
19.73
   
4
8Rudová Lenka
92
USKPR
19.19
   
3
9Müllerová Jana
91
SLAPR
17.83
   
2
10Králová Michaela
91
SLAPR
16.96
   
1
11Vošahlíková Ivana
92
SLAPR
16.57
   
 
12Krbečková Simona
92
TABOR
16.44
   
 
13Plšková Alena
91
ACSML
15.90
   
 
14Hořejší Kamila
92
TABOR
15.65
   
 
15Dvořáková Terezie
92
SLAPR
15.45
   
 
16Hessová Tereza
91
TJKLA
14.58
   
 
17Šťastná Ingrid
91
TABOR
11.47
   
 
18Raríková Kateřina
91
TABOR
11.44
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Haklová Barbora
91
SLAPR
32.80
   
11
2Zavadilová Denisa
91
SLAPR
31.77
   
9
3Nosálová Petra
92
SLAPR
25.96
   
8
4Červenková Barbora
92
USKPR
23.14
   
7
5Plšková Alena
91
ACSML
22.51
   
6
6Číhalová Tereza
92
USKPR
21.47
   
5
7Müllerová Jana
91
SLAPR
21.41
   
4
8Šťastná Ingrid
91
TABOR
21.21
   
3
9Hnojnová Eliška
92
TABOR
19.45
   
2
10Koťátková Eliška
91
SLAPR
19.34
   
1
11Kottnerová Denisa
91
SLAPR
19.20
   
 
12Dvořáková Terezie
92
SLAPR
19.08
   
 
13Baladová Lucie
91
AKSOK
17.95
   
 
14Jandová Martina
92
TJKLA
17.19
   
 
15Siegelmannová Petra
92
TJKLA
16.42
   
 
16Pavlíková Hana
91
AKSOK
16.35
   
 
17Chládková Klára
92
AKSOK
16.18
   
 
18Myslivečková Zuzana
92
SLAPR
15.80
   
 
19Hessová Tereza
91
TJKLA
13.80
   
 
20Černíková Klára
92
AKSOK
11.64
   
 
21Živnůstková Michaela
91
TABOR
10.51
   
 
  
hod kladivem 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šťastná Ingrid
91
TABOR
22.77
   
11
2Rudová Lenka
92
USKPR
21.37
   
9
3Bartušková Nikola
91
AKSOK
20.67
   
8
4Králová Michaela
91
SLAPR
20.63
   
7
5Ondráčková Simona
92
AKSOK
18.86
   
6
6Davídková Daniela
92
AKSOK
18.52
   
5
7Raríková Kateřina
91
TABOR
17.79
   
4
8Burianová Adéla
92
TABOR
17.40
   
3
9Vošahlíková Ivana
92
SLAPR
17.12
   
2
10Nováková Lucie
91
USKPR
14.42
   
1
  
4 x 60 m/Žákyně/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Soudná, Pospíšková, Antošová, Menclová
SLAPR
32.83
   
11
2Frühbauerová, Kuviková, Fraňková, Makešová
USKPR
33.09
   
9
3Bendová, Bartušková, Červenková, Stará
AKSOK
34.23
   
8
4Baštová, Králová, Blažková, Nosálová
SLAPR
34.31
   
7
5Brožovská, Černá, Krbečková, Hnojnová
TABOR
35.21
   
6
6Hnízdilová, Číhalová, Čelišová, Kadeřábková
USKPRB
35.57
   
5
7Dvořáková, Šilhánková, Šmídová L., Kojzarová
SKPLZ
35.61
   
4
  
3 x 300 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Becková, Čalfová, Vosecká
ACSML A
2:16.80
   
11
2Šetelíková, Havlová, Keprtová
TABOR A
2:19.40
   
9
3Boháčová, Pospíšková, Zavadilová
SLAPR A
2:25.06
   
7
4Číhalová, Nováková, Kuviková
USKPR A
2:32.24
   
3
5Kuchařová, Šmídová, Oplová
SKPLZ
NP
   
 
  
3 x 300 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hořejší, Babínková, Vosátková
TABOR C
2:20.92
   
8
2Vašíčková, Šimáková, Kmentová
TABOR B
2:26.01
   
6
3Wünschová, Koubová, Blažková
SLAPR
2:27.19
   
5
4Baťková, Urbánková, Borsiková
ACSML B
2:28.01
   
4
5Fraňková, Čelišová, Kadeřábková
USKPR B
2:37.20
   
2
  
chůze dráha 3000 m/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Babínková Klára
91
TABOR
22:10.94
   
 
2Pavlíková Hana
91
AKSOK
27:07.46
   
 
3Raríková Kateřina
91
TABOR
29:51.70
   
 
  
Celkový bodový stav/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1TJ VS Tábor
214,5
   
 
2USK Praha
181
   
 
3ASK Slavia Praha
173
   
 
4TJ Klatovy
112
   
 
5AK ŠKODA Plzeň
81,5
   
 
7AC Slovan Mariánské Lázně
67
   
 
8AK Sokolov
57
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 1, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Říčař Martin
91
MILEV
07.48
   
FA
2Mucala Jan
91
USKPR
07.82
   
FA
3Joksch Daniel
91
BILIN
07.88
   
FB
4Tichý Josef
91
ACDKV
08.09
   
 
5Dufek Daniel
91
SLAPR
08.10
   
 
6Kamiš Jan
91
SKPLZ
08.90
   
 
7Dostal Ondřej
91
ACDKV
09.18
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 2, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šťastný Lukáš
91
MILEV
07.56
   
FA
2Havlíček Pavel
91
MILEV
07.62
   
FA
3Vališ Miroslav
91
AKSOK
07.88
   
FB
4Cysař Štěpán
92
USKPR
08.04
   
 
5Hlavnička Petr
92
BILIN
08.02
   
 
6Sitař Jakub
91
USKPR
08.47
   
 
7Veselý Václav
92
TJKLA
08.80
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 3, w-0.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Abu Dayeh Šádí
92
USKPR
07.64
   
FA
2Sklenář Radek
91
ACDKV
07.85
   
FA
3Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
08.01
   
FB
4Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
08.02
   
FB
5Dvořák Pavel
91
BILIN
08.02
   
FB
6Krčmář Petr
91
SLAPR
08.03
   
FB
  
60 m/Žáci/Finále A, w-2.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Říčař Martin
91
MILEV
07.33
   
11
2Šťastný Lukáš
91
MILEV
07.64
   
9
3Havlíček Pavel
91
MILEV
07.66
   
8
4Abu Dayeh Šádí
92
USKPR
07.77
   
7
5Mucala Jan
91
USKPR
07.90
   
6
6Sklenář Radek
91
ACDKV
08.11
   
5
  
60 m/Žáci/Finále B, w+0.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vališ Miroslav
91
AKSOK
07.70
   
4
2Joksch Daniel
91
BILIN
07.73
   
3
3Krčmář Petr
91
SLAPR
07.85
   
2
4Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
07.86
   
1
5Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
07.98
   
 
6Dvořák Pavel
91
BILIN
08.00
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Říčař Martin
91
MILEV
16.98
   
11
2Veselý Josef
91
MILEV
17.76
   
9
3Havlíček Pavel
91
MILEV
18.04
   
8
4Pojar Jan
91
TJKLA
18.42
   
6
5Joksch Daniel
91
BILIN
18.43
   
5
6Iglič Marko
91
SLAPR
18.65
   
4
 Šlechta David
91
ACDKV
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 2, w-1.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Abu Dayeh Šádí
92
USKPR
18.36
   
7
2Dufek Daniel
91
SLAPR
18.73
   
3
3Sklenář Radek
91
ACDKV
19.00
   
2
4Cysař Štěpán
92
USKPR
19.33
   
 
5Hošek Jan
91
SKPLZ
19.34
   
 
 Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
DNP
   
 
 Hecler Daniel
91
SKPLZ
DNP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 3, w-2.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vališ Miroslav
91
AKSOK
19.09
   
1
2Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
19.34
   
 
3Březina Jiří
92
SKPLZ
19.70
   
 
4Tichý Josef
91
ACDKV
19.81
   
 
5Zikmund Ondřej
92
AKSOK
20.36
   
 
6Sejka Tomáš
92
AKSOK
20.93
   
 
7Dzik Roman
91
ACDKV
20.98
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Říčař Martin
91
MILEV
36.88
   
11
2Veselý Josef
91
MILEV
38.20
   
9
3Dufek Daniel
91
SLAPR
39.67
   
8
4Johanna Tomáš
91
BILIN
39.86
   
7
5Koudelka Filip
91
USKPR
40.08
   
6
6Satýnek Jaroslav
92
BILIN
40.64
   
5
  
300 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sklenář Radek
91
ACDKV
41.05
   
4
2Procházka Michal
91
TJKLA
41.21
   
3
3Šulc Jakub
91
SLAPR
41.37
   
2
4Chundela Jan
91
USKPR
41.93
   
1
5Hošek Jan
91
SKPLZ
42.13
   
 
6Hecler Daniel
91
SKPLZ
42.99
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tichý Josef
91
ACDKV
43.05
   
 
2Sejka Tomáš
92
AKSOK
43.39
   
 
3Dzik Roman
91
ACDKV
44.06
   
 
4Kozúbek Marek
92
AKSOK
44.55
   
 
5Dostal Ondřej
91
ACDKV
48.21
   
 
  
800 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Procházka Michal
91
TJKLA
2:10.68
   
11
2Rangl Robin
91
MILEV
2:10.72
   
9
3Johanna Tomáš
91
BILIN
2:12.06
   
8
4Satýnek Jaroslav
92
BILIN
2:14.47
   
7
5Orgoník Tomáš
91
AKSOK
2:14.60
   
6
6Lohr Petr
91
USKPR
2:14.68
   
5
7Švejda Pavel
91
MILEV
2:15.50
   
4
8Topinka Kryštof
91
SLAPR
2:30.66
   
3
9Vlásek Pavel
91
SLAPR
2:35.88
   
2
  
1500 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Němeček Daniel
91
USKPR
4:34.13
   
11
2Jakubáč Petr
91
AKSOK
4:49.45
   
9
3Kraus Václav
92
ACDKV
5:02.05
   
8
4Hejda Petr
92
AKSOK
5:12.79
   
7
5Valenta Petr
92
SLAPR
5:24.75
   
6
  
3000 m/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vik Radim
92
ACDKV
10:24.52
   
11
2Šroubek Vlastimil
92
SKPLZ
10:32.88
   
9
3Rumler Matouš
91
USKPR
10:51.86
   
8
4Patera Tomáš
93
MILEV
10:51.93
   
7
5Kraus Vojtěch
92
ACDKV
11:03.28
   
6
6Bárta Karel
92
TJKLA
11:22.78
   
5
7Thürr Pavel
92
AKSOK
11:58.86
   
4
8Matoušek Pavel
91
SLAPR
12:28.72
   
3
  
100 m překážek/Žáci/Běh 1, w-1.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirman Jakub
91
SLAPR
14.51
   
11
2Němeček Daniel
91
USKPR
15.01
   
9
3Šťastný Lukáš
91
MILEV
15.52
   
6
4Wilkner Vojtěch
92
SLAPR
17.18
   
1
5Janda Martin
92
SLAPR
19.73
   
 
 Čásenský Kajetán
91
SLAPR
DNP
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Běh 2, w-1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Drda Jaroslav
91
MILEV
15.15
   
8
2Bílek Václav
91
AKSOK
15.29
   
7
3Vlček Vladimír
91
BILIN
16.27
   
5
4Vodrážka Prokop
91
USKPR
16.55
   
4
5Novotný Jiří
91
ACDKV
17.03
   
3
6Veselý Václav
92
TJKLA
18.51
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Běh 3, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hromják Martin
91
AKSOK
17.10
   
2
2Veselý Martin
91
AKSOK
18.21
   
 
3Haas Karel
91
TJKLA
18.44
   
 
4Šíma Jan
92
AKSOK
18.54
   
 
 Orlich Luboš
92
ACDKV
DNP
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 1, w+1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jirman Jakub
91
SLAPR
27.86
   
11
2Rangl Robin
91
MILEV
28.96
   
9
3Drda Jaroslav
91
MILEV
29.04
   
8
4Březina Jiří
92
SKPLZ
31.00
   
6
5Černík Lukáš
91
USKPR
35.10
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 2, w-0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Wilkner Vojtěch
92
SLAPR
30.68
   
7
2Janda Martin
92
SLAPR
31.32
   
5
3Novotný Jiří
91
ACDKV
32.04
   
3
4Jurašík Tomáš
91
BILIN
34.08
   
1
 Bambas Jaroslav
92
SKPLZ
DNF
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 3, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janda Jindřich
92
AKSOK
31.76
   
4
2Vojta Milan
91
AKSOK
33.56
   
2
3Orlich Luboš
92
ACDKV
34.28
   
 
 Šíma Jan
92
AKSOK
DNP
   
 
 Veselý Václav
92
TJKLA
DNP
   
 
  
1500 m překážek/Žáci/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bílek Václav
91
AKSOK
5:12.84
   
11
2Kronika Jan
92
ACDKV
5:15.08
   
9
3Rádl Jakub
92
ACDKV
5:31.82
   
8
4Malán Ladislav
91
TJKLA
5:35.82
   
7
5Horváth Adam
91
USKPR
5:38.36
   
6
6Kriesman Václav
91
SLAPR
5:40.27
   
5
7Vodrážka Prokop
91
USKPR
5:53.28
   
4
8Král Lukáš
91
SLAPR
6:14.50
   
3
  
skok vysoký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šimon Jan
91
USKPR
1.80
   
11
2Tomek Vladimír
91
ACDKV
1.77
   
9
3=Drda Jaroslav
91
MILEV
1.74
   
7.5
3=Pokorný Jakub
91
MILEV
1.74
   
7.5
5Seidl Jakub
92
AKSOK
1.74
   
6
6Vlček Vladimír
91
BILIN
1.68
   
5
7Dvořák Dominik
92
USKPR
1.65
   
4
8Plíva Jan
91
SLAPR
1.65
   
3
9Hostýnek Tomáš
91
TJKLA
1.60
   
2
10Krčmář Petr
91
SLAPR
1.60
   
1
11Janáčík Oldřich
91
SLAPR
1.55
   
 
12Alfery Jan
92
USKPR
1.50
   
 
13Kozúbek Marek
92
AKSOK
1.50
   
 
14Bárta Karel
92
TJKLA
1.50
   
 
15Novotný Jiří
91
ACDKV
1.45
   
 
16Orlich Luboš
92
ACDKV
1.40
   
 
17Jurašík Tomáš
91
BILIN
1.40
   
 
  
skok o tyči/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šimon Jan
91
USKPR
3.65
   
11
2Němeček Daniel
91
USKPR
3.30
   
9
3Čásenský Kajetán
91
SLAPR
3.10
   
8
4Alfery Jan
92
USKPR
2.90
   
7
5Bílek Václav
91
AKSOK
2.80
   
6
6Iglič Marko
91
SLAPR
2.80
   
5
7Lohr Petr
91
USKPR
2.70
   
4
8Vlasák Tomáš
91
ACDKV
2.70
   
3
9Chundela Jan
91
USKPR
2.40
   
2
10Seidl Jakub
92
AKSOK
2.40
   
1
11Bárta Karel
92
TJKLA
2.20
   
 
12Veselý Martin
91
AKSOK
2.20
   
 
  
skok daleký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šimon Jan
91
USKPR
6.41
   
11
2Jirman Jakub
91
SLAPR
6.20
   
9
3Pokorný Jakub
91
MILEV
5.91
   
8
4Mucala Jan
91
USKPR
5.81
   
7
5Šťastný Lukáš
91
MILEV
5.48
   
6
6Dvořák Dominik
92
USKPR
5.28
   
5
7Tomek Vladimír
91
ACDKV
5.26
   
4
8Seidl Jakub
92
AKSOK
5.22
   
3
9Dvořák Pavel
91
BILIN
5.16
   
2
10Vališ Miroslav
91
AKSOK
5.03
   
1
11Valenta Petr
92
SLAPR
4.88
   
 
12Hromják Martin
91
AKSOK
4.86
   
 
13Thürr Petr
92
AKSOK
4.84
   
 
14Haas Karel
91
TJKLA
4.81
   
 
15Hostýnek Tomáš
91
TJKLA
4.80
   
 
16Kamiš Jan
91
SKPLZ
4.68
   
 
17Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
4.40
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ranc David
91
SKPLZ
12.69
   
11
2Staněk Tomáš
91
SLAPR
12.49
   
9
3Pojar Jan
91
TJKLA
12.38
   
8
4Schejbal Miroslav
92
TJKLA
12.12
   
7
5Bural Michal
92
AKSOK
12.07
   
6
6Vlk Tomáš
91
MILEV
12.06
   
5
7Šlechta David
91
ACDKV
11.92
   
4
8Dadák Jiří
91
SLAPR
10.69
   
3
9Orgoník Tomáš
91
AKSOK
10.57
   
2
10Hlavnička Petr
92
BILIN
10.55
   
1
11Svatoň Petr
92
USKPR
10.29
   
 
12Dobeš Daniel
92
ACDKV
09.90
   
 
13Šípek Richard
92
SLAPR
09.89
   
 
14Haas Karel
91
TJKLA
09.73
   
 
15Zikmund Ondřej
92
AKSOK
09.68
   
 
16Hamák Daniel
91
ACDKV
08.61
   
 
  
hod diskem 1kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ranc David
91
SKPLZ
44.03
   
11
2Staněk Tomáš
91
SLAPR
43.25
   
9
3Vlasák Tomáš
91
ACDKV
40.52
   
8
4Pokorný Jakub
91
MILEV
32.65
   
7
5Dolan Filip
91
SLAPR
32.40
   
6
6Macur Daniel
91
SKPLZ
30.52
   
5
7Schejbal Miroslav
92
TJKLA
30.28
   
4
8Chreno Petr
91
AKSOK
29.36
   
3
9Douša Matěj
92
USKPR
27.43
   
2
10Srnec Lukáš
91
AKSOK
24.92
   
1
11Hamák Daniel
91
ACDKV
23.38
   
 
12Svatoň Petr
92
USKPR
23.35
   
 
13Horák Lukáš
92
USKPR
22.34
   
 
14Hladík Alex
91
SKPLZ
22.29
   
 
15Dobeš Daniel
92
ACDKV
22.25
   
 
16Bural Michal
92
AKSOK
22.18
   
 
  
hod kladivem 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ranc David
91
SKPLZ
42.07
   
11
2Staněk Tomáš
91
SLAPR
38.86
   
9
3Černík Lukáš
91
USKPR
30.41
   
8
4Vlk Tomáš
91
MILEV
29.85
   
7
5Švejda Pavel
90
MILEV
26.94
   
6
6Svatoň Petr
92
USKPR
23.04
   
5
7Chreno Petr
91
AKSOK
22.89
   
4
8Srnec Lukáš
91
AKSOK
21.38
   
3
9Dadák Jiří
91
SLAPR
0
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Chreno Petr
91
AKSOK
53.33
   
11
2Pojar Jan
91
TJKLA
47.15
   
9
3Vlasák Tomáš
91
ACDKV
43.49
   
8
4Čásenský Kajetán
91
SLAPR
41.73
   
7
5Iglič Marko
91
SLAPR
41.48
   
6
6Šlechta David
91
ACDKV
39.50
   
5
7Šťastný Martin
92
MILEV
38.73
   
4
8Schejbal Miroslav
92
TJKLA
37.74
   
3
9Macur Daniel
91
SKPLZ
31.63
   
2
10Veselý Martin
91
AKSOK
30.89
   
1
11Šípek Richard
92
SLAPR
30.33
   
 
12Hladík Alex
91
SKPLZ
30.04
   
 
13Janáčík Oldřich
91
SLAPR
27.67
   
 
14Douša Matěj
92
USKPR
27.47
   
 
15Hamák Daniel
91
ACDKV
25.61
   
 
16Fiedler Štěpán
92
USKPR
24.15
   
 
17Merbs Patrik
91
USKPR
23.89
   
 
18Horák Lukáš
92
USKPR
23.48
   
 
  
4 x 60 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havíček, Veselý, Švejda, Šťastný
MILEV
29.31
   
11
2Cysař, Dvořák, Mucala, Abu Dayeh
USKPR
30.13
   
9
3Kazilovský, Orgoník, Thürr Pa., Thürr Pe.
AKSOK
30.47
   
8
4Bambas, Hladík, Kamiš, Vladyka
SKPLZ
32.80
   
3
 Beran, Dadák, Krčmář, Dolan
SLAPR
DQ
   
 
  
4 x 60 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sitař, Vodrážka, Altery, Koudelka
USKPR
30.56
   
7
2Král, Šulc, Valenta, Wilkner
SLAPR
31.70
   
6
3Dvořák, Jurašík, Vlček, Hlavnička
BILIN
31.82
   
5
4Hejda, Hromjak, Šíma, Vojta
AKSOK
32.62
   
4
 Kriesman, Plíva, Vlásek, Šípek
SLAPR
DNF
   
 
  
3 x 300 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koudelka, Lohr, Černík
USKPR
2:04.19
   
9
2Janda, Sejka, Zikmund
AKSOK
2:12.71
   
7.5
3Malán, Hostýnek, Procházka
TJKLA
2:12.95
   
6
4Sitař, Chundela, Sedlák
USKPR
2:13.97
   
5
5Beran, Šulc, Vlásek
SLAPR
2:15.89
   
4
 Dolan, Plíva, Topinka
SLAPR
DQ
   
 
  
3 x 300 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Johanna, Joksch, Satýnek
BILIN
2:00.14
   
11
2Březina, Hecler, Hošek
SKPLZ
2:12.71
   
7.5
3Janda, Král, Kriesman
SLAPR
2:21.96
   
3
4Bambas, Macur, Vladyka
SKPLZ
2:24.62
   
2
5Merbs, Rumler, Horváth
USKPR
2:26.71
   
1
  
chůze dráha 3000 m/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beran Martin
91
SLAPR
20:13.82
   
11
2Patera Tomáš
93
MILEV
20:16.30
   
9
3Sedlák Matěj
92
USKPR
21:21.70
   
8
4Bural Michal
92
AKSOK
21:23.92
   
7
5Vojta Milan
91
AKSOK
21:37.30
   
6
  
Celkový bodový stav/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sokol Milevsko
MILEV
216
   
 
2USK Praha
USKPR
199
   
 
3ASK Slavia Praha
SLAPR
175
   
 
4AK Sokolov
AKSOK
138.5
   
 
5ACD Růžový vrch Karlovy Vary
ACDKV
100
   
 
6TJ Klatovy
TJKLA
71
   
 
7AK Škoda Plzeň
SKPLZ
67.5
   
 
8AK Bílina
BILIN
65
   
 
  
 
www.atletika.cz