Finále běžeckého poháru mládeže - Pardubice 14.10.2006

V neděli 15.října se zúčastnili nejlepší krosaři Běžeckého finále mládeže ČR v přespolním běhu v Pardubicích. Do výpravy Plzeňského kraje (24 startujících) byli nominováni i 3 atleti našeho oddílu, ml. žákyně sestry Anna a Barbora Šambergerovy a starší žák Michal Procházka. Za pro běžce příjemného počasí se na pardubickém dostihovém závodišti nejdříve postavily na start ml. žákyně (93-94). Na startu se objevilo 64 žákyň. Do cíle doběhla na vynikajícím 6. místě Anna Šambergerová (roč.95). V půlce startovního pole doběhla i její mladší sestra Barbora na 32. místě. Michal Procházka pak skoro zopakoval umístění Anny, doběhl na 7. místě mezi staršími žáky. Všichni 3 bodovali tak pro výpravu Plzeňského kraje, která se umístila na velmi dobrém 5. místě, v součtu 15ti nejlepších umístění jen pár umístění od stupňů vítězů. Po počáteční nechuti krajského svazu vůbec sestavovat krajskou reprezentaci se tedy v konkurenci jednotlivých krajských výprav ta naše umístila velmi slušně i zásluhou našich atletů.