Atletický mítink mládeže

 výsledky

 

 

Datum: 1.6.2006

 Místo:  stadion pod Hůrkou, Klatovy

 

 

 

60m - dívky - 1.běh

1. Kodýdková Kristýna 1991 ZŠ Pačejov 8,1 1.St.žky
2. Kavalová Alena 1990 ZŠ Kom.Horažď. 8,2 1.Dky
3. Štychová Martina 1992 ZŠ Plánická 8,2 2.St.žky
4. Handschuhová Soňa 1992 ZŠ Tolstého 8,4 3.St.žky
5. Vavrečková Veronika 1990 ZŠ Tolstého 8,4 2.Dky
6. Křížová Jana 1992 ZŠ Plánická 8,6 4.St.žky
7. Klečková Lenka 1990 ZŠ Tolstého 8,9 3.Dky

 

60m - dívky - 2.běh

1. Šmejkalová Marcela 1995 AC Domažlice 9,4 1.Ml.žky
2. Ledvinová Kateřina 1993 AC Domažlice 9,9 2.Ml.žky
3. Bláhová Karolína 1995 ZŠ Plánická 9,9 3.Ml.žky
4. Fišrová Barbora 1996 AC Domažlice 10,1 4.Ml.žky
5. Šottová Lucie 1992 ZŠ Tolstého 10,3 1.St.žky
6. Fišrová Nikola 1994 AC Domažlice 10,6 5.Ml.žky

 

60m - hoši

1. Jirotka Jan 1988 TJ Klatovy 7,3 1.Jři
2. Říha Karel 1990 ZŠ Železná Ruda 7,5 1.Dci
3. Úlovec Miroslav 1991 ZŠ Tolstého 7,9 1.St.žci
4. Bárta Karel 1992 TJ Klatovy  8,2 2.St.žci
5. Hostýnek Tomᚠ1991 Gym. Klatovy 8,4 3.St.žci
6. Řada Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 8,8 4.St.žci
7. Eigen Petr 1992 ZŠ Plánická 9,3 5.St.žci

 

skok do dálky - dívky

1. Kodýdková Kristýna 1991 ZŠ Pačejov 509 1.St.žky
2. Ježková Zdeňka 1991 ZŠ Plánická 474 2.St.žky
3. Kodýdková Dana 1991 ZŠ Pačejov 463 3.St.žky
4. Štychová Martina 1992 ZŠ Plánická 456 4.St.žky
5. Hlaváčová Jana 1991 ZŠ Tolstého 438 5.St.žky
6. Kolářová Jaroslava 1990 ZŠ Čapkova 413 1.Dky
7. Kacerovská Kristýna 1991 ZŠ Tolstého 397 6.St.žky
8. Ledvinová Kateřina 1993 AC Domažlice 371 1.Ml.žky
9. Šmejkalová Marcela 1995 AC Domažlice 347 2.Ml.žky
10. Fišrová Barbora 1996 AC Domažlice 286 3.Ml.žky
11. Fišrová Nikola 1994 AC Domažlice 256 4.Ml.žky

 

skok do dálky - hoši

MS Čada Michal 1985 TJ Klatovy 606 M
1. Jirotka Jan 1988 TJ Klatovy 598 1.Jři
2. Říha Karel 1990 ZŠ Železná Ruda 563 1.Dci
3. Úlovec Miroslav 1991 ZŠ Tolstého 515 1.St.žci
4. Hostýnek Tomᚠ1991 Gym. Klatovy 478 2.St.žci
5. Požár Tomᚠ1992 ZŠ Plánická 455 3.St.žci
6. Koželuh Jan 1990 ZŠ Tolstého 417 2.Dci
7. Eigen Petr 1992 ZŠ Plánická 390 4.St.žci

 

skok do výšky - dívky

1. Kodýdková Dana 1991 ZŠ Pačejov 145 1.St.žky
2. Vavrečková Veronika 1990 ZŠ Tolstého 145 1.Dky
3. Fleisigová Adéla 1992 ZŠ Tolstého 135 2.St.žky
4. Muchnová Kateřina 1992 ZŠ Tolstého 130 3.St.žky
5. Ledvinová Kateřina 1993 AC Domažlice 120 1.Ml.žky

 

skok do výšky - hoši

1. Hostýnek Tomᚠ1991 Gym. Klatovy 158 1.St.žci
2. Bárta Karel 1992 TJ Klatovy 146 2.St.žci
3. Bouda Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 143 3.St.žci
4. Řada Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 130 4.St.žci
5. Koželuh Jan 1990 ZŠ Tolstého 0 Dci

 

oštěp - dívky (600g)

1. Hezoučká Šárka 1987 TJ Klatovy 31,15 1.Jky
2. Vavrečková Veronika 1990 ZŠ Tolstého 27,47 1.Dky
3. Křížová Jana 1992 ZŠ Plánická 19,88 1.St.žky

 

oštěp - hoši (600g)

1. Pojar Jan 1991 ZŠ Plánická 38,03 1.St.žci
2. Schejbal Miroslav 1992 ZŠ Plánická 34,73 2.St.žci
3. Úlovec Miroslav 1991 ZŠ Tolstého 32,97 3.St.žci
4. Koželuh Jan 1990 ZŠ Tolstého 24,80 1.Dci
5. Řada Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 23,19 4.St.žci

 

vrh koulí - dívky (3kg)

1. Vavrečková Veronika 1990 ZŠ Tolstého 11,42 1.Dky
2. Křížová Jana 1992 ZŠ Plánická 9,40 1.St.žky
3. Kolářová Jaroslava 1990 ZŠ Čapkova 8,86 2.Dky
4. Šottová Lucie 1992 ZŠ Tolstého 7,97 2.St.žky
5. Hlaváčová Jana 1991 ZŠ Tolstého 7,93 3.St.žky
6. Votípková Sandra 1992 ZŠ Tolstého 7,51 4.St.žky
7. Kacerovská Kristýna 1991 ZŠ Tolstého 7,25 5.St.žky
8. Šmejkalová Marcela 1995 AC Domažlice 5,58 1.Ml.žky
9. Ledvinová Kateřina 1993 AC Domažlice 4,89 2.Ml.žky

 

vrh koulí - hoši (st.žáci - 4kg, dorostenci 5kg)

1. Pojar Jan 1991 ZŠ Plánická 12,08 1.St.žci
2. Schejbal Miroslav 1992 ZŠ Plánická 11,01 2.St.žci
3. Banda Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 8,94 3.St.žci
4. Koželuh Jan 1990 ZŠ Tolstého 8,67 1.Dci
5. Řada Tomᚠ1991 ZŠ Plánická 8,06 4.St.žci
6. Eigen Petr 1992 ZŠ Plánická 6,84 5.St.žci
7. Štálich Vratislav 1992 ZŠ Čapkova 6,73 6.St.žci
8. Jánský Matěj 1992 ZŠ Čapkova 6,58 7.St.žci

 

1000m - dívky

1. Šambergerová Anna 1995 TJ Klatovy 3:34,7 1.Ml.žky
2. Bláhová Karolína 1995 ZŠ Plánická 4:12,0 2.Ml.žky
3. Votípková Sandra 1992 ZŠ Tolstého 4:27,8 1.St.žky

    

1000m - hoši    

MS Görner Tomᚠ1981 TJ Klatovy  2:45,9 M
1. Jablonskij Alexandr 1988 TJ Klatovy  2:48,9 1.Jři
2. Procházka Michal 1991 ZŠ Tolstého 2:51,2  1.St.žci
3. Bárta Karel 1992 TJ Klatovy  3:33,5 2.St.žci
4. Řada Tomᚠ1991 ZŠ Plánická DNF