5. kolo I. ligy mužů a žen skupina A
Datum konání : 17.9.2006 
Místo konání : Bílina 
Pořadatel : AK Most a AK Bílina 
Výsledky zpracoval : Ilona Černá, Petr Zýka  
Oficiální orgán : ČAS  
Poznámka : Závody proběhly za slunečného počasí,teplota 24 st. Byl ošetřen závodník Hůrka Tomáš (KVARY)-svalová křeč.Bez protestů.  
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
12.78
   
 
2Dostálová Tereza
90
AK Most
13.24
   
 
3Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.64
   
 
4Lesníková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
13.76
   
 
 Comorková Markéta
88
Sokol České Budějovice
NP
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
13.52
   
 
2Korejsová Veronika
91
AK Most
14.70
   
 
3Svobodová Silvie
88
TJ Klatovy
14.98
   
 
 Švecová Lenka
86
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Chmelová Veronika
89
Sokol České Budějovice
NP
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.12
   
 
2Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
13.20
   
 
3Kuncová Pavla
90
AK ŠKODA Plzeň
13.68
   
 
4Šedinová Daniela
88
TJ Klatovy
13.72
   
 
MBSolcerová Olga
88
USK VŠEM Ústí n/L.
14.12
   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
12.61
   
11.00
2Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.13
   
9.00
3Dostálová Tereza
90
AK Most
13.17
   
8.00
4Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
13.17
   
7.00
5Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
13.31
   
6.00
6Korejsová Veronika
91
AK Most
14.73
   
5.00
  
100 m/Ženy/Finále B, w-2.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.45
   
4.00
2Lesníková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
13.63
   
3.00
3Kuncová Pavla
90
AK ŠKODA Plzeň
13.67
   
2.00
4Šedinová Daniela
88
TJ Klatovy
13.77
   
1.00
5Svobodová Silvie
88
TJ Klatovy
15.37
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 1, w-0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
AC Domažlice
11.38
   
 
2Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
11.42
   
 
3Kalus Jan
81
AK Bílina
11.42
   
 
4Molnár Lukáš
87
AK Most
12.06
   
 
5Žaba Jakub
86
AK Bílina
12.28
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.33
   
 
2Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
11.67
   
 
3Myka Petr
82
AK Bílina
11.91
   
 
4Benner Jan
78
AK Bílina
12.11
   
 
5Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
13.05
   
 
 Nesládek Ondřej
90
AK Most
NP
   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.13
   
11.00
2Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
11.17
   
9.00
3Faist Jiří
90
AC Domažlice
11.29
   
8.00
4Kalus Jan
81
AK Bílina
11.31
   
7.00
5Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
11.65
   
6.00
6Myka Petr
82
AK Bílina
13.93
   
5.00
  
100 m/Muži/Finále B, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Molnár Lukáš
87
AK Most
11.97
   
4.00
2Benner Jan
78
AK Bílina
12.01
   
3.00
3Žaba Jakub
86
AK Bílina
12.07
   
2.00
4Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
12.95
   
1.00
  
200 m/Ženy/Běh 1, w-1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
25.98
   
11.00
2Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
26.40
   
9.00
3Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
26.96
   
7.00
4Brožová Markéta
86
AK Bílina
27.66
   
5.00
5Škarková Petra
88
TJ Klatovy
27.96
   
3.00
6Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
28.08
   
2.00
  
200 m/Ženy/Běh 2, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
26.62
   
8.00
2Hadáčková Klára
89
Sokol České Budějovice
27.56
   
6.00
3Kuncová Pavla
90
AK ŠKODA Plzeň
27.90
   
4.00
4Olivová Pavlína
84
USK VŠEM Ústí n/L.
28.18
   
1.00
5Vasková Martina
85
TJ Klatovy
28.52
   
 
6Kavijová Petra
88
TJ Klatovy
29.98
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w+1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
AC Domažlice
22.21
   
11.00
2Kalus Jan
81
AK Bílina
22.85
   
8.00
3Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
23.29
   
7.00
 Železný Tomáš
78
AC Domažlice
NP
   
 
 Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
NP
   
 
 Halík Jan
87
AC Domažlice
NP
   
 
  
200 m/Muži/Běh 2, w-0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
AC Domažlice
22.58
   
9.00
2Kozina Josef
82
AC Domažlice
23.44
   
6.00
3=Nepomucký Josef
82
A. C. Sparta Praha
23.66
   
4.50
3=Stark Michal
89
AC Start Karlovy Vary
23.66
   
4.50
5Jelínek Pavel
79
AK Most
24.64
   
2.00
6Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
24.94
   
1.00
  
200 m/Muži/Běh 3, w-1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Podroužek František
82
AK Bílina
24.37
   
3.00
2Benner Jan
78
AK Bílina
25.21
   
 
3Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
26.63
   
 
 Nesládek Ondřej
90
AK Most
NP
   
 
 Žaba Jakub
86
AK Bílina
NP
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
59.45
   
11.00
2Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
60.67
   
9.00
3Hadáčková Klára
89
Sokol České Budějovice
61.35
   
7.00
4Vasková Martina
85
TJ Klatovy
63.45
   
6.00
5Bartůňková Kateřina
85
AK Bílina
64.23
   
5.00
6Škarková Petra
88
TJ Klatovy
64.77
   
4.00
1Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
64.77
   
11.00
2Říhová Martina
78
USK VŠEM Ústí n/L.
68.33
   
9.00
3Ondrušová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
69.77
   
8.00
4Lindová Kateřina
81
AK Bílina
69.79
   
7.00
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčníková Jarmila
83
AK Most
61.21
   
8.00
2Kavijová Petra
88
TJ Klatovy
66.55
   
3.00
3Hroudová Veronika
92
AK Bílina
74.17
   
2.00
 Babilonská Jarmila
60
AK Bílina
NP
   
 
1Urbanová Radka
91
AK Bílina
73.26
   
6.00
2Šedinová Daniela
88
TJ Klatovy
76.12
   
5.00
3Černá Klára
89
USK VŠEM Ústí n/L.
86.24
   
4.00
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan
81
AK Bílina
50.45
   
9.00
2Řídký Jan
83
A. C. Sparta Praha
50.61
   
8.00
3Nepomucký Josef
82
A. C. Sparta Praha
50.85
   
7.00
4Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
51.07
   
6.00
5Bajbora Jan
80
AK Bílina
51.61
   
4.00
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kozina Josef
82
AC Domažlice
50.28
   
11.00
2Kužílek Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
51.36
   
5.00
3Kaljkovič Jan
85
AC Start Karlovy Vary
53.06
   
 
 Halík Jan
87
AC Domažlice
NP
   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Podroužek František
82
AK Bílina
52.26
   
3.00
2Škoda Jan
88
AC Start Karlovy Vary
52.54
   
2.00
3Johanna Radek
89
AK Bílina
52.70
   
1.00
4Sandr Ota
88
AC Start Karlovy Vary
56.86
   
 
  
800 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
2:20.30
   
11.00
2Pecková Květa
85
AK Bílina
2:24.98
   
9.00
3Dohnalová Michaela
91
AK Most
2:29.60
   
8.00
4Štěpánková Klára
91
Sokol České Budějovice
2:30.14
   
7.00
5Hroudová Veronika
92
AK Bílina
2:57.84
   
6.00
 Vítovcová Jana
89
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
MBSobíšková Pavla
93
Sokol České Budějovice
2:36.44
   
 
  
800 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
1:58.99
   
11.00
2Bajbora Jan
80
AK Bílina
1:59.39
   
9.00
3Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
1:59.49
   
8.00
4Kozina Josef
82
AC Domažlice
1:59.55
   
7.00
5Kidora Jan
81
AK Bílina
1:59.59
   
6.00
6Johanna Radek
89
AK Bílina
2:02.33
   
5.00
7Kouba Adam
87
AK Most
2:02.55
   
4.00
8Höferle Michal
88
AC Domažlice
2:02.99
   
3.00
9Jireš Martin
87
AC Start Karlovy Vary
2:10.62
   
2.00
10Bunganič Jan
90
AK Most
2:15.16
   
1.00
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecková Květa
85
AK Bílina
4:46.33
   
11.00
2Všetečková Lenka
84
Sokol České Budějovice
4:46.85
   
9.00
3Svobodová Silvie
88
TJ Klatovy
4:54.39
   
8.00
4Rabasová Hana
87
AK ŠKODA Plzeň
5:04.69
   
7.00
5Bělohlávková Jitka
76
AK Most
5:10.59
   
6.00
6Zahálková Pavla
89
AK ŠKODA Plzeň
5:11.63
   
5.00
7Bartoníčková Jitka
92
AK Most
5:21.11
   
4.00
8Faktorová Veronika
84
Sokol České Budějovice
5:32.89
   
3.00
9Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
5:42.41
   
2.00
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
4:03.33
   
11.00
2Vitko Juraj
86
A. C. Sparta Praha
4:05.65
   
9.00
3Kidora Jan
81
AK Bílina
4:07.57
   
8.00
4Kouba Adam
87
AK Most
4:08.05
   
7.00
5Kokaisl Stanislav
87
AC Domažlice
4:11.12
   
6.00
6Zicho Matěj
89
AC Start Karlovy Vary
4:15.10
   
5.00
7Bušo Jan
83
AK Most
4:16.06
   
4.00
 Vaculka Petr
85
AK Most
NP
   
 
MBKrygar Josef
89
Sokol České Budějovice
4:20.88
   
 
  
3000 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Všetečková Lenka
84
Sokol České Budějovice
10:15.45
   
11.00
2Bělohlávková Jitka
76
AK Most
11:00.57
   
9.00
3Korjenková Aneta
87
AK ŠKODA Plzeň
11:08.89
   
8.00
4Faktorová Veronika
84
Sokol České Budějovice
11:25.29
   
7.00
5Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
11:27.15
   
6.00
6Behancová Lucie
92
Sokol České Budějovice
11:31.75
   
5.00
7Bočková Zuzana
90
Sokol České Budějovice
11:49.99
   
4.00
8Hubáčková Tereza
90
AK Most
12:07.06
   
3.00
9Krygarová Radka
89
Sokol České Budějovice
12:34.38
   
2.00
10Krátká Michaela
88
AK Bílina
14:23.31
   
1.00
 Vávrů Ivana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
  
5000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veber Tomáš
74
AC Domažlice
15:41.36
   
11.00
2Vaculka Petr
85
AK Most
15:51.88
   
9.00
3Frei Martin
86
AC Domažlice
16:00.64
   
8.00
4Wipler Martin
66
AK Bílina
16:24.63
   
7.00
5Hellmich Karel
58
AC Start Karlovy Vary
16:36.55
   
6.00
6Hamr Jan
86
AK Bílina
16:56.09
   
5.00
7Vohanka Aleš
87
AK Most
19:05.96
   
4.00
MBVoják Jiří
88
AC Domažlice
16:15.06
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Finále, w+0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
15.46
   
11.00
2Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
16.20
   
9.00
3Lindová Kateřina
81
AK Bílina
16.28
   
8.00
4Kožíšková Lucie
90
USK VŠEM Ústí n/L.
19.70
   
7.00
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
14.95
   
11.00
2Houdek Martin
82
AC Domažlice
14.99
   
9.00
3Malík Jan
77
AK Bílina
16.57
   
8.00
 Carda Václav
81
AC Domažlice
NP
   
 
1Král Tomáš
78
AK Bílina
16.3
   
7.00
2Sýkora Martin
70
AK Bílina
16.6
   
6.00
3Halámka Jiří
83
AC Start Karlovy Vary
17.1
   
5.00
4Řezáč Radek
72
AK Most
19.3
   
4.00
5Lintemer Petr
69
AC Start Karlovy Vary
20.5
   
3.00
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šlajs Tomáš
85
AC Domažlice
56.24
   
11.00
2Houdek Martin
82
AC Domažlice
57.92
   
9.00
3Šauer Jakub
82
AC Domažlice
58.18
   
8.00
4Stark Michal
89
AC Start Karlovy Vary
58.24
   
7.00
5Halámka Jiří
83
AC Start Karlovy Vary
61.64
   
5.00
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Král Tomáš
78
AK Bílina
61.25
   
6.00
2Molnár Lukáš
87
AK Most
67.81
   
2.00
3Bláha Martin
86
AK Most
68.11
   
 
4Ptáček Arnošt
67
AC Start Karlovy Vary
69.75
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bajbora Jan
80
AK Bílina
62.33
   
4.00
2Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
66.83
   
3.00
3Nechvátal Jiří
83
AK Bílina
67.83
   
1.00
MBLhoták Jiří
90
AK Most
69.29
   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Králová, Roblová, Štěpánková p., Benedová
Sokol České Budějovice
49.75
   
11.00
2Dvořáčková, Olivová, Říhová, Weitzová
USK VŠEM Ústí n/L.
51.23
   
9.00
3Ptáčníková, Najemníková, Fejfárková, Dostálová
AK Most
52.19
   
8.00
4Bartůňková, Brožová, Dudová, Lindová
AK Bílina
52.31
   
7.00
5Brandová, Majerová, Sládková, Vagrová
AK ŠKODA Plzeň
52.83
   
6.00
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Černá, Kožíšková, Kučírková, Prošková
USK VŠEM Ústí n/L.
55.70
   
5.00
2Behancová, Štěpánková K., Bočková, Hadáčková
Sokol České Budějovice
58.24
   
4.00
3Korejsová, Dohnalová, Dlouhá, Trappová
AK Most
58.54
   
3.00
4Babilonská, Svobodová, Žofková, Vaníková
AK Bílina
59.28
   
2.00
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pešík, Stark, Hůrka, Novotný
AC Start Karlovy Vary
44.77
   
11.00
2Pospíšil, Kužílek, Cais, Nepomucký
A. C. Sparta Praha
44.91
   
9.00
3Sýkora, Myka, Kalus, Benner
AK Bílina
45.27
   
8.00
4Jelínek, Molnár, Bláha, Bunganič
AK Most
45.87
   
7.00
 Faist, Houdek, Železný, Čermák
AC Domažlice
NP
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Král, Kidora, Bajbora, Johana Tomáš
AK Bílina
49.47
   
6.00
 Tuláček, Eibl, Nechvátal, Bařtipán
AK Bílina
DQ
   
 
 Fíla, Podroužek, Živnůstka, Žaba
AK Bílina
DQ
   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hadáčková, Králová, Štěpánková k., Roblová
Sokol České Budějovice
4:11.79
   
11.00
2Ondrušková, Korjenková, Majerová, Pittermannová
AK ŠKODA Plzeň
4:21.15
   
9.00
3Vasková, Kavijová, Hezoučká, Škarková
TJ Klatovy
4:22.77
   
8.00
4Bartůňková, Dudová, Lindová, Pecková
AK Bílina
4:24.77
   
6.00
5Hendrychová, Dohnalová, Ptáčníková, Fejfárková
AK Most
4:28.61
   
5.00
6Faktorová, Všetečková, Bočková, Behancová
Sokol České Budějovice
4:58.63
   
3.00
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kožíšková, Říhová, Prošková, Lesníková
USK VŠEM Ústí n/L.
4:23.69
   
7.00
2Hubáčková, Bartoníčková, Nájemníková, Trappová
AK Most
4:42.09
   
4.00
3Babilonská, Krátká, Vaníková, Brožová
AK Bílina
5:16.13
   
2.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nepomucký, Kužílek, Beran, Řídký
A. C. Sparta Praha
3:29.31
   
11.00
2Šlajs, Šauer, Kozina, Hoferle
AC Domažlice
3:33.37
   
9.00
3Bajbora, Jahanna Radek, Kidora, Kalus
AK Bílina
3:37.05
   
8.00
4Bunganič, Molnár, Bláha, Jelínek
AK Most
3:52.39
   
5.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Myka, Král, Nechvátal, Podroužek
AK Bílina
3:42.26
   
7.00
2Zicho, Jireš, Halámka, Belada
AC Start Karlovy Vary
3:43.74
   
6.00
3Písařík F., Sandr, Kozák, Ptáček
AC Start Karlovy Vary
4:04.88
   
4.00
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecková Hana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
1.70
   
11.00
2Brožová Markéta
86
AK Bílina
1.60
   
9.00
3Pavlová Alena
85
AK Most
1.55
   
8.00
4Brandová Iva
83
AK ŠKODA Plzeň
1.45
   
7.00
5Kučírková Anna
91
USK VŠEM Ústí n/L.
1.45
   
6.00
 Porazilová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
0
   
 
 Prošková Alice
92
USK VŠEM Ústí n/L.
0
   
 
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mandous Daniel
86
AC Start Karlovy Vary
1.98
   
11.00
2Malík Jan
77
AK Bílina
1.98
   
9.00
3Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
1.94
   
8.00
4Sazima David
87
AK Most
1.94
   
7.00
5Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
1.90
   
6.00
6Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
1.82
   
5.00
7Písařík Jan
88
AC Start Karlovy Vary
1.73
   
4.00
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brandová Iva
83
AK ŠKODA Plzeň
3.30
   
11.00
2Olivová Pavlína
84
USK VŠEM Ústí n/L.
3.20
   
9.00
3=Parmová Monika
87
USK VŠEM Ústí n/L.
3.10
   
8.00
3=Porazilová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
3.10
   
7.00
5Pavlová Alena
85
AK Most
3.00
   
6.00
 Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
NP
   
 
  
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sazima David
87
AK Most
4.45
   
11.00
2Živnůstka Petr
78
AK Bílina
3.75
   
9.00
3Lintemer Petr
69
AC Start Karlovy Vary
3.40
   
8.00
4Carda Václav
81
AC Domažlice
3.20
   
7.00
5Písařík Jan
88
AC Start Karlovy Vary
3.00
   
6.00
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
5.75
   
11.00
2Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
5.37
   
9.00
3Olivová Pavlína
84
USK VŠEM Ústí n/L.
5.20
   
8.00
4Lindová Kateřina
81
AK Bílina
5.15
   
7.00
5Brožová Markéta
86
AK Bílina
5.13
   
6.00
6Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
5.07
   
5.00
7Daňková Jana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
4.76
   
4.00
8Gunarová Denisa
81
USK VŠEM Ústí n/L.
4.72
   
3.00
9Nájemníková Lucie
88
AK Most
4.45
   
2.00
10Pyšná Pavlína
88
USK VŠEM Ústí n/L.
4.19
   
1.00
 Švecová Lenka
86
USK VŠEM Ústí n/L.
NP
   
 
 Babilonská Jarmila
60
AK Bílina
NP
   
 
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cais Ondřej
81
A. C. Sparta Praha
6.79
   
11.00
2Štýfal David
87
AC Domažlice
6.42
   
9.00
3Houdek Martin
82
AC Domažlice
6.41
   
8.00
4Řezáč Radek
72
AK Most
6.28
   
7.00
5Malík Jan
77
AK Bílina
6.23
   
6.00
6Myka Petr
82
AK Bílina
6.18
   
5.00
7Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
6.10
   
4.00
8Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
6.09
   
3.00
9Mandous Daniel
86
AC Start Karlovy Vary
6.00
   
2.00
10Železný Tomáš
78
AC Domažlice
5.83
   
1.00
11Písařík Jan
88
AC Start Karlovy Vary
5.70
   
 
12Bláha Martin
86
AK Most
5.51
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
12.16
   
11.00
2Dostálová Tereza
90
AK Most
10.64
   
9.00
3Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
10.60
   
8.00
4Gunarová Denisa
81
USK VŠEM Ústí n/L.
10.40
   
7.00
5Nájemníková Lucie
88
AK Most
10.28
   
6.00
6Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
10.24
   
5.00
7Daňková Jana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
10.01
   
4.00
8Kožíšková Lucie
90
USK VŠEM Ústí n/L.
09.78
   
3.00
 Pyšná Pavlína
88
USK VŠEM Ústí n/L.
0
   
 
  
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora Martin
70
AK Bílina
14.88
   
11.00
2Cais Ondřej
81
A. C. Sparta Praha
14.36
   
9.00
3Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
14.18
   
8.00
4Myka Petr
82
AK Bílina
13.97
   
7.00
5Řezáč Radek
72
AK Most
13.54
   
6.00
6Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
12.95
   
5.00
7Bláha Martin
86
AK Most
12.74
   
4.00
8Mandous Daniel
86
AC Start Karlovy Vary
12.51
   
3.00
9Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
11.57
   
2.00
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
12.42
   
11.00
2Dlouhá Lenka
88
AK Most
12.27
   
9.00
3Žofková Kateřina
80
AK Bílina
11.37
   
8.00
4Libovická Jana
75
AK Bílina
10.33
   
7.00
5Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
09.86
   
6.00
6Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
09.67
   
5.00
7Pavlová Alena
85
AK Most
09.20
   
4.00
8Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
08.76
   
3.00
9Grachová Martina
88
AK Bílina
08.67
   
2.00
10Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
08.44
   
1.00
11Svobodová Anna
90
AK Bílina
07.58
   
 
12Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
06.56
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
NP
   
 
MBProcházková Lenka
86
A. C. Sparta Praha
13.33
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
16.97
   
11.00
2Mašek Vít
81
AC Start Karlovy Vary
14.41
   
9.00
3Vukliševič Petr
82
AC Start Karlovy Vary
14.04
   
8.00
4Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
13.86
   
7.00
5Žofka Hynek
79
AK Most
13.04
   
6.00
6Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
13.02
   
5.00
7Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
12.99
   
4.00
8Klíma Mojmír
75
AK Most
12.14
   
3.00
9Bařtipán Libor
76
AK Bílina
11.30
   
2.00
10Kritzbach Jan
79
AK Most
10.45
   
1.00
11Nechvátal Jiří
83
AK Bílina
10.27
   
 
12Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
09.45
   
 
 Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
 Hajdovský Michal
75
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
 Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina
80
AK Bílina
40.39
   
11.00
2Dlouhá Lenka
88
AK Most
37.91
   
9.00
3Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
33.02
   
8.00
4Šebová Lucie
89
AK ŠKODA Plzeň
32.16
   
7.00
5Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
32.07
   
6.00
6Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
30.31
   
5.00
7Grachová Martina
88
AK Bílina
27.94
   
4.00
8Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
27.80
   
3.00
9Hendrychová Jitka
92
AK Most
22.62
   
2.00
10Libovická Jana
75
AK Bílina
21.93
   
1.00
11Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
20.85
   
 
12Lenková Lucie
92
AK Most
19.93
   
 
13Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
19.19
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
NP
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vukliševič Petr
82
AC Start Karlovy Vary
52.62
   
11.00
2Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
49.49
   
9.00
3Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
41.09
   
8.00
4Sóldos Peter
73
A. C. Sparta Praha
41.04
   
7.00
5Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
39.51
   
6.00
6Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
37.42
   
5.00
7Eibl Miroslav
80
AK Bílina
36.61
   
4.00
8Urban Rudolf
82
AK Most
33.50
   
3.00
9Bařtipán Libor
76
AK Bílina
31.65
   
2.00
10Nechvátal Jiří
83
AK Bílina
29.07
   
1.00
11Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
28.87
   
 
12Čapek Ivo
77
A. C. Sparta Praha
27.10
   
 
 Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
 Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
48.01
   
11.00
2Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
42.28
   
9.00
3Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
39.88
   
8.00
4Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
36.55
   
7.00
5Milotínská Kateřina
86
AK Most
33.83
   
6.00
6Šebová Lucie
89
AK ŠKODA Plzeň
31.45
   
5.00
7Strnadová Veronika
83
AK Most
26.49
   
4.00
8Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
25.67
   
3.00
9Razáková Markéta
90
AK Bílina
17.61
   
2.00
MBČerná Milena
85
AK Bílina
NP
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Rudolf
82
AK Most
51.75
   
11.00
2Klíma Mojmír
75
AK Most
50.95
   
9.00
3Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
47.90
   
8.00
4Šamberger Michal
81
AK Most
46.95
   
7.00
5Táborský Jiří
63
AK Most
45.39
   
6.00
6Eibl Miroslav
80
AK Bílina
41.50
   
5.00
7Žofka Hynek
79
AK Most
36.78
   
4.00
8Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
24.68
   
3.00
9Čapek Ivo
77
A. C. Sparta Praha
23.66
   
2.00
10Kritzbach Jan
79
AK Most
21.92
   
1.00
 Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina
80
AK Bílina
43.97
   
11.00
2Hezoučká Šárka
87
TJ Klatovy
38.04
   
9.00
3Strnadová Veronika
83
AK Most
34.46
   
8.00
4Dlouhá Lenka
88
AK Most
34.30
   
7.00
5Polívková Eva
90
AK ŠKODA Plzeň
30.93
   
6.00
6Svobodová Anna
90
AK Bílina
28.10
   
5.00
7Lesníková Natálie
92
USK VŠEM Ústí n/L.
26.23
   
4.00
8Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
23.16
   
3.00
9Razáková Markéta
90
AK Bílina
23.05
   
2.00
10Grachová Martina
88
AK Bílina
20.91
   
1.00
11Hendrychová Jitka
92
AK Most
20.47
   
 
12Vaníková Alena
91
AK Bílina
19.67
   
 
 Pavlíková Veronika
89
AK Most
NP
   
 
 Libovická Jana
75
AK Bílina
NP
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bařtipán Libor
76
AK Bílina
55.99
   
11.00
2Tancoš Jiří
72
AK Most
55.33
   
9.00
3Žofka Hynek
79
AK Most
55.28
   
8.00
4Sóldos Peter
73
A. C. Sparta Praha
54.49
   
7.00
5Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
51.16
   
6.00
6Carda Václav
81
AC Domažlice
51.13
   
5.00
7Sazima David
87
AK Most
49.86
   
4.00
8Čapek Ivo
77
A. C. Sparta Praha
48.06
   
3.00
9Sýkora Martin
70
AK Bílina
46.93
   
2.00
10Klíma Mojmír
75
AK Most
46.75
   
1.00
11Pešík Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
43.64
   
 
12Mašek Vít
81
AC Start Karlovy Vary
41.18
   
 
13Urban Rudolf
82
AK Most
39.71
   
 
14Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
34.65
   
 
15Kritzbach Jan
79
AK Most
32.44
   
 
 Emingr Lukáš
82
AK Bílina
NP
   
 
 Farkaš Tomáš
71
A. C. Sparta Praha
NP
   
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1USKUL
USK VŠEM Ústí n/L.
198
   
6
2SOKCB
Sokol České Budějovice
174
   
5
3AKMOS
AK Most
171
   
4
4BILIN
AK Bílina
153
   
3
5SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
152
   
2
6TJKLA
TJ Klatovy
80
   
1
1USKUL
USK VŠEM Ústí n/L.
-
   
 
2SOKCB
Sokol České Budějovice
-
   
 
3AKMOS
AK Most
-
   
 
4BILIN
AK Bílina
-
   
 
5SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
-
   
 
6TJKLA
TJ Klatovy
-
   
 
  
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1BILIN
AK Bílina
259
   
6
2KVARY
AC Start Karlovy Vary
198,5
   
5
3DOMAZ
AC Domažlice
167
   
4
4AKMOS
AK Most
161
   
3
5SPAPR
A. C. Sparta Praha
156,5
   
2
6STRIB
TJ Baník Stříbro
19
   
1
1AK Bílina
AK Bílina
833
   
27
2AC Domažlice
AC Domažlice
664.5
   
22
3A.C. Sparta Praha
A. C. Sparta Praha
648
   
19
4TJ Baník Stříbro
TJ Baník Stříbro
469.5
   
16
5AC Start Karlovy Vary
AC Start Karlovy Vary
423.5
   
12
6AK Most
AK Most
422
   
9
  
 
www.atletika.cz