4. kolo I. ligy mužů a žen skupina A
Datum konání : 3.9.2006 
Místo konání : Praha 
Pořadatel : SK Spartak Praha 4  
Výsledky zpracoval : Ing. Tomáš Nakládal  
Oficiální orgán : ČAS  
Poznámka :  
100 m/Ženy/Rozběh 1, w-1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.35
   
 
2Polívková Jana
85
SK Spartak Praha 4
13.38
   
 
3Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
13.56
   
 
4Hanková Martina
84
SK Spartak Praha 4
14.15
   
 
 Štvánová Tereza
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
DNP
   
 
MBNová Tereza
83
AC Start Karlovy Vary
13.98
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w-1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.74
   
 
2Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.03
   
 
3Kubová Iveta
83
AK ŠKODA Plzeň
13.36
   
 
4Kuchařová Hana
91
AK ŠKODA Plzeň
13.65
   
 
5Gabková Lucie
92
AK Most
13.78
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.73
   
 
2Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.88
   
 
3Dostálová Tereza
90
AK Most
13.52
   
 
4Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.56
   
 
 Cílková Kristýna
88
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 4, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
12.95
   
 
2Pecnová Aneta
88
SK Spartak Praha 4
13.53
   
 
3Hejduková Martina
88
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.62
   
 
4Šmídová Jana
82
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13.65
   
 
5Müllerová Kateřina
86
AK ŠKODA Plzeň
13.80
   
 
6Němcová Šárka
91
Sokol České Budějovice
14.58
   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w-2.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.23
   
11.00
2Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.69
   
9.00
3Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.89
   
8.00
4Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12.97
   
7.00
5Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
13.09
   
6.00
6Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
13.41
   
5.00
  
100 m/Ženy/Finále B, w-2.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kubová Iveta
83
AK ŠKODA Plzeň
13.09
   
4.00
2Polívková Jana
85
SK Spartak Praha 4
13.21
   
3.00
3Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
13.34
   
2.00
4Dostálová Tereza
90
AK Most
13.58
   
1.00
5Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
13.60
   
 
 Pecnová Aneta
88
SK Spartak Praha 4
DQ
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
Čas nezměřen
   
 
2Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
Čas nezměřen
   
 
3Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
Čas nezměřen
   
 
4Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
Čas nezměřen
   
 
5Faist Jiří
90
AC Domažlice
Čas nezměřen
   
 
6Žaba Jakub
86
AK Bílina
Čas nezměřen
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Szetei Petr
84
AK ŠKODA Plzeň
11.13
   
 
2Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
11.29
   
 
3Slovák Juraj
85
TJ Baník Stříbro
11.75
   
 
4Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
12.01
   
 
5Benner Jan
78
AK Bílina
12.49
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w-2.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
11.35
   
 
2Kalus Jan
81
AK Bílina
11.48
   
 
3Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.49
   
 
4Havlíček Vít
74
AK ŠKODA Plzeň
11.69
   
 
5Rehor Lukáš
86
TJ Baník Stříbro
11.84
   
 
6Sandr Ota
88
AC Start Karlovy Vary
12.65
   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Szetei Petr
84
AK ŠKODA Plzeň
10.78
   
11.00
2Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
10.88
   
9.00
3Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
10.94
   
8.00
4Kalus Jan
81
AK Bílina
11.23
   
7.00
5Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
11.30
   
6.00
6Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
11.41
   
5.00
  
100 m/Muži/Finále B, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
AC Domažlice
11.22
   
4.00
2Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
11.34
   
3.00
3Slovák Juraj
85
TJ Baník Stříbro
11.45
   
2.00
4Havlíček Vít
74
AK ŠKODA Plzeň
11.50
   
1.00
5Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
11.52
   
 
 Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
DNP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
25.83
   
11.00
2Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
25.95
   
9.00
3Fraňková Lucie
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
26.13
   
8.00
4Benedová Jana
85
Sokol České Budějovice
26.76
   
7.00
5Brožová Markéta
86
AK Bílina
27.39
   
1.50
6Dostálová Tereza
90
AK Most
27.72
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Weitzová Lucie
89
USK VŠEM Ústí n/L.
26.91
   
5.00
2Králová Eva
88
Sokol České Budějovice
27.11
   
4.00
3Jatiová Kateřina
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
27.13
   
3.00
4Šmídová Jana
82
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
27.63
   
 
5Gabková Lucie
92
AK Most
27.69
   
 
 Štvánová Tereza
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
DNP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 3, w-0.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kubová Iveta
83
AK ŠKODA Plzeň
26.87
   
6.00
2Macková Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
27.39
   
1.50
3Hejduková Martina
88
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
27.56
   
 
4Majerová Eva
87
AK ŠKODA Plzeň
28.37
   
 
MBNová Tereza
83
AC Start Karlovy Vary
28.09
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 4, w-0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šedinová Daniela
88
TJ Klatovy
28.16
   
 
2Škarková Petra
88
TJ Klatovy
28.39
   
 
3Hanková Martina
84
SK Spartak Praha 4
28.79
   
 
4Kučerová Markéta
89
SK Spartak Praha 4
29.13
   
 
5Němcová Šárka
91
Sokol České Budějovice
29.52
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Szetei Petr
84
AK ŠKODA Plzeň
21.86
   
11.00
2Šulc Rostislav
81
SK Spartak Praha 4
22.44
   
9.00
3Čermák Michal
87
AC Domažlice
22.68
   
7.00
4Feher Jan
86
SK Spartak Praha 4
22.68
   
6.00
5Benda Ondřej
85
SK Spartak Praha 4
22.96
   
3.00
  
200 m/Muži/Běh 2, w-0.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan
81
AK Bílina
22.58
   
8.00
2Halík Jan
87
AC Domažlice
22.73
   
5.00
3Langmaier Petr
90
AK ŠKODA Plzeň
22.95
   
4.00
4Hoffmann František
81
TJ Baník Stříbro
23.13
   
1.00
 Rehor Lukáš
86
TJ Baník Stříbro
DNF
   
 
  
200 m/Muži/Běh 3, w-1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
AC Domažlice
22.99
   
2.00
2Suchý Dominik
87
AK ŠKODA Plzeň
23.48
   
 
3=Slovák Juraj
85
TJ Baník Stříbro
23.48
   
 
3=Havlíček Vít
74
AK ŠKODA Plzeň
23.48
   
 
5Jelínek Pavel
79
AK Most
25.34
   
 
  
200 m/Muži/Běh 4, w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rejmon Vít
86
SK Spartak Praha 4
23.79
   
 
2Podroužek František
82
AK Bílina
25.18
   
 
3Benner Jan
78
AK Bílina
25.23
   
 
4Sandr Ota
88
AC Start Karlovy Vary
25.26
   
 
5Žaba Jakub
86
AK Bílina
25.26
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
58.94
   
11.00
2Sekanová Lucie
89
Sokol České Budějovice
59.30
   
9.00
3Tučanová Zdeňka
80
SK Spartak Praha 4
59.49
   
8.00
4Macková Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
60.53
   
7.00
5Jatiová Kateřina
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
61.09
   
6.00
6Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
61.53
   
5.00
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strnadová Karolína
88
AK ŠKODA Plzeň
62.56
   
4.00
2Šedinová Daniela
88
TJ Klatovy
63.77
   
3.00
3Bartůňková Kateřina
85
AK Bílina
64.24
   
2.00
4Škarková Petra
88
TJ Klatovy
65.12
   
1.00
5Štěpánková Klára
91
Sokol České Budějovice
66.55
   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kalus Jan
81
AK Bílina
49.94
   
11.00
2Janeček Jakub
87
AK ŠKODA Plzeň
50.94
   
8.00
3Nepomucký Josef
82
A. C. Sparta Praha
51.44
   
6.00
4Řídký Jan
83
A. C. Sparta Praha
51.52
   
4.00
5Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
51.88
   
3.00
6Bajbora Jan
80
AK Bílina
53.59
   
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kozina Josef
82
AC Domažlice
50.93
   
9.00
2Halík Jan
87
AC Domažlice
51.03
   
7.00
3Rejmon Vít
86
SK Spartak Praha 4
51.50
   
5.00
4Grüner Tomáš
89
AK ŠKODA Plzeň
52.00
   
2.00
5Kužílek Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
52.03
   
1.00
 Hatlman Petr
79
AC Domažlice
DNF
   
 
  
400 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rudolf Dominik
91
AK Most
52.45
   
 
2Johanna Radek
89
AK Bílina
52.79
   
 
3Podroužek František
82
AK Bílina
53.40
   
 
4Písařík Filip
90
AC Start Karlovy Vary
59.72
   
 
5Ptáček Jakub
91
AC Start Karlovy Vary
60.23
   
 
MBPetráš František
88
AK ŠKODA Plzeň
53.64
   
 
  
800 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekanová Lucie
89
Sokol České Budějovice
2:16.17
   
11.00
2Tučanová Zdeňka
80
SK Spartak Praha 4
2:19.25
   
9.00
3Šobáňová Kateřina
80
SK Spartak Praha 4
2:19.54
   
8.00
4Pittermannová Klára
82
AK ŠKODA Plzeň
2:20.03
   
7.00
5Mezuliáníková Diana
92
AK ŠKODA Plzeň
2:21.83
   
6.00
6Koubková Lucie
81
SK Spartak Praha 4
2:28.55
   
5.00
7Beroušková Kateřina
91
TJ Klatovy
2:30.98
   
4.00
8Škrášková Karolína
87
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
2:40.23
   
 
  
800 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kavijová Petra
88
TJ Klatovy
2:31.48
   
3.00
2Dohnalová Michaela
91
AK Most
2:31.99
   
2.00
3Štěpánková Klára
91
Sokol České Budějovice
2:36.49
   
1.00
4Bartoníčková Jitka
92
AK Most
2:37.20
   
 
5Vítovcová Jana
89
AK ŠKODA Plzeň
2:38.12
   
 
MBSládková Michaela
91
TJ Baník Stříbro
2:30.23
   
 
MBBendová Miroslava
91
AC Domažlice
2:25.93
   
 
  
800 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
1:58.27
   
11.00
2Kozina Josef
82
AC Domažlice
1:58.81
   
9.00
3Beran Tomáš
85
A. C. Sparta Praha
1:58.83
   
8.00
4Špitálník Ondřej
85
AK ŠKODA Plzeň
1:59.90
   
7.00
5Bajbora Jan
80
AK Bílina
1:59.98
   
6.00
6Höferle Michal
88
AC Domažlice
2:01.10
   
5.00
7Babický František
85
AK ŠKODA Plzeň
2:01.44
   
4.00
8Johanna Radek
89
AK Bílina
2:01.45
   
3.00
9Prokopec Karel
87
AK ŠKODA Plzeň
2:01.76
   
2.00
10Neuvirt Miroslav
87
AK ŠKODA Plzeň
2:01.96
   
1.00
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčková Lenka
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
4:36.15
   
11.00
2Mráziková Petra
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
4:40.36
   
9.00
3Pecková Květa
85
AK Bílina
4:44.17
   
8.00
4Šobáňová Kateřina
80
SK Spartak Praha 4
4:48.93
   
7.00
5Svobodová Silvie
88
TJ Klatovy
4:50.05
   
6.00
6Bělohlávková Jitka
76
AK Most
5:08.95
   
5.00
7Korjenková Aneta
87
AK ŠKODA Plzeň
5:09.91
   
4.00
8Zahálková Pavla
89
AK ŠKODA Plzeň
5:11.45
   
3.00
9Behancová Lucie
92
Sokol České Budějovice
5:13.82
   
2.00
10Faktorová Veronika
84
Sokol České Budějovice
5:22.69
   
1.00
11Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
5:25.57
   
 
12Bočková Zuzana
90
Sokol České Budějovice
5:31.05
   
 
13Hubáčková Tereza
90
AK Most
5:32.38
   
 
14Zaoralová Barbora
87
SK Spartak Praha 4
5:43.62
   
 
15Veverková Radka
81
Sokol České Budějovice
5:52.51
   
 
 Rabasová Hana
87
AK ŠKODA Plzeň
DNP
   
 
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janoušek Václav
85
SK Spartak Praha 4
3:50.95
   
11.00
2Belada Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
3:58.83
   
9.00
3Vitko Juraj
86
A. C. Sparta Praha
4:02.07
   
8.00
4Frei Martin
86
AC Domažlice
4:02.31
   
7.00
5Kouba Adam
87
AK Most
4:08.96
   
6.00
6Špitálník Ondřej
85
AK ŠKODA Plzeň
4:09.70
   
5.00
7Kokaisl Stanislav
87
AC Domažlice
4:16.71
   
4.00
8Dúbravčík Zdeněk
64
TJ Baník Stříbro
4:27.34
   
3.00
 Čapek Martin
89
AC Domažlice
DNF
   
 
 Tučan Jindřich
78
SK Spartak Praha 4
DNF
   
 
 Vaculka Petr
85
AK Most
DNP
   
 
 Kasl Petr
83
TJ Baník Stříbro
DNP
   
 
  
3000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tučan Jindřich
78
SK Spartak Praha 4
08:47.43
   
11.00
2Marek Ondřej
82
SK Spartak Praha 4
08:53.21
   
9.00
3Dúbravčík Zdeněk
64
TJ Baník Stříbro
08:59.81
   
8.00
4Veber Tomáš
74
AC Domažlice
09:00.45
   
7.00
5Kidora Jan
81
AK Bílina
09:01.99
   
6.00
6Wipler Martin
66
AK Bílina
09:19.99
   
5.00
7Kratejl Petr
75
TJ Baník Stříbro
09:30.49
   
4.00
8Zíka Jan
87
TJ Baník Stříbro
09:32.15
   
3.00
9Bušo Jan
83
AK Most
09:32.30
   
2.00
10Holý Vojtěch
88
AK Most
09:48.17
   
1.00
 Karlík František
65
AK Most
DNP
   
 
 Kasl Petr
83
TJ Baník Stříbro
DNP
   
 
 Vaculka Petr
85
AK Most
DNP
   
 
 Ptáček Arnošt
67
AC Start Karlovy Vary
DNP
   
 
MBKrygar Josef
89
Sokol České Budějovice
09:16.87
   
 
  
5000 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bělohlávková Jitka
76
AK Most
19:20.22
   
11.00
2Faktorová Veronika
84
Sokol České Budějovice
19:34.27
   
9.00
3Dolejšová Zuzana
85
SK Spartak Praha 4
19:43.28
   
8.00
4Sedláčková Miroslava
77
SK Spartak Praha 4
19:50.48
   
7.00
5Kočkovská Michala
86
USK VŠEM Ústí n/L.
20:53.48
   
6.00
6Veverková Radka
81
Sokol České Budějovice
22:26.33
   
5.00
7Krátká Michaela
88
AK Bílina
26:19.41
   
4.00
 Vávrů Ivana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
DNP
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w-2.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14.43
   
11.00
2Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14.95
   
9.00
3Pecnová Aneta
88
SK Spartak Praha 4
15.59
   
8.00
4Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
15.93
   
7.00
5Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
16.53
   
5.00
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pospíšilová Adéla
86
AK ŠKODA Plzeň
16.04
   
6.00
2Lindová Kateřina
81
AK Bílina
16.98
   
4.00
3Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
17.15
   
3.00
4Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
17.26
   
2.00
 Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
DNF
   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w-1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Houdek Martin
82
AC Domažlice
15.07
   
11.00
2Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
15.27
   
9.00
3Kovalský David
87
AK ŠKODA Plzeň
15.90
   
8.00
4Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
16.01
   
7.00
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w-1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Michal
88
AK ŠKODA Plzeň
16.76
   
6.00
2Malík Jan
77
AK Bílina
16.88
   
5.00
3Sýkora Martin
70
AK Bílina
17.24
   
3.50
4Carda Václav
81
AC Domažlice
17.24
   
3.50
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka
82
Sokol České Budějovice
63.71
   
9.00
2Fairaislová Petra
84
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
64.95
   
8.00
3Křivohlavá Helena
85
AK ŠKODA Plzeň
65.51
   
7.00
4Němečková Zuzana
84
SK Spartak Praha 4
67.24
   
6.00
5Pšajdlová Lenka
86
TJ Klatovy
67.76
   
5.00
6Lindová Kateřina
81
AK Bílina
71.24
   
2.00
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hrdličková Miriam
76
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
62.84
   
11.00
2Ondrušová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
69.45
   
4.00
3Pechová Markéta
90
AK ŠKODA Plzeň
70.85
   
3.00
4Vavřinová Tereza
88
SK Spartak Praha 4
75.16
   
1.00
5Kozak Ivanna
87
TJ Klatovy
81.93
   
 
 Kožíšková Lucie
90
USK VŠEM Ústí n/L.
DNF
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šlajs Tomáš
85
AC Domažlice
55.95
   
11.00
2Houdek Martin
82
AC Domažlice
56.50
   
9.00
3Šauer Jakub
82
AC Domažlice
58.35
   
7.00
4Holub Luděk
87
AK ŠKODA Plzeň
85.00
   
2.00
 Janeček Jakub
87
AK ŠKODA Plzeň
DNF
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kumst František
83
TJ Baník Stříbro
57.62
   
8.00
2Stark Michal
89
AC Start Karlovy Vary
59.51
   
6.00
3Molnár Lukáš
87
AK Most
68.65
   
5.00
4Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
76.22
   
4.00
5Bláha Martin
86
AK Most
80.63
   
3.00
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hejduková, Lepičová, Fairaislová, Fraňková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
48.85
   
11.00
2Králová, Roblová, Štěpánková, Benedová
Sokol České Budějovice
49.37
   
9.00
3Janotová, Tučanová, Polívková, Zedníková
SK Spartak Praha 4
51.63
   
8.00
4Pospíšilová, Majerová, Kubová, Mullerová
AK ŠKODA Plzeň
52.10
   
6.00
5Hanková, Němečková, Šulcová, Kučerová
SK Spartak Praha 4
53.61
   
3.00
6Hrubišáková, Gabková, Hendrychová, Dostálová
AK Most
54.32
   
2.00
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kožíšková, Olivová, Dvořáčková, Weitzová
USK VŠEM Ústí n/L.
51.83
   
7.00
2Bartůňková, Brožová, Dudová, Lindová
AK Bílina
52.86
   
5.00
3Kuchařová, Vargová, Sládková, Maříková
AK ŠKODA Plzeň
52.93
   
4.00
 Behancová, Bočková, Foltová, Slavíková
Sokol České Budějovice
DQ
   
 
 Vacovská, Hucková, Průchová, Šmídová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
DNP
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Feher, Benda, Kučera, R. Šulc
SK Spartak Praha 4
42.27
   
11.00
2Suchý, Havlíček, Langmaier, Kroužek
AK ŠKODA Plzeň
43.32
   
9.00
3Faist, Halík, Železný, Čermák
AC Domažlice
43.44
   
8.00
4Slovák, Hoffman, Rehor, Miklos
TJ Baník Stříbro
44.19
   
7.00
 Šlajs, Šauer, Kozina, Hatlman
AC Domažlice
DNF
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora, Malík, Myka, Kalus
AK Bílina
44.63
   
6.00
2Pospíšil, Kužílek, Cais, Nepomucký
A. C. Sparta Praha
44.83
   
5.00
3Benner, Podroužek, Žába, Fíla
AK Bílina
46.52
   
4.00
4Rudolf, Jelínek, Molnár, Bunganič
AK Most
46.87
   
3.00
 Belada, Hůrka, Novotný, Stark
AC Start Karlovy Vary
DNF
   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macková, Strnadová, Pecková, Křivohlavá
AK ŠKODA Plzeň
4:11.85
   
11.00
2Němečková, Tučanová, Šobáňová, Koubková
SK Spartak Praha 4
4:12.44
   
9.00
3Králová, Štěpánková, Sekanová, Roblová
Sokol České Budějovice
4:16.29
   
8.00
4Jatiová, Škráčková, Fairaislová, Mráziková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
4:25.33
   
4.00
5Hendrychová, Dohnalová, Bartoníčková, Nájemníková
AK Most
4:41.40
   
3.00
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bartůňková, Dudová, Lindová, Pecková
AK Bílina
4:22.12
   
7.00
2Janotová, Vavřinová, Šulcová, Kučerová
SK Spartak Praha 4
4:24.30
   
6.00
3Šedinová, Pšajdlová, Svobodová, Škarková
TJ Klatovy
4:25.04
   
5.00
4Bočková, Faktorová, Němcová, Behancová
Sokol České Budějovice
5:07.02
   
2.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janeček, Novák, Grüner, Szetei
AK ŠKODA Plzeň
3:23.51
   
11.00
2Nepomucký, Kužílek, Řídký, Beran
A. C. Sparta Praha
3:27.31
   
9.00
3Šlajs, Šauer, Kozina, Hatlman
AC Domažlice
3:30.10
   
8.00
4Bajbora, Kidora, Johanna, Kalus
AK Bílina
3:35.20
   
7.00
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Babický, Prokopec, Neuvirt, Krouček
AK ŠKODA Plzeň
3:37.92
   
6.00
2Fíla, Myka, Podroužek, Malík
AK Bílina
3:40.86
   
5.00
3Rudolf, Jelínek, Bunganič, Vichnar
AK Most
3:48.26
   
4.00
4Sandr, Písařík, Kozák, Ptáček
AC Start Karlovy Vary
4:10.06
   
3.00
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pecková Hana
88
USK VŠEM Ústí n/L.
1.71
   
11.00
2Blovská Stanislava
73
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
1.71
   
9.00
3Brožová Markéta
86
AK Bílina
1.60
   
8.00
4=Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
1.55
   
6.50
4=Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
1.55
   
6.50
6Pavlová Alena
85
AK Most
1.55
   
5.00
7Slavíková Barbora
89
Sokol České Budějovice
1.55
   
4.00
8Šístková Veronika
88
AK ŠKODA Plzeň
1.50
   
3.00
9Maříková Veronika
87
AK ŠKODA Plzeň
1.50
   
2.00
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šaman Michal
82
SK Spartak Praha 4
2.08
   
11.00
2Bočkay Josef
79
TJ Baník Stříbro
2.00
   
9.00
3Mandous Daniel
86
AC Start Karlovy Vary
1.96
   
8.00
4=Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
1.96
   
6.50
4=Malík Jan
77
AK Bílina
1.96
   
6.50
6=Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
1.92
   
4.50
6=Kovalský David
87
AK ŠKODA Plzeň
1.92
   
4.50
8Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
1.92
   
3.00
9Pospíšil Ondřej
82
A. C. Sparta Praha
1.88
   
2.00
10Swierkosz Roman
87
AC Start Karlovy Vary
1.83
   
1.00
11Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
1.77
   
 
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Porazilová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
3.10
   
11.00
2Olivová Pavlína
84
USK VŠEM Ústí n/L.
3.00
   
9.00
3Pavlová Alena
85
AK Most
3.00
   
8.00
4Stejskalová Barbora
85
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
2.80
   
7.00
5Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
2.40
   
6.00
 Cílková Kristýna
88
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
  
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stošek Pavel
78
SK Spartak Praha 4
4.80
   
11.00
2Staněk František
87
SK Spartak Praha 4
4.65
   
9.00
3Kučera Robert
88
SK Spartak Praha 4
4.35
   
8.00
4Šída Michal
78
SK Spartak Praha 4
4.20
   
7.00
5Živnůstka Petr
78
AK Bílina
3.90
   
6.00
6Lehocký Marek
85
SK Spartak Praha 4
3.70
   
5.00
7=Lintemer Petr
69
AC Start Karlovy Vary
3.05
   
3.00
7=Carda Václav
81
AC Domažlice
3.05
   
3.00
7=Švarc Vladimír
87
AC Domažlice
3.05
   
3.00
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
6.14
+2.7  
11.00
2Štěpánková Petra
86
Sokol České Budějovice
6.00
+2.1  
9.00
3Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
5.57
+4.0  
8.00
4Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
5.28
+1.5  
7.00
5Huclová Kateřina
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
5.25
+0.7  
6.00
6Zedníková Věra
87
SK Spartak Praha 4
5.25
+2.0  
5.00
7Lindová Kateřina
81
AK Bílina
5.13
+2.1  
4.00
8Brožová Markéta
86
AK Bílina
5.10
+2.3  
3.00
9Olivová Pavlína
84
USK VŠEM Ústí n/L.
5.10
+1.9  
2.00
10Janotová Hana
90
SK Spartak Praha 4
4.87
+1.0  
1.00
11Šulcová Zuzana
82
SK Spartak Praha 4
4.71
+1.0  
 
12Nájemníková Lucie
88
AK Most
4.65
+1.4  
 
13Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
4.49
+0.7  
 
14Polívková Jana
85
SK Spartak Praha 4
3.81
+0.8  
 
 Pospíšilová Adéla
86
AK ŠKODA Plzeň
0
   
 
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý Dominik
87
AK ŠKODA Plzeň
7.11
+0.7  
11.00
2Miklós Marián
86
TJ Baník Stříbro
7.03
+1.3  
9.00
3Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
6.96
+2.0  
8.00
4Cais Ondřej
81
A. C. Sparta Praha
6.72
+1.7  
7.00
5Fetter Lukáš
82
SK Spartak Praha 4
6.67
+0.9  
6.00
6Železný Tomáš
78
AC Domažlice
6.55
+0.9  
5.00
7Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
6.43
+2.1  
4.00
8Řezáč Radek
72
AK Most
6.29
+0.8  
3.00
9Malík Jan
77
AK Bílina
6.24
+2.8  
2.00
10Kroužek Miroslav
89
AK ŠKODA Plzeň
6.24
+0.8  
1.00
11Štýfal David
87
AC Domažlice
6.20
+0.1  
 
12Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
6.12
+1.5  
 
13Hůrka Tomáš
86
AC Start Karlovy Vary
5.96
+0.8  
 
14Sýkora Martin
70
AK Bílina
5.95
+0.1  
 
15Novotný Milan
84
AC Start Karlovy Vary
5.77
-0.3  
 
 Myka Petr
82
AK Bílina
0
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáčková Pavla
80
USK VŠEM Ústí n/L.
12.17
+1.6  
11.00
2Polívková Jana
85
SK Spartak Praha 4
11.90
+1.4  
9.00
3Huclová Kateřina
90
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11.32
+0.2  
8.00
4Vacovská Lucie
86
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.75
+0.1  
7.00
5Koubková Lucie
81
SK Spartak Praha 4
10.60
+1.6  
6.00
6Vargová Michaela
89
AK ŠKODA Plzeň
10.50
+0.5  
5.00
7Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.49
-0.4  
4.00
8Šístková Veronika
88
AK ŠKODA Plzeň
10.38
+0.3  
3.00
9Nájemníková Lucie
88
AK Most
10.36
+1.7  
2.00
10Sládková Alice
89
AK ŠKODA Plzeň
10.10
+0.1  
1.00
11Kožíšková Lucie
90
USK VŠEM Ústí n/L.
09.73
+1.5  
 
  
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora Martin
70
AK Bílina
14.77
   
11.00
2Miklós Marián
86
TJ Baník Stříbro
14.46
   
9.00
3Myka Petr
82
AK Bílina
14.34
   
8.00
4Cais Ondřej
81
A. C. Sparta Praha
14.12
   
7.00
5Kotlík Kamil
77
TJ Baník Stříbro
13.98
   
6.00
6Franěk Vladimír
76
SK Spartak Praha 4
13.57
   
5.00
7Řezáč Radek
72
AK Most
13.38
   
4.00
8Kleisner Václav
83
TJ Baník Stříbro
13.21
   
3.00
9Fíla Vlastimil
84
AK Bílina
13.17
   
2.00
10Fetter Lukáš
82
SK Spartak Praha 4
13.11
   
1.00
11Mandous Daniel
86
AC Start Karlovy Vary
12.84
   
 
12Swierkosz Roman
87
AC Start Karlovy Vary
12.51
   
 
13Bláha Martin
86
AK Most
12.08
   
 
14Kozák Marcel
89
AC Start Karlovy Vary
11.69
   
 
 Bočkay Josef
79
TJ Baník Stříbro
0
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dlouhá Lenka
88
AK Most
11.69
   
11.00
2Žofková Kateřina
80
AK Bílina
11.37
   
9.00
3Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10.47
   
8.00
4Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
10.39
   
7.00
5Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
09.93
   
6.00
6Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
09.91
   
5.00
7Pavlová Alena
85
AK Most
09.51
   
4.00
8Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
09.18
   
3.00
9Grachová Martina
88
AK Bílina
08.74
   
2.00
10Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
06.73
   
1.00
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
16.34
   
11.00
2Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
15.60
   
9.00
3Mašek Vít
81
AC Start Karlovy Vary
14.72
   
8.00
4Machura Remigius
60
A. C. Sparta Praha
14.66
   
7.00
5Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
14.47
   
6.00
6Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
14.41
   
5.00
7Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
13.86
   
4.00
8Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
13.12
   
3.00
9Žofka Hynek
79
AK Most
12.79
   
2.00
10Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
12.73
   
1.00
11Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
12.61
   
 
12Macháč Bohuslav
89
AK ŠKODA Plzeň
12.54
   
 
13Klíma Mojmír
54
AK Most
11.42
   
 
14Ryba Jakub
86
AK ŠKODA Plzeň
11.07
   
 
15Bařtipán Libor
76
AK Bílina
10.69
   
 
16Sazima David
87
AK Most
10.22
   
 
17Urban Rudolf
82
AK Most
10.03
   
 
 Hajdovský Michal
75
A. C. Sparta Praha
0
   
 
 Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
0
   
 
 Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
0
   
 
 Mikunda Milan
68
AC Start Karlovy Vary
0
   
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina
80
AK Bílina
38.97
   
11.00
2Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
37.18
   
9.00
3Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
35.03
   
8.00
4Dlouhá Lenka
88
AK Most
34.34
   
7.00
5Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
31.20
   
6.00
6Plašilová Miloslava
88
SK Spartak Praha 4
31.10
   
5.00
7Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
29.83
   
4.00
8Fritschová Linda
75
SK Spartak Praha 4
28.99
   
3.00
9Noasová Jindřiška
78
SK Spartak Praha 4
27.81
   
2.00
10Grachová Martina
88
AK Bílina
25.77
   
1.00
11Hrubišáková Kristýna
92
AK Most
25.15
   
 
12Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
22.16
   
 
13Hendrychová Jitka
92
AK Most
20.31
   
 
14Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
19.49
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pudivítr Miroslav
78
A. C. Sparta Praha
55.81
   
11.00
2Vukliševič Petr
82
AC Start Karlovy Vary
54.27
   
9.00
3Tuláček Vladislav
88
AK Bílina
47.44
   
8.00
4Karas Josef
78
SK Spartak Praha 4
44.49
   
7.00
5Bártl Jan
67
A. C. Sparta Praha
42.85
   
6.00
6Machura Remigius
60
A. C. Sparta Praha
42.21
   
5.00
7Pohůnek Miroslav
83
A. C. Sparta Praha
41.95
   
4.00
8Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
40.67
   
3.00
9Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
39.83
   
2.00
10Šika Jan
85
AK ŠKODA Plzeň
39.73
   
1.00
11Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
39.42
   
 
12Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
39.01
   
 
13Macháč Bohuslav
89
AK ŠKODA Plzeň
35.75
   
 
14Urban Rudolf
82
AK Most
34.24
   
 
15Vacek Jan
72
SK Spartak Praha 4
33.63
   
 
16Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
32.57
   
 
17Klíma Mojmír
54
AK Most
32.08
   
 
18Ryba Jakub
86
AK ŠKODA Plzeň
32.06
   
 
19Bařtipán Libor
76
AK Bílina
31.42
   
 
20Sazima David
87
AK Most
30.85
   
 
21Eibl Miroslav
80
AK Bílina
30.58
   
 
22Kymperger Jaroslav
59
AK ŠKODA Plzeň
29.91
   
 
23Řezáč Radek
72
AK Most
29.15
   
 
 Linda Vladimír
86
TJ Baník Stříbro
0
   
 
 Mikunda Milan
68
AC Start Karlovy Vary
DNP
   
 
 Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
DNP
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kakosová Andrea
86
USK VŠEM Ústí n/L.
50.49
   
11.00
2Lauterbachová Kateřina
89
AK Most
42.24
   
9.00
3Kubicová Zuzana
89
SK Spartak Praha 4
39.56
   
8.00
4Mottlová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
38.72
   
7.00
5Valešová Jana
87
AK ŠKODA Plzeň
38.03
   
6.00
6Milotínská Kateřina
86
AK Most
34.90
   
5.00
7Trejbalová Lenka
87
SK Spartak Praha 4
33.86
   
4.00
8Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
32.88
   
3.00
9Plašilová Miloslava
88
SK Spartak Praha 4
31.20
   
2.00
10Špererová Zdeňka
59
TJ Klatovy
27.08
   
1.00
11Strnadová Veronika
83
AK Most
26.33
   
 
12Razáková Markéta
90
AK Bílina
22.61
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Rudolf
82
AK Most
53.88
   
11.00
2Klíma Mojmír
54
AK Most
51.58
   
9.00
3Košťál Jan
70
A. C. Sparta Praha
51.40
   
8.00
4Šamberger Michal
81
AK Most
48.33
   
7.00
5Vacek Jan
72
SK Spartak Praha 4
47.00
   
6.00
6Kymperger Jaroslav
59
AK ŠKODA Plzeň
45.27
   
5.00
7Táborský Jiří
63
AK Most
45.17
   
4.00
8Eibl Miroslav
80
AK Bílina
43.91
   
3.00
9Webr Václav
65
SK Spartak Praha 4
43.10
   
2.00
10Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
42.33
   
1.00
11Machura Remigius
60
A. C. Sparta Praha
40.92
   
 
12Žofka Hynek
79
AK Most
36.57
   
 
13Nedbal Martin
79
TJ Baník Stříbro
DNP
   
 
 Linda Vladimír
86
TJ Baník Stříbro
DNP
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brejchová Helena
78
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
43.40
   
11.00
2Žofková Kateřina
80
AK Bílina
43.32
   
9.00
3Eismanová Vendula
89
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
38.15
   
8.00
4Dlouhá Lenka
88
AK Most
37.12
   
7.00
5Strnadová Veronika
83
AK Most
34.84
   
6.00
6Noasová Jindřiška
78
SK Spartak Praha 4
34.55
   
5.00
7Slavíková Barbora
89
Sokol České Budějovice
32.79
   
4.00
8Foltová Helena
79
Sokol České Budějovice
32.38
   
3.00
9Hudcová Andrea
85
SK Spartak Praha 4
30.17
   
2.00
10Svobodová Anna
90
AK Bílina
25.72
   
1.00
11Razáková Markéta
90
AK Bílina
24.93
   
 
12Votípková Lenka
90
TJ Klatovy
23.00
   
 
MBPolívková Eva
90
AK ŠKODA Plzeň
24.90
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pejřimovský Radek
77
AK ŠKODA Plzeň
67.15
   
11.00
2Šimeček Vít
80
AK ŠKODA Plzeň
64.25
   
9.00
3Linda Vladimír
86
TJ Baník Stříbro
59.14
   
8.00
4Žofka Hynek
79
AK Most
55.13
   
7.00
5Sazima David
87
AK Most
53.44
   
6.00
6Carda Václav
81
AC Domažlice
53.25
   
5.00
7Bařtipán Libor
76
AK Bílina
51.10
   
4.00
8Příborský Marek
88
AK ŠKODA Plzeň
50.11
   
3.00
9Bláha Martin
86
AK Most
37.60
   
2.00
 Tancoš Jiří
72
AK Most
DNP
   
 
 Farkaš Tomáš
71
A. C. Sparta Praha
DNP
   
 
 Hamák Michal
87
AC Start Karlovy Vary
DNP
   
 
 Kučera Robert
88
SK Spartak Praha 4
DNP
   
 
 Machač Bohuslav
66
AK ŠKODA Plzeň
DNP
   
 
 Bočkay Josef
79
TJ Baník Stříbro
DNP
   
 
MBUzoatu Felix
74
Nigerie
40.28
   
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1SOPLZ
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
230.50
   
 
2SPPR4
SK Spartak Praha 4
183.50
   
 
3SOKCB
Sokol České Budějovice
127.00
   
 
4SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
122.50
   
 
5USKUL
USK VŠEM Ústí n/L.
104.00
   
 
6AKMOS
AK Most
96.00
   
 
7BILIN
AK Bílina
81.50
   
 
8TJKLA
TJ Klatovy
38.00
   
 
1SPPR4
SK Spartak Praha 4
195.50
   
 
2SKPLZ
AK ŠKODA Plzeň
171.50
   
 
3DOMAZ
AC Domažlice
152.50
   
 
4BILIN
AK Bílina
148.00
   
 
5SPAPR
A. C. Sparta Praha
130.00
   
 
6STRIB
TJ Baník Stříbro
99.50
   
 
7AKMOS
AK Most
79.00
   
 
8KVARY
AC Start Karlovy Vary
63.00
   
 
  
 
www.atletika.cz