4. kolo II. ligy mužů a žen skupina B
Datum konání : 2.9.2006 
Místo konání : Sušice 
Pořadatel : TJ Sušice 
Výsledky zpracoval :  
Oficiální orgán : ČAS 
Poznámka :  
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáková Veronika
92
Atletika Jihlava
13.30
   
 
2Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
13.45
   
 
3Neumannová Lenka
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.64
   
 
4Jašarová Petra
89
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
13.67
   
 
5Melounová Ilona
61
Atletika Jihlava
14.21
   
 
6Strnadová Martina
89
SKP ATLETIK Nymburk
15.85
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koppová Monika
92
TJ Sušice
13.39
   
 
2Závišková Aneta
87
TJ Jiskra Humpolec
13.44
   
 
3Karkulová Lucie
86
TJ Slavoj Pacov
13.61
   
 
4Jelínková Tereza
91
Atletika Jihlava
14.08
   
 
5Tycová Kristýna
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
14.18
   
 
6Kašová Marie
91
SKP ATLETIK Nymburk
15.46
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
13.14
   
 
2Svojanovská Michaela
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.46
   
 
3Gerlická Sabina
90
ACK Domažlice
13.63
   
 
4Dočkalová Anna
90
SKP ATLETIK Nymburk
13.71
   
 
5Maturová Simona
92
SKP ATLETIK Nymburk
14.79
   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w+1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
12.82
   
11
2Karkulová Lucie
86
TJ Slavoj Pacov
13.29
   
9
3Dvořáková Veronika
92
Atletika Jihlava
13.56
   
8
4Závišková Aneta
87
TJ Jiskra Humpolec
13.61
   
7
5Svojanovská Michaela
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.75
   
4
6Mikešová Markéta
92
TJ Vodní stavby Tábor
DNP
   
 
  
100 m/Ženy/Finále B, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Neumannová Lenka
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
13.63
   
6
2Jašarová Petra
89
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
13.70
   
5
3Dočkalová Anna
90
SKP ATLETIK Nymburk
13.94
   
3
4Jelínková Tereza
91
Atletika Jihlava
13.99
   
2
5Tycová Kristýna
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
14.22
   
1
  
100 m/Muži/Rozběh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
11.40
   
 
2Vitnovský Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.71
   
 
3Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.74
   
 
4Roučka Ladislav
87
Sokol České Budějovice
11.85
   
 
6Oudes Filip
88
TJ Sušice
11.90
   
 
5Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.90
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.54
   
 
2Kyselý Jaroslav
85
TJ Klatovy
11.63
   
 
3Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.77
   
 
4Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.90
   
 
5Kný Daniel
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
12.23
   
 
6Vrábel František
88
TJ Slavoj Pacov
13.94
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w+0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš Peter
88
TJ Sušice
11.36
   
 
2Bohutínský Jaroslav
85
TJ Slavoj Pacov
11.82
   
 
3Ron Martin
90
TJ Sušice
11.90
   
 
4Cerina Petr
84
TJ Klatovy
11.91
   
 
5Weber Martin
87
TJ Sušice
11.95
   
 
6Kovařík Jindřich
77
TJ Klatovy
12.01
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 4, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jareš Theodor
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.36
   
 
2Teřil Kamil
88
ASK Slavia Praha
12.00
   
 
3Pojar Jan
91
TJ Klatovy
12.36
   
 
4Kořízek Tomáš
82
SK Spartak Praha 4
12.48
   
 
5Veselý Václav
87
SK Aktis Praha
12.51
   
 
6Nosek Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
12.63
   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
11.18
   
11
2Bureš Peter
88
TJ Sušice
11.20
   
9
3Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.39
   
8
4Vitnovský Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.49
   
7
5Kyselý Jaroslav
85
TJ Klatovy
11.57
   
5
6Bohutínský Jaroslav
85
TJ Slavoj Pacov
11.92
   
0.5
  
100 m/Muži/Finále B, w+1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.52
   
6
2Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.62
   
4
3Roučka Ladislav
87
Sokol České Budějovice
11.73
   
3
4Ron Martin
90
TJ Sušice
11.85
   
2
5Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.92
   
0.5
6Cerina Petr
84
TJ Klatovy
DNP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w-0.40
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TJ Vodní stavby Tábor
26.85
   
11
2Studenovská Lada
82
TJ Vodní stavby Tábor
27.87
   
9
3Karkulová Lucie
86
TJ Slavoj Pacov
28.76
   
8
5Smržová Petra
78
TJ Slavoj Pacov
29.30
   
5
4Neumannová Lenka
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
29.30
   
6
6Kaňková Hana
89
SKP ATLETIK Nymburk
DNP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gerlická Sabina
90
AC Domažlice
27.82
   
 
2Strusková Lucie
90
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
29.02
   
7
3Tycová Kristýna
83
Sokol Král.Vinohrady Praha
29.88
   
3
4Kráčmarová Adéla
91
Atletika Jihlava
30.33
   
2
5Šabatková Zuzana
92
Atletika Jihlava
30.83
   
 
6Kašová Marie
91
SKP ATLETIK Nymburk
32.44
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 3, w-0.30
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Buranská Šárka
89
SK Spartak Praha 4
29.37
   
4
2Vrátná Linda
92
TJ Jiskra Humpolec
30.74
   
1
3Štanclová Marie
90
Atletika Jihlava
32.96
   
 
4Strnadová Martina
89
SKP ATLETIK Nymburk
33.94
   
 
5Pivoňková Alexandra
91
Atletika Jihlava
36.77
   
 
6Maturová Simona
92
SKP ATLETIK Nymburk
DNP
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w-1.10
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jareš Theodor
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
22.50
   
 
2Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
22.92
   
11
3Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
23.63
   
6
4Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.68
   
5
5Ron Martin
90
TJ Sušice
23.77
   
3
6Pobuda Štěpán
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.91
   
 
  
200 m/Muži/Běh 2, w-0.70
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš Peter
88
TJ Sušice
23.05
   
9
2Pena Milan
85
Sokol České Budějovice
23.30
   
8
3Synek Petr
90
TJ Sušice
23.36
   
7
4Oudes Filip
88
TJ Sušice
23.72
   
4
5Jahn Michal
90
TJ Sušice
23.79
   
2
6Bohutínský Jaroslav
85
TJ Slavoj Pacov
24.91
   
 
  
200 m/Muži/Běh 3, w-0.50
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitnovský Jan
89
SK Spartak Praha 4
23.87
   
1
2Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
23.98
   
 
3Roučka Ladislav
87
Sokol České Budějovice
24.36
   
 
4Vrábel František
88
TJ Slavoj Pacov
24.51
   
 
5Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
24.54
   
 
6Kovářík Jindřich
77
TJ Klatovy
25.13
   
 
  
200 m/Muži/Běh 4, w-1.10
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
24.92
   
 
2Aniska Aliaksandr
88
Atletika Jihlava
25.29
   
 
3Kný Daniel
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
25.42
   
 
4Nosek Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
25.64
   
 
5Tyc Ondřej
80
Sokol Král.Vinohrady Praha
25.86
   
 
6Veselý Václav
87
SK Aktis Praha
26.19
   
 
  
200 m/Muži/Běh 5, w-0.40
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fischer Radek
91
SK Spartak Praha 4
24.80
   
 
2Minářů Vít
87
SK Aktis Praha
26.24
   
 
3Teřil Kamil
88
ASK Slavia Praha
DNP
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tůmová Jana
91
Atletika Jihlava
64.58
   
11
2Slonková Lenka
88
TJ Slavoj Pacov
65.14
   
9
3Dočkalová Anna
90
SKP ATLETIK Nymburk
66.40
   
7
4Vašíšková Klára
92
TJ Vodní stavby Tábor
68.04
   
5
5Nekovářová Lenka
88
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
78.20
   
2
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Korešová Klára
92
Atletika Jihlava
65.79
   
8
2Farková Kristýna
92
Atletika Jihlava
66.89
   
6
3Stančková Marie
90
Atletika Jihlava
73.83
   
4
4Dolejší Michaela
92
TJ Jiskra Humpolec
85.61
   
3
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
50.93
   
11
2Pena Milan
85
Sokol České Budějovice
51.19
   
9
3Krch Petr
88
TJ Vodní stavby Tábor
51.72
   
 
4Opolecký Hynek
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
52.23
   
8
5Koczó Pavel
87
Sokol České Budějovice
52.46
   
7
6Novák Petr
74
SK Spartak Praha 4
52.51
   
6
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vohrna Jakub
89
SK Spartak Praha 4
53.22
   
5
2Kolařík Pavel
75
SK Spartak Praha 4
53.62
   
4
3Bujnovský David
89
Sokol České Budějovice
54.31
   
3
4Cerina Petr
84
TJ Klatovy
54.47
   
2
5Vančura Jiří
90
SK Aktis Praha
58.02
   
1
6Kábrt Vladimír
78
TJ Klatovy
DNP
   
 
  
800 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Petra
82
TJ Slavoj Pacov
2:24.87
   
11
2Rücklová Zuzana
79
SK Spartak Praha 4
2:25.58
   
9
3Slonková Lenka
88
TJ Slavoj Pacov
2:33.68
   
8
4Hrabětová Michaela
89
SK Spartak Praha 4
2:36.17
   
7
5Nehybová Barbora
92
Atletika Jihlava
2:40.82
   
6
6Maršánová Lucie
90
Atletika Jihlava
2:41.46
   
5
7Novotná Dagmar
70
TJ Slavoj Pacov
2:43.05
   
4
8Zachariášová Lucie
90
Atletika Jihlava
2:45.00
   
3
9Dolejší Michaela
92
TJ Jiskra Humpolec
2:47.93
   
2
10Babínková Klára
91
TJ Vodní stavby Tábor
2:50.52
   
1
11Pivoňková Alexandra
91
Atletika Jihlava
3:08.10
   
 
12Reschová Radka
66
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
DNP
   
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
1:59.69
   
11
2Čenščák Daniel
90
TJ Klatovy
2:00.19
   
9
3Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
2:00.50
   
8
4Brůha Lukáš
84
TJ Klatovy
2:01.59
   
7
5Helta Miloš
87
SK Aktis Praha
2:02.92
   
6
6Krygar Josef
89
Sokol České Budějovice
2:03.24
   
5
7Tůma Jan
88
Atletika Jihlava
2:03.28
   
4
8Bujnovský David
89
Sokol České Budějovice
2:04.14
   
3
 Vohrna Jakub
89
SK Spartak Praha 4
DNF
   
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Svěrák Jan
91
Atletika Jihlava
2:05.40
   
2
2Kolařík Pavel
75
SK Spartak Praha 4
2:06.00
   
1
3Lánský Josef
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:06.92
   
 
4Beneš Eduard
87
Sokol České Budějovice
2:08.45
   
 
5Valášek Jan
88
SK Spartak Praha 4
2:09.47
   
 
6Tvardík Josef
87
TJ Sušice
2:11.30
   
 
7Brynych Ondřej
88
Sokol České Budějovice
2:12.21
   
 
8Malík Jakub
91
RAK Borovany
2:13.18
   
 
9Hradecký Kamil
91
AC Domažlice
2:17.28
   
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Petra
82
TJ Slavoj Pacov
5:05.22
   
11
2Nováková Lada
93
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5:20.06
   
 
3Vaňková Lenka
91
TJ Vodní stavby Tábor
5:22.68
   
9
4Smetanová Kristýna
92
Atletika Jihlava
5:28.08
   
8
5Novotná Dagmar
70
TJ Slavoj Pacov
5:50.72
   
7
6Čapková Andrea
92
Atletika Jihlava
6:06.97
   
6
7Reschová Radka
66
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
6:14.91
   
5
8Bartyzalová Marie
68
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
7:06.18
   
4
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
4:13.86
   
11
2Voják Jiří
88
TJ Sušice
4:14.36
   
9
3Koreček Slavomír
80
Atletika Jihlava
4:16.34
   
8
4Gorner Tomáš
81
TJ Klatovy
4:20.36
   
7
5Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
4:20.91
   
6
6Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
4:21.21
   
5
7Kabelka Jiří
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
4:22.57
   
4
8Jiroušek Martin
77
TJ Sušice
4:24.92
   
3
9Valášek Jan
88
SK Spartak Praha 4
4:25.85
   
2
10Jakoubek Lukáš
89
SK Aktis Praha
4:26.89
   
1
11Procházka Michal
91
TJ Klatovy
4:39.02
   
 
12Hnatiak Jakub
91
Atletika Jihlava
4:48.82
   
 
13Richter Pavel
66
SK Aktis Praha
4:58.49
   
 
14Motálek Petr
61
TJ Slavoj Pacov
4:59.13
   
 
15Sehnal Adrian
53
SK Spartak Praha 4
5:10.18
   
 
16Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
DNP
   
 
  
3000 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotná Dagmar
90
TJ Slavoj Pacov
11:36.65
   
11
2Novotná Dagmar
70
TJ Slavoj Pacov
12:11.87
   
9
3Zárybnická Lucie
87
TJ Spartak Třebíč
12:32.85
   
 
4Reschová Radka
66
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
12:33.89
   
8
5Králová Iveta
89
Atletika Jihlava
13:03.12
   
7
6Hercigová Anna
91
Atletika Jihlava
14:02.30
   
6
7Bartyzalová Marie
68
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
14:25.51
   
5
8Hercoková Michaela
90
SKP ATLETIK Nymburk
14:33.34
   
4
  
3000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gorner Tomáš
81
TJ Klatovy
09:08.47
   
11
2Kabelka Jiří
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
09:11.13
   
9
3Kalina Vojtěch
90
Atletika Jihlava
09:22.38
   
8
4Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
09:28.82
   
7
5Bloudíček Petr
81
Atletika Jihlava
09:47.96
   
6
6Dojčar Milan
87
TJ Sušice
10:00.22
   
 
7Motálek Petr
61
TJ Slavoj Pacov
10:15.73
   
5
8Firych Zdeněk
77
TJ Slavoj Pacov
10:15.73
   
4
9Vaněček Jáchym
78
Sokol Král.Vinohrady Praha
10:22.22
   
3
10Zajíc Martin
88
TJ Slavoj Pacov
10:27.42
   
2
11Richter Pavel
66
SK Aktis Praha
10:44.92
   
1
12Navrátil Tomáš
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
10:53.37
   
 
13Sehnal Adrian
53
SK Spartak Praha 4
10:59.54
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w+0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fischerová Martina
84
SK Spartak Praha 4
18.34
   
9
2Švehlová Tereza
88
TJ Slavoj Pacov
18.92
   
8
3Křivánková Veronika
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
20.89
   
4
4Kubíčková Jana
74
SKP ATLETIK Nymburk
21.37
   
3
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fabianová Pavla
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
17.17
   
11
2Tomaníková Markéta
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
18.95
   
7
3Strusková Lucie
90
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
19.31
   
6
4Zajícová Pavlína
78
TJ Slavoj Pacov
20.28
   
5
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w-0.60
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
15.92
   
11
2Koptík Tomáš
83
TJ Klatovy
16.02
   
9
3Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
16.24
   
8
4Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
16.34
   
7
5Jezný Matěj
80
Atletika Jihlava
16.94
   
6
6Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
18.16
   
5
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w-0.30
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cihelka Martin
90
SK Aktis Praha
18.65
   
4
2Havlík Jan
85
SK Aktis Praha
19.62
   
3
3Hranička Petr
88
TJ Sušice
19.99
   
2
  
400 m překážek/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rücklová Zuzana
79
SK Spartak Praha 4
71.15
   
11
2Tomaníková Markéta
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
75.59
   
9
3Křivánková Veronika
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
76.53
   
8
4Slonková Lenka
88
TJ Slavoj Pacov
76.71
   
7
5Zajícová Pavlína
78
TJ Slavoj Pacov
79.94
   
6
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nešpor Jan
88
TJ Sušice
56.27
   
11
2Opolecký Hynek
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
57.86
   
9
3Pobuda Štěpán
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
58.08
   
8
4Weber Martin
87
TJ Sušice
60.62
   
7
5Brynych Ondřej
88
Sokol České Budějovice
62.02
   
6
6Trojan Vojtěch
88
TJ Klatovy
63.37
   
5
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šedina Karel
90
TJ Sušice
63.39
   
4
2Cihelka Martin
90
SK Aktis Praha
65.08
   
3
3Havlík Jan
85
SK Aktis Praha
67.66
   
2
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Farková, Korešová, Zachariášová, Tůmová
Atletika Jihlava
4:28.68
   
11
2Babínková, Havlová, Vašíčková, Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor
4:31.96
   
9
3Lepičová, Novotná, Zajícová, Švehlová
TJ Slavoj Pacov
4:36.53
   
7
4Tomaníková, Tycová, Václavková, Křivánková
Sokol Král.Vinohrady Praha
4:38.91
   
6
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hrabětová, Fischerová, Kotěšovcová, Rucklová
SK Spartak Praha 4
4:32.69
   
8
2Štanclová, Šabatková, Maršánová, Nehybová
Atletika Jihlava
4:57.00
   
5
3Hercigová, Pivoňková, Králová
Atletika Jihlava
5:21.73
   
4
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš, Synek, Ron, Nešpor
TJ Sušice
3:31.28
   
11
2Beneš, Bujnovský, Koczo, Pena
Sokol České Budějovice
3:34.38
   
9
3Opolecký, Kný, Lánský, Ešpandr
Sokol Král.Vinohrady Praha
3:34.39
   
8
4Vohrana, Novák, Koubek, Kolářík
SK Spartak Praha 4
3:34.48
   
7
5Zajíc, Zoubek, Buhutínský, Firych
TJ Slavoj Pacov
4:09.77
   
3
 Cerina, Koláček, Jiroška, Čenščák
TJ Klatovy
DNP
   
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cerina, Koláček, Jiroška, Čenščák
TJ Klatovy
3:37.27
   
6
2Cihelka, Helta, Drolíček, Veselý
SK Aktis Praha
3:45.24
   
5
3Oudes, Zdeněk, Mareš, Hranička
TJ Sušice
3:47.28
   
4
  
skok vysoký/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vodová Kateřina
91
TJ Jiskra Humpolec
1.59
   
11
2Markvartová Klára
88
TJ Vodní stavby Tábor
1.59
   
9
3Kaňková Hana
89
SKP ATLETIK Nymburk
1.54
   
8
4Švehlová Tereza
88
TJ Slavoj Pacov
1.49
   
7
5Kubíčková Jana
74
SKP ATLETIK Nymburk
1.44
   
6
6Vrátná Linda
92
TJ Jiskra Humpolec
1.44
   
5
7Kotěšovcová Iva
79
SK Spartak Praha 4
1.39
   
4
8Čapková Andrea
92
Atletika Jihlava
1.29
   
3
9Koumarová Kateřina
90
Atletika Jihlava
1.29
   
2
  
skok vysoký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
2.01
   
11
2Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
1.98
   
9
3Šutera David
89
Atletika Jihlava
1.98
   
8
4Koptík Tomáš
83
TJ Klatovy
1.89
   
7
5Aniska Aliaksandr
88
Atletika Jihlava
1.86
   
6
6Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
1.86
   
5
7Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
1.83
   
4
8Jirotka Jan
88
TJ Klatovy
1.80
   
3
9Teřil Kamil
88
ASK Slavia Praha
1.70
   
 
10Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
1.70
   
 
11Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.70
   
2
12Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.65
   
1
13Hranička Petr
88
TJ Sušice
1.65
   
 
14Zdeněk Karel
89
TJ Sušice
1.65
   
 
15Mareš Jan
90
TJ Sušice
1.60
   
 
 Carda Jan
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
0.00
   
 
  
skok o tyči/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Le Thi Thanh
91
AC Domažlice
2.80
   
 
2Zvolánková Petra
79
TJ Vodní stavby Tábor
2.60
   
11
3Kotěšovcová Iva
79
SK Spartak Praha 4
2.20
   
9
4Vosátková Marie
92
TJ Vodní stavby Tábor
1.95
   
8
 Bartyzolová Marie
68
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
0.00
   
 
  
skok o tyči/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1-2Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
3.80
   
10
1-2Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
3.80
   
10
3Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
3.80
   
8
4Carda Jan
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.40
   
7
5Šedina Karel
90
TJ Sušice
3.20
   
6
6Mareš Jan
90
TJ Sušice
3.20
   
5
7Frič Jaromír
53
TJ Klatovy
3.20
   
4
8-9Kořízek Tomáš
82
SK Spartak Praha 4
2.80
   
2.5
8-9Jezný Matěj
80
Atletika Jihlava
2.80
   
2.5
10Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
2.80
   
1
11Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
0.00
   
 
  
skok daleký/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Smržová Petra
78
TJ Slavoj Pacov
5.14
   
11
2Kaňková Hana
89
SKP ATLETIK Nymburk
4.97
   
9
3Svojanovská Michaela
90
Sokol Král.Vinohrady Praha
4.95
   
8
4Vodová Kateřina
91
TJ Jiskra Humpolec
4.91
   
7
5Závišková Aneta
87
TJ Jiskra Humpolec
4.89
   
6
6Dvořáková Veronika
92
Atletika Jihlava
4.81
   
5
7Jašarová Petra
89
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
4.79
   
4
8Markvartová Klára
88
TJ Vodní stavby Tábor
4.63
   
3
9Buranská Šárka
89
SK Spartak Praha 4
4.54
   
2
10Jelínková Tereza
91
Atletika Jihlava
4.34
   
1
11Ryzáková Tereza
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
4.20
   
 
12Šabatková Zuzana
92
Atletika Jihlava
4.15
   
 
13Švehlová Tereza
88
TJ Slavoj Pacov
4.12
   
 
14Maturová Simona
92
SKP ATLETIK Nymburk
3.98
   
 
  
skok daleký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
6.57
   
11
2Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
6.07
   
9
3Zdeněk Karel
89
TJ Sušice
6.00
   
8
4Cerina Petr
84
TJ Klatovy
6.00
   
7
5Synek Petr
90
TJ Sušice
5.99
   
6
6Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
5.97
   
5
7Jirotka Jan
88
TJ Klatovy
5.95
   
4
8Carda Jan
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
5.94
   
3
9Koptík Tomáš
83
TJ Klatovy
5.93
   
2
10Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
5.85
   
1
11Štampach Marek
85
SK Spartak Praha 4
5.81
   
 
12Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
5.80
   
 
13Vaněček Jan
76
SK Spartak Praha 4
5.55
   
 
14Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
5.42
   
 
15Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
5.38
   
 
16Říha Karel
90
TJ Klatovy
5.31
   
 
17Hamza Jakub
87
Atletika Jihlava
5.21
   
 
 Kábrt Vladimír
78
TJ Klatovy
0.00
   
 
  
trojskok/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Smržová Petra
78
TJ Slavoj Pacov
10.99
   
11
2Fabianová Pavla
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
10.04
   
9
3ČApková Andrea
92
Atletika Jihlava
10.01
   
8
4Buranská Šárka
89
SK Spartak Praha 4
09.74
   
7
5Karkulová Lucie
86
TJ Slavoj Pacov
09.53
   
6
 Nekovářová Lenka
88
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00.00
   
 
 Závišková Aneta
87
TJ Jiskra Humpolec
DNP
   
 
  
trojskok/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
13.80
   
11
2Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
13.59
   
9
3Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
13.51
   
8
4Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
13.26
   
7
5Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
12.62
   
6
6Aniska Aliaksandr
88
Atletika Jihlava
12.40
   
5
7Hamza Jakub
87
Atletika Jihlava
12.36
   
4
8Štampach Marek
85
SK Spartak Praha 4
12.26
   
3
9Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
12.04
   
2
10Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
11.86
   
1
 Vaněček Jan
76
SK Spartak Praha 4
00.00
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.45
   
11
2Baronová Lenka
82
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
10.36
   
9
3Záhorková Jana
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
10.20
   
8
4Zvolánková Petra
79
TJ Vodní stavby Tábor
09.88
   
7
5Studenovská Lada
82
TJ Vodní stavby Tábor
09.39
   
6
6Ryzáková Tereza
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
09.33
   
5
7Vozobulová Kateřina
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
09.33
   
4
8Kubíčková Jana
74
SKP ATLETIK Nymburk
08.52
   
3
9Fischerová Blanka
58
SK Spartak Praha 4
08.35
   
2
  
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
13.75
   
11
2Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
13.07
   
9
3Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
12.66
   
 
4Virt Karel
67
TJ Klatovy
12.45
   
8
5Němejc Vlastimil
65
TJ Slavoj Pacov
12.29
   
7
6Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
11.79
   
6
7Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
11.77
   
5
8Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
11.53
   
4
9Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.22
   
3
10Brejcha Karel
79
TJ Sušice
10.49
   
2
11Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
10.17
   
1
12Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
08.89
   
 
  
hod diskem 1kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Baronová Lenka
82
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
36.33
   
11
2Václavková Žaneta
80
Sokol Král.Vinohrady Praha
31.45
   
9
3Pazourková Ivana
73
SK Spartak Praha 4
29.95
   
8
4Záhorková Jana
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
29.40
   
7
5Vozobulová Kateřina
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
26.40
   
6
6Kotěšovcová Iva
79
SK Spartak Praha 4
26.28
   
5
7Bartošová Ladislava
64
SK Spartak Praha 4
26.03
   
4
8Vodová Kateřina
91
TJ Jiskra Humpolec
25.95
   
 
9Burdová Eva
66
TJ Slavoj Pacov
24.41
   
3
10Kalivodová Markéta
89
TJ Jiskra Humpolec
24.18
   
2
11Fischerová Martina
84
SK Spartak Praha 4
23.95
   
1
12Tycová Kristýna
83
Sokol Král.Vinohrady Praha
21.67
   
 
13Hejsková Martina
89
SK Spartak Praha 4
20.89
   
 
14Horníková Tereza
87
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
18.55
   
 
15Kráčmarová Adéla
91
Atletika Jihlava
13.48
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
45.33
   
11
2Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
41.32
   
 
3Virt Karel
67
TJ Klatovy
38.94
   
9
4Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
38.18
   
8
5Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
37.89
   
7
6Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
37.68
   
6
7Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
37.16
   
5
8Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
36.02
   
4
9Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
33.81
   
3
10Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
32.93
   
2
11Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
31.66
   
1
12Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
31.56
   
 
13Frič Jaromír
53
TJ Klatovy
30.58
   
 
14Minářů Vít
87
SK Aktis Praha
27.23
   
 
15Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
27.01
   
 
 Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
00.00
   
 
 Šutera David
89
Atletika Jihlava
DNP
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pazourková Ivana
73
SK Spartak Praha 4
34.54
   
11
2Hejsková Martina
89
SK Spartak Praha 4
30.89
   
9
3Baronová Lenka
82
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
30.34
   
8
4Fischerová Blanka
58
SK Spartak Praha 4
24.36
   
7
5Bartošová Ladislava
64
SK Spartak Praha 4
23.07
   
6
6Záhorková Jana
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
21.92
   
5
7Kalivodová Markéta
89
TJ Jiskra Humpolec
20.58
   
4
8Fischerová Martina
84
SK Spartak Praha 4
19.42
   
3
9Vozobulová Kateřina
85
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
18.56
   
2
10Horníková Tereza
87
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
17.02
   
1
 Jarešová Tereza
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
00.00
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
43.41
   
11
2Roubal Jaroslav
49
Sokol Král.Vinohrady Praha
42.39
   
9
3Pour Miroslav
74
TJ Klatovy
41.80
   
8
4Černík Bohumil
52
Sokol Král.Vinohrady Praha
38.79
   
7
5Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
36.93
   
6
6Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
35.27
   
5
7Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
30.75
   
4
8Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
28.96
   
3
 Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
00.00
   
 
 Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
00.00
   
 
 Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
00.00
   
 
 Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
DNP
   
 
 Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
DNP
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
Sokol Král.Vinohrady Praha
41.00
   
11
2Studenovská Lada
82
TJ Vodní stavby Tábor
38.65
   
9
3Fabianová Pavla
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
33.87
   
8
4Zvolánková Petra
79
TJ Vodní stavby Tábor
33.23
   
7
5Lepičová Petra
82
TJ Slavoj Pacov
31.48
   
6
6Markvartová Klára
88
TJ Vodní stavby Tábor
31.20
   
5
7Vodová Kateřina
91
TJ Jiskra Humpolec
29.90
   
4
8Strusková Lucie
90
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
29.22
   
3
9Kalivodová Markéta
89
TJ Jiskra Humpolec
27.06
   
2
10Horníková Tereza
87
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
26.54
   
1
11Jarešová Tereza
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
25.85
   
 
12Zajícová Pavlína
TJ Slavoj Pacov
23.36
   
 
 Ryzáková Tereza
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
00.00
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
52.14
   
11
2Doucha Jiří
65
TJ Slavoj Pacov
47.59
   
9
3Pojar Jan
91
TJ Klatovy
47.55
   
 
4Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
47.37
   
8
5Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
46.79
   
7
6Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
46.78
   
6
7Jezný Matěj
80
Atletika Jihlava
45.02
   
5
8Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
44.90
   
4
9Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
43.08
   
3
10Šebesta Jiří
62
Sokol Král.Vinohrady Praha
42.65
   
2
11Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
42.41
   
1
12Hamberger René
92
TJ Sušice
39.78
   
 
13Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
38.93
   
 
 Bureš Peter
88
TJ Sušice
00.00
   
 
  
chůze dráha 10000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kůra Michal
88
TJ Klatovy
00:53.03
   
11
2Gorner Tomáš
81
TJ Klatovy
00:56.29
   
9
3Krčmář Petr
58
TJ Sušice
00:56.41
   
8
4Horáček Tomáš
73
SK Spartak Praha 4
00:57.22
   
7
5Hostýnek Jiří
61
TJ Klatovy
00:57.58
   
6
6Fliegl Miroslav
54
SK Aktis Praha
00:59.02
   
5
7Bittengl Zdeněk
61
TJ Klatovy
01:00.03
   
4
8Sehnal Adrian
53
SK Spartak Praha 4
01:00.17
   
3
9Hebký Robert
50
TJ Klatovy
01:01.16
   
2
10Brandejský Petr
39
SK Spartak Praha 4
01:08.14
   
1
  
 
www.atletika.cz