3. kolo II.ligy mužů a žen skupina B
Datum konání : 10.6.2006 
Místo konání : České Budějovice 
Pořadatel : Sokol České Budějovice a SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 
Výsledky zpracoval : Stanislav Gryc 
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
100 m/Muži/Rozběh 1, w+2.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.61
   
 
2Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.72
   
 
3Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.73
   
 
4Adámek Martin
86
TJ Klatovy
11.93
   
 
5Ron Martin
90
TJ Sušice
11.96
   
 
 Vohrna Jakub
89
SK Spartak Praha 4
DQ
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš Peter
88
TJ Sušice
11.46
   
 
2Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
11.59
   
 
3Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.70
   
 
4Oudes Filip
88
TJ Sušice
11.78
   
 
5Kný Daniel
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.88
   
 
6Veselý Václav
87
SK Aktis Praha
12.14
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w+2.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.46
   
 
2Synek Petr
90
TJ Sušice
11.50
   
 
3Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.52
   
 
4Kyselý Jaroslav
85
TJ Klatovy
11.53
   
 
5Cerina Petr
84
TJ Klatovy
11.74
   
 
6Bednář Vít
87
Sokol České Budějovice
11.76
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 4, w+2.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Teřl Kamil
88
TJ Dukla Praha
11.55
   
 
2Peroutka Zdeněk
89
Atletika Jihlava
12.13
   
 
3Říha Karel
90
TJ Klatovy
12.13
   
 
4Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
12.13
   
 
5Beran Ladislav
87
Sokol České Budějovice
12.26
   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.36
   
11
2Bureš Peter
88
TJ Sušice
11.46
   
9
3Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.57
   
8
4Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
11.61
   
7
5Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.65
   
6
6Synek Petr
90
TJ Sušice
11.68
   
5
  
100 m/Muži/Finále B, w+1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.50
   
4
2Kyselý Jaroslav
85
TJ Klatovy
11.53
   
3
3Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.67
   
2
4Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.69
   
1
5Oudes Filip
88
TJ Sušice
11.79
   
 
6Adámek Martin
86
TJ Klatovy
DNF
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w+2.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
22.88
   
11
2Opolecký Martin
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
22.98
   
9
3Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
23.20
   
7
4Opolecký Hynek
86
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.60
   
 
  
200 m/Muži/Běh 2, w+3.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
23.07
   
8
2Ron Martin
90
TJ Sušice
23.29
   
4
3Synek Petr
90
TJ Sušice
23.35
   
2
4Oudes Filip
88
TJ Sušice
23.37
   
1
  
200 m/Muži/Běh 3, w+1.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš Peter
88
TJ Sušice
23.26
   
5
2Jahn Michal
90
TJ Sušice
23.58
   
 
3Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
23.59
   
 
4Kyselý Jaroslav
85
TJ Klatovy
DNP
   
 
  
200 m/Muži/Běh 4, w+0.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Carda Jan
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.33
   
3
2Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.39
   
 
3Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
23.51
   
 
4Chudoba Martin
86
SK Aktis Praha
23.96
   
 
  
200 m/Muži/Běh 5, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pena Milan
85
Sokol České Budějovice
23.22
   
6
2Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.84
   
 
3Vohrna Jakub
89
SK Spartak Praha 4
24.32
   
 
4Bednář Vít
87
Sokol České Budějovice
24.52
   
 
  
200 m/Muži/Běh 6, w+3.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jiskra Roman
88
Sokol České Budějovice
23.5
   
 
2Tůma Jan
88
Atletika Jihlava
23.8
   
 
3Beneš Eduard
87
Sokol České Budějovice
23.9
   
 
4Beran Ladislav
87
Sokol České Budějovice
24.1
   
 
  
400 m/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
50.23
   
11
2Opolecký Martin
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
50.97
   
9
3Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
51.17
   
8
4Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
51.41
   
7
5Pena Milan
85
Sokol České Budějovice
51.43
   
6
6Jiskra Roman
88
Sokol České Budějovice
52.54
   
5
7Cerina Petr
84
TJ Klatovy
53.03
   
4
8Chudoba Martin
86
SK Aktis Praha
53.64
   
3
9Cihlář Jan
70
SK Spartak Praha 4
54.33
   
2
10Svěrák Jan
91
Atletika Jihlava
56.91
   
1
11Šedina Karel
90
TJ Sušice
56.92
   
 
12Vančura Jiří
90
SK Aktis Praha
59.03
   
 
 Kozcó Pavel
87
Sokol České Budějovice
DNP
   
 
 Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
DNP
   
 
MSVelát Radek
88
TJ Vodní Stavby Tábor
52.74
   
 
  MB
800 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Paták Jan
89
TJ Sušice
2:03.39
   
11
2Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
2:03.49
   
9
3Tůma Jan
88
Atletika Jihlava
2:03.65
   
8
4Beneš Eduard
87
Sokol České Budějovice
2:03.77
   
7
5Cihlář Jan
70
SK Spartak Praha 4
2:03.81
   
6
6Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
2:04.01
   
5
7Gorner Tomáš
81
TJ Klatovy
2:05.19
   
4
8Brůha Lukáš
84
TJ Klatovy
2:05.55
   
2.5
9Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
2:05.55
   
2.5
10Šilhán Martin
66
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:05.87
   
1
11Rangl Robin
91
Sokol České Budějovice
2:07.63
   
 
12Tvardík Josef
87
TJ Sušice
2:08.47
   
 
13Pavlů Ondřej
89
SK Aktis Praha
2:09.71
   
 
14Jelínek Michal
90
Atletika Jihlava
2:18.33
   
 
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
4:12.54
   
11
2Krygar Josef
89
Sokol České Budějovice
4:14.54
   
9
3Gorner Tomáš
81
TJ Klatovy
4:14.88
   
8
4Förster Zdeněk
69
TJ Sušice
4:15.32
   
7
5Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
4:16.40
   
6
6Bujnovský David
89
Sokol České Budějovice
4:18.28
   
5
7Kalina Vojtěch
90
Atletika Jihlava
4:18.92
   
4
8Sita Martin
88
Atletika Jihlava
4:20.72
   
3
9Procházka Michal
91
TJ Klatovy
4:21.74
   
2
10Jiroušek Martin
77
TJ Sušice
4:22.55
   
1
11Lánský Josef
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
4:22.66
   
 
12Jablonskij Alexandr
88
TJ Klatovy
4:28.42
   
 
13Hnatiak Jakub
91
Atletika Jihlava
4:39.96
   
 
14Lajer Petr
87
Sokol České Budějovice
4:47.20
   
 
15Kocík David
90
SK Aktis Praha
4:59.14
   
 
 Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
DNF
   
 
  
10000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Wallenfels Jiří
72
Sokol Král.Vinohrady Praha
32:50.22
   
11
2Voják Jiří
88
TJ Sušice
33:51.04
   
9
3Kořán Jakub
88
TJ Klatovy
34:25.70
   
8
4Kabelka Jiří
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
35:15.62
   
7
5Danda Michal
74
SK Spartak Praha 4
36:35.20
   
6
6Firych Zdeněk
77
TJ Slavoj Pacov
36:37.96
   
5
7Polan Miroslav
68
SK Spartak Praha 4
36:59.00
   
4
8Zicha Ondřej
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
37:14.10
   
3
9Vaněček Jáchym
78
Sokol Král.Vinohrady Praha
38:05.38
   
2
10Filipčík Miroslav
73
TJ Klatovy
38:09.88
   
1
11Sehnal Adrien
53
SK Spartak Praha 4
42:53.56
   
 
 Vítek Jaroslav
72
Atletika Jihlava
DNP
   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w+1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
15.62
   
11
2Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
15.64
   
9
3Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
16.12
   
8
4Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
16.82
   
6
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w+2.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kratochvíl Jan
85
SK Spartak Praha 4
16.72
   
7
2Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
16.93
   
5
3Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
17.09
   
4
4Voda Jan
72
SK Spartak Praha 4
17.96
   
2
  
110 m překážek/Muži/Běh 3, w+2.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
17.57
   
3
2Hranička Petr
88
TJ Sušice
17.94
   
1
  
400 m překážek/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Opolecký Hynek
86
Sokol Král.Vinohrady Praha
56.45
   
11
2Pobuda Štěpán
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
56.51
   
9
3Nešpor Jan
88
TJ Sušice
57.43
   
8
4Kratochvíl Jan
85
SK Spartak Praha 4
57.53
   
7
5Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
58.04
   
6
6Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
59.24
   
5
7Brynych Ondřej
88
Sokol České Budějovice
59.34
   
4
8Trojan Vojtěch
88
TJ Klatovy
60.76
   
3
9Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
62.05
   
2
10Havlík Jan
85
SK Aktis Praha
64.28
   
1
11Voda Jan
72
SK Spartak Praha 4
67.35
   
 
 Mokráček Jan
85
Atletika Jihlava
DQ
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 F. Oudes, P. Synek, M. Jahn, P. Bureš
TJ Sušice
44.24
   
11
 Opolecký, Holomek, Ešpandr, Carda
Sokol Král.Vinohrady Praha
44.61
   
9
 M. Hložek, T. Zoubek, P. Holenda, R. Vitovský
TJ Slavoj Pacov
45.79
   
3
 J. Holler, V. Veselý, M. Chudoba, M. Drdlíček
SK Aktis Praha
46.23
   
2
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 J. Tůma, L. Indra, J. Mráz, L. Urban
Atletika Jihlava
45.07
   
7
 V. Bednář, R. Jiskra, P. Kozcó, M. Pena
Sokol České Budějovice
45.44
   
6
 P. Cerina, J. Kyselý, K. Říha, J. Jirotka
TJ Klatovy
45.57
   
5
 Vohrna, Novák, Koubek, Kuptík
SK Spartak Praha 4
45.72
   
4
  
4 x 100 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 Běhan, Nový, Pobuda, Kný
Sokol Král.Vinohrady Praha
44.88
   
8
 J. Paták, K. Zdeněk, J. Nešpor, M. Ron
TJ Sušice
46.31
   
1
 Polívka, Voda, Cihlář, Kratochvíl
SK Spartak Praha 4
47.79
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 J. Horáček, Z. Peroutka, J. Belatka, D. Šutera
Atletika Jihlava
47.48
   
 
 J. Doucha, Z. Firych, J. Hodinka, J. Burda
TJ Slavoj Pacov
50.94
   
 
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
2.02
   
11
2Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
1.97
   
9
3Šutera David
89
Atletika Jihlava
1.92
   
8
4Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
1.92
   
7
5Aniska Aliaksandr
88
Atletika Jihlava
1.82
   
6
6=Viktorýn Jiří
73
Sokol České Budějovice
1.82
   
4.5
6=Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.82
   
4.5
9Jirotka Jan
88
TJ Klatovy
1.77
   
3
10Hranička Petr
88
TJ Sušice
1.77
   
2
11Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
1.77
   
1
12Peroutka Zdeněk
89
Atletika Jihlava
1.77
   
 
13Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.72
   
 
14Čeloud Jiří
89
Atletika Jihlava
1.67
   
 
15Zdeněk Karel
89
TJ Sušice
1.67
   
 
16Mareš Jan
90
TJ Sušice
1.57
   
 
MSLorenc Jaroslav
53
Sokol České Budějovice
1.82
   
 
  MB
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
3.80
   
11
2Belatka Jaromír
74
Atletika Jihlava
3.80
   
9
3Carda Jan
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.80
   
8
4Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
3.50
   
7
5Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.50
   
6
6Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
3.50
   
5
7Šelmát Václav
77
TJ Klatovy
3.40
   
4
8Kliment Jan
58
Atletika Jihlava
3.25
   
3
9Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.25
   
2
10Kořízek Tomáš
82
SK Spartak Praha 4
3.10
   
1
11Mareš Jan
90
TJ Sušice
3.10
   
 
12Šedina Karel
90
TJ Sušice
3.10
   
 
13Horáček Jan
85
Atletika Jihlava
2.95
   
 
 Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
NP
   
 
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
6.53
-3.1  
11
2Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
6.40
-2.6  
9
3Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
6.17
-2.3  
8
4Cerina Petr
84
TJ Klatovy
6.09
-0.9  
7
5Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
5.90
-1.7  
6
6Zdeněk Karel
89
TJ Sušice
5.82
+1.0  
5
7Binter Libor
89
Sokol České Budějovice
5.60
-0.3  
4
8Jirotka Jan
88
TJ Klatovy
5.56
-1.9  
3
9Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
5.51
-0.9  
2
10Říha Karel
90
TJ Klatovy
5.44
-1.8  
1
11Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
5.32
-1.3  
 
12Hamza Jakub
87
Atletika Jihlava
5.27
-1.7  
 
13Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
5.20
-4.5  
 
14Čeloud Jiří
89
Atletika Jihlava
5.15
-1.3  
 
15Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
5.11
-2.3  
 
16Kný Daniel
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
4.91
-1.2  
 
MSTeřl Kamil
88
TJ Dukla Praha
5.70
-0.4  
 
  MB
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
14.69
+3.2  
11
2Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
13.38
+1.9  
9
3Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
13.27
+2.3  
8
4Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
12.98
+2.2  
7
5Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
12.80
+0.5  
6
6Hamza Jakub
87
Atletika Jihlava
12.66
+0.4  
5
7Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
12.58
+1.6  
4
8Aniska Aliaksandr
88
Atletika Jihlava
12.58
+2.0  
3
9Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
12.43
+2.5  
2
10Adámek Martin
86
TJ Klatovy
12.19
+1.5  
1
11Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
12.00
+1.1  
 
12Šutera David
89
Atletika Jihlava
11.95
+1.2  
 
13Jirotka Jan
88
TJ Klatovy
11.09
+1.2  
 
 Vlašánek Matěj
89
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
0
   
 
 Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
0
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
14.27
   
11
2Viktorýn Jiří
73
Sokol České Budějovice
13.47
   
9
3Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
13.44
   
8
4Němejc Vlastimil
65
TJ Slavoj Pacov
13.34
   
7
5Palán Miroslav
87
Atletika Jihlava
12.71
   
6
6Virt Karel
67
TJ Klatovy
12.66
   
5
7Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
12.12
   
4
8Noll Marek
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.96
   
3
9Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
11.94
   
2
10Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.58
   
1
11Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
11.27
   
 
12Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
10.08
   
 
13Johánek Martin
86
TJ Klatovy
09.33
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
45.30
   
11
2Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
38.68
   
9
3Virt Karel
67
TJ Klatovy
38.49
   
8
4Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
38.21
   
7
5Viktorýn Jiří
73
Sokol České Budějovice
37.52
   
6
6Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
36.00
   
5
7Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
35.64
   
4
8Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
35.15
   
3
9Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
33.76
   
2
10Binter Libor
89
Sokol České Budějovice
31.27
   
1
11Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
29.86
   
 
12Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
29.76
   
 
13Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
28.95
   
 
14Johánek Martin
86
TJ Klatovy
21.25
   
 
 Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
NP
   
 
 Poláček Zdeněk
86
TJ Klatovy
NP
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roubal Jaroslav
49
Sokol Král.Vinohrady Praha
45.87
   
11
2Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
42.99
   
9
3Černík Bohumil
52
Sokol Král.Vinohrady Praha
40.58
   
8
4Janiuk Petr
83
SK Spartak Praha 4
40.09
   
7
5Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
38.31
   
6
6Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
37.90
   
5
7Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
37.02
   
4
8Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
34.21
   
3
9Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
30.85
   
2
10Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
24.36
   
1
11Rybák Michal
75
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
22.40
   
 
 Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
NP
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
52.77
   
11
2Palán Miroslav
87
Atletika Jihlava
50.03
   
9
3Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
48.22
   
8
4Doucha Jiří
65
TJ Slavoj Pacov
46.86
   
7
5Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
46.72
   
6
6Šebesta Jiří
62
Sokol Král.Vinohrady Praha
46.00
   
5
7Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
45.53
   
4
8Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
44.01
   
3
9Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
43.77
   
2
10Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
43.23
   
1
11Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
42.60
   
 
12Bureš Peter
88
TJ Sušice
41.56
   
 
13Dobrohruška Dalibor
56
Sokol Král.Vinohrady Praha
40.34
   
 
14Šelmát Václav
77
TJ Klatovy
38.94
   
 
15Miškovský Petr
84
TJ Klatovy
25.87
   
 
  
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 Sokol Král.Vinohrady Praha
206
   
8
 TJ Slavoj Pacov
166
   
7
 Atletika Jihlava
150
   
6
 TJ Klatovy
115,5
   
5
 SK Spartak Praha 4
100
   
4
 TJ Sušice
99
   
3
 Sokol České Budějovice
96,5
   
2
 SK Aktis Praha
65
   
1
  
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+3.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Drsová Martina
91
VESEL
12.63
   
 
2Havlová Simona
92
TABOR
12.85
   
 
3Štěpánková Jana
91
SPPR4
13.10
   
 
4Svojanovská Michaela
90
VINPR
13.37
   
 
5Farková Kristýna
92
JIHLA
13.83
   
 
6Semecká Michaela
89
SKPNB
14.27
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mikešová Markéta
92
TABOR
13.11
   
 
2Jašarová Petra
89
4DVCB
13.37
   
 
3Tůmová Jana
91
JIHLA
13.97
   
 
4Kašová Marie
91
SKPNB
15.35
   
 
 Maturová Simona
92
SKPNB
NP
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+2.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Závišková Aneta
87
HUMPO
13.17
   
 
2Karkulová Lucie
86
PACOV
13.44
   
 
3Ryzáková Tereza
89
VINPR
13.65
   
 
4Seborská Markéta
90
JIHLA
13.81
   
 
5Tycová Kristýna
83
VINPR
14.15
   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w+2.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TABOR
12.87
   
11
2Mikešová Markéta
92
TABOR
13.09
   
9
3Štěpánková Jana
91
SPPR4
13.21
   
8
4Závišková Aneta
87
HUMPO
13.25
   
7
5Karkulová Lucie
86
PACOV
13.29
   
6
6Jašarová Petra
89
4DVCB
13.39
   
5
  
100 m/Ženy/Finále B, w+0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Svojanovská Michaela
90
VINPR
13.69
   
4
2Ryzáková Tereza
89
VINPR
13.70
   
3
3Farková Kristýna
92
JIHLA
13.75
   
2
4Seborská Markéta
90
JIHLA
13.85
   
1
5Tůmová Jana
91
JIHLA
14.05
   
 
6Kašová Marie
91
SKPNB
15.86
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlová Simona
92
TABOR
26.81
   
11
2Mikešová Markéta
92
TABOR
26.89
   
9
3Karkulová Lucie
86
PACOV
27.79
   
7
4Fischerová Martina
84
SPPR4
28.97
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Smržová Petra
78
PACOV
27.67
   
8
2Svojanovská Michaela
90
VINPR
28.05
   
5
3Studenovská Lada
82
TABOR
28.11
   
4
4Tůmová Jana
91
JIHLA
28.39
   
3
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Buranská Šárka
89
SPPR4
27.90
   
6
2Votavová Adéla
91
SPPR4
28.86
   
 
3Farková Kristýna
92
JIHLA
29.02
   
 
4Ficková Barbora
90
VINPR
29.42
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Keprtová Tereza
91
TABOR
28.58
   
2
2Kašová Marie
91
SKPNB
32.46
   
 
 Štanclová Marie
90
JIHLA
NP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jašarová Petra
89
4DVCB
28.64
   
 
2Strusková Lucie
90
4DVCB
28.76
   
1
3Semecká Michaela
89
SKPNB
29.56
   
 
4Smetanová Kristina
92
JIHLA
32.54
   
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vančurová Linda
90
SKPNB
63.62
   
11
2Slonková Lenka
88
PACOV
65.00
   
8
3Komzáková Zdeňka
89
4DVCB
66.10
   
7
4Ficková Barbora
90
VINPR
71.28
   
4
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotná Dagmar
90
PACOV
64.33
   
9
2Vašíčková Klára
92
TABOR
69.73
   
5
3Smetanová Kristina
92
JIHLA
72.35
   
2
  
400 m/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Keprtová Tereza
91
TABOR
66.51
   
6
2Tycová Kristýna
83
VINPR
72.31
   
3
3Hercigová Anna
91
JIHLA
75.09
   
1
  
800 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rücklová Zuzana
79
SPPR4
2:25.81
   
11
2Lepičová Petra
82
PACOV
2:26.59
   
9
3Novotná Dagmar
70
PACOV
2:29.29
   
8
4Slavíčková Lucie
89
SPPR4
2:31.95
   
7
5Slonková Lenka
88
PACOV
2:32.27
   
6
6Hrabětová Michaela
89
SPPR4
2:32.39
   
5
7Zachariášová Lucie
90
JIHLA
2:37.85
   
4
8Štanclová Marie
90
JIHLA
2:40.91
   
3
9Veverková Lucie
90
VINPR
2:41.77
   
2
10Reschová Radka
66
4DVCB
2:42.65
   
1
 Nekovářová Lenka
88
4DVCB
NP
   
 
 Olšanová Tereza
88
JIHLA
NP
   
 
 Bartyzalová Marie
68
4DVCB
NP
   
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Petra
82
PACOV
5:09.08
   
11
2Rücklová Zuzana
79
SPPR4
5:12.08
   
9
3Novotná Dagmar
90
PACOV
5:12.98
   
8
4Palátová Petra
86
JIHLA
5:20.72
   
7
5Novotná Dagmar
70
PACOV
5:27.80
   
6
6Králová Iveta
89
JIHLA
5:36.34
   
5
7Štruncová Kristýna
91
SPPR4
5:41.66
   
4
8Křivánková Veronika
90
VINPR
5:46.34
   
3
9Reschová Radka
66
4DVCB
5:48.56
   
2
10Edrová Kateřina
91
HUMPO
6:15.78
   
1
 Bartyzalová Marie
68
4DVCB
NP
   
 
  
3000 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stewartová Miriam
64
SPPR4
11:04.68
   
11
2Palátová Petra
86
JIHLA
11:18.38
   
9
3Novotná Dagmar
70
PACOV
11:26.50
   
8
4Brabcová Barbora
84
SPPR4
11:58.46
   
7
5Hrstková Vladěna
87
JIHLA
12:16.14
   
6
6Reschová Radka
66
4DVCB
12:24.38
   
5
7Formánková Veronika
82
SKPNB
14:44.49
   
4
 Cermanová Martina
90
TABOR
NP
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w+1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
VINPR
16.46
   
11
2Halaburtová Anna
89
VINPR
17.54
   
9
3Švehlová Tereza
88
PACOV
18.86
   
7
4Tomaníková Markéta
88
VINPR
18.94
   
6
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w+1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vančurová Linda
90
SKPNB
18.82
   
8
2Kubíčková Jana
74
SKPNB
21.22
   
5
3Křivánková Veronika
90
VINPR
22.04
   
4
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Rücklová Zuzana
79
SPPR4
71.10
   
11
2Vančurová Linda
90
SKPNB
72.68
   
9
3Komzáková Zdeňka
89
4DVCB
75.68
   
7
4Tomaníková Markéta
88
VINPR
76.38
   
5
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Halaburtová Anna
89
VINPR
75.30
   
8
2Slonková Lenka
88
PACOV
75.90
   
6
 Časarová Lucie
85
HUMPO
NP
   
 
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mikešová Markéta
92
TABOR
5.09
-1.9  
11
2Vodová Kateřina
91
HUMPO
4.98
-1.3  
9
3Smržová Petra
78
PACOV
4.93
-1.2  
8
4Jašarová Petra
89
4DVCB
4.85
-1.7  
7
5Svojanovská Michaela
90
VINPR
4.78
-1.5  
6
6Buranská Šárka
89
SPPR4
4.55
-0.9  
5
7Ryzáková Tereza
89
VINPR
4.45
-1.7  
4
8Jeřábková Tereza
90
PACOV
4.44
-2.4  
3
9Štěpánková Jana
91
SPPR4
4.41
-1.4  
2
10Švehlová Tereza
88
PACOV
4.37
-1.7  
1
11Maturová Simona
92
SKPNB
4.24
-1.8  
 
12Časarová Lucie
85
HUMPO
3.89
-2.0  
 
 Závišková Aneta
87
HUMPO
0
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
VINPR
11.00
-2.6  
11
2Smržová Petra
78
PACOV
10.85
-1.2  
9
3Karkulová Lucie
86
PACOV
09.95
-0.9  
8
4Závišková Aneta
87
HUMPO
09.88
-0.8  
7
5Buranská Šárka
89
SPPR4
09.84
-1.2  
6
6Macháčková Michala
78
SPPR4
09.57
-2.1  
5
 Nekovářová Lenka
88
4DVCB
NP
   
 
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
VINPR
1.63
   
 
2Vodová Kateřina
91
HUMPO
1.52
   
11
3Švehlová Tereza
88
PACOV
1.52
   
9
4Havlová Simona
92
TABOR
1.52
   
8
5Kubíčková Jana
74
SKPNB
1.47
   
7
6=Koumarová Kateřina
90
JIHLA
1.42
   
5.5
6=Votavová Adéla
91
SPPR4
1.42
   
5.5
8=Kotěšovcová Iva
79
SPPR4
1.37
   
3
8=Časarová Lucie
85
HUMPO
1.37
   
3
8=Vašíčková Klára
92
TABOR
1.37
   
3
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kotěšovcová Iva
79
SPPR4
2.70
   
11
2Hořejší Kamila
92
TABOR
2.40
   
9
3Vosátková Marie
92
TABOR
2.40
   
8
4Weissová Veronika
86
SKPNB
1.80
   
7
 Bartyzalová Marie
68
4DVCB
DNP
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Studenovská Lada
82
TABOR
36.21
   
11
2Weissová Veronika
86
SKPNB
31.26
   
9
3Vodová Kateřina
91
HUMPO
30.06
   
8
4Lepičová Petra
82
PACOV
28.34
   
7
5Strusková Lucie
90
4DVCB
27.97
   
6
6Kohoutová Klára
90
SPPR4
25.93
   
5
 Kalivodová Markéta
89
HUMPO
-
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Zděnka
77
TABOR
30.07
   
11
2Baronová Lenka
82
4DVCB
28.52
   
9
3Fischerová Blanka
58
SPPR4
24.81
   
8
4Hejsková Martina
89
SPPR4
22.01
   
7
5Kohoutová Klára
90
SPPR4
21.33
   
6
6Jeřábková Tereza
90
PACOV
20.52
   
5
7Vozobulová Kateřina
85
4DVCB
19.88
   
4
8Kalivodová Markéta
89
HUMPO
19.35
   
3
9Fischerová Martina
84
SPPR4
19.09
   
2
10Záhorková Jana
85
4DVCB
18.13
   
1
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Zděnka
77
TABOR
34.14
   
11
2Baronová Lenka
82
4DVCB
31.98
   
9
3Záhorková Jana
85
4DVCB
30.29
   
8
4Vozobulová Kateřina
85
4DVCB
27.96
   
7
5Dibitanzlová Romana
67
TABOR
26.16
   
6
6Kalivodová Markéta
89
HUMPO
25.66
   
5
7Kotěšovcová Iva
79
SPPR4
25.46
   
4
8Kozlová Ivana
85
JIHLA
25.36
   
3
9Daňková Ludmila
88
JIHLA
22.54
   
2
10Fischerová Martina
84
SPPR4
21.90
   
1
11Hejsková Martina
89
SPPR4
20.55
   
 
12Tycová Kristýna
83
VINPR
19.08
   
 
13Bémová Alena
46
TABOR
17.67
   
 
 Burdová Eva
66
PACOV
0
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Václavková Žaneta
80
VINPR
11.81
   
11
2Záhorková Jana
85
4DVCB
10.37
   
9
3Baronová Lenka
82
4DVCB
10.35
   
8
4Müllerová Zděnka
77
TABOR
10.23
   
7
5Daňková Ludmila
88
JIHLA
10.03
   
6
6Dibitanzlová Romana
67
TABOR
09.90
   
5
7Vozobulová Kateřina
85
4DVCB
09.87
   
4
8Studenovská Lada
82
TABOR
09.61
   
3
9Ryzáková Tereza
89
VINPR
08.58
   
2
10Kubíčková Jana
74
SKPNB
08.52
   
1
11Fischerová Blanka
58
SPPR4
08.25
   
 
12Weissová Veronika
86
SKPNB
08.24
   
 
13Kozlová Ivana
85
JIHLA
07.83
   
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Halaburtová, Václavková, Tycová, Veverková
VINPR
52.58
   
11
2Votavová, Macháčková, Fischerová M., Štěpánková
SPPR4
53.40
   
9
3Vašíčková, Keprtová, Vosátková, Studenovská
TABOR
55.34
   
5
4Štruncová, Kotěšovcová, Kohoutová, Slavíčková
SPPR4
57.96
   
4
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strusková, Záhorková, Komzáková, Jašarová
4DVCB
53.50
   
8
2Karkulová, Lepičová, Novotná ml., Smržová
PACOV
54.60
   
7
3Zachariášová, Farková, Seborská, Tůmová
JIHLA
55.20
   
6
4Olšanová, Smetanová, Štanclová, Hercigová
JIHLA
1:00.30
   
3
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1TJ Slavoj Pacov
164
   
8
2SK Spartak Praha 4
162,5
   
7
3TJ Vodní stavby Tábor
155
   
6
4Sokol Královské Vinohrady
112
   
5
5SK Čtyři Dvory České Budějovice
108
   
4
6Atletika Jihlava
68,5
   
3
7SKP Nymburk
61
   
2
8TJ Jiskra Humpolec
54
   
1
1"SK Spartak Praha 4 ""B"""
439,5
   
22
2Sokol Král.Vinohrady Praha
416
   
18
3TJ Vodní stavby Tábor
411,5
   
18
4TJ Slavoj Pacov
403,5
   
18
5SK Čtyři Dvory České Budějovice
279,5
   
12
6SKP Nymburk
271,5
   
10
7Atletika Jihlava
179,5
   
6
8TJ Jiskra Humpolec
180
   
4
  
 
www.atletika.cz