2. kolo I. ligy mužů a žen skupina A
Datum konání : 3.6.2006 
Místo konání : Plzeň 
Pořadatel : AK ŠKODA Plzeň 
Výsledky zpracoval : Bohumil Rodek 
Oficiální orgán :  
Poznámka : Závody proběhly za poměrně teplého počasí bez protestů a zranění. 
100 m/Muži/Rozběh 1, w+0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Rostislav
81
SPPR4
10.79
   
 
2Slovák Juraj
STRIB
11.11
   
 
3Čermák Michal
87
DOMAZ
11.14
   
 
4Langmaier Petr
90
SKPLZ
11.36
   
 
5Krejčí Petr
80
AKMOS
11.42
   
 
6Ondráček Lukáš
90
KVARY
12.48
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotný Milan
84
KVARY
11.07
   
 
2Feher Jan
86
SPPR4
11.11
   
 
3Hoffmann František
81
STRIB
11.11
   
 
4Náplava Jiří
84
SPPR4
11.16
   
 
5Martiňák Pavel
86
AKMOS
12.05
   
 
6Sandr Ota
88
SPAPR
12.35
   
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w+1.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Benda Ondřej
85
SPPR4
10.87
   
 
2Hudcovský Ján
81
STRIB
11.14
   
 
3Halík Jan
87
DOMAZ
11.34
   
 
4Hůrka Tomáš
86
KVARY
11.56
   
 
5Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
11.61
   
 
6Nesládek Ondřej
90
AKMOS
11.98
   
 
7Písařík Filip
90
KVARY
13.40
   
 
  
100 m/Muži/Finále A, w+0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Rostislav
81
SPPR4
10.70
   
11
2Benda Ondřej
85
SPPR4
10.71
   
9
3Hudcovský Ján
81
STRIB
10.92
   
8
4Novotný Milan
84
KVARY
10.94
   
7
5Slovák Juraj
85
STRIB
11.02
   
6
6Feher Jan
86
SPPR4
11.08
   
5
  
100 m/Muži/Finále B, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
11.13
   
4
2Náplava Jiří
84
SPPR4
11.15
   
3
3Hoffmann František
81
STRIB
11.19
   
2
4Halík Jan
87
DOMAZ
11.30
   
1
5Langmaier Petr
90
SKPLZ
11.31
   
 
6Hůrka Tomáš
86
KVARY
DNP
   
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w+1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šulc Vojtěch
86
SPPR4
21.05
   
11
2Hanzl Jan
78
TEKLA
22.08
   
 
3Benda Ondřej
85
SPPR4
22.21
   
8
4Čermák Michal
87
DOMAZ
22.24
   
7
5Králik Juraj
83
DOMAZ
22.30
   
6
6Kalus Jan
81
BILIN
22.44
   
5
7Slovák Juraj
85
STRIB
22.74
   
2
  
200 m/Muži/Běh 2, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Feher Jan
86
SPPR4
22.14
   
9
2Hoffmann František
81
STRIB
22.55
   
4
3Halík Jan
87
DOMAZ
22.66
   
3
4Náplava Jiří
84
SPPR4
22.80
   
 
5Řídký Jan
83
SPAPR
23.08
   
 
6Hudcovský Ján
81
STRIB
DNP
   
 
7Novotný Milan
84
KVARY
DNP
   
 
  
200 m/Muži/Běh 3, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Langmaier Petr
90
SKPLZ
22.78
   
1
2Kučera Robert
88
SPPR4
23.00
   
 
3Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
23.21
   
 
4Martiňák Pavel
86
AKMOS
24.56
   
 
5Spišiak Vladimír
73
AKMOS
24.65
   
 
6Sandr Ota
88
KVARY
25.30
   
 
7Ondráček Lukáš
90
KVARY
25.69
   
 
8Krejčí Petr
80
AKMOS
DNP
   
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Králík Juraj
83
DOMAZ
49.91
   
11
2Řídký Jan
83
SPAPR
50.05
   
9
3Kalus Jan
81
BILIN
50.16
   
8
4Nepomucký Josef
82
SPAPR
51.31
   
7
5Beran Tomáš
85
SPAPR
51.42
   
6
6Grüner Tomáš
89
SKPLZ
52.19
   
3
7Kužílek Ondřej
82
SPAPR
52.50
   
2
  
400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bajbora Jan
80
BILIN
51.65
   
5
2Škoda Jan
88
KVARY
51.99
   
4
3Ferstel Nikola
89
BILIN
52.79
   
1
4Johanna Radek
89
BILIN
52.93
   
 
5Rudolf Dominik
91
AKMOS
52.96
   
 
6Podroužek František
82
BILIN
53.70
   
 
7Kaljkovič Jan
85
KVARY
DNP
   
 
  
800 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
KVARY
1:57.10
   
11
2Janoušek Václav
85
SPPR4
1:57.97
   
9
3Bajbora Jan
80
BILIN
1:58.30
   
8
4Škoda Jan
88
KVARY
1:58.53
   
7
5Kužílek Ondřej
82
SPAPR
1:58.67
   
6
6Pašek Michal
87
SKPLZ
1:58.84
   
5
7Kasl Petr
83
STRIB
1:58.88
   
4
8Prokopec Karel
87
SKPLZ
1:58.92
   
3
9Královec Lukáš
85
DOMAZ
2:00.26
   
2
10Tučan Jindřich
85
SPPR4
2:00.36
   
1
11Pašek Lukáš
88
SKPLZ
2:01.25
   
 
12Johanna Radek
89
BILIN
2:01.31
   
 
13Babický František
85
SKPLZ
2:03.85
   
 
14Zicho Matěj
89
KVARY
2:07.59
   
 
  
1500 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belada Tomáš
86
KVARY
4:01.50
   
11
2Tučan Jindřich
78
SPPR4
4:04.80
   
9
3Špitálník Ondřej
85
SKPLZ
4:05.58
   
8
4Kidora Jan
81
BILIN
4:05.96
   
7
5Čapek Martin
89
DOMAZ
4:06.67
   
6
6Kasl Petr
83
STRIB
4:07.91
   
5
7Kouba Adam
87
AKMOS
4:08.44
   
4
8Höferle Michal
88
DOMAZ
4:10.59
   
3
9Frei Martin
86
DOMAZ
4:11.87
   
2
10Kokaisl Stanislav
87
DOMAZ
4:12.29
   
1
11Zíka Jan
87
STRIB
4:13.80
   
 
12Janda Matěj
86
STRIB
4:16.83
   
 
13Razým Aleš
86
STRIB
4:17.09
   
 
14Jakš Martin
86
STRIB
4:19.95
   
 
15Beran Marcel
77
SKPLZ
4:20.37
   
 
16Holý Vojtěch
88
AKMOS
4:27.89
   
 
 Hakl Jiří
82
SKPLZ
DNF
   
 
 Marek Ondřej
82
SPPR4
DNP
   
 
 Vitko Juraj
86
SPAPR
DNP
   
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w+1.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pospíšil Ondřej
82
SPAPR
14.89
   
11
2Houdek Martin
82
DOMAZ
15.04
   
9
3Beck Tomáš
88
KVARY
15.47
   
8
4Kovalský David
87
SKPLZ
15.54
   
7
5Ryba Jakub
86
SKPLZ
15.69
   
6
  
110 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Carda Václav
81
DOMAZ
15.92
   
5
2Malík Jan
77
BILIN
16.10
   
4
3Sýkora Martin
70
BILIN
16.62
   
3
4Halámka Jiří
83
KVARY
16.99
   
2
5Cheníček Jan
85
SKPLZ
DNP
   
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Michal
88
SKPLZ
55.03
   
11
2Janeček Jakub
87
SKPLZ
55.09
   
9
3Šlajs Tomáš
85
DOMAZ
55.80
   
8
4Jelínek Petr
85
SPPR4
56.22
   
7
5Šauer Jakub
82
DOMAZ
58.34
   
4
6Beck Tomáš
88
KVARY
58.46
   
3
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Švarc Vladimír
87
DOMAZ
57.97
   
6
2Houdek Martin
82
DOMAZ
58.33
   
5
3Holub Luděk
87
SKPLZ
58.53
   
2
4Halámka Jiří
86
KVARY
59.52
   
1
 Fíla Vlastimil
84
BILIN
DNF
   
 
 Křelina Vojtěch
87
SKPLZ
DNP
   
 
  
3000 m překážek/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Marek Ondřej
82
SPPR4
09:38.76
   
11
2Vitko Juraj
86
SPAPR
09:44.64
   
9
3Dúbravčík Zdeněk
64
STRIB
10:21.21
   
8
4Hakl Jiří
82
SKPLZ
10:31.28
   
7
5Vlček Jaroslav
69
STRIB
10:38.56
   
6
6Hellmich Karel
58
KVARY
10:46.19
   
5
7Ptáček Arnošt
67
KVARY
11:58.18
   
4
 Křelina Vojtěch
87
SKPLZ
DNP
   
 
  
skok vysoký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šaman Michal
82
SPPR4
2.04
   
11
2Kleisner Václav
83
STRIB
2.01
   
9
3Malík Jan
77
BILIN
2.01
   
8
4Kotlík Kamil
77
STRIB
1.97
   
7
5Mandous Daniel
86
KVARY
1.97
   
6
6Franěk Vladimír
76
SPPR4
1.97
   
5
7=Swierkosz Roman
87
KVARY
1.92
   
3.5
7=Kovalský David
87
SKPLZ
1.92
   
3.5
9=Grach Miroslav
85
BILIN
1.80
   
1
9=Kozák Marcel
89
KVARY
1.80
   
1
9=Zeinert Martin
88
SKPLZ
1.80
   
1
12Šída Michal
78
SPPR4
1.80
   
 
  
skok o tyči/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stošek Pavel
78
SPPR4
5.00
   
11
2Šída Michal
78
SPPR4
4.50
   
9
3Kučera Robert
88
SPPR4
4.15
   
8
4Ryba Jakub
86
SKPLZ
4.00
   
7
5Lehocký Marek
85
SPPR4
4.00
   
6
6Švarc Vladimír
87
DOMAZ
3.60
   
5
  
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Miklós Marián
76
STRIB
7.07
   
11
2Franěk Vladimír
76
SPPR4
6.97
   
9
3Suchý Dominik
87
SKPLZ
6.89
   
8
4Fetter Lukáš
82
SPPR4
6.72
   
7
5Myka Petr
82
BILIN
6.69
   
6
6Malík Jan
77
BILIN
6.58
   
5
7Kotlík Kamil
77
STRIB
6.56
   
4
8Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
6.50
   
3
9Beck Tomáš
88
KVARY
6.34
   
2
10Kleisner Václav
83
STRIB
6.32
   
1
11Štýfal David
87
DOMAZ
6.31
   
 
12Carda Václav
81
DOMAZ
6.30
   
 
13Sýkora Martin
70
BILIN
6.29
   
 
 Cheníček Jan
85
SKPLZ
DNP
   
 
  
trojskok/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sýkora Martin
70
BILIN
15.04
   
11
2Myka Petr
82
BILIN
14.60
   
9
3Cais Ondřej
81
SPAPR
14.26
   
8
4Kotlík Kamil
77
STRIB
14.23
   
7
5Miklós Marián
86
STRIB
14.15
   
6
6Franěk Vladimír
76
SPPR4
13.67
   
5
7Kleisner Václav
83
STRIB
13.49
   
4
8Fíla Vlastimil
82
BILIN
13.12
   
3
9Fetter Lukáš
82
SPPR4
13.09
   
2
10Mandous Daniel
86
KVARY
12.84
   
1
11Swierkosz Roman
87
KVARY
12.66
   
 
12Bláha Martin
86
AKMOS
12.33
   
 
13Hůrka Tomáš
86
KVARY
11.86
   
 
14Kozák Marcel
89
KVARY
11.47
   
 
 Šauer Jakub
82
DOMAZ
0
   
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tuláček Vladislav
88
BILIN
16.91
   
11
2Bártl Jan
67
SPAPR
16.02
   
9
3Mašek Vít
81
KVARY
14.89
   
8
4Pohůnek Miroslav
83
SPAPR
14.35
   
7
5Šimeček Vít
80
SKPLZ
14.34
   
6
6Hajdovský Michal
75
SPAPR
14.11
   
5
7Pudivítr Miroslav
78
SPAPR
13.95
   
4
8Hamák Michal
87
KVARY
13.11
   
3
9Pejřimovský Radek
77
SKPLZ
12.33
   
2
10Košťál Jan
70
SPAPR
12.22
   
1
11Klíma Mojmír
75
AKMOS
11.72
   
 
12Žofka Hynek
79
AKMOS
11.70
   
 
13Bařtipán Libor
76
BILIN
10.94
   
 
14Nedbal Martin
79
STRIB
10.73
   
 
15Urban Rudolf
82
AKMOS
10.41
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pudivítr Miroslav
78
SPAPR
51.80
   
11
2Tuláček Vladislav
88
BILIN
50.72
   
9
3Bártl Jan
67
SPAPR
48.25
   
8
4Pohůnek Miroslav
83
SPAPR
42.65
   
7
5Šimeček Vít
80
SKPLZ
41.91
   
6
6Sóldos Peter
73
SPAPR
41.22
   
5
7Macháč Bohuslav
66
SKPLZ
40.48
   
4
8Pejřimovský Radek
77
SKPLZ
39.54
   
3
9Hamák Michal
87
KVARY
37.12
   
2
10Ryba Jakub
86
SKPLZ
36.12
   
1
11Košťál Jan
70
SPAPR
34.34
   
 
12Klíma Mojmír
75
AKMOS
33.55
   
 
13Vacek Jan
72
SPPR4
33.43
   
 
14Urban Rudolf
82
AKMOS
32.27
   
 
15Eibl Miroslav
80
BILIN
30.65
   
 
16Bařtipán Libor
76
BILIN
30.18
   
 
17Nedbal Martin
79
STRIB
29.29
   
 
 Carda Václav
81
DOMAZ
0
   
 
 Holčík Jan
77
STRIB
DNP
   
 
 Mašek Vít
81
KVARY
DNP
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pejřimovský Radek
77
SKPLZ
70.43
   
11
2Šimeček Vít
80
SKPLZ
68.51
   
9
3Kochman Vladimír
77
SKPLZ
57.03
   
8
4Linda Vladimír
86
STRIB
56.73
   
7
5Žofka Hynek
79
AKMOS
55.45
   
6
6Bařtipán Libor
76
BILIN
54.78
   
5
7Čapek Ivo
77
SPAPR
51.45
   
4
8Hamák Michal
87
KVARY
49.43
   
3
9Šída Michal
78
SPPR4
44.52
   
2
10Spišiak Vladimír
73
AKMOS
37.89
   
1
 Farkaš Petr
71
SPAPR
DNP
   
 
 Šimek Michal
82
SPAPR
DNP
   
 
 Sóldos Peter
73
SPAPR
DNP
   
 
 Holčík Jan
77
STRIB
DNP
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Klíma Mojmír
75
AKMOS
51.74
   
11
2Košťál Jan
70
SPAPR
51.15
   
9
3Urban Rudolf
82
AKMOS
50.76
   
8
4Webr Václav
65
SPPR4
46.23
   
7
5Vacek Jan
72
SPPR4
44.54
   
6
6Táborský Jiří
63
AKMOS
44.42
   
5
7Eibl Miroslav
80
BILIN
43.81
   
4
8Macháč Bohuslav
66
SKPLZ
42.11
   
3
9Žofka Hynek
79
AKMOS
40.76
   
2
10Linda Vladimír
86
STRIB
36.66
   
1
 Nedbal Martin
79
STRIB
DNP
   
 
 Holčík Jan
77
STRIB
DNP
   
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Náplava, Šulc, Feher, Benda
"SPPR4 ""I."""
42.34
   
11
2Suchý, Janeček, Šorejs, Langmaier
"SKPLZ ""A"""
43.93
   
9
3Švarc, Štífal, Carda, Houdek
"DOMAZ ""A"""
44.52
   
8
4Hudcovský, Hoffman, Mikloš, Slovák
STRIB
44.68
   
7
5Kalus, Myka, Sýkora, Malík
"BILIN ""A"""
44.87
   
6
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kroužek, Grüner, Kovalský, Novák
"SKPLZ ""B"""
45.04
   
5
2Pospíšil, Řídký, Nepomucký, Kužílek
SPAPR
45.08
   
4
3Bajbora, Ferstel, Fíla, Grach
"BILIN ""B"""
46.09
   
3
4Krejčí, Bláha, Rudolf, Martinák
AKMOS
46.11
   
2
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nepomucký, Kužílek, Řídký, Beran
SPAPR
3:25.16
   
11
2Prokopec, Novák, Pašek, Janeček
"SKPLZ ""A"""
3:28.48
   
9
3Feher, Tučan, Kučera, Fetter
"SPPR4 ""I."""
3:29.60
   
8
4Carda, Šleis, Šauer, Králik
"DOMAZ "" A"""
3:33.45
   
7
5Bajbora, Johanna, Kidora, Kalus
"BILIN ""A"""
3:34.82
   
6
6Škoda, Zicho, Halámka, Mandous
"KVARY ""A"""
3:43.42
   
2
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Malík, Podroužek, Myka, Fíla
"BILIN "" B"""
3:38.00
   
5
2Pašek, Holub, Kroužek, Špitálník
"SKPLZ ""B"""
3:38.38
   
4
3Hoffmann, Kasl, Jakš, Kvasnička
"STRIB ""A"""
3:38.38
   
3
4Höferle, Kokaisl, Frei, Královec
"DOMAZ ""B"""
3:44.98
   
1
5Rudolf, Nesládek, Martinák, Špišiak
AKMOS
3:49.86
   
 
6Janda, Slovák, Razým, Zíka
"STRIB ""B"""
3:50.66
   
 
  
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1SK Spartak Praha 4
-
   
200
2AK Škoda Plzeň
-
   
164.5
3TJ Baník Stříbro
-
   
143
4AK Bílina
-
   
142
5AC Domažlice
-
   
123
6AC Start Karlovy Vary
-
   
112
7A. C. Sparta Praha
-
   
94.5
8AK Most
-
   
39
  
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+2.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dostálová Martina
86
OLYMP
12.26
   
 
2Lepičová Lenka
86
SOPLZ
12.57
   
 
3Šmídová Jana
81
SOPLZ
12.86
   
 
4Dostálová Tereza
90
AKMOS
13.03
   
 
5Kavalová Alena
90
TJKLA
13.25
   
 
6Majerová Eva
87
SKPLZ
13.37
   
 
7Kodýdková Dana
90
TJKLA
14.19
   
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w+0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
12.03
   
 
2Benedová Jana
85
SOKCB
12.36
   
 
3Brožová Markéta
86
BILIN
12.86
   
 
4Průchová Martina
89
SOPLZ
13.18
   
 
5Kubová Iveta
83
SKPLZ
13.20
   
 
6Přibáňová Zuzana
88
UNION
13.29
   
 
7Hanková Martina
84
SPPR4
13.83
   
 
  MB
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
SOPLZ
12.25
   
 
2Štvánová Tereza
85
SOPLZ
12.46
   
 
3Vorlová Lenka
84
SLAPR
12.56
   
 
4Polívková Jana
85
SPPR4
12.73
   
 
5Cílková Kristýna
88
SPPR4
13.25
   
 
6Jínová Alexandra
89
TJKLA
13.43
   
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w+0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
12.03
   
11
2Fraňková Lucie
84
SOPLZ
12.24
   
9
3Benedová Jana
85
SOKCB
12.33
   
8
4Šmídová Jana
81
SOPLZ
12.59
   
7
5Lepičová Lenka
86
SOPLZ
12.65
   
6
6Štvánová Tereza
85
SOPLZ
12.46
   
5
  
100 m/Ženy/Finále B, w+0.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Polívková Jana
85
SPPR4
12.82
   
4
2Dostálová Tereza
90
AKMOS
12.90
   
3
3Brožová Markéta
86
BILIN
13.04
   
2
4Průchová Martina
89
SOPLZ
13.15
   
1
5Cílková Kristýna
88
SPPR4
13.33
   
 
6Kavalová Alena
90
TJKLA
13.46
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w+1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
25.48
   
9
2Benedová Jana
85
SOKCB
25.79
   
8
3Štěpánková Petra
86
SOKCB
25.96
   
7
4Dostálová Tereza
90
AKMOS
26.20
   
6
5Šmídová Jana
82
SOPLZ
26.46
   
4
6Jatiová Kateřina
84
SOPLZ
26.73
   
2
7Kubová Iveta
83
SKPLZ
27.07
   
1
 Štvánová Tereza
85
SOPLZ
DNP
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w+2.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fraňková Lucie
84
SOPLZ
25.46
   
11
2Králová Eva
88
SOKCB
26.43
   
5
3Krásná Zuzana
87
SKPLZ
26.69
   
3
4Vasičková Veronika
90
SOKCB
27.21
   
 
5Kavalová Alena
90
TJKLA
27.78
   
 
6Eretová Kristýna
88
SKPLZ
27.89
   
 
7Škarková Petra
88
TJKLA
28.18
   
 
8Hanková Martina
84
SPPR4
28.88
   
 
  
200 m/Ženy/Běh 3, w+1.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jínová Alexandra
89
TJKLA
27.74
   
 
2Štěpánková Klára
91
SOKCB
29.21
   
 
3Němcová Šárka
91
SOKCB
29.63
   
 
 Vasková Martina
85
TJKLA
DNF
   
 
 Kovarovičová Jana
87
TJKLA
DNP
   
 
  
200 m/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dostálová Martina
86
OLYPR
24.64
   
 
2Weitzová Lucie
89
USKUL
26.49
   
 
3Vorlová Lenka
84
SLAPR
26.71
   
 
4Janků Radana
79
SLAPR
26.94
   
 
5Gerlická Sabina
90
DOMAZ
27.73
   
 
6Přibáňová Zuzana
87
UNICH
27.88
   
 
  MB
400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Roblová Lenka
82
SOKCB
58.99
   
11
2Gabková Lucie
92
AKMOS
59.00
   
9
3Tučanová Zdeňka
80
SPPR4
59.69
   
8
4Jatiová Kateřina
84
SOPLZ
60.30
   
7
5Koubková Lucie
81
SPPR4
60.72
   
5
6Vasková Martina
85
TJKLA
62.82
   
4
7Štěpánková Klára
91
SOKCB
64.87
   
2
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hadáčková Klára
89
SOKCB
60.52
   
6
2Fesslová Barbora
90
SKPLZ
62.85
   
3
3Škarková Petra
88
TJKLA
66.07
   
1
4Kavijová Petra
88
TJKLA
71.82
   
 
 Strnadová Karolína
88
SKPLZ
DNP
   
 
  
800 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šobáňová Kateřina
80
SPPR4
2:16.40
   
11
2Koubková Lucie
81
SPPR4
2:18.17
   
9
3Pittermannová Klára
82
SKPLZ
2:18.46
   
8
4Macková Markéta
90
SKPLZ
2:19.16
   
7
5Mezuliáníková Diana
92
SKPLZ
2:19.93
   
6
6Škrášková Karolína
87
SOPLZ
2:24.21
   
5
7Kočkovská Michala
86
USKUL
2:30.49
   
4
8Vítovcová Jana
89
SKPLZ
2:32.83
   
3
9Chaloupková Petra
87
SKPLZ
2:33.65
   
 
10Bartoníčková Jitka
92
AKMOS
2:34.27
   
2
11Kavijová Petra
88
TJKLA
2:39.64
   
1
 Koubková Anežka
90
SPPR4
DNP
   
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ptáčková Lenka
85
SOPLZ
4:37.71
   
11
2Slavíková Eva
84
BILIN
4:39.13
   
9
3Sekanová Lucie
89
SOKCB
4:42.31
   
8
4Pecková Květa
85
BILIN
4:47.31
   
7
5Bělohlávková Jitka
76
AKMOS
4:52.09
   
6
6Svobodová Silvie
88
TJKLA
4:54.69
   
5
7Rabasová Hana
87
SKPLZ
5:00.94
   
4
8Korjenková Aneta
87
SKPLZ
5:01.15
   
3
9Beroušková Kateřina
91
TJKLA
5:02.79
   
2
10Kočkovská Michala
86
USKUL
5:10.19
   
1
11Dohnalová Michaela
91
AKMOS
5:11.23
   
 
12Krygarová Radka
89
SOKCB
5:19.48
   
 
13Krátká Michaela
88
BILIN
6:17.91
   
 
 Šobáňová Kateřina
80
SPPR4
DNP
   
 
 Sedláčková Miroslava
77
SPPR4
DNF
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w+1.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
14.15
   
11
2Fairaislová Petra
84
SOPLZ
14.95
   
9
3Fričová Natálie
81
SKPLZ
15.49
   
8
4Vacovská Lucie
86
SOPLZ
15.52
   
7
5Dvořáčková Pavla
80
USKUL
15.80
   
6
6Lindová Kateřina
81
BILIN
16.44
   
3
7Šulcová Zuzana
82
SPPR4
16.67
   
2
8Pavlová Alena
85
AKMOS
16.81
   
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w+1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Janků Radana
79
SLAPR
15.14
   
 
2Šnajdrová Tereza
89
USKUL
16.13
   
5
3Majerová Eva
87
SKPLZ
16.40
   
4
4Hezoučká Šárka
87
TJKLA
16.80
   
1
5Eismanová Vendula
89
SOPLZ
17.17
   
 
6Kavalová Alena
90
TJKLA
17.26
   
 
7Belzová Markéta
86
SOKCB
17.39
   
 
 Pospíšilová Adéla
86
SKPLZ
DNP
   
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fairaislová Petra
84
SOPLZ
63.53
   
11
2Roblová Lenka
82
SOKCB
63.79
   
9
3Tučanová Zdeňka
80
SPPR4
65.83
   
7
4Pšajdlová Lenka
86
TJKLA
67.51
   
6
5Lindová Kateřina
81
BILIN
68.71
   
4
 Pěstová Barbora
90
SOPLZ
DNP
   
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Říhová Martina
78
USKUL
64.64
   
8
2Majerová Eva
87
SKPLZ
68.52
   
5
3Belzová Markéta
86
SOKCB
71.08
   
2
4Tomšíčková Barbora
85
SOKCB
71.65
   
1
5Urbanová Radka
91
BILIN
73.26
   
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vavřinová Tereza
88
SPPR4
69.16
   
3
2Pechová Markéta
90
SKPLZ
71.89
   
 
3Votípková Lenka
90
TJKLA
76.57
   
 
 Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
DNF
   
 
 Kožíšková Lucie
90
USKUL
DNF
   
 
  
3000 m překážek/Ženy/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sekyrová Ivana
71
SPAPR
11:13.77
   
 
2Preibischová Monika
85
SOPLZ
11:27.06
   
11
3Joglová Marcela
87
SOPLZ
11:47.92
   
9
4Faktorová Veronika
84
SOKCB
12:07.98
   
8
5Dolejšová Zuzana
85
SPPR4
12:21.99
   
7
6Bočková Zuzana
90
SOKCB
12:33.11
   
6
7Oulická Dominika
87
SOKCB
13:16.07
   
5
8Sedláčková Miroslava
77
SPPR4
13:16.68
   
4
9Zaoralová Barbora
87
SPPR4
13:38.69
   
3
10Vávrů Ivana
88
USKUL
13:50.87
   
2
11Hubáčková Tereza
90
AKMOS
13:59.48
   
1
 Miksová Zuzana
79
USKUL
DNF
   
 
 Veverková Radka
81
SOKCB
DNF
   
 
  
skok vysoký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Blovská Stanislava
73
SOPLZ
1.71
   
11
2Pecková Hana
88
USKUL
1.65
   
9
3=Hvízdalová Tina
88
SPPR4
1.65
   
7.5
3=Kovarovičová Jana
87
TJKLA
1.65
   
7.5
5Brožová Markéta
86
BILIN
1.60
   
6
6Šístková Veronika
88
SKPLZ
1.60
   
5
7Vacovská Lucie
86
SOPLZ
1.55
   
4
8Slavíková Barbora
89
SOKCB
1.50
   
3
9Votípková Lenka
90
TJKLA
1.45
   
2
10Kodýdková Dana
91
TJKLA
0
   
0
  
skok o tyči/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cílková Kristýna
88
SPPR4
3.30
   
11
2Brandová Iva
83
SKPLZ
3.30
   
9
3=Pavlová Alena
85
AKMOS
3.20
   
7.5
3=Šulcová Zuzana
82
SPPR4
3.20
   
7.5
5Stejskalová Barbora
85
SOPLZ
3.20
   
6
6Brožová Jana
88
SKPLZ
3.10
   
5
7Kašáková Jana
88
SKPLZ
3.00
   
4
8Sládková Alice
89
SKPLZ
2.40
   
3
9Lee Iveta
91
DOMAZ
2.40
   
 
 Porazilová Andrea
86
USKUL
DNP
   
 
 Kovarovičová Jana
87
TJKLA
DNP
   
 
  
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
6.02
   
11
2Štěpánková Petra
86
SOKCB
5.91
   
9
3Dvořáčková Pavla
80
USKUL
5.53
   
8
4Vargová Michaela
89
SKPLZ
5.42
   
7
5Huclová Kateřina
90
SOPLZ
5.40
   
6
6Fričová Natálie
81
SKPLZ
5.39
   
5
7Maruniaková Michala
83
TJKLA
5.08
   
4
8Lindová Kateřina
81
BILIN
5.07
   
3
9Vasičková Veronika
90
SOKCB
4.98
   
2
10Brožová Markéta
86
BILIN
4.95
   
1
11Polívková Jana
85
SPPR4
4.95
   
 
12Šulcová Zuzana
82
SPPR4
4.83
   
 
13Daňková Dana
88
USKUL
4.82
   
 
14Janotová Hana
90
SPPR4
4.71
   
 
15Kodýdková Dana
91
TJKLA
4.64
   
 
16Pěstová Barbora
90
SOPLZ
4.55
   
 
17Pospíšilová Adéla
86
SKPLZ
4.29
   
 
18Urbanová Radka
91
BILIN
4.21
   
 
  
trojskok/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dvořáčková Pavla
80
USKUL
12.28
   
11
2Vostatková Pavlína
74
SOPLZ
12.00
   
9
3Vacovská Lucie
74
SOPLZ
11.22
   
8
4Polívková Jana
85
SPPR4
11.03
   
7
5Vargová Michaela
89
SKPLZ
10.98
   
6
6Průchová Martina
89
SOPLZ
10.77
   
5
7Eismanová Vendula
89
SOPLZ
10.64
   
4
8Šístková Veronika
88
SKPLZ
10.60
   
3
9Maruniaková Michala
83
TJKLA
10.45
   
2
10Sládková Alice
89
SKPLZ
10.42
   
1
11Jíchová Jana
80
SKPLZ
10.31
   
 
12Daňková Jana
88
USKUL
09.92
   
 
13Kožíšková Lucie
90
USKUL
09.87
   
 
14Nájemníková Lucie
88
AKMOS
09.74
   
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Dlouhá Lenka
88
AKMOS
12.85
   
11
2Krejčová Olga
85
AKMOS
12.37
   
9
3Hezoučká Šárka
87
TJKLA
12.24
   
8
4Žofková Kateřina
80
BILIN
11.57
   
7
5Fričová Natálie
81
SKPLZ
11.19
   
6
6Brejchová Helena
78
SOPLZ
10.85
   
5
7Pavlíková Veronika
89
AKMOS
10.37
   
4
8Kubicová Zuzana
89
SPPR4
10.14
   
3
9Grachová Martina
88
BILIN
08.72
   
2
10Lauterbachová Kateřina
89
AKMOS
08.46
   
1
11Pavlová Alena
85
AKMOS
0
   
0
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Žofková Kateřina
80
BILIN
41.26
   
11
2Dlouhá Lenka
88
AKMOS
39.79
   
9
3Krejčová Olga
85
AKMOS
38.35
   
8
4Kubicová Zuzana
89
SPPR4
36.76
   
7
5Gütterová Iveta
88
SKPLZ
33.72
   
6
6Lauterbachová Kateřina
89
AKMOS
32.12
   
5
7Plašilová Miloslava
88
SPPR4
31.39
   
4
8Fritschová Linda
75
SPPR4
30.41
   
3
9Noasová Jindřiška
78
SPPR4
28.34
   
 
10Hrubišáková Kristýna
92
AKMOS
27.29
   
2
11Pavlíková Veronika
89
AKMOS
27.22
   
1
12Grachová Martina
88
BILIN
26.21
   
 
13Kakosová Andrea
86
USKUL
24.47
   
 
14Valešová Jana
87
SKPLZ
24.26
   
 
15Hendrychová Jitka
92
AKMOS
24.12
   
 
16Svobodová Anna
90
BILIN
20.30
   
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brejchová Helena
78
SOPLZ
45.63
   
11
2Žofková Kateřina
80
BILIN
43.69
   
9
3Slavíková Barbora
89
SOKCB
38.27
   
8
4Fairaislová Petra
84
SOPLZ
37.77
   
7
5Dlouhá Lenka
88
AKMOS
35.75
   
6
6Hezoučká Šárka
87
TJKLA
35.48
   
5
7Fritschová Linda
75
SPPR4
35.34
   
4
8Strnadová Veronika
83
AKMOS
34.65
   
3
9Gütterová Iveta
88
SKPLZ
33.72
   
2
10Foltová Helena
79
SOKCB
32.96
   
1
11.Noasová Jindřiška
78
SPPR4
32.84
   
 
12.Eismanová Vendula
89
SOPLZ
31.01
   
 
13.Svobodová Anna
90
BILIN
29.67
   
 
14.Pavlíková Veronika
89
AKMOS
28.96
   
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ledvinová Lenka
85
OLYMP
57.98
   
 
2Kakosová Andrea
86
USKUL
49.53
   
11
3Krejčová Olga
85
AKMOS
44.40
   
9
4Plašilová Miloslava
88
SPPR4
40.30
   
8
5Kubicová Zuzana
89
SPPR4
37.86
   
7
6Milotínská Kateřina
86
AKMOS
36.73
   
6
7Valešová Jana
87
SKPLZ
36.25
   
5
8Lauterbachová Kateřina
89
AKMOS
35.60
   
4
9Trejbalová Lenka
87
SPPR4
35.00
   
3
10Maruniaková Michala
83
TJKLA
32.50
   
2
11Brejchová Helena
78
SOPLZ
22.75
   
1
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štvánová, Vostatková, Lepičová, Fraňková
SOPLZ A
47.80
   
11
2Roblová, Štěpánková P. , Králová, Benedová
SOKCB A
49.15
   
9
3Tučanová, Cílková, Šulcová, Polívková
SPPR4 A
50.31
   
8
4Dvořáčková, Daňková, Říhová, Weitzová
USKUL A
50.32
   
7
5Pospíšilová, Majerová, Kašáková, Brožová
SKPLZ A
50.41
   
6
6Vacovská, Fairaislová, Průchová, Šmídová
SOPLZ B
51.00
   
5
7Gabková, Dostálová, Hrubešáková, Nájemníková
AKMOS
51.76
   
4
8Vargová, Fričová, Šístková, Sládková
SKPLZ B
52.00
   
3
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Němcová, Slavíková, Hadáčková, Vasičková
SOKCB B
52.63
   
2
2Jínová, Hezoučká, Maruniáková, Vasková
TJKLA
53.02
   
1
3Janotová, Koubková, Vavřinová, Hanková
SPPR4 B
53.35
   
 
4Brožová, Lindová, Pecková, Urbanová
BILIN
55.26
   
 
5Foltová, Oulická, Tomšíčková, Belzová
SOKCB C
56.39
   
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hadáčková, Králová, Sekanová, Roblová
SOKCB A
4:00.34
   
11
2Tučanová, Koubková, Šobáňová, Šulcová
SPPR4 A
4:03.03
   
9
3Macková, Kašáková, Krásná, Pittermannová
SKPLZ A
4:05.94
   
8
4Jatiová, Škrášková, Průchová, Fairaislová
SOPLZ
4:21.36
   
7
5Pšajdlová, Škarková, Svobodová, Vasková
TJKLA A
4:24.66
   
6
6Janotová, Hanková, Vavřinová, Dolejšová
SPPR4 B
4:30.63
   
5
7Hendrychová, Dohnalová, Hrubišáková, Nájemníková
AKMOS
4:34.19
   
4
8Belzová, Tomšíčková, Němcová, Štěpánková K.
SOKCB B
4:43.29
   
3
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Foltová, Faktorová, Krygarová, Oulická
SOKCB C
4:46.46
   
2
2Kavijová, Votípková, Beroušková, Hezoučká
TJKLA B
4:49.08
   
1
 Vítovcová, Pechová, Eretová, Rabasová
SKPLZ B
NP
   
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
257
   
8
2SK Spartak Praha 4
159
   
7
3Sokol České Budějovice
137
   
5
4AK Škoda Plzeň
136
   
6
5AK Most
118,5
   
4
6USK VŠEM Ústí n/L.
72
   
3
7AK Bílina
60,5
   
2
8TJ Klatovy
58,5
   
1
  
 
www.atletika.cz