2. kolo II. ligy mužů a žen
Datum konání : 3.6.2006 -3.6.2006
Místo konání : Jihlava 
Pořadatel : Atletika Jihlava a TJ Slavoj Pacov 
Výsledky zpracoval : Anděl/Hadrava 
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
100 m/Muži/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.55
   
 
2Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.57
   
 
3Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.67
   
 
4Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.88
   
 
5Cerina Petr
84
TJ Klatovy
12.08
   
 
6Petrov Ondřej
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
12.27
   
 
7Peroutka Zdeněk
89
Atletika Jihlava
12.53
   
 
  Vítr +0,4
100 m/Muži/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Oudes Filip
88
TJ Sušice
11.78
   
 
2Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.86
   
 
3Mikula Ivan
79
SK Spartak Praha 4
11.87
   
 
4Adámek Martin
86
TJ Klatovy
11.96
   
 
5Buřič Milan
90
TJ Slavoj Pacov
12.22
   
 
6Persona Jiří
87
Sokol České Budějovice
12.39
   
 
7Beran Ladislav
87
Sokol České Budějovice
12.57
   
 
  Vítr 0,0
100 m/Muži/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
11.52
   
 
2Synek Petr
90
TJ Sušice
11.72
   
 
3Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
11.73
   
 
4Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.75
   
 
5Vrábel František
88
TJ Slavoj Pacov
12.03
   
 
6Ron Martin
90
TJ Sušice
12.07
   
 
7Veselý Václav
87
SK Aktis Praha
12.17
   
 
8Linhart David
89
Sokol České Budějovice
12.36
   
 
  Vítr +0,6
100 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
11.25
   
11.00
2Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
11.36
   
9.00
3Jahn Michal
90
TJ Sušice
11.54
   
8.00
4Oudes Filip
88
TJ Sušice
11.55
   
7.00
5Synek Petr
90
TJ Sušice
11.59
   
6.00
6Adámek Martin
86
TJ Klatovy
11.98
   
2.50
  Vítr +1,5
100 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
11.43
   
4.00
2Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
11.50
   
3.00
3Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.56
   
2.00
4Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
11.71
   
1.00
5Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
11.88
   
2.50
6Mikula Ivan
79
SK Spartak Praha 4
13.11
   
 
  Vítr +1,4
200 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kolečko Karel
72
SK Spartak Praha 4
22.93
   
11.00
2Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.05
   
9.00
3Opolecký Martin
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.18
   
5.50
4Pobuda Štěpán
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
23.43
   
2.00
5Oudes Filip
88
TJ Sušice
23.46
   
1.00
6Valík Jiří
66
SK Aktis Praha
23.94
   
 
  vítr +1,9
200 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ron Martin
90
TJ Sušice
23.16
   
7.00
2Kopecký Martin
86
TJ Sušice
23.18
   
5.50
3Synek Petr
90
TJ Sušice
23.34
   
4.00
4Bartas Jan
83
SK Spartak Praha 4
23.42
   
3.00
5Kuptík Jan
89
SK Spartak Praha 4
23.65
   
 
6Chudoba Martin
86
SK Aktis Praha
23.67
   
 
  vítr +2,5
200 m/Muži/Finále C
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mráz Jan
89
Atletika Jihlava
23.07
   
8.00
2Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
23.49
   
 
3Blahůt Matěj
89
TJ Sušice
23.65
   
 
4Vrábel František
88
TJ Slavoj Pacov
24.14
   
 
 Adámek Martin
86
TJ Klatovy
NF
   
 
 Cerina Petr
84
TJ Klatovy
NP
   
 
  vítr +2,5
200 m/Muži/Finále D
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
TJ Sušice
23.56
   
 
2Drdlíček Michael
90
SK Aktis Praha
23.87
   
 
3Holomek Josef
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
24.09
   
 
4Linhart David
89
Sokol České Budějovice
24.55
   
 
  vítr +2,2
200 m/Muži/Finále E
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Veselý Václav
87
SK Aktis Praha
24.24
   
 
2Petrov Ondřej
89
Sokol Král.Vinohrady Praha
24.58
   
 
3Persona Jiří
87
Sokol České Budějovice
25.31
   
 
4Beran Ladislav
87
Sokol České Budějovice
25.82
   
 
  vítr +1,1
400 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ešpandr Martin
76
Sokol Král.Vinohrady Praha
50.66
   
11.00
2Opolecký Hynek
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
51.63
   
9.00
3Opolecký Martin
84
Sokol Král.Vinohrady Praha
51.66
   
8.00
4Kopecký Martin
86
TJ Sušice
51.93
   
7.00
5Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
52.08
   
6.00
6Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
52.14
   
5.00
  
400 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
52.95
   
4.00
2Bartas Jan
83
SK Spartak Praha 4
53.28
   
3.00
3Jiskra Roman
88
Sokol České Budějovice
53.78
   
2.00
4Chudoba Martin
86
SK Aktis Praha
53.95
   
1.00
5Kolařík Pavel
75
SK Spartak Praha 4
55.00
   
 
  
400 m/Muži/Finále C
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
54.90
   
 
2Nosek Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
55.23
   
 
3Vančura Jiří
90
SK Aktis Praha
59.80
   
 
  
800 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
1:59.89
   
11.00
2Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
2:00.33
   
9.00
3Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
2:00.80
   
8.00
4Nešpor Jan
88
TJ Sušice
2:01.09
   
7.00
5Čenščák Daniel
90
TJ Klatovy
2:01.35
   
6.00
6Tůma Jan
88
Atletika Jihlava
2:02.89
   
5.00
7Šilhán Martin
66
Sokol Král.Vinohrady Praha
2:02.99
   
4.00
8Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
2:04.01
   
3.00
  
800 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Paták Jan
89
TJ Sušice
2:04.43
   
2
2Kolařík Pavel
75
SK Spartak Praha 4
2:05.76
   
1
3Svěrák Jan
91
Atletika Jihlava
2:06.66
   
 
4Beneš Eduard
87
Sokol České Budějovice
2:07.35
   
 
5Jelínek Michal
90
Atletika Jihlava
2:15.91
   
 
MBČáp Jakub
90
Atletika Jihlava
2:28.04
   
 
  
1500 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Cihlář Jan
70
SK Spartak Praha 4
4:14.79
   
11.00
2Skořepa Jakub
87
Atletika Jihlava
4:15.24
   
9.00
3Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
4:15.91
   
8.00
4Kořán Jakub
88
TJ Klatovy
4:18.05
   
7.00
5Novák Petr
73
SK Spartak Praha 4
4:18.60
   
6.00
6Koreček Slavomír
80
Atletika Jihlava
4:19.51
   
5.00
7Krygar Josef
89
Sokol České Budějovice
4:21.18
   
4.00
8Valášek Jan
88
SK Spartak Praha 4
4:21.92
   
3.00
9Kalina Vojtěch
90
Atletika Jihlava
4:21.97
   
2.00
10Kůra Luboš
82
TJ Klatovy
4:24.30
   
1.00
11Jakoubek Lukáš
89
SK Aktis Praha
4:25.10
   
 
12Jiroušek Martin
77
TJ Sušice
4:25.33
   
 
13Jablonskij Alexandr
88
TJ Klatovy
4:39.96
   
 
14Firych Zdeněk
77
TJ Slavoj Pacov
4:48.01
   
 
MBRosa Ondřej
88
TJ Sokol Velké Meziříčí
4:30.44
   
 
  
5000 m/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novák Pavel
70
Atletika Jihlava
15:44.61
   
11.00
2Bloudíček Petr
81
Atletika Jihlava
16:35.56
   
9.00
3Kůra Luboš
82
TJ Klatovy
16:38.33
   
8.00
4Veselský Martin
69
Atletika Jihlava
16:39.27
   
7.00
5Voják Jiří
88
TJ Sušice
16:39.94
   
6.00
6Kabelka Jiří
77
Sokol Král.Vinohrady Praha
17:08.14
   
5.00
7Danda Michal
74
SK Spartak Praha 4
17:16.85
   
4.00
8Zajíc Martin
88
TJ Slavoj Pacov
17:17.46
   
3.00
9Firych Zdeněk
77
TJ Slavoj Pacov
17:28.50
   
2.00
10Motálek Petr
61
TJ Slavoj Pacov
17:29.96
   
1.00
11Filipčík Miroslav
73
TJ Klatovy
17:38.83
   
 
12Vaněček Jáchym
78
Sokol Král.Vinohrady Praha
17:44.27
   
 
13Sehnal Adrien
53
SK Spartak Praha 4
20:30.68
   
 
 Smetana Josef
69
Atletika Jihlava
NP
   
 
  
110 m překážek/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
15.85
   
11.00
2Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
16.00
   
9.00
3Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
16.20
   
8.00
4Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
16.26
   
7.00
5Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
16.30
   
6.00
6Kratochvíl Jan
85
SK Spartak Praha 4
16.90
   
5.00
  Vítr +1,2 m/s
110 m překážek/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
17.19
   
4.00
2Zoubek Tomáš
88
TJ Slavoj Pacov
17.26
   
3.00
3Voda Jan
72
SK Spartak Praha 4
18.28
   
2.00
4Hranička Petr
88
TJ Sušice
18.46
   
1.00
MBTeřl Kamil
88
ASK Slavia Praha
17.69
   
 
  Vítr +1,7 m/s
400 m překážek/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Opolecký Hynek
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
57.03
   
11.00
2Kratochvíl Jan
85
SK Spartak Praha 4
57.31
   
9.00
3Pobuda Štěpán
87
Sokol Král.Vinohrady Praha
58.70
   
8.00
4Koubek Jiří
84
SK Spartak Praha 4
59.27
   
6.00
5Běhan Tomáš
85
Sokol Král.Vinohrady Praha
59.48
   
5.00
 Nešpor Jan
88
TJ Sušice
NP
   
 
  
400 m překážek/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brynych Ondřej
88
Sokol České Budějovice
58.97
   
7.00
2Trojan Vojtěch
88
TJ Klatovy
60.05
   
4.00
3Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
60.35
   
3.00
4Göth Jan
78
Atletika Jihlava
60.70
   
2.00
5Horáček Jan
85
Atletika Jihlava
61.52
   
1.00
6Holenda Petr
81
TJ Slavoj Pacov
61.58
   
 
  
400 m překážek/Muži/Finále C
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Havlík Jan
85
SK Aktis Praha
63.57
   
 
2Šedina Karel
90
TJ Sušice
64.36
   
 
3Voda Jan
72
SK Spartak Praha 4
64.96
   
 
 Kohut Jan
90
TJ Klatovy
DQ
   
 
 Hranička Petr
88
TJ Sušice
NF
   
 
  
4 x 400 m/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nový,Petrov, Pobuda,Ešpandr
Sokol Král.Vinohrady Praha
3:28.2
   
11.00
2Blahůt,Nešpor,Kopecký,Oudes
TJ Sušice
3:28.6
   
9.00
3OpoleckýH,OpoleckýM,Běhan,Nosek
Sokol Král.Vinohrady Praha
3:28.6
   
8.00
4Bartas,Novák,Kolařík,Kolečko
SK Spartak Praha 4
3:30.5
   
7.00
5Tůma,Šebesta,Gőth,Mráz
Atletika Jihlava
3:32.4
   
6.00
6Čenščák,Adámek,Trojan,Cerina
TJ Klatovy
3:43.9
   
3.00
  Výsledné časy byly měřeny ručně.
4 x 400 m/Muži/Finále B
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beneš,Brynych,Jiskra,Tipka
Sokol České Budějovice
3:40.0
   
5.00
2Zoubek,Zajíc,Holenda,Vitovský
TJ Slavoj Pacov
3:43.1
   
4.00
3Šedina,Paták,Ron,Hranička
TJ Sušice
3:47.3
   
1.00
4Havlík,Veselý,Drdlíček,Chudoba
SK Aktis Praha
3:48.2
   
 
  Výsledné časy byly měřeny ručně.
4 x 400 m/Muži/Finále C
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuptík,Koubek,Cihlář,Kratochvíl
SK Spartak Praha 4
3:45.7
   
2.00
2Jelínek,Stolín,Svěrák,Horáček
Atletika Jihlava
3:48.5
   
 
 Hranička,Mareš,Jiroušek,Šedina
TJ Sušice
NP
   
 
  Výsledné časy byly měřeny ručně.
skok vysoký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
1.94
   
10.00
 Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
1.94
   
10.00
3Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
1.86
   
8.00
4Šutera David
89
Atletika Jihlava
1.83
   
7.00
2Aliaksandr Aniska
88
Atletika Jihlava
1.83
   
6.00
6Hranička Petr
88
TJ Sušice
1.77
   
5.00
7Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
1.74
   
4.00
2Čeloud Jiří
89
Atletika Jihlava
1.74
   
3.00
9Peroutka Zdeněk
89
Atletika Jihlava
1.68
   
2.00
 Buřič Milan
90
TJ Slavoj Pacov
0
   
 
MBCalupský Jiří
91
Atletika Jihlava
1.58
   
 
  
skok o tyči/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Belatka Jaromír
74
Atletika Jihlava
4.05
   
11.00
2Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
3.85
   
9.00
3Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
3.85
   
8.00
4Jičínský Josef
77
SK Aktis Praha
3.75
   
7.00
5Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
3.45
   
6.00
6Frič Jaromír
53
TJ Klatovy
3.25
   
5.00
7Šedina Karel
90
TJ Sušice
3.15
   
3.50
8Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
3.15
   
3.50
9Kliment Jan
58
Atletika Jihlava
3.00
   
2.00
10Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
3.00
   
1.00
11Mareš Jan
90
TJ Sušice
2.80
   
 
  
skok daleký/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
6.85
   
11.00
2Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
6.62
   
9.00
3Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
6.25
   
8.00
4Cerina Petr
84
TJ Klatovy
6.16
   
7.00
5Nový Jan
88
Sokol Král.Vinohrady Praha
6.15
   
6.00
6Binter Libor
89
Sokol České Budějovice
6.10
   
5.00
7Formánek Michal
88
TJ Slavoj Pacov
5.80
   
4.00
8Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
5.80
   
3.00
9Hložek Martin
90
TJ Slavoj Pacov
5.59
   
2.00
10Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
5.50
   
1.00
11Čeloud Jiří
89
Atletika Jihlava
5.50
   
 
12Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
5.27
   
 
13Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
5.12
   
 
14Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
0
   
 
MBRöhrich Pavel
88
Atletika Jihlava
5.25
   
 
MBTeřl Kamil
88
ASK Slavia Praha
5.72
   
 
  Rychlost větru nebyla měřena.
trojskok/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
14.26
   
11.00
2Urban Ladislav
82
Atletika Jihlava
13.59
   
9.00
3Stolín Ondřej
88
Atletika Jihlava
13.36
   
8.00
4Indra Lukáš
84
Atletika Jihlava
13.32
   
7.00
5Aliaksandr Aniska
88
Atletika Jihlava
12.76
   
6.00
6Zápotocký Roman
79
Sokol Král.Vinohrady Praha
12.74
   
5.00
7Holer Jiří
88
SK Aktis Praha
12.49
   
4.00
8Burda Jiří
67
TJ Slavoj Pacov
12.44
   
3.00
9Šulc Jan
87
SK Aktis Praha
12.35
   
2.00
10Hodinka Jiří
82
TJ Slavoj Pacov
12.34
   
1.00
11Göth Jan
78
Atletika Jihlava
11.62
   
 
 Šutera David
89
Atletika Jihlava
0
   
 
 Formánek Michal
88
TJ Slavoj Pacov
0
   
 
MBRöhrich Pavel
88
Atletika Jihlava
0
   
 
  Rychlost větru nebyla měřena.
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
13.93
   
11.00
2Zikl Marek
75
SK Aktis Praha
13.24
   
9.00
3Němejc Vlastimil
65
TJ Slavoj Pacov
12.98
   
8.00
4Palán Miroslav
87
Atletika Jihlava
12.96
   
7.00
5Viktorín Jiří
73
Sokol České Budějovice
12.63
   
6.00
6Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
12.11
   
5.00
7Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
11.66
   
4.00
8Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
11.40
   
3.00
9Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.27
   
2.00
10Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
11.07
   
1.00
11Noll Marek
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
11.06
   
 
12Parma Martin
82
SK Spartak Praha 4
10.91
   
 
13Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
10.18
   
 
14Frič Jaromír
53
TJ Klatovy
09.95
   
 
15Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
09.57
   
 
16Beránek Jiří
59
TJ Sušice
09.55
   
 
17Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
09.18
   
 
 Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
0
   
 
MBGráf Milan
90
Atletika Jihlava
09.45
   
 
  
hod diskem 2kg/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
47.03
   
11.00
2Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
40.26
   
9.00
3Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
39.47
   
8.00
4Viktorín Jiří
73
Sokol České Budějovice
38.39
   
7.00
5Řechka Bedřich
50
TJ Sušice
37.69
   
6.00
6Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
36.96
   
5.00
7Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
36.90
   
4.00
8Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
35.95
   
3.00
9Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
33.79
   
2.00
10Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
32.08
   
1.00
11Frič Jaromír
53
TJ Klatovy
30.79
   
 
12Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
30.54
   
 
13Polívka Milan
71
SK Spartak Praha 4
29.01
   
 
14Parma Martin
82
SK Spartak Praha 4
27.66
   
 
15Beránek Jiří
59
TJ Sušice
22.23
   
 
 Binter Libor
89
Sokol České Budějovice
0
   
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále A
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zajíc Pavel
53
TJ Slavoj Pacov
45.71
   
11.00
2Roubal Jaroslav
49
Sokol Král.Vinohrady Praha
45.21
   
9.00
3Pour Miroslav
74
TJ Klatovy
42.36
   
8.00
4Černík Bohumil
52
Sokol Král.Vinohrady Praha
41.54
   
7.00
5Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
36.76
   
6.00
6Parma Martin
82
SK Spartak Praha 4
36.75
   
5.00
7Uchytil Jiří
79
TJ Slavoj Pacov
36.59
   
4.00
8Dymák Petr
61
TJ Slavoj Pacov
35.63
   
3.00
9Heppner David
82
Sokol Král.Vinohrady Praha
29.10
   
2.00
 Podzemský Václav
85
SK Spartak Praha 4
0
   
 
 Viktorín Jiří
73
Sokol České Budějovice
0
   
 
 Janiuk Petr
83
SK Spartak Praha 4
NP
   
 
  
hod oštěpem 800g/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vitovský Radek
81
TJ Slavoj Pacov
53.70
   
11.00
2Palán Miroslav
87
Atletika Jihlava
53.04
   
9.00
3Doucha Jiří
65
TJ Slavoj Pacov
46.08
   
8.00
4Pilch Lubomír
85
TJ Slavoj Pacov
45.87
   
7.00
5Šebesta Jiří
62
Sokol Král.Vinohrady Praha
45.82
   
6.00
6Lajer Jan
84
Sokol České Budějovice
44.84
   
5.00
7Kudry Juraj
86
TJ Klatovy
44.02
   
4.00
8Heres Jan
80
TJ Slavoj Pacov
42.72
   
3.00
9Dobrohruška Dalibor
56
Sokol Král.Vinohrady Praha
42.41
   
2.00
10Jičínský Josef
77
SK Aktis Praha
42.07
   
1.00
11Vaněk Pavel
73
TJ Slavoj Pacov
41.80
   
 
12Tipka Martin
85
Sokol České Budějovice
41.38
   
 
13Vobejda Ladislav
74
Sokol Král.Vinohrady Praha
40.97
   
 
14Tesárek Antonín
65
Sokol Král.Vinohrady Praha
40.04
   
 
15Bártl Radek
74
SK Aktis Praha
39.08
   
 
  
10 km chůze/Muži/Finále
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Krčmář Petr
58
TJ Sušice
54:53
   
11.00
2Fliegl Miroslav
54
SK Aktis Praha
57:49
   
9.00
3Hostýnek Jiří
61
TJ Klatovy
58:04
   
8.00
4Horáček Tomáš
73
SK Spartak Praha 4
59:13
   
7.00
5Hebký Robert
50
TJ Klatovy
62:36
   
6.00
6Brandejský Petr
39
SK Spartak Praha 4
67:20
   
5.00
  
Celkový bodový stav/Muži
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1VINPR
Sokol Král.Vinohrady Praha
201.50
   
 
2JIHLA
Atletika Jihlava
180.00
   
 
3PACOV
TJ Slavoj Pacov
169.50
   
 
4SPPR4
SK Spartak Praha 4
132.50
   
 
5SUSIC
TJ Sušice
101.00
   
 
6AKTPR
SK Aktis Praha
081.00
   
 
7TJKLA
TJ Klatovy
069.50
   
 
8SOKCB
Sokol České Budějovice
061.00
   
 
  Stav po: kladivo 7,26kg, tyč, 800 m, 800 m, koule 7,26kg, 110 m př., 110 m př., dálka, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, oštěp 800g, 5000 m, výška, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, trojskok, disk 2kg, 1500 m, 4x400 m, 4x400 m, 4x400 m, 10km chůze
 
www.atletika.cz