5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Datum konání :  4.9.2004 
Místo konání :  Praha 
Pořadatel :  SK Spartak Praha 4 
Výsledky zpracoval :  Tomáš Nakládal 
Oficiální orgán :   
Poznámka :  Závody proběhly bez protestů za jasného počasí 
100 m/Muži/Rozběh 1, w0,6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štefan Petr 76 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 11.50      
 
2 Sedliak Milan 75 TJ SLAVOJ PACOV 11.74      
 
3 Kumst František 83 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 11.84      
 
4 Cerina Petr 84 TJ KLATOVY 11.95      
 
5 Zícha Jan 88 SPARTAK PRAHA 4 11.96      
 
6 Štochl Jan 75 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.19      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kyselý Jaroslav 85 TJ KLATOVY 11.69      
 
2 Kulovaný Petr 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.75      
 
3 Kubica Tomáš 81 SPARTAK PRAHA 4 11.84      
 
4 Janota Tomáč 77 SPARTAK PRAHA 4 11.94      
 
5 Štýfal David 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.98      
 
6 Vaněk Tomáš 84 ATLETIKA JIHLAVA 12.20      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3, w1,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sekyra Miroslav 85 TJ KLATOVY 11.53      
 
2 Adámek Martin 86 TJ KLATOVY 11.58      
 
3 Pena Milan 85 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.68      
 
4 Mikula Ivan 79 SPARTAK PRAHA 4 11.84      
 
5 Sobíšek Jiří 77 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 11.90      
 
  Dreiseitl Daniel 84 SPARTAK PRAHA 4 DNP      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 4, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Janiš Jaroslav 84 USK PRAHA 11.28      
 
2 Witiska Michal 85 ATLETIKA JIHLAVA 12.11      
 
3 Havel Rostislav 84 ATLETIKA JIHLAVA 12.30      
 
4 Tyc Ondřej 80 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12.43      
 
5 Nekovář Marek 76 TJ SLAVOJ PACOV 12.49      
 
6 Cimbůrek Lukáš 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 12.53      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Veselý Pavel 80 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.27      
 
2. Schneeweis Marek 79 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12.38      
 
3. Kný Daniel 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12.39      
 
4. Persona Jiř 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 12.54      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 6, w-0,3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1. Nosek Jan 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12.65      
 
2. Veselý Jan 86 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.66      
 
3. Chaloupka Lukáš 83 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 13.35      
 
  
100 m/Muži/Finále A, w0,1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kyselý Jaroslav 85 TJ KLATOVY 11.48      
11,0
2 Sekyra Miroslav 85 TJ KLATOVY 11.57      
9,0
3 Štefan Petr 76 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 11.60      
8,0
4 Sedliak Milan 75 TJ SLAVOJ PACOV 11.65      
7,0
5 Kulovaný Petr 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.70      
6,0
6 Adámek Martin 86 TJ KLATOVY 13.40      
5,0
  
100 m/Muži/Finále B, w1,4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pena Milan 85 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.66      
4,0
2 Kumst František 83 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 11.69      
3,0
3 Kubica Tomáš 81 SPARTAK PRAHA 4 11.69      
2,0
4 Cerina Petr 84 TJ KLATOVY 11.85      
1,0
5 Janota Tomáč 77 SPARTAK PRAHA 4 11.88      
 
6 Mikula Ivan 79 SPARTAK PRAHA 4 11.98      
 
  
200 m/Muži/Běh 1, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kyselý Jaroslav 85 TJ KLATOVY 23.17      
11,0
2 Štefan Petr 76 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 23.20      
9,0
3 Kulovaný Petr 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 23.65      
8,0
4 Mareš Oldřich 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 23.73      
7,0
  Čada Michal 85 TJ KLATOVY DNF      
 
  Špás Pavel 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA DNP      
 
  
200 m/Muži/Běh 2, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štýfal David 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 23.99      
5,0
2 Pena Milan 85 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 24.01      
4,0
3 Cerina Petr 84 TJ KLATOVY 24.28      
3,0
4 Janota Tomáč 77 SPARTAK PRAHA 4 24.32      
 
  Sedliak Milan 75 TJ SLAVOJ PACOV DNP      
 
  Adámek Martin 86 TJ KLATOVY DNP      
 
  
200 m/Muži/Běh 3, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kumst František 83 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 23.78      
6,0
2 Zícha Jan 88 SPARTAK PRAHA 4 24.37      
 
3 Schneeweis Marek 79 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 25.11      
 
4 Tyc Ondřej 80 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 25.57      
 
  Mikula Ivan 79 SPARTAK PRAHA 4 DNF      
 
  Koczó Pavel 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP      
 
  
200 m/Muži/Běh 4, w2,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kříž Jan 83 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 24.29      
2,0
2 Witiska Michal 85 ATLETIKA JIHLAVA 24.29      
1,0
3 Sobíšek Jiří 77 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 24.48      
 
4 Havel Rostislav 84 ATLETIKA JIHLAVA 24.55      
 
5 Vaněk Tomáš 84 ATLETIKA JIHLAVA 24.78      
 
6 Persona Jiř 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 24.96      
 
  
200 m/Muži/Běh 5, w0,4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nosek Jan 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 25.11      
 
2 Kný Daniel 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 25.40      
 
3 Ptáček Milan 85 ATLETIKA JIHLAVA 26.32      
 
4 Veselý Jan 86 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 26.70      
 
5 Chaloupka Lukáš 83 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 27.00      
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 51.27      
11,0
2 Běhan Tomáš 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 51.72      
9,0
3 Kulovaný Petr 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 52.31      
8,0
4 Kábrt Vladimír 78 TJ KLATOVY 52.64      
7,0
5 Mareš Oldřich 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 53.27      
6,0
6 Koczó Pavel 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 55.01      
3,0
  
400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Göth Jan 78 ATLETIKA JIHLAVA 54.04      
5,0
2 Horáček Jan 85 ATLETIKA JIHLAVA 54.07      
4,0
3 Mikula Ivan 79 SPARTAK PRAHA 4 55.50      
2,0
4 Dobiáš Jakub 86 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 56.97      
1,0
5 Čížek Miroslav 79 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 59.44      
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselský Martin 69 ATLETIKA JIHLAVA 1:58.39      
11,0
2 Cihlář Jan 70 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 1:59.13      
9,0
3 Linhart Tomáš 84 PSK OLYMP PRAHA 2:01.60      
 
4 Tureček Vladimír 84 SPARTAK PRAHA 4 2:02.34      
8,0
5 Cihlář Zdislav 64 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 2:04.32      
7,0
6 Beneš Eduard 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:04.81      
6,0
7 Brůha Lukáš 84 TJ KLATOVY 2:07.49      
2,0
  
800 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Petronjuk Oleksandr 86 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 2:01.49      
 
2 Vohrna Jakub 89 SPARTAK PRAHA 4 2:04.96      
5,0
3 Hakl Jiří 82 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 2:07.07      
4,0
4 Krygar Josef 89 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:07.27      
3,0
5 Bujnovský David 89 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:07.95      
1,0
6 Brynych Ondřej 88 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:10.54      
 
  Brynda Petr 85 PSK OLYMP PRAHA DNF      
 
  
1500 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselský Martin 69 ATLETIKA JIHLAVA 4:05.98      
11,0
2 Tipka Martin 85 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 4:08.05      
9,0
3 Průša Pavel 76 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 4:21.40      
8,0
4 Kabelka Jiří 77 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 4:21.65      
7,0
5 Kůra Luboš 82 TJ KLATOVY 4:22.94      
6,0
6 Tureček Vladimír 84 SPARTAK PRAHA 4 4:23.97      
5,0
7 Görmer Tomáš 81 TJ KLATOVY 4:24.86      
4,0
8 Jansa Jiří 66 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 4:25.47      
3,0
9 Sita Martin 88 ATLETIKA JIHLAVA 4:26.06      
2,0
10 Michalec Soběslav 74 TJ SLAVOJ PACOV 4:29.10      
1,0
11 Lukeš Martin 86 SPARTAK PRAHA 4 4:30.23      
 
12 Jiřinec Tomáš 86 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 4:33.50      
 
13 Vystyd Ilan 87 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 4:58.10      
 
14 Košťálek Josef 84 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 5:00.95      
 
  Hakl Jiří 82 TJ LOKOMOTIVA BEROUN DNF      
 
  Kučera Radek 69 TJ SLAVOJ PACOV DNP      
 
  Koubek Jiří 84 SPARTAK PRAHA 4 DNP      
 
  Rodina Bohuslav 59 TJ SOKOL JITEX PÍSEK DNP      
 
  Douda Jan 78 TJ KLATOVY DNP      
 
  
3000 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jansa Jiří 66 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 9:20.05      
11,0
2 Michalec Soběslav 74 TJ SLAVOJ PACOV 9:21.76      
9,0
3 Douda Jan 78 TJ KLATOVY 9:22.49      
8,0
4 Cihlář Jan 70 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 9:24.26      
7,0
5 Herda Ondřej 88 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 9:26.06      
6,0
6 Kabelka Jiří 77 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 9:26.74      
5,0
7 Görmer Tomáš 81 TJ KLATOVY 9:29.38      
4,0
8 Koubek Jiří 84 SPARTAK PRAHA 4 9:29.81      
3,0
9 Hintnaus Viktor 82 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 9:30.57      
2,0
10 Kůra Luboš 82 TJ KLATOVY 9:32.91      
1,0
11 Hakl Jiří 82 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 9:33.37      
 
12 Lajer Petr 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 9:36.54      
 
13 Rodina Bohuslav 59 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 9:39.33      
 
14 Raboch Ivan 66 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 9:42.09      
 
15 Jiroušek Martin 77 TJ KLATOVY 9:44.98      
 
16 Košťálek Josef 84 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 10:26.86      
 
  Touš Pavel TJ KLATOVY DNP      
 
  Kučera Radek 69 TJ SLAVOJ PACOV DNP      
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 TJ KLATOVY 15.66      
11,0
2 Vitovský Radek 81 TJ SLAVOJ PACOV 15.99      
9,0
3 Vobejda Ladislav 74 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 16.01      
8,0
4 Kříž Jan 83 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 16.49      
7,0
5 Urban Ladislav 82 ATLETIKA JIHLAVA 16.77      
6,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 2, w1,8
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselý Pavel 80 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 17.68      
5,0
2 Vítek Jan 85 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 17.78      
4,0
3 Janda Miroslav 72 TJ SLAVOJ PACOV 18.19      
3,0
4 Wiederman Pavel 65 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 20.83      
2,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Souček Lukáš 75 ATLETIKA JIHLAVA 56.14      
11,0
2 Kumst František 83 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 57.96      
9,0
3 Ešpandr Martin 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 57.98      
8,0
4 Göth Jan 78 ATLETIKA JIHLAVA 59.30      
7,0
5 Kříž Jan 83 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:00.19      
6,0
6 Běhan Tomáš 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 1:00.87      
4,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Průša Pavel 76 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 1:00.32      
5,0
2 Paclík František 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:01.57      
3,0
3 Bauer Jindřich 85 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 1:03.96      
 
  Kábrt Vladimír 78 TJ KLATOVY DNF      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nekovář Marek 76 TJ SLAVOJ PACOV 1:01.94      
2,0
2 Brynych Ondřej 88 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:03.02      
1,0
3 Vítek Jan 85 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 1:03.45      
 
  Šelmat Václav 77 TJ KLATOVY DNF      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr, Vobejda, Špás, Štefan SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 45.14      
11,0
2 Göth, Souček, Jindra, Urban ATLETIKA JIHLAVA 45.58      
9,0
3 Persona, Mareš, Kulovaný, Pena SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 45.61      
8,0
4 Adámek, Sekyra, Cerina, Kyselý TJ KLATOVY 45.76      
7,0
5 Zícha, Mikula, Janota, Kubica SPARTAK PRAHA 4 46.72      
5,0
6 Bauer, Veselý, Kumst, Štochl TJ LOKOMOTIVA BEROUN 46.76      
4,0
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nekovář, Janda, Vitovský, Sedliak TJ SLAVOJ PACOV 46.44      
6,0
2 Beneš, Kříž, Paclík, Stýfal SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 47.01      
3,0
3 Belatka, Witiska, Kárec, Vaněk ATLETIKA JIHLAVA 47.01      
2,0
4 Běhan, Schneweis, Kotrouš, Dobiáš SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 47.04      
1,0
5 Tureček, Koubek, Štampach, Vaněček SPARTAK PRAHA 4 47.43      
 
6 Vítek, Průša, Tipka, Sovíšek TJ SOKOL JITEX PÍSEK 47.85      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kný, Halaburt, Nosek, Tyc SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 50.98      
 
  Ptáček, Horáček, Sita, Zadražil ATLETIKA JIHLAVA DNF      
 
  Trpák, Koczó, Brynych, Cimbůrek SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP      
 
  
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 TJ KLATOVY 2.13      
11,0
2 Kleismer Václav 83 TJ KLATOVY 2.00      
9,0
3 Urban Ladislav 82 ATLETIKA JIHLAVA 1.97      
8,0
4 Pováček Zdeněk 86 TJ KLATOVY 1.82      
7,0
5 Staněk František 87 SPARTAK PRAHA 4 1.76      
6,0
6 Jirotka Martin 88 TJ KLATOVY 1.76      
5,0
7 Buráň Pavel 65 SPARTAK PRAHA 4 1.71      
4,0
8 Vítek Jan 85 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 1.71      
3,0
9 Zadražil Tomáš 88 ATLETIKA JIHLAVA 1.66      
1,5
10 Kasan Michal 64 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 1.66      
1,5
11 Vobejda Ladislav 74 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 0      
 
  
skok o tyči/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burda Jiří 67 TJ SLAVOJ PACOV 3.90      
11,0
2 Malík Jan 77 TJ KLATOVY 3.70      
9,0
3 Belatka Jaromír 74 ATLETIKA JIHLAVA 3.70      
8,0
4 Tesárek Antonín 65 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 3.40      
7,0
5 Lehocký Marek 85 SPARTAK PRAHA 4 3.40      
 
6 Göth Jan 78 ATLETIKA JIHLAVA 3.20      
6,0
7 Paclík František 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 3.10      
5,0
8 Šelmat Václav 77 TJ KLATOVY 3.10      
4,0
9 Kliment Jan 58 ATLETIKA JIHLAVA 3.00      
3,0
10 Horáček Jan 85 ATLETIKA JIHLAVA 3.00      
2,0
11 Kořízek Tomáš 82 SPARTAK PRAHA 4 2.80      
1,0
12 Buráň Pavel 65 SPARTAK PRAHA 4 2.60      
 
  
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 TJ KLATOVY 6.95 -1,0    
11,0
2 Vitovský Radek 81 TJ SLAVOJ PACOV 6.32 -1,0    
9,0
3 Štampach Marek 85 SPARTAK PRAHA 4 6.29 1,5    
8,0
4 Indra Lukáš 84 ATLETIKA JIHLAVA 6.23 -0,4    
7,0
5 Vaněček Jan 76 SPARTAK PRAHA 4 6.17 0,9    
6,0
6 Cerina Petr 84 TJ KLATOVY 6.10 3,2    
5,0
7 Kotrouš Jan 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 6.08 -1,1    
4,0
8 Janda Miroslav 72 TJ SLAVOJ PACOV 6.00 1,6    
3,0
9 Jirotka Martin 88 TJ KLATOVY 5.68 -2,8    
2,0
10 Zadražil Tomáš 88 ATLETIKA JIHLAVA 5.53 -1,9    
1,0
11 Wiederman Pavel 65 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 5.53 -1,7    
 
12 Dobiáš Jakub 86 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 5.44 -1,2    
 
13 Burda Jiří 67 TJ SLAVOJ PACOV 5.44 -2,3    
 
14 Adámek Martin 86 TJ KLATOVY 5.43 -0,9    
 
15 Štefan Petr 76 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 5.38 -1,4    
 
16 Pováček Zdeněk 86 TJ KLATOVY 5.28 -3,2    
 
17 Veselý Jan 86 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 5.24 0,4    
 
18 Cimbůrek Lukáš 87 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 4.92 -0,3    
 
19 Bauer Jindřich 85 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 4.77 -0,3    
 
20 Sekyra Miroslav 85 TJ KLATOVY 0      
 
  
trojskok/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Urban Ladislav 82 ATLETIKA JIHLAVA 13.34 -1,0    
11,0
2 Novotný Jakub 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 13.27 -0,7    
9,0
3 Kotrouš Jan 85 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 13.09 -1,0    
8,0
4 Indra Lukáš 84 ATLETIKA JIHLAVA 12.98 -2,1    
7,0
5 Wiederman Pavel 65 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.93 -0,4    
6,0
6 Trpák Daniel 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 12.44 -0,7    
5,0
7 Janda Miroslav 72 TJ SLAVOJ PACOV 12.34 -0,3    
4,0
8 Štampach Marek 85 SPARTAK PRAHA 4 12.33 -1,8    
3,0
9 Kasan Michal 64 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.11 0,8    
2,0
10 Vaněček Jan 76 SPARTAK PRAHA 4 11.82 -1,4    
1,0
11 Veselý Pavel 80 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 11.46 1,6    
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Uchytil Jiří 79 TJ SLAVOJ PACOV 12.77      
11,0
2 Lamač Zdeněk 57 SPARTAK PRAHA 4 12.76      
9,0
3 Štochl Jan 75 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 12.66      
8,0
4 Vitovský Radek 81 TJ SLAVOJ PACOV 12.34      
7,0
5 Noll Marek 74 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12.26      
6,0
6 Kohout Zdeněk 67 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 11.52      
5,0
7 Macák Stanislav 77 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 11.21      
4,0
8 Vaněk Pavel 73 TJ SLAVOJ PACOV 11.00      
3,0
9 Pilch Lubomír 85 TJ SLAVOJ PACOV 11.00      
2,0
10 Koudela Vlastimil 82 ATLETIKA JIHLAVA 10.96      
1,0
11 Heppner David 82 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 10.86      
 
12 Lajer Jan 84 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.49      
 
13 Čada Michal 85 TJ KLATOVY 10.45      
 
14 Souček Lukáš 75 ATLETIKA JIHLAVA 10.37      
 
15 Vacek Jan 72 SPARTAK PRAHA 4 10.29      
 
16 Sekyra Miroslav 85 TJ KLATOVY 10.17      
 
  Kudry Juraj 86 TJ KLATOVY DNP      
 
  Šota Antonín 52 TJ KLATOVY DNP      
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kohout Zdeněk 67 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 47.38      
11,0
2 Uchytil Jiří 79 TJ SLAVOJ PACOV 42.61      
9,0
3 Macák Stanislav 77 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 37.20      
8,0
4 Zajíc Pavel 53 TJ SLAVOJ PACOV 37.18      
7,0
5 Štochl Jan 75 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 35.87      
6,0
6 Vaněk Pavel 73 TJ SLAVOJ PACOV 35.28      
5,0
7 Hajžmam Jiří 54 TJ KLATOVY 34.68      
4,0
8 Lobovský Václav 47 TJ KLATOVY 33.85      
3,0
9 Lamač Zdeněk 57 SPARTAK PRAHA 4 33.51      
2,0
10 Kleismer Václav 83 TJ KLATOVY 33.10      
1,0
11 Heppner David 82 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 32.56      
 
12 Pilch Lubomír 85 TJ SLAVOJ PACOV 32.46      
 
13 Lajer Jan 84 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 32.32      
 
14 Vacek Jan 72 SPARTAK PRAHA 4 32.05      
 
15 Kliment Jan 58 ATLETIKA JIHLAVA 31.61      
 
16 Vobejda Ladislav 74 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 31.35      
 
17 Poutník Zdeněk 64 TJ SLAVOJ PACOV 31.13      
 
18 Tesárek Antonín 65 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 30.95      
 
19 Frydrych Petr 88 TJ KLATOVY 30.08      
 
20 Boldán Arnošt 33 TJ KLATOVY 27.94      
 
  Kudry Juraj 86 TJ KLATOVY DNP      
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zajíc Pavel 53 TJ SLAVOJ PACOV 44.66      
11,0
2 Roubal Petr 49 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 44.21      
9,0
3 Vacek Jan 72 SPARTAK PRAHA 4 43.90      
8,0
4 Černík Bohumil 52 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 40.20      
7,0
5 Sklenář Petr 65 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 38.45      
6,0
6 Vaněk Pavel 73 TJ SLAVOJ PACOV 37.42      
5,0
7 Kohout Zdeněk 67 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 35.58      
4,0
8 Poutník Zdeněk 64 TJ SLAVOJ PACOV 34.82      
3,0
9 Šota Antonín 52 TJ KLATOVY 34.04      
2,0
10 Boldan Arnošt TJ KLATOVY 30.20      
 
11 Krahulec Jiří 66 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 27.80      
1,0
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Frydrych Petr 88 TJ KLATOVY 54.80      
11,0
2 Kudry Juraj 86 TJ KLATOVY 49.67      
9,0
3 Souček Lukáš 75 ATLETIKA JIHLAVA 49.12      
8,0
4 Staněk František 87 SPARTAK PRAHA 4 48.81      
7,0
5 Doucha Jiří 65 TJ SLAVOJ PACOV 48.13      
6,0
6 Koudela Vlastimil 82 ATLETIKA JIHLAVA 47.10      
5,0
7 Šebesta Jiří 62 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 46.31      
4,0
8 Lajer Jan 84 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 46.08      
3,0
9 Švehla Ivan 79 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 45.78      
2,0
10 Pilch Lubomír 85 TJ SLAVOJ PACOV 44.98      
1,0
11 Průša Pavel 76 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 44.06      
 
12 Tesárek Antonín 65 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 42.60      
 
13 Tipka Martin 85 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 42.45      
 
14 Tipka Václav 60 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 41.74      
 
15 Trpák Daniel 86 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 40.15      
 
16 Buráň Pavel 65 SPARTAK PRAHA 4 39.84      
 
17 Burda Jiří 67 TJ SLAVOJ PACOV 37.82      
 
18 Nekovář Marek 76 TJ SLAVOJ PACOV 37.11      
 
19 Uchytil Jiří 79 TJ SLAVOJ PACOV 33.60      
 
20 Horáček Jan 85 ATLETIKA JIHLAVA 0      
 
  
20 km chůze/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gorner Tomáš 81 TJ KLATOVY 1:58.38      
11,0
2 Bittengl Zdeněk 61 TJ KLATOVY 2:00.23      
9,0
3 Hostýnek Jiří 61 TJ KLATOVY 2:01.32      
8,0
4 Beck Jiří 75 TJ KLATOVY 2:05.51      
7,0
  
Hronov, 4.7.2004
Celkový bodový stav/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ KLATOVY 218      
8,0
2 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 148      
7,0
3 ATLETIKA JIHLAVA 138,5      
6,0
4 TJ SLAVOJ PACOV 134      
5,0
5 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 109      
4,0
6 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 87,5      
3,0
7 SPARTAK PRAHA 4 85      
2,0
8 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 66      
1,0
  
Celkový bodový stav/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ KLATOVY 1008,5      
40,0
2 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 759      
33,0
3 ATLETIKA JIHLAVA 649,33      
28,0
4 SPARTAK PRAHA 4 578      
21,0
5 SOKOL SŠ ČESKÉ BUDĚJOVICE 579      
20,0
6 TJ SLAVOJ PACOV 557,5      
18,0
7 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 445,33      
13,0
8 TJ SOKOL JITEX PÍSEK 342,33      
7,0
  
Pořadí po 5. kole
100 m/Ženy/Rozběh 1, w0,6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Karkulová Lucie 86 TJ SLAVOJ PACOV 13.30      
 
2 Závišková Aneta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 13.45      
 
3 Cílková Kristýna 88 SPARTAK PRAHA 4 13.56      
 
4 Veverková Lucie 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 14.77      
 
5 Kuropatnická Zuzana 87 SPRINT KLUB ČÁSLAV 15.61      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2, w0,3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPRINT KLUB ČÁSLAV 13.45      
 
2 Tycová Kristýna 83 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 13.73      
 
3 Kalašová Markéta 83 SKP ATLETIK NYMBURK 13.81      
 
4 Kubicová Zuzana 89 SPARTAK PRAHA 4 13.84      
 
  Vejnarová Jana 81 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA DNP      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3, w0,6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmelcová Pavla 86 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 13.46      
 
2 Machotová Eva 87 SKP ATLETIK NYMBURK 13.63      
 
3 Směťáková Martina 88 SPRINT KLUB ČÁSLAV 14.35      
 
4 Semecká Michaela 89 SPRINT KLUB ČÁSLAV 14.87      
 
5 Brůhová Pavla 86 TJ KLATOVY 15.21      
 
  
100 m/Ženy/Finále A, w1,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPRINT KLUB ČÁSLAV 12.96      
11,0
2 Karkulová Lucie 86 TJ SLAVOJ PACOV 13.11      
9,0
3 Šmelcová Pavla 86 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 13.37      
8,0
4 Závišková Aneta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 13.45      
7,0
5 Machotová Eva 87 SKP ATLETIK NYMBURK 13.60      
6,0
6 Tycová Kristýna 83 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 13.74      
5,0
  
100 m/Ženy/Finále B, w0,2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kalašová Markéta 83 SKP ATLETIK NYMBURK 13.68      
4,0
2 Cílková Kristýna 88 SPARTAK PRAHA 4 13.71      
3,0
3 Kubicová Zuzana 89 SPARTAK PRAHA 4 14.11      
2,0
4 Směťáková Martina 88 SPRINT KLUB ČÁSLAV 14.54      
1,0
5 Semecká Michaela 89 SPRINT KLUB ČÁSLAV 14.85      
 
  Veverková Lucie 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA DNP      
 
  
200 m/Ženy/Běh 1, w1,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPRINT KLUB ČÁSLAV 26.70      
11,0
2 Karkulová Lucie 86 TJ SLAVOJ PACOV 27.04      
9,0
3 Šmelcová Pavla 86 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 28.12      
8,0
4 Vavřinová Tereza 88 SPARTAK PRAHA 4 29.30      
1,0
5 Veverková Lucie 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 31.15      
 
  Táborská Štěpánka 87 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP      
 
  
200 m/Ženy/Běh 2, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svobodová Jana 82 SK ZŠ JESENIOVA 27.63      
 
2 Kalašová Markéta 83 SKP ATLETIK NYMBURK 28.27      
6,0
3 Vančurová Linda 90 SKP ATLETIK NYMBURK 28.42      
5,0
4 Tycová Kristýna 83 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 28.79      
4,0
5 Pšajdlová Lenka 86 TJ KLATOVY 29.31      
 
6 Kopsová Tereza 86 SPARTAK PRAHA 4 32.15      
 
  
200 m/Ženy/Běh 3, w2,1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kovarovičová Jana 87 TJ KLATOVY 28.21      
7,0
2 Vasková Martina 85 TJ KLATOVY 28.90      
3,0
3 Eichlerová Martina 86 SKP ATLETIK NYMBURK 29.54      
 
4 Bártová Tereza 87 TJ KLATOVY 29.61      
 
5 Tomaníková Markéta 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 31.57      
 
  
200 m/Ženy/Běh 4, w3,2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Holubová Iveta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 29.23      
2,0
2 Jeřábková Tereza 90 TJ SLAVOJ PACOV 30.29      
 
3 Tylšanová Markéta 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 32.24      
 
  Vejnarová Jana 81 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA DNP      
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPRINT KLUB ČÁSLAV 59.96      
11,0
2 Koldcsiterová Lucie 83 SPRINT KLUB ČÁSLAV 1:01.44      
9,0
3 Petrová Aneta 90 TJ SLAVOJ PACOV 1:02.47      
8,0
4 Vančurová Linda 90 SKP ATLETIK NYMBURK 1:02.66      
7,0
5 Kavijová Petra 88 TJ KLATOVY 1:03.80      
6,0
6 Vavřinová Tereza 88 SPARTAK PRAHA 4 1:04.74      
4,0
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vasková Martina 85 TJ KLATOVY 1:03.97      
5,0
2 Bártová Tereza 87 TJ KLATOVY 1:08.46      
3,0
3 Jánová Tereza 87 SPRINT KLUB ČÁSLAV 1:09.24      
2,0
4 Domkářová Lucie 90 TJ SLAVOJ PACOV 1:09.60      
1,0
5 Halaburtová Anna 89 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 1:09.88      
 
6 Eichlerová Martina 86 SKP ATLETIK NYMBURK 1:10.38      
 
  
800 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rücklová Zuzana 79 SPARTAK PRAHA 4 2:19.04      
11,0
2 Sedláčková Miroslava 77 SPARTAK PRAHA 4 2:22.24      
9,0
3 Kavijová Petra 88 TJ KLATOVY 2:22.78      
8,0
4 Lepičová Petra 82 TJ SLAVOJ PACOV 2:29.43      
7,0
5 Kalašová Markéta 83 SKP ATLETIK NYMBURK 2:33.25      
6,0
6 Höfferlová Hana 85 TJ KLATOVY 2:35.67      
5,0
7 Křivánková Veronika 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 2:42.37      
4,0
8 Reschová Radka 66 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 2:44.92      
3,0
9 Titzerová Denisa 90 SPRINT KLUB ČÁSLAV 2:51.15      
2,0
  
1500 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rücklová Zuzana 79 SPARTAK PRAHA 4 4:56.50      
11,0
2 Sedláčková Miroslava 77 SPARTAK PRAHA 4 4:59.61      
9,0
3 Lepičová Petra 82 TJ SLAVOJ PACOV 5:03.54      
8,0
4 Štroblová Eva 83 TJ KLATOVY 5:11.27      
7,0
5 Kozáková Denisa 79 SKP ATLETIK NYMBURK 5:17.46      
6,0
6 Petrová Aneta 90 TJ SLAVOJ PACOV 5:32.87      
5,0
7 Květoňová Alena 84 SKP ATLETIK NYMBURK 5:37.15      
4,0
8 Uchytilová Monika 77 TJ SLAVOJ PACOV 5:39.06      
3,0
9 Pecháčková Hana 78 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 5:41.96      
2,0
10 Reschová Radka 66 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 5:49.95      
1,0
  Bartyzalová Marie 68 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNF      
 
  
3000 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štroblová Eva 83 TJ KLATOVY 10:50.97      
11,0
2 Kozáková Denisa 79 SKP ATLETIK NYMBURK 11:15.10      
9,0
3 Stewartová Miriam 64 SPARTAK PRAHA 4 11:20.37      
8,0
4 Květoňová Alena 84 SKP ATLETIK NYMBURK 11:37.94      
7,0
5 Pecháčková Hana 78 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 11:41.05      
6,0
6 Uchytilová Monika 77 TJ SLAVOJ PACOV 11:55.38      
5,0
7 Nováková Lucie SPRINT KLUB ČÁSLAV 11:56.57      
 
8 Reschová Radka 66 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 12:14.51      
4,0
9 Vrbová Eliška 77 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 12:40.73      
3,0
10 Bartyzalová Marie 68 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 13:23.65      
2,0
11 Strejcová Barbora 82 TJ KLATOVY 13:55.42      
1,0
  Dubnová Lída 86 TJ SLAVOJ PACOV DNF      
 
  Obrová Monika 74 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP      
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w0,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Permedlová Lucie 87 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 16.99 0,0    
11,0
2 Machotová Eva 87 SKP ATLETIK NYMBURK 17.49 0,0    
9,0
3 Pavelková Markéta 83 SPARTAK PRAHA 4 17.66 0,0    
8,0
4 Švaříčková Zdenka 83 TJ JISKRA HUMPOLEC 19.74 0,0    
4,0
5 Zajícová Pavlína 78 TJ SLAVOJ PACOV 20.06 0,0    
3,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w1,0
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kladivová Veronika 84 AC TEPO KLADNO 17.03 1,0    
 
2 Šoustková Jarmila 77 SPARTAK PRAHA 4 18.42 1,0    
7,0
3 Tomaníková Markéta 88 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 18.70 1,0    
6,0
4 Maršíková Petra 88 TJ JISKRA HUMPOLEC 18.80 1,0    
5,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Permedlová Lucie 87 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 1:06.61      
11,0
2 Rücklová Zuzana 79 SPARTAK PRAHA 4 1:07.29      
9,0
3 Pšajdlová Lenka 86 TJ KLATOVY 1:08.07      
8,0
4 Švejdová Petra 88 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 1:15.40      
7,0
5 Táborská Štěpánka 87 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 1:17.49      
6,0
6 Švaříčková Zdenka 83 TJ JISKRA HUMPOLEC 1:18.04      
4,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zajícová Pavlína 78 TJ SLAVOJ PACOV 1:17.61      
5,0
2 Holubová Iveta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 1:19.44      
3,0
3 Směťáková Martina 88 SPRINT KLUB ČÁSLAV 1:20.42      
2,0
4 Časarová Lucie 85 TJ JISKRA HUMPOLEC 1:26.15      
1,0
5 Obrová Monika 74 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 1:41.82      
0,0
  Pavelková Markéta 83 SPARTAK PRAHA 4 DNP      
0,0
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová, Jánová, Smětáková, Semecká SPRINT KLUB ČÁSLAV 53.86      
11,0
2 Marumiaková, Pšajdlová, Bártová, Hezoučká TJ KLATOVY 54.22      
9,0
3 Karkulová, Domkářová, Jeřábková, Petrová TJ SLAVOJ PACOV 54.32      
8,0
4 Vavřinová, Kubicová, Kopsová, Cílková SPARTAK PRAHA 4 55.85      
7,0
  Machotová, Kalašová, Zbyňová, Vančurová SKP ATLETIK NYMBURK DQ      
 
  
4 x 100 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kavnová, Brůhová, Höfferlová, Vasková TJ KLATOVY 55.90      
6,0
2 Halaburtová, Veverková, Tomaníková, Tycová SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 56.62      
5,0
3 Berná, Kozáková, Weissová, Eichlerová SKP ATLETIK NYMBURK 59.11      
4,0
4 Reschová, Obrová, Bartyzalová, Kratochvílová SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 1:03.91      
3,0
  
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1= Koldcsiterová Lucie 83 SPRINT KLUB ČÁSLAV 1.55      
10,0
1= Kovarovičová Jana 87 TJ KLATOVY 1.55      
10,0
3 Kalivodová Anna 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 1.55      
8,0
4 Závišková Aneta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 1.50      
7,0
5 Hezoučká Šárka 87 TJ KLATOVY 1.45      
6,0
6 Švejdová Petra 88 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 1.40      
5,0
7 Časarová Lucie 85 TJ JISKRA HUMPOLEC 1.35      
4,0
8 Rodinová Marie 87 SOKOL JITEX PÍSEK 1.35      
 
  Frenzelová Lenka 81 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 0      
 
  
skok o tyči/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cílková Kristýna 88 SPARTAK PRAHA 4 2.30      
11,0
2 Weissová Veronika 86 SKP ATLETIK NYMBURK 2.20      
9,0
3 Kovarovičová Jana 87 TJ KLATOVY 2.20      
8,0
4 Bartyzalová Marie 68 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 2.00      
7,0
5 Brůhová Pavla 86 TJ KLATOVY 1.80      
6,0
6 Hrušková Kateřina 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 0      
 
  
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maruniaková Michaela 83 TJ KLATOVY 5.20 1,3    
11,0
2 Drhovská Lucie 85 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 4.78 0,8    
9,0
3 Fišrová Šárka 71 TJ KLATOVY 4.70 -0,7    
8,0
4 Jeřábková Tereza 90 TJ SLAVOJ PACOV 4.65 -1,2    
7,0
5 Zbyňová Mirka 83 SKP ATLETIK NYMBURK 4.57 -0,5    
6,0
6 Buranská Šárka 88 SPARTAK PRAHA 4 4.57 0,3    
5,0
7 Časarová Lucie 85 TJ JISKRA HUMPOLEC 4.49 -0,7    
4,0
8 Jánová Tereza 87 SPRINT KLUB ČÁSLAV 4.36 0,5    
3,0
9 Kalivodová Markéta 89 TJ JISKRA HUMPOLEC 4.32 -0,3    
2,0
10 Směťáková Martina 88 SPRINT KLUB ČÁSLAV 4.32 -2,0    
1,0
11 Maršíková Petra 88 TJ JISKRA HUMPOLEC 4.24 -2,1    
 
12 Domkářová Lucie 90 TJ SLAVOJ PACOV 4.17 -0,3    
 
13 Tylšanová Markéta 90 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 3.68 -3,0    
 
  
trojskok/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maruniaková Michaela 83 TJ KLATOVY 10.88 1,3    
11,0
2 Fišrová Šárka 71 TJ KLATOVY 10.53 0,8    
9,0
3 Jánová Tereza 87 SPRINT KLUB ČÁSLAV 9.97 2,0    
8,0
4 Machotová Eva 87 SKP ATLETIK NYMBURK 9.91 0,9    
7,0
5 Závišková Aneta 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 9.83 0,9    
6,0
6 Zbyňová Mirka 83 SKP ATLETIK NYMBURK 9.53 -0,8    
5,0
7 Šoustková Jarmila 77 SPARTAK PRAHA 4 9.44 2,1    
4,0
8 Maršíková Petra 88 TJ JISKRA HUMPOLEC 9.23 1,5    
3,0
9 Karkulová Lucie 86 TJ SLAVOJ PACOV 0      
 
10 Weissová Veronika 86 SKP ATLETIK NYMBURK 0      
 
7 Šoustková Jarmila 77 SPARTAK PRAHA 4 9.39 0,2    
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Müllerová Zdeňka 77 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 10.78      
11,0
2 Linhartová Michaela 84 TJ JISKRA HUMPOLEC 10.16      
9,0
3 Formánková Linda 65 SPARTAK PRAHA 4 9.79      
8,0
4 Berná Jana 83 SKP ATLETIK NYMBURK 9.68      
7,0
5 Studenovská Lada 82 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 9.63      
6,0
6 Kozlová Hana 85 TJ JISKRA HUMPOLEC 9.35      
5,0
7 Pazourková Ivana 73 SPARTAK PRAHA 4 9.33      
4,0
8 Permedlová Lucie 87 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 9.22      
3,0
9 Hejdová Irena 64 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 8.88      
2,0
10 Špererová Zdeňka 59 TJ KLATOVY 8.86      
1,0
11 Fišrová Šárka 71 TJ KLATOVY 8.82      
 
12 Bartošová Ladislava 64 SPARTAK PRAHA 4 8.40      
 
13 Fischerová Blanka 58 SPARTAK PRAHA 4 8.24      
 
14 Obrová Monika 74 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 7.43      
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Müllerová Zdeňka 77 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 41.45      
11,0
2 Pazourková Ivana 73 SPARTAK PRAHA 4 33.03      
9,0
3 Špererová Zdeňka 59 TJ KLATOVY 31.86      
8,0
4 Formánková Linda 65 SPARTAK PRAHA 4 31.66      
7,0
5 Kubicová Zuzana 89 SPARTAK PRAHA 4 29.05      
6,0
6 Berná Jana 83 SKP ATLETIK NYMBURK 28.96      
5,0
7 Kozlová Hana 85 TJ JISKRA HUMPOLEC 27.83      
4,0
8 Bartošová Ladislava 64 SPARTAK PRAHA 4 26.46      
3,0
9 Hrušková Kateřina 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 25.54      
2,0
10 Kalivodová Anna 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 25.19      
1,0
11 Uchytilová Monika 77 TJ SLAVOJ PACOV 22.96      
 
12 Stahlová Petra 86 TJ KLATOVY 21.46      
 
13 Růžičková Alena 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 19.88      
 
  Kalivodová Markéta 89 TJ JISKRA HUMPOLEC DNP      
 
  Burdová Eva 66 TJ SLAVOJ PACOV DNP      
 
  Kratochvílová Michaela 87 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP      
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pazourková Ivana 73 SPARTAK PRAHA 4 37.65      
11,0
2 Stahlová Petra 86 TJ KLATOVY 35.00      
9,0
3 Hejdová Irena 64 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 33.66      
8,0
4 Maruniaková Michaela 83 TJ KLATOVY 32.72      
7,0
5 Müllerová Zdeňka 77 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 32.00      
6,0
6 Bartošová Ladislava 64 SPARTAK PRAHA 4 25.94      
5,0
7 Špererová Zdeňka 59 TJ KLATOVY 25.80      
4,0
8 Kratochvílová Michaela 87 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 24.60      
3,0
9 Fischerová Blanka 58 SPARTAK PRAHA 4 23.60      
2,0
10 Koldcsiterová Lucie 83 SPRINT KLUB ČÁSLAV 22.60      
1,0
11 Berná Jana 83 SKP ATLETIK NYMBURK 22.48      
 
12 Šašková Markéta 85 TJ SLAVOJ PACOV 21.90      
 
13 Linhartová Michaela 84 TJ JISKRA HUMPOLEC 21.44      
 
14 Růžičková Alena 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 18.56      
 
15 Formánková Linda 65 SPARTAK PRAHA 4 0.      
 
  Tanclová Kateřina 86 SPRINT KLUB ČÁSLAV DNP      
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svobodová Jana 82 SK ZŠ JESENIOVA 44.91      
 
2 Hezoučká Šárka 87 TJ KLATOVY 37.26      
11,0
3 Studenovská Lada 82 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 36.24      
9,0
4 Pavelková Markéta 83 SPARTAK PRAHA 4 33.04      
8,0
5 Weissová Veronika 86 SKP ATLETIK NYMBURK 32.82      
7,0
6 Šoustková Jarmila 77 SPARTAK PRAHA 4 31.20      
6,0
7 Lepičová Petra 82 TJ SLAVOJ PACOV 30.12      
5,0
8 Kalivodová Anna 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 28.90      
4,0
9 Stahlová Petra 86 TJ KLATOVY 28.16      
3,0
10 Černochová Kateřina 87 SPARTAK PRAHA 4 26.87      
2,0
11 Kalivodová Markéta 89 TJ JISKRA HUMPOLEC 23.90      
1,0
12 Růžičková Alena 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 23.77      
 
13 Hrušková Kateřina 87 TJ JISKRA HUMPOLEC 21.24      
 
14 Kratochvílová Michaela 87 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 14.79      
 
15 Halaburtová Anna 89 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA -      
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ KLATOVY 190      
9,0
2 SPARTAK PRAHA 4 176      
8,0
3 SKP ATLETIK NYMBURK 133      
7,0
4 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 120      
6,0
5 SPRINT KLUB ČÁSLAV 87      
5,0
6 TJ SLAVOJ PACOV 83      
4,0
7 TJ JISKRA HUMPOLEC 72      
3,0
8 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 30      
2,0
9 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 26      
1,0
  
Celkový bodový stav/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ KLATOVY 975,5      
45,0
2 SPARTAK PRAHA 4 637      
36,0
3 SKP ATLETIK NYMBURK 591,5      
33,0
4 TJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 566,5      
30,0
5 TJ SLAVOJ PACOV 453      
26,0
6 SPRINT KLUB ČÁSLAV 408,5      
19,0
7 TJ JISKRA HUMPOLEC 351      
16,0
8 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 276      
14,0
9 SOKOL KR.VINOHRADY PRAHA 173      
6,0
  
Pořadí po 5. kole
 
www.atletika.cz