4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Datum konání :  21.8.2004 
Místo konání :  Jihlava, Čáslav 
Pořadatel :   
Výsledky zpracoval :   
Oficiální orgán :   
Poznámka :   
100 m/Muži/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 KLATOVY 11.72      
 
2 Kulovaný Petr 86 SOKCB 11.79      
 
3 Schneeweis Marek 79 VINPR 12.53      
 
4 Kný Daniel 88 VINPR 12.64      
 
5 Krátký Zdeněk 87 PACOV 12.76      
 
6 Petrov Ondřej 89 VINPR 13.40      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sekyra Miroslav 85 KLATOVY 11.96      
 
2 Štochl Jan 75 BEROUN 12.31      
 
3 Havel Rostislav 84 JIHLAVA 12.31      
 
4 Vaněk Tomáš 84 JIHLAVA 12.55      
 
5 Továrek Martin 83 VINPR 13.16      
 
6 Chaloupka Lukáš 83 SOKCB 13.40      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubica Tomáš 81 SPP4 12.00      
 
2 Sobíšek Jiří 77 PISEK 12.17      
 
3 Witiska Michal 85 JIHLAVA 12.22      
 
4 Nosek Jan 88 VINPR 12.48      
 
  Kyselý Jaroslav 85 KLATOVY DQ      
 
  
100 m/Muži/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 KLATOVY 11.44      
11,0
2 Kulovaný Petr 86 SOKCB 11.78      
9,0
3 Sekyra Miroslav 85 KLATOVY 11.82      
8,0
4 Sobíšek Jiří 77 PISEK 12.01      
7,0
5 Kubica Tomáš 81 SPP4 12.28      
6,0
6 Štochl Jan 75 BEROUN 12.43      
5,0
  
100 m/Muži/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Witiska Michal 85 JIHLAVA 12.20      
4,0
2 Havel Rostislav 84 JIHLAVA 12.40      
3,0
3 Nosek Jan 88 VINPR 12.46      
2,0
4 Vaněk Tomáš 84 JIHLAVA 12.48      
1,0
5 Schneeweis Marek 79 VINPR 12.61      
 
6 Kný Daniel 88 VINPR 12.70      
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kulovaný Petr 86 SOKCB 23.66      
11,0
2 Ešpandr Martin 76 VINPR 23.67      
9,0
3 Štefan Petr 76 VINPR 23.81      
8,0
4 Veselý Jaroslav 85 KLATOVY 23.97      
7,0
5 Štýfal David 87 SOKCB 24.04      
6,0
6 Dena Milan 88 SOKCB 24.29      
5,0
  
200 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cerina Petr 84 KLATOVY 24.72      
4,0
2 Továrek Martin 83 VINPR 24.86      
3,0
3 Kubica Tomáš 81 SPP4 25.04      
2,0
4 Sobíšek Jiří 77 PISEK 25.06      
1,0
5 Dobiáš Jakub 86 VINPR 27.05      
 
  Beneš Eduart 87 SOKCB NP      
 
  
200 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Witiska Michal 85 JIHLAVA 25.30      
 
2 Nosek Jan 88 VINPR 25.68      
 
3 Krátký Zdeněk 87 PACOV 25.81      
 
4 Kný Daniel 88 VINPR 26.04      
 
5 Chaloupka Lukáš 83 SOKCB 27.42      
 
  Schneeweis Marek 79 VINPR DQ      
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 76 VINPR 50.79      
11,0
2 Jareš Theodor 87 VINPR 50.99      
9,0
3 Rejmon Vít 86 SPP4 51.24      
8,0
4 Štefan Petr 76 VINPR 52.61      
5,0
5 Pena Milan 85 SOKCB 53.72      
4,0
  Kulovaný Petr 86 SOKCB NF      
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Běhan Tomáš 85 VINPR 51.99      
7,0
2 Kumst František 83 BEROUN 52.14      
6,0
3 Göth Jan 78 JIHLAVA 54.52      
3,0
4 Šindelář Jakub 86 PISEK 55.28      
2,0
5 Nekovář Marek 76 PACOV 55.48      
1,0
  
800 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselský Martin 69 JIHLAVA 1:59.63      
11,0
2 Rejmon Vít 86 SPP4 1:59.86      
9,0
3 Tipka Martin 85 PISEK 2:00.47      
8,0
4 Beneš Eduart 87 SOKCB 2:01.55      
7,0
5 Koubek Jiří 84 SPP4 2:06.28      
6,0
6 Ježek Petr 86 BEROUN 2:07.30      
5,0
7 Horáček Jan 85 JIHLAVA 2:08:16      
4,0
8 Hadrava Martin 86 JIHLAVA 2:10.43      
2,0
  Šimák Jan 87 SOKCB NF      
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Smejkal Lukáš 85 CHOTEBOR 2:03.82      
MB
2 Hakl Jiří 82 BEROUN 2:10.01      
3,0
3 Brynych Ondřej 88 SOKCB 2:11.56      
1,0
4 Vystyd Milan 87 BEROUN 2:12.54      
 
5 Šindelář Jakub 86 PISEK 2:12.66      
 
6 Hintnaus Viktor 82 PISEK 2:14.45      
 
7 Trombík Ondřej 88 VINPR 2:19.18      
MB
  
1500 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselský Martin 69 JIHLAVA 4:15.26      
11,0
2 Cihlář Jan 70 BEROUN 4:16.38      
9,0
3 Koubek Jiří 84 SPP4 4:19.92      
8,0
4 Krygar Josef 89 SOKCB 4:20.56      
7,0
5 Bujnovský David 89 SOKCB 4:21.70      
6,0
6 Jansa Jiří 66 PISEK 4:26.13      
5,0
7 Sita Martin 88 JIHLAVA 4:27.35      
4,0
8 Hakl Jiří 82 BEROUN 4:27.68      
3,0
9 Herda Ondřej 88 SOKCB 4:28.91      
2,0
10 Lajer Petr 87 SOKCB 4:30.39      
1,0
11 Hintnaus Viktor 82 PISEK 4:31.28      
 
  Raboch Ivan 66 BEROUN NP      
 
  Jiroušek Martin 77 KLATOVY NP      
 
  Rodina Bohuslav 59 PISEK NF      
 
  Michalec Soběslav 74 PACOV NF      
 
  
5000 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cihlář Jan 70 BEROUN 16:12.61      
11,0
2 Kabelka Jiří 77 VINPR 16:13.38      
9,0
3 Jansa Jiří 66 PISEK 16:15.89      
8,0
4 Michalec Soběslav 74 PACOV 16:34.76      
7,0
5 Raboch Ivan 66 BEROUN 16:36.87      
6,0
6 Rodina Bohuslav 59 PISEK 16:48.13      
5,0
7 Jiroušek Martin 77 KLATOVY 17:06.52      
4,0
8 Košťálek Josef 84 BEROUN 17:52.27      
3,0
9 Šťáva Petr 67 JIHLAVA 18:53.17      
2,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vobejda Ladislav 74 VINPR 15.74      
11,0
2 Malík Jan 77 KLATOVY 15.76      
9,0
3 Urban Ladislav 82 JIHLAVA 16.50      
7,0
4 Kříž Jan 83 SOKCB 16.69      
6,0
5 Vitovský Radek 81 PACOV 19.36      
1,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Junek Filip 82 SOKCB 16.48      
8,0
2 Veselý Pavel 80 BEROUN 17.77      
5,0
3 Janda Miloslav 72 PACOV 18.27      
4,0
4 Vítek Jan 85 PISEK 18.29      
3,0
5 Göth Jan 78 JIHLAVA 18.83      
2,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nekovář Marek 76 PACOV 19.43      
 
2 Faltyn Jiří 71 BEROUN 19.47      
 
3 Šelmát Václav 77 KLATOVY 20.36      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Souček Lukáš 75 JIHLAVA 58.05      
11,0
2 Göth Jan 78 JIHLAVA 1:00.10      
9,0
3 Kumst František 83 BEROUN 1:00.76      
8,0
4 Tipka Martin 85 PISEK 1:01.19      
5,0
5 Kříž Jan 83 SOKCB 1:01.66      
4,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Běhan Tomáš 85 VINPR 1:00.89      
7,0
2 Bauer Jindřich 85 BEROUN 1:04.67      
3,0
3 Nekovář Marek 76 PACOV 1:06.57      
 
  Paclík František 87 SOKCB NP      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šimák Jan 87 SOKCB 1:01.10      
6,0
2 Vítek Jan 85 PISEK 1:05.07      
2,0
3 Brynych Ondřej 88 SOKCB 1:05.50      
1,0
4 Šelmát Václav 77 KLATOVY 1:06.02      
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jareš Theodor, Štefan Petr, Běhan Tomáš, Ešpandr Martin 87 "VINPR ""A""" 3:29.25      
11,0
2 Štampach Marek, Koubek Jiří, Vaněček Jan, Rejmon Vít "SPP4 ""A""" 3:36.73      
9,0
3 Sekyra Miroslav, Cerina Petr, Čada Michal, Kyselý Jaroslav "KLATOVY ""A""" 3:39.94      
8,0
4 Kumst František, Ježek Petr, Veselý Pavel, Bauer Jindřich "BEROUN ""A""" 3:40.44      
7,0
5 Kulovaný Petr, Kříž Jan, Junek Filip, Dena Milan "SOKCB ""A""" 3:41.78      
6,0
6 Šindelář Jakub, Vítek Jan, Sobíšek Jiří, Tipka Martin "PISEK ""A""" 3:51.45      
3,0
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hadrava Martin, Witiska Michal, Horáček Jan, Göth Jan "JIHLAVA ""A""" 3:42.63      
5,0
2 Nekovář Marek, Krátký Zdeněk, Michalec Soběslav, Vitovský Radek "PACOV ""A""" 3:48.94      
4,0
3 Kný Daniel, Nosek Jan, Halaburt Vojtěch, Dobiáš Jakub "VINPR ""B""" 3:55.61      
2,0
4 Štochl Jan, Vystyd Milan, Hakl Jiří, Faltyn Jiří "BEROUN ""B""" 4:04.30      
1,0
  
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 KLATOVY 2.09      
11,0
2 Urban Ladislav 82 JIHLAVA 2.02      
9,0
3 Kleisner Václav 83 KLATOVY 1.90      
8,0
4 Poláček Zdeněk 86 KLATOVY 1.84      
7,0
5 Zikmund Miroslav 84 PACOV 1.84      
6,0
6 Sekyra Miroslav 85 KLATOVY 1.81      
5,0
7 Junek Filip 82 SOKCB 1.78      
4,0
8 Stolín Ondřej 88 JIHLAVA 1.78      
3,0
9 Šutera David 89 JIHLAVA 1.75      
2,0
10 Jirotka Jan 88 KLATOVY 1.75      
1,0
11 Vítek Jan 85 PISEK 1.75      
 
12 Kasan Michal 64 BEROUN 1.70      
 
13 Kotrouš Jan 85 VINPR 1.70      
 
  
skok o tyči/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burda Jiří 67 PACOV 3.40      
11,0
2 Kořízek Tomáš 82 SPP4 3.20      
9,0
3 Šelmát Václav 77 KLATOVY 3.00      
MB
4 Kliment Jan 58 JIHLAVA 2.80      
8,0
5 Stolín Ondřej 88 JIHLAVA 2.60      
7,0
  Tesárek Antonín 65 VINPR 0      
 
  
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 KLATOVY 6.69      
11,0
2 Čada Michal 85 KLATOVY 6.64      
9,0
3 Indra Lukáš 84 JIHLAVA 6.31      
8,0
4 Sekyra Miroslav 85 KLATOVY 6.14      
7,0
5 Štýfal David 87 SOKCB 6.09      
6,0
6 Cerina Petr 84 KLATOVY 6.02      
5,0
7 Štampach Marek 85 SPP4 6.00      
4,0
8 Janda Miloslav 72 PACOV 5.92      
3,0
9 Burda Jiří 67 PACOV 5.84      
2,0
10 Vaněček Jan 76 SPP4 5.81      
1,0
11 Kubica Tomáš 81 SPP4 5.79      
 
12 Vitovský Radek 81 PACOV 5.78      
 
13 Wiedermann Pavel 65 BEROUN 5.71      
 
14 Zikmund Miroslav 84 PACOV 5.71      
 
15 Ešpandr Martin 76 VINPR 5.65      
 
16 Jirotka Jan 88 KLATOVY 5.53      
 
17 Havel Rostislav 84 JIHLAVA 5.43      
 
18 Paclík František 87 SOKCB 5.37      
 
19 Dobiáš Jakub 86 VINPR 5.12      
 
  
trojskok/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Urban Ladislav 82 JIHLAVA 13.19      
11,0
2 Wiedermann Pavel 65 BEROUN 13.04      
9,0
3 Indra Lukáš 84 JIHLAVA 13.00      
8,0
4 Vobejda Ladislav 74 VINPR 12.84      
7,0
5 Janda Miloslav 72 PACOV 12.54      
6,0
6 Štampach Marek 85 SPP4 12.33      
5,0
7 Vaněček Jan 76 SPP4 12.10      
4,0
8 Kasan Michal 64 BEROUN 11.96      
3,0
  Junek Filip 82 SOKCB 0      
 
  Veselý Pavel 80 BEROUN 0      
 
  Cerina Petr 84 KLATOVY 0      
 
  Zikmund Miroslav 84 PACOV 0      
 
  Čada Michal 85 KLATOVY NP      
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Uchytil Jiří 79 PACOV 12.34      
11,0
2 Štochl Jan 75 BEROUN 12.22      
9,0
3 Noll Marek 74 VINPR 11.69      
8,0
4 Bražina Michael 84 SOKCB 11.53      
7,0
5 Vitovský Radek 81 PACOV 11.30      
6,0
6 Heppner David 82 VINPR 11.11      
MB
7 Kleisner Václav 83 KLATOVY 10.96      
5,0
8 Kropáč Jiří 82 BEROUN 10.79      
4,0
9 Souček Lukáš 75 JIHLAVA 10.70      
3,0
10 Pilch Lubomír 85 PACOV 10.54      
2,0
11 Vaněk Pavel 73 PACOV 10.35      
1,0
12 Koudela Vlastimil 82 JIHLAVA 10.17      
 
13 Vacek Jan 72 SPP4 10.02      
 
14 Krahulec Jiří 66 PISEK 9.64      
 
15 Lajer Jan 84 SOKCB 9.60      
 
16 Sobíšek Jiří 77 PISEK 9.41      
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Uchytil Jiří 79 PACOV 39.17      
11,0
2 Štochl Jan 75 BEROUN 36.34      
9,0
3 Lajer Jan 84 SOKCB 35.27      
8,0
4 Kleisner Václav 83 KLATOVY 34.82      
7,0
5 Zajíc Pavel 53 PACOV 34.71      
6,0
6 Heppner David 82 VINPR 34.69      
MB
7 Kubík Martin 68 VINPR 34.32      
5,0
8 Pilch Lubomír 85 PACOV 32.93      
4,0
9 Kropáč Jiří 82 BEROUN 32.70      
3,0
10 Kliment Jan 58 JIHLAVA 30.95      
2,0
11 Vaněk Pavel 73 PACOV 30.47      
1,0
12 Poutník Zdeněk 64 PACOV 30.34      
 
13 Lobovský Václav 47 KLATOVY 29.77      
 
14 Vacek Jan 72 SPP4 29.66      
 
15 Boldan Arnošt 34 KLATOVY 27.24      
 
16 Webr Václav 65 SPP4 25.14      
 
17 Krahulec Jiří 66 PISEK NP      
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pour Miroslav 74 KLATOVY 45.32      
MB
2 Webr Václav 65 SPP4 45.14      
11,0
3 Zajíc Pavel 53 PACOV 43.44      
9,0
4 Vacek Jan 72 SPP4 42.07      
8,0
5 Černík Bohumil 52 VINPR 41.13      
7,0
6 Vaněk Pavel 73 PACOV 36.98      
6,0
7 Kropáč Jiří 82 BEROUN 36.04      
5,0
8 Poutník Zdeněk 64 PACOV 35.13      
4,0
9 Krahulec Jiří 66 PISEK 32.08      
3,0
10 Boldan Arnošt 34 KLATOVY 31.75      
MB
  Roubal Jaroslav 49 VINPR NP      
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vobejda Ladislav 74 VINPR 47.63      
11,0
2 Bauer Jindřich 85 BEROUN 45.62      
9,0
3 Lajer Jan 84 SOKCB 45.37      
8,0
4 Souček Lukáš 75 JIHLAVA 44.71      
7,0
5 Koudela Vlastimil 82 JIHLAVA 43.86      
6,0
6 Tesárek Antonín 65 VINPR 42.09      
5,0
7 Pilch Lubomír 85 PACOV 41.52      
4,0
8 Burda Jiří 67 PACOV 40.71      
3,0
9 Tipka Martin 85 PISEK 37.30      
2,0
10 Kořízek Tomáš 82 SPP4 29.04      
1,0
  Pour Miroslav 74 KLATOVY NP      
 
  
10 km chůze/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Görner Tomáš 81 KLATOVY 54:43      
11,0
2 Kůra Luboš 88 KLATOVY 54:56      
9,0
3 Hostýnek Jiří 61 KLATOVY 56:50      
8,0
4 Bittengl Zdeněk 61 KLATOVY 58:15      
7,0
5 Hebký Robert 50 KLATOVY 1:02:53      
6,0
  Putshogl Jaroslav 39 PISEK DQ      
 
  
Domažlice, 26.6.2004
Celkový bodový stav/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 168      
8,0
2 Atletika Jihlava 153      
7,0
3 TJ Sokol Královské Vinohrady 137      
6,0
4 TJ Lokomotiva Beroun 126      
5,0
5 Sokol SŠ České Budějovice 123      
4,0
6 TJ Slavoj Pacov 113      
3,0
7 "Spartak Praha 4 ""B""" 91      
2,0
8 Sokol Jitex Písek 54      
1,0
  
Celkový bodový stav/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 790      
32,0
2 TJ Sokol Královské Vinohrady 611      
26,0
3 Atletika Jihlava 510,83      
22,0
4 "Spartak Praha 4 ""B""" 492      
19,0
5 Sokol SŠ České Budějovice 470      
16,0
6 TJ Slavoj Pacov 423,5      
13,0
7 TJ Lokomotiva Beroun 357,83      
10,0
8 Sokol Jitex Písek 276,33      
6,0
  
Pořadí po 4. kole
100 m/Ženy/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPCAS 13.15      
 
2 Machotová Eva 77 SKPNB 13.59      
 
3 Vančurová Linda 90 SKPNB 13.89      
 
4 Kubicová Zuzana 89 PHA 4 14.26      
 
5 Smrčková Kateřina 88 4DVCB 14.44      
 
6 Vejnarová Jana 81 VINPHA 15.46      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Karkulová Lucie 86 PACOV 13.42      
 
2 Závišková Aneta 87 HUMPOLEC 13.62      
 
3 Slavíková Barbora 89 TABOR 13.62      
 
4 Kalašová Markéta 83 SKPNB 14.11      
 
5 Smětáková Martina 88 SPCAS 14.40      
 
6 Koucká Eva 89 SKPNB 14.52      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmelcová Pavla 86 TABOR 13.71      
 
2 Tycová Kristýna 83 VINPHA 13.87      
 
3 Zbyňová Mirka 83 SKPNB 14.03      
 
4 Kavijová Petra 88 KLATO 14.63      
 
5 Kolářová Michaela 88 4DVCB 14.90      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Eichlerová Martina 86 SKPNB 14.49      
 
2 Kuropatnická Zuzana 87 SPCAS 15.90      
 
  
100 m/Ženy/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPCAS 12.94      
11,0
2 Karkulová Lucie 86 PACOV 13.36      
9,0
3 Šmelcová Pavla 86 TABOR 13.44      
8,0
4 Machotová Eva 77 SKPNB 13.77      
7,0
5 Závišková Aneta 87 HUMPOLEC 13.81      
6,0
6 Tycová Kristýna 83 VINPHA 13.84      
5,0
  
100 m/Ženy/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Slavíková Barbora 89 TABOR 13.57      
4,0
2 Zbyňková Mirka 83 SKPNB 13.98      
3,0
3 Vančurová Linda 90 SKPNB 14.02      
2,0
4 Kalašová Markéta 83 SKPNB 14.02      
1,0
5 Kubicová Zuzana 89 PHA 4 14.08      
 
6 Kavijová Petra 88 KLATO 14.58      
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPCAS 26.50      
11,0
2 Karkulová Lucie 86 PACOV 27.83      
9,0
3 Kaňková Hana 89 SKPNB 27.92      
8,0
4 Tycová Kristýna 83 VINPHA 28.93      
5,0
5 Veverková Lucie 90 VINPHA 30.03      
1,0
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmelcová Pavla 86 TABOR 28.35      
7,0
2 Kalašová Markéta 83 SKPNB 28.63      
6,0
3 Závišková Aneta 87 HUMPO 28.98      
4,0
4 Škarková Petra 88 KLATO 29.00      
3,0
5 Eichlerová Martina 86 SKPNB 29.74      
2,0
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jeřábková Tereza 90 PACOV 30.86      
 
2 Vejnarová Jana 81 VINPHA 32.08      
 
3 Tomaníková Markéta 88 VINPHA 32.63      
 
4 Klečková Zuzana 88 4DVCB 34.80      
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SPCAS 57.51      
11,0
2 Schröpferová Lucie 86 KLATO 1:02.35      
9,0
3 Šakrková Petra 88 KLATO 1:03.63      
8,0
4 Petrová Aneta 90 PACOV 1:04.54      
7,0
5 Ambrožová Romana 87 PACOV 1:07.39      
5,0
6 Domkářová Lucie 90 PACOV 1:09.21      
4,0
1 Vančurová Linda 90 SKPNB 1:06.29      
6,0
2 Veverková Lucie 90 VINPHA 1:09.30      
3,0
3 Sedláčková Miroslava 77 VINPHA 1:10.27      
2,0
4 Halaburtová Anna 89 VINPHA 1:10.84      
1,0
5 Puštějovská Eliška 89 4DVCB 1:12.52      
 
6 Vasková Martina 85 KLATO NP      
 
  
800 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rücklová Zuzana 79 PHA 4 2:23.85      
11,0
2 Lepičová Petra 82 PACOV 2:27.12      
9,0
3 Kavijová Petra 88 KLATO 2:27.91      
8,0
4 Vasková Martina 85 KLATO 2:29.14      
7,0
5 Kalašová Markéta 83 SKPNB 2:31.33      
6,0
6 Vavřinová Tereza 88 PHA 4 2:36.62      
5,0
7 Höfferlová Hana 85 KLATO 2:37.01      
4,0
8 Sedláčková Miroslava 77 PHA 4 2:41.25      
3,0
9 Křivánková Veronika 90 VINPHA 2:42.80      
2,0
10 Paslerová Lucie 69 PHA 4 2:44.87      
1,0
11 Květoňová Alena 84 SKPNB 2:50.43      
 
12 Titzeová Denisa 90 SPCAS 2:58.27      
 
13 Kolaříková Magda 87 HUMPO 3:06.92      
 
  Novotná Dagmar 70 Turbo Chotěboř 2:30.54      
 
  Novotná Dagmar 90 Turbo Chotěboř 2:31.38      
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rücklová Zuzana 79 PHA 4 4:56.00      
11,0
2 Svobodová Silvie 88 KLATO 4:56.83      
9,0
3 Lepičová Petra 82 PACOV 5:02.26      
8,0
4 Kamzáková Zdeňka 89 4DVCB 5:20.78      
7,0
5 Petrová Aneta 90 PACOV 5:45.48      
6,0
6 Květoňová Alena 84 SKPNB 6:07.48      
5,0
7 Reschová Radka 66 4DVCB 6:11.23      
4,0
  Špatenková Lucie 80 SKPCB 4:47.87      
 
  
5000 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Květoňová Alena 84 SKPNB 19:58.85      
11,0
2 Stewartová Miriam 64 PHA 4 20:14.70      
9,0
3 Uchytilová Monika 77 PACOV 21:22.78      
8,0
4 Dubnová Lída 86 PACOV 21:57.65      
7,0
5 Reschová Radka 66 4DVCB 21:59.72      
6,0
6 Votípková Hana 87 KLATO 23:10.06      
5,0
7 Endrolová Jarmila 86 PACOV 24:19.02      
4,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hezoučká Šárka 87 KLATO 16.92      
11,0
2 Zajícová Pavlína 78 PACOV 18.43      
8,0
3 Maršíková Petra 88 HUMPO 18.93      
7,0
4 Tomaníková Markéta 88 VINPHA 19.92      
6,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Machotová Eva 77 SKPNB 17.65      
9,0
2 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 21.80      
5,0
3 Klečková Zuzana 88 4DVCB 22.78      
4,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pšajdlová Lenka 86 KLATO 1:08.02      
11,0
2 Rücklová Zuzana 79 PHA 4 1:11.21      
9,0
3 Táborská Štěpánka 87 TABOR 1:17.40      
8,0
4 Smětáková Martina 88 SPCAS 1:19.38      
7,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zajícová Pavlína 78 PACOV 1:19.55      
6,0
2 Staňková Lucie 88 4DVCB 1:28.95      
5,0
3 Horníková Tereza 87 4DVCB 1:29.42      
4,0
4 Časarová Lucie 85 HUMPOLEC 1:31.32      
3,0
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kavijová,Pšajdlová,Škarková,Schropferová KLATOV 4:14.88      
11,0
2 Smětáková,Jánová,Titzeová,Suchomelová SPCAS 4:30.86      
8,0
3 Sedláčková,Pasterová,Vavřinová,Rücklová PHA 4 4:31.54      
7,0
4 Vančurová,Kaňková,Květoňová,Kalašová SKPNB 4:34.17      
6,0
5 Petrová.Zajícová,Lepičová,Domkářová PACOV 4:37.93      
5,0
6 Haluburtová,Týcová,Křivánková,Veverková VINPHA 4:42.49      
4,0
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Svobodová,Hofferlová,Votípková,Vasková KLATOV 4:30.20      
9,0
2 Machotová,Koucká,Zbyňová,Eichlerová SKPNB 4:52.73      
3,0
3 Tomaníková,Vojnarová,Fritzová,Jarašová VINPHA 4:55.45      
2,0
4 Kolářová,Klečková,Puštějovská,Smrčková 4DVCB 5:03.86      
1,0
5 Jeřábková,Šašková,Uchytilová,Dubnová PACOV 5:15.61      
 
  
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kalivodová Anna 87 HUMPO 1.66      
11,0
2 Čeledová Renata 88 HUMPO 1.57      
9,0
3 Závišková Aneta 87 HUMPO 1.52      
8,0
4 Časarová Lucie 85 HUMPO 1.47      
7,0
5 Pšajdlová Lenka 86 KLATO 1.47      
6,0
6 Kovarovičová Jana 87 KLATO 1.42      
5,0
7 Staňková Lucie 88 4DVCB 1.37      
4,0
  Kořínková Eliška 89 SPCAS NP      
 
  
skok o tyči/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kovarovičová Jana 87 KLATO 2.30      
11,0
2 Weissová Veronika 86 SKPNB 2.30      
9,0
  
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Slavíková Barbora 89 TABOR 4.92      
11,0
2 Fišrová Šárka 71 KLATO 4.82      
9,0
3 Kaňková Hana 89 SKPNB 4.70      
8,0
4 Kovarovičová Jana 87 KLATO 4.52      
7,0
5 Svobodová Silvie 88 KLATO 4.43      
6,0
6 Jánová Tereza 87 SPCAS 4.41      
5,0
7 Čeledová Renata 88 HUMPO 4.40      
4,0
8 Domkářová Lucie 90 PACOV 4.26      
3,0
9 Kalivodová Markéta 89 HUMPO 4.14      
2,0
10 Smrčková Katřina 88 4DVCB 4.10      
1,0
  Kořínková Eliška 89 SPCAS NP      
 
  Jeřábková Tereza 90 PACOV NP      
 
  
trojskok/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Fišerová Šárka 71 KLATO 10.33      
11,0
2 Jánová Tereza 87 SPCAS 9.66      
9,0
3 Machotová Eva 77 SKPNB 9.59      
8,0
4 Zbyňová Miroslava 83 SKPNB 9.50      
7,0
5 Čeledová Renata 88 HUMPO 9.38      
6,0
6 Maršíková Petra 88 HUMPO 9.08      
5,0
  Karkulová Lucie 86 PACOV NP      
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hezoučká Šárka 87 KLATO 11.52      
11,0
2 Müllerová Zdeňka 77 TABOR 10.73      
9,0
3 Dibitanzlová Romana 67 TABOR 9.64      
8,0
4 Formánková Linda 65 PHA 4 9.50      
7,0
5 Berná Jana 83 SKPNB 9.50      
6,0
6 Kozlová Ivana 85 HUMPO 9.46      
5,0
7 Pazourková Ivana 73 PHA 4 9.15      
4,0
8 Hejdová Irena 64 TABOR 9.13      
3,0
9 Fišrová Šárka 71 KLATO 8.95      
2,0
10 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 8.77      
1,0
11 Stahlová Petra 86 KLATO 8.76      
 
12 Špererová Zdeňka 59 KLATO 8.43      
 
13 Bartošová Ladislava 64 VINPHA 8.42      
 
14 Fischerová Blanka 58 PHA 4 8.30      
 
15 Holubová Iva 70 KLATO 8.15      
 
16 Berná Eva 86 SKPNB 7.94      
 
  Burdová Eva 66 PACOV NP      
 
  Studenovská Lada 82 TABOR NP      
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Müllerová Zdeňka 77 TABOR 41.00      
11,0
2 Holubová Iva 70 KLATO 36.26      
9,0
3 Pazourková Ivana 73 PHA 4 32.28      
8,0
4 Formánková Linda 65 PHA 4 31.48      
7,0
5 Špererová Zdeňka 59 KLATO 30.98      
6,0
6 Berná Jana 83 SKPNB 29.46      
5,0
7 Bartošová Ladislava 64 PHA 4 29.22      
4,0
8 Kubicová Zuzana 89 PHA 4 28.87      
3,0
9 Dibitanzlová Romana 67 TABOR 25.18      
2,0
10 Hrušková Kateřina 87 HUMPO 25.15      
1,0
11 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 25.04      
 
12 Kozlová Ivana 85 HUMPO 24.82      
 
13 Stahlová Petra 86 KLATO 24.54      
 
14 Berná Eva 86 SKPNB 23.32      
 
15 Kalivodová Anna 87 HUMPO 23.22      
 
16 Burdová Eva 66 PACOV 22.99      
 
17 Koldcsiterová Lucie 83 SPCAS 20.86      
 
18 Horníková Tereza 87 4DVCB 16.38      
 
  Jarešová Tereza 84 VINPHA 0      
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pazourková Ivana 73 PHA 4 37.01      
11,0
2 Stahlová Petra 86 KLATO 36.26      
9,0
3 Müllerová Zdeňka 77 TABOR 32.37      
8,0
4 Hejdová Irena 64 TABOR 31.15      
7,0
5 Jarešová Tereza 84 VINPHA 29.66      
6,0
6 Špererová Zdeňka 59 KLATO 26.54      
5,0
7 Formánková Linda 65 PHA 4 26.30      
4,0
8 Koldcsiterová Lucie 83 SPCAS 25.81      
3,0
9 Fischerová Blanka 58 PHA 4 24.73      
2,0
10 Bartošová Ladislava 64 PHA 4 24.70      
1,0
11 Maršíková Petra 88 HUMPO 24.07      
 
12 Berná Jana 83 SKPNB 20.46      
 
13 Šašková Markéta 85 PACOV 20.40      
 
14 Kolářová Michaela 88 4DVCB 17.79      
 
15 Hrušková Kateřina 87 HUMPO 16.88      
 
16 Staňková Lucie 88 4DVCB 11.97      
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Studenovská Lada 82 TABOR 36.80      
11,0
2 Hezoučká Šárka 87 KLATO 36.22      
9,0
3 Weissová Veronika 86 SKPNB 34.44      
8,0
4 Slavíková Barbora 89 TABOR 34.24      
7,0
5 Lepičová Petra 82 PACOV 22.75      
6,0
6 Kalivodová Anna 87 HUMPO 28.70      
5,0
7 Horníková Tereza 87 4DVCB 27.61      
4,0
8 Jarešová Tereza 84 VINPHA 27.37      
3,0
9 Votípková Hana 87 KLATO 21.39      
2,0
10 Hrušková Kateřina 87 HUMPO 21.23      
1,0
11 Fritzová Sára 90 VINPHA 20.67      
 
12 Halaburtová Anna 89 VINPHA 20.64      
 
  Fišrová Šárka 71 KLATO NP      
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 202      
9,0
2 VS Tábor 150      
8,0
3 TJ Slavoj Pacov 96      
7,0
4 "Spartak Praha 4 ""B""" 90      
6,0
5 Sprint Čáslav 90      
5,0
6 SKP Atletik Nymburk 87,5      
4,0
7 TJ Jiskra Humpolec 86,5      
3,0
8 SK Čtyři Dvory ČB 85      
2,0
9 Sokol Kr. Vinohrady 31      
1,0
  
Celkový bodový stav/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 581,5      
27,0
2 "Spartak Praha 4 ""B""" 352      
21,0
3 VS Tábor 347,5      
19,0
4 SKP Atletik Nymburk 332,5      
18,0
5 TJ Slavoj Pacov 269      
15,0
6 SK Čtyři Dvory ČB 200      
12,0
7 Sprint Čáslav 256,5      
11,0
8 TJ Jiskra Humpolec 199      
10,0
9 Sokol Kr. Vinohrady 109      
4,0
  
Pořadí po 4. kole
 
www.atletika.cz