3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Datum konání :  10.7.2004 
Místo konání :  České Budějovice 
Pořadatel :  TJ Sokol a SK Čtyři Dvory Č.B. 
Výsledky zpracoval :   
Oficiální orgán :   
Poznámka :   
100 m/Muži/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Varecha Martin 85 SOKCB 11.66      
 
2 Jareš Theodor 87 VINPR 11.70      
 
3 Sekyra Miroslav 85 KLATO 11.72      
 
4 Mikula Ivan 79 SPP4 12.02      
 
5 Vaněk Tomáš 84 JIHLA 12.18      
 
6 Dreiseitl Daniel 84 SPP4 12.24      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 KLATO 11.49      
 
2 Kulovaný Petr 86 SOKCB 11.65      
 
3 Kumst František 83 BEROU 11.70      
 
4 Pena Milan 85 SOKCB 11.73      
 
5 Touš Jiří 80 KLATO 11.92      
 
6 Witiska Michal 85 JIHLA 12.26      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kyselý Jaroslav 85 KLATO 11.40      
 
2 Koudela Miroslav 80 JIHLA 11.44      
 
3 Janota Tomáš 77 SPP4 11.92      
 
4 Hanzlík Karel KLATO 12.12      
 
5 Štochl Jan 75 BEROU 12.40      
 
6 Továrek Martin 83 VINPR 12.48      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrdý Jakub 87 KINCB 11.77      
 
2 Aniska Alexandr 88 JIHLA 12.92      
 
3 Chaloupka Lukáš 83 SOKCB 13.12      
 
  Heppner David 82 VINPR NP      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hubner Jakub 88 SOKCB 12.14      
 
2 David Petr 87 PACOV 12.18      
 
3 Schneeweis Marek 79 VINPR 12.36      
 
4 Havel Rostislav 84 JIHLA 12.38      
 
  
100 m/Muži/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 KLATO 11.48      
11,0
2 Varecha Martin 85 SOKCB 11.80      
9,0
3 Koudela Miroslav 80 JIHLA 11.81      
8,0
4 Kulovaný Petr 86 SOKCB 11.96      
7,0
5 Jareš Theodor 87 VINPR 12.18      
6,0
  Kyselý Jaroslav 85 KLATO DQ      
 
  
100 m/Muži/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pena Milan 85 SOKCB 12.08      
4,0
2 Kumst František 83 BEROU 12.11      
3,0
3 Sekyra Miroslav 85 KLATO 12.12      
2,0
4 Janota Tomáš 77 SPP4 12.20      
1,0
5 Mikula Ivan 79 SPP4 12.22      
 
6 Hanzlík Karel KLATO 12.54      
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 76 VINPR 23.31      
11,0
2 Kyselý Jaroslav 85 KLATO 23.39      
9,0
3 Čada Michal 85 KLATO 23.47      
7,0
4 Varecha Martin 85 SOKCB NP      
 
  
200 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rejmon Vít 86 SPP4 23.46      
8,0
2 Štefan Petr 76 VINPR 23.72      
6,0
3 Kulovaný Petr 86 SOKCB 23.96      
4,0
4 Štýfal David 87 SOKCB NP      
 
  
200 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pena Martin 85 SOKCB 23.91      
5,0
2 Sekyra Miroslav 85 KLATO 24.27      
1,0
3 Janota Tomáš 77 SPP4 24.33      
 
4 Deiseitl Daniel 84 SPP4 24.79      
 
  
200 m/Muži/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Mikula Ivan 79 SPP4 24.09      
3,0
2 Rudolf Tomáš 87 BEROU 24.12      
2,0
3 Hubner Jakub 88 SOKCB 24.71      
 
4 Cerina Petr 84 KLATO 25.76      
 
  
200 m/Muži/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Továrek Martin 83 VINPR 24.82      
 
2 Witiska Michal 85 JIHLA 25.04      
 
3 Schneeweis Marek 79 VINPR 25.17      
 
4 Koczo Pavel 87 SOKCB 25.18      
 
  
200 m/Muži/Běh 6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hrdý Jakub 87 KINCB 24.08      
 
2 Havel Rostislav 84 JIHLA 25.29      
 
3 Piskáček Jan 83 BEROU NP      
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 76 VINPR 51.44      
9,0
2 Štefan Petr 76 VINPR 52.88      
6,0
3 Kulovaný Petr 86 SOKCB 53.56      
5,0
4 Špás Petr 79 VINPR 54.88      
 
  
400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rejmon Vít 86 SPP4 51.04      
11,0
2 Novák Petr 73 SPP4 52.02      
8,0
3 Kumst František 83 BEROU 52.14      
7,0
4 Varecha Martin 85 SOKCB 53.58      
4,0
  
400 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Opolecký Hynek 85 VINPR 54.16      
2,0
2 Janota Tomáš 77 SPP4 54.62      
 
3 Koczo Pavel 87 SOKCB 54.74      
 
4 Beneš Eduard 87 SOKCB NP      
 
  
400 m/Muži/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Goth Jan 78 JIHLA 54.03      
3,0
2 Mikula Ivan 79 SPP4 54.39      
1,0
3 Cerina Petr 84 KLATO 55.25      
 
4 Rudolf Tomáš 87 BEROU 55.37      
 
  
400 m/Muži/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Horáček Jan 85 JIHLA 54.76      
 
2 Továrek Martin 83 VINPR 55.58      
 
3 Almer David 87 PISEK 57.50      
 
4 Havel Rostislav 84 JIHLA NP      
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák Petr 73 SPP4 2:00.43      
11,0
2 Veselský Martin 69 JIHLA 2:00.89      
9,0
3 Koubek Jiří 84 SPP4 2:01.37      
7,0
4 Urbánek Jaromír 78 KLATO 2:01.73      
6,0
5 Tipka Martin 85 PISEK 2:03.49      
5,0
6 Gormer Tomáš 81 KLATO 2:04.09      
3,0
7 Beneš Eduard 87 SOKCB 2:05.65      
1,0
  
800 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Cihlář Jan 70 BEROU 2:01.31      
8,0
2 Smejkal Lukáš 85 CHOTEBOR 2:03.03      
 
3 Brůha Lukáš 84 KLATO 2:03.73      
4,0
4 Paclík František 87 SOKCB 2:04.24      
2,0
5 Skořepa Jakub 87 NMMOR 2:04.83      
 
6 Kabelka Jiří 79 VINPR 2:06.21      
 
7 Šindelář Jakub 86 PISEK 2:09.81      
 
8 Hakl Jiří 82 BEROU 2:10.11      
 
  
1500 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kreisinger Jan 84 4DVCB 4:01.81      
 
2 Veselský Martin 69 JIHLA 4:06.37      
11,0
3 Urbánek Jaromír 78 KLATO 4:12.01      
9,0
4 Novák Petr 73 SPP4 4:12.59      
8,0
5 Kučera Radek 69 PACOV 4:13.25      
7,0
6 Novák Pavel 70 JIHLA 4:15.31      
6,0
7 Hakl Jiří 82 BEROU 4:34.16      
2,0
8 Raboch Ivan 66 BEROU 4:35.13      
1,0
9 Kabelka Jiří 77 VINPR 4:43.25      
 
10 Gorner Tomáš 81 KLATO NP      
 
  
1500 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kadlec Petr 85 NMMOR 4:22.63      
 
2 Krygar Josef 89 SOKCB 4:26.95      
5,0
3 Brynych Ondřej 88 SOKCB 4:27.35      
4,0
4 Fuka Martin 78 CHYSK 4:32.45      
 
5 Sita Martin 88 JIHLA 4:34.01      
3,0
6 Jarolím Michal 89 STRAK 4:34.27      
 
7 Korenčík Martin 84 SPP4 4:41.29      
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vobejda Ladislav 74 VINPR 15.60      
11,0
2 Malík Jan 77 KLATO 15.72      
9,0
3 Urban Ladislav 82 JIHLA 16.30      
8,0
4 Kříž Jan 83 SOKCB 16.39      
7,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Junek Filip 82 SOKCB 16.62      
6,0
2 Vítek Jan 85 PISEK 17.82      
5,0
3 Veselý Pavel 80 BEROU 18.12.      
4,0
4 Tipka Martin 85 PISEK 18.44      
2,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Janda Miloslav 72 PACOV 18.15      
3,0
2 Goth Jan 78 JIHLA 18.50      
1,0
3 Faltyn Jiří 71 BEROU 19.72      
 
4 Šelmát Václav 85 KLATO 19.89      
 
  Burda Jiří 67 PACOV NP      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 76 VINPR 57.34      
11,0
2 Goth Jan 78 JIHLA 58:68      
9,0
3 Kumst František 83 BEROU 59.16      
8,0
4 Špás Petr 79 VINPR 1:02.22      
4,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Opolecký Hynek 86 VINPR 1:00.14      
7,0
2 Bauer Jindřich 85 BEROU 1:00.75      
6,0
3 Tipka Martin 85 PISEK 1:01.64      
5,0
4 Brynych Ondřej 88 SOKCB NF      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vítek Jan 85 PISEK 1:03.12      
3,0
2 David Petr 87 PACOV 1:03.38      
2,0
3 Šelmát Václav 77 KLATO 1:04.10      
1,0
  
3000 m překážek/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Moravec Jaroslav 81 SOKCB 9:52.39      
11,0
2 Herda Ondřej 88 SOKCB 10:18.19      
9,0
3 Cihlář Jan 70 BEROU 10:32.23      
8,0
4 Kořán Jakub 88 KLATO 10:38.13      
7,0
5 Koubek Jiří 84 SPP4 10:41.21      
6,0
6 Buchvaldek Marek 71 PISEK 10:55.53      
5,0
7 Rodina Bohuslav 59 PISEK 11:07.01      
4,0
8 Drahorád Ctirad 59 KLATO 11:13.77      
3,0
9 Jansa Jiří 66 PISEK 11:23.95      
2,0
10 Tauš Pavel 86 KLATO 11:48.01      
1,0
11 Košťálek Josef 84 BEROU 11:56.99      
 
12 Olšjak Ladislav 59 SKPCB NF      
 
13 Brůha Lukáš 84 KLATO NP      
 
14 Gorner Tomáš 81 KLATO NP      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dreiseitl, Janota, Mikula, Rejmon SPP4 45.29      
11,0
2 Ešpandr, Štefan, Jareš, Schneeweis VINPR 45.37      
9,0
3 Varecha, Kříž, Kulovaný, Pena SOKCB 45.67      
8,0
4 Hanzlík, Kyselý, Sekyra, Čada KLATO NP      
 
  
4 x 100 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štampach, Novák, Koubek, Vaněček SPP4 46.26      
7,0
2 Goth, Witiska, Vaněk, Koudela JIHLA 46.32      
6,0
3 Jarda, Burda, David, Zikmund PACOV 47.88      
5,0
4 Rudolf, Bauer, Kumst, Štochl BEROU 49.10      
4,0
  
4 x 100 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Piskáček, Vinter, Faltýn, Veselý BEROU 49.61      
3,0
  Hubner, Koczo, Paclík, Štýfal SOKCB DQ      
 
  Belatka, Horáček, Havel, Šutera JIHLA DQ      
 
  
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 KLATO 2.01      
11,0
2 Kleisner Václav 83 KLATO 1.98      
9,0
3 Junek Filip 82 SOKCB 1.81      
8,0
4 Vobejda Ladislav 74 VINPR 1.81      
7,0
5 Palán Miroslav 87 HUMPO 1.81      
 
6 Stolín Ondřej 88 JIHLA 1.78      
6,0
7 Skrčený Josef 86 BEROU 1.78      
5,0
8 Šutera David 89 JIHLA 1.73      
3,5
9 Zikmund Miroslav 84 PACOV 1.73      
3,5
10 Vítek Jan 85 PISEK 1.63      
2,0
11 Jirotka Jan 88 KLATO 1.63      
1,0
12 Urban Ladislav 82 JIHLA 0      
 
  
skok o tyči/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Burda Jiří 67 PACOV 4.00      
11,0
2 Belatka Jaromír 74 JIHLA 3.90      
9,0
3 Malík Jan 77 KLATO 3.70      
8,0
4 Kliment Jan 58 JIHLA 3.30      
7,0
5 Vobejda Ladislav 74 VINPR 3.10      
5,5
6 Šelmát Václav 77 KLATO 3.10      
5,5
7 Vinter Petr 74 BEROU 2.90      
4,0
8 Stolín Ondřej 88 JIHLA 0      
 
  
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 KLATO 6.65      
11,0
2 Štampach Marek 85 SPP4 6.32      
9,0
3 Vaněček Jan 76 SPP4 6.26      
8,0
4 Kleisner Václav 83 KLATO 6.21      
7,0
5 Štýfal David 87 SOKCB 6.12      
6,0
6 Cerina Petr 84 KLATO 6.09      
5,0
7 Indra Lukáš 84 JIHLA 6.08      
4,0
8 Trpák Daniel 86 SOKCB 5.99      
3,0
9 Janda Miloslav 72 PACOV 5.98      
2,0
10 Piskáček Jan 83 BEROU 5.81      
1,0
11 Wiedermann Pavel 65 BEROU 5.81      
 
12 Macák Stanislav 77 VINPR 5.80      
 
13 Vinter Petr 74 BEROU 5.68      
 
14 Skrčený Josef 86 BEROU 5.58      
 
15 Jirotka Jan 88 KLATO 5.31      
 
16 Sekyra Miroslav 85 KLATO 5.07      
 
17 Šutera David 89 JIHLA 5.03      
 
  
trojskok/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Wiedermann Pavel 65 BEROU 13.33      
11,0
2 Kleisner Václav 83 KLATO 13.09      
9,0
3 Urban Ladislav 82 JIHLA 12.87      
8,0
4 Janda Miloslav 72 PACOV 12.70      
7,0
5 Indra Lukáš 84 JIHLA 12.65      
6,0
6 Jareš Theodor 87 VINPR 12.62      
5,0
7 Zikmund Miroslav 84 PACOV 12.32      
4,0
8 Štampach Marek 85 SPP4 12.23      
3,0
9 Skrčený Josef 86 BEROU 11.96      
2,0
10 Burda Jiří 67 PACOV 11.90      
1,0
11 Trpák Daniel 86 SOKCB 11.90      
 
12 Vaněček Jan 76 SPP4 11.85      
 
13 Veselý Pavel 80 BEROU 0      
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Uchytil Jiří 79 PACOV 12.70      
11,0
2 Virt Karel 67 KLATO 12.35      
9,0
3 Štochl Jan 75 BEROU 12.33      
8,0
4 Lamač Zdeněk 84 SPP4 12.29      
7,0
5 Bušek Luboš 66 PISEK 11.87      
6,0
6 Bražina Michael 84 SOKCB 11.84      
5,0
7 Koudela Vlastimil 82 JIHLA 11.41      
4,0
8 Vacek Jan 72 SPP4 11.10      
3,0
9 Heppner David 82 VINPR 11.07      
 
10 Vaněk Pavel 73 PACOV 10.92      
2,0
11 Tesař Alois 49 JIHLA 10.79      
1,0
12 Kudry Juraj 86 KLATO 10.31      
 
13 Janiuk Petr 83 SPP4 10.28      
 
14 Pour Miroslav 74 KLATO 10.11      
 
15 Rybák Michal 75 VESEL 9.64      
 
16 Bauer Jindřich 85 BEROU 9.50      
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Virt Karel 67 KLATO 40.96      
11,0
2 Uchytil Jiří 79 PACOV 40.67      
9,0
3 Macák Stanislav 77 VINPR 38.59      
8,0
4 Štochl Jan 75 BEROU 37.96      
7,0
5 Lajer Jan 84 SOKCB 35.49      
6,0
6 Heppner David 82 VINPR 35.21      
 
7 Hajžman Jiří 54 KLATO 34.27      
5,0
8 Kubík Martin 68 VINPR 33.90      
4,0
9 Lamač Zdeněk 84 SPP4 33.11      
3,0
10 Zajíc Pavel 53 PACOV 33.07      
2,0
11 Vaněk Pavel 73 PACOV 32.16      
1,0
12 Janiuk Petr 83 SPP4 31.21      
 
13 Kliment Jan 58 JIHLA 31.19      
 
14 Poutník Zdeněk 64 PACOV 29.14      
 
15 Webr Václav 65 SPP4 28.50      
 
16 Vacek Jan 72 SPP4 27.30      
 
17 Tesař Alois 49 JIHLA 26.49      
 
18 Rybák Michal 75 VESEL 26.17      
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Webr Václav 65 SPP4 47.08      
11,0
2 Roubal Jaroslav 49 VINPR 45.04      
9,0
3 Zajíc Pavel 53 PACOV 43.89      
8,0
4 Pour Miroslav 74 KLATO 43.81      
7,0
5 Vacek Jan 72 SPP4 41.83      
6,0
6 Černík Bohumil 52 VINPR 41.51      
5,0
7 Janiuk Petr 83 SPP4 38.72      
4,0
8 Sklenář Petr 65 BEROU 37.58      
3,0
9 Vaněk Pavel 73 PACOV 36.26      
2,0
10 Svatek Václav 40 PISEK 30.61      
1,0
11 Tesař Alois 49 JIHLAV 30.05.      
 
12 Rybák Michal 75 VESEL 26.96      
 
13 Poutník Zdeněk 64 PACOV 0      
 
14 Loukota Zdeněk 75 BEROU 0      
 
15 Duka Radim 73 VINPR NP      
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kudry Juraj 86 KLATO 53.29      
11,0
2 Palán Miroslav 88 HUMPO 49.95      
 
3 Frydrych Petr 88 KLATO 49.33      
9,0
4 Doucha Jiří 65 PACOV 48.00      
8,0
5 Bražina Michael 84 SOKCB 46.98      
7,0
6 Šebesta Jiří 62 VINPR 44.67      
6,0
7 Virt Karel 67 KLATO 44.63      
5,0
8 Tipka Václav 60 PISEK 43.90      
4,0
9 Bauer Jindřich 85 BEROU 41.97      
3,0
10 Koudela Vlastimil 82 JIHLA 40.96      
2,0
11 Trpák Daniel 86 SOKCB 40.85      
1,0
12 Lajer Jan 84 SOKCB 40.19      
 
13 Urbánek Jaromír 78 KLATO NP      
 
  
20 km chůze/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Gorner Tomáš 81 KLATO 56.50      
11,0
2 Hostýnek Jiří 61 KLATO 57.31      
9,0
3 Bittengl Zdeněk 61 KLATO 58.41      
8,0
4 Beck Jiří 75 KLATO 1:00.22      
7,0
5 Putshogl Jaroslav 39 PISEK 1:03.57      
6,0
6 Veselý Pavel 80 BEROU 1:06.02      
5,0
7 Tauš Pavel 86 KLATO 1:08.50      
4,0
8 Sládek Petr 70 PISEK 1:09.24      
3,0
  
8.5.2004 Praha - Žižkov
Celkový bodový stav/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 235.5      
8,0
2 "Spartak Praha 4 ""B""" 136      
7,0
3 Sokol Královské Vinohrady Praha 131.5      
6,0
4 Sokol České Budějovice 127      
5,0
5 Atletika Jihlava 114.5      
4,0
6 Lokomotiva Beroun 105      
3,0
7 Slavoj Pacov 88.5      
2,0
8 Sokol Jitex Písek 53      
1,0
  
Celkový bodový stav/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 622.5      
24,0
2 Sokol Královské Vinohrady Praha 474      
20,0
3 "Spartak Praha 4 ""B""" 401      
17,0
4 Atletika Jihlava 357.83      
15,0
5 Sokol České Budějovice 347      
12,0
6 Slavoj Pacov 310.5      
10,0
7 Lokomotiva Beroun 231.83      
5,0
8 Sokol Jitex Písek 222.33      
5,0
  
Pořadí po 3. kolech
100 m/Ženy/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Věra Suchomelová 75 SPCAS 13.15      
 
2 Mirka Zbyňová 83 SKPNB 13.97      
 
3 Adriana Najbrtová 85 SKPNB 14.64      
 
4 Jana Veinarová 81 VINPR 15.19      
 
5 Anna Šaldová 89 SKPNB 15.24      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pavla Šmelcová 86 TABOR 13.09      
 
2 Aneta Závišková 87 HUMPO 13.35      
 
2 Jaroslava Hromádková 86 KLATO 13.51      
 
4 Kateřina Smrčková 88 4DVCB 13.93      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kristýna Tycová 83 VINPR 13.60      
 
2 Markéta Kalašová 83 SKPNB 13.85      
 
3 Zuzana Kubicová 89 "SPPR4""B""" 13.90      
 
  Michaela Kolářová 88 4DVCB NP      
 
  
100 m/Ženy/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Věra Suchomelová 75 SPCAS 13.11      
11,0
2 Pavla Šmelcová 86 TABOR 13.30      
9,0
3 Aneta Závišková 87 HUMPO 13.70      
8,0
4 Kristýna Tycová 83 VINPR 13.87      
7,0
5 Mirka Zbyňová 83 SKPNB 14.41      
6,0
6 Markéta Kalašová 83 SKPNB 14.69      
5,0
  
100 m/Ženy/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jaroslava Hromádková 86 KLATO 14.07      
4,0
2 Zuzana Kubicová 89 "SPPR4""B""" 14.09      
3,0
3 Kateřina Smrčková 88 4DVCB 14.40      
2,0
4 Jana Veinarová 81 VINPR 15.45      
1,0
  Adriana Najbrtová 85 SKPNB NP      
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Věra Suchomelová 75 SPCAS 26.11      
11,0
2 Lucie Koldcsiterová 83 SPCAS 27.06      
9,0
3 Pavla Šmelcová 86 TABOR 27.41      
8,0
4 Kristýna Tycová 83 VINPR 29.41      
1,0
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Nela Todorovová 88 4DVCB 28.10      
7,0
2 Markéta Kalašová 83 SKPNB 28.26      
5,0
3 Kateřina Smrčková 88 4DVCB 28.92      
3,0
4 Šárka Buranská 89 "SPPR4""B""" 29.32      
2,0
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Romana Ambrožová 87 PACOV 28.35      
4,0
2 Petra Kavijová 88 KLATO 29.53      
 
3 Mirka Zbyňová 83 SKPNB 30.17      
 
4 Martina Vasková 85 KLATO 30.29      
 
  
200 m/Ženy/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tereza Jeřábková 90 PACOV 30.34      
 
2 Lucie Domkářová 90 PACOV 30.66      
 
3 Eva Koucká 89 SKPNB 31.52      
 
4 Hana Votípková 87 KLATO 31.72      
 
  
200 m/Ženy/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hana Kaňková 89 SKPNB 28.25      
6,0
2 Hana Vejnarová 81 VINPR 32.04      
 
3 Veronika Křivánková 90 VINPR 32.45      
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Věra Suchmelová 75 SPCAS 58.59      
11,0
2 Lucie Koldcsiterová 83 SPCAS 1:01.25      
9,0
3 Aneta Petrová 90 PACOV 1:03.55      
8,0
4 Linda Vančurová 90 SKPNB 1:04.09      
7,0
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Romana Ambrožová 87 PACOV 1:04.89      
6,0
2 Nela Todorovová 88 4DVCB 1:06.23      
5,0
3 Lenka Nekovářová 88 4DVCB 1:08.39      
4,0
  Pavla Linhartová 85 4DVCB NP      
 
  
400 m/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kristýna Tycová 83 VINPR 1:08.63      
3,0
2 Hana Votípková 87 KLATO 1:09.79      
2,0
3 Lucie Časarová 85 HUMPO 1:14.53      
1,0
  
800 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zuzana Rücklová 79 "SPPR4""B""" 2:22.41      
11,0
2 Lenka Pšajdlová 86 KLATO 2:26.83      
9,0
3 Petra Kavijová 88 KLATO 2:27.41      
8,0
4 Petra Lepičová 82 PACOV 2:31.07      
7,0
5 Martina Vasková 85 KLATO 2:31.08      
6,0
6 Miroslava Sedláčková 77 "SPPR4""B""" 2:35.45      
4,0
7 Tereza Nousková 80 TABOR 2:38.87      
2,0
8 Radka Reschová 66 4DVCB 2:50.03      
 
9 Denisa Titzeová 90 SPCAS 2:54.05      
 
  
800 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Markéta Kalašová 83 SKPNB 2:34.57      
5,0
2 Tereza Vavřinová 88 "SPPR4""B""" 2:36.00      
3,0
3 Alena Květoňová 84 SKPNB 2:40.68      
1,0
4 Lucie Paslerová 69 "SPPR4""B""" 2:47.72      
 
5 Martina Hříbalová 88 SKPNB 2:52.10      
 
6 Martina Eichlerová 86 SKPNB 2:54.62      
 
7 Petra Diabolová 89 SKPNB 2:59.78      
 
8 Gabriela Navrátilová 87 VINPR 3:04.96      
 
  Zuzana Linhartová 85 4DVCB NP      
 
  
1500 m/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zuzana Rücklová 79 "SPPR4""B""" 5:08.18      
11,0
2 Olga Firsová 83 "SPPR4""B""" 5:11.58      
 
3 Petra Lepičová 82 PACOV 5:11.64      
9,0
4 Miroslava Sedláčková 77 "SPPR4""B""" 5:21.42      
8,0
5 Alena Květonová 84 SKPNB 5:29.84      
7,0
6 Aneta Petrová 90 PACOV 5:33.02      
6,0
7 Monika Uchytilová 77 PACOV 5:51.96      
5,0
8 Radka Reschová 66 4DVCB 6:04.94      
4,0
9 Marie Bartyzalová 68 4DVCB 6:29.74      
3,0
10 Pavla Brůhová 86 KLATO 6:52.12      
2,0
  Šárka Vítová 88 4DVCB NP      
 
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Eva Machotová 77 SKPNB 17.26      
11,0
2 Lucie Permedlová 87 TABOR 17.31      
9,0
3 Jarmila Šoustková 77 "SPPR4""B""" 19.08      
7,0
4 Adriana Najbrtová 85 SKPNB 23.08      
4,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Michaela Metelková 84 4DVCB 18.49      
8,0
2 Kateřina Vozobulová 85 4DVCB 19.65      
6,0
3 Dana Urubová 68 KLATO 21.47      
5,0
  
400 m překážek/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lenka Pšaidlová 86 KLATO 1:09.25      
11,0
2 Zuzana Rücklová 79 "SPPR4""B""" 1:13.05      
9,0
3 Tereza Horníková 87 4DVCB 1:25.59      
8,0
4 Andrea Vágnerová 88 4DVCB 1:36.13      
7,0
  
3000 m překážek/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Silvie Svobodová 88 KLATO 13:03.41      
11,0
2 Monika Uchytilová 77 PACOV 13:50.79      
9,0
3 Monika Obrová 74 4DVCB 18:50.98      
8,0
  
4 x 100 m/Ženy/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Machotová, Zbyňová, Kalašová, Kaňková SKPNB 54.15      
11,0
2 Pšaidlová, Hromádková, Kavijová, Vasková KLATO 54.97      
9,0
3 Koldcsiterová, Suchomelová, Titzeová, Jánová SPCAS 54.99      
8,0
4 Křivánková, Navrátilová, Vejnarová, Tycová VINPR 59.56      
2,0
  
4 x 100 m/Ženy/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Domkářová, Petrová, Jeřábková, Ambrožová PACOV 59.45      
3,0
2 Smrčková, Nekovářová, Todorovová, Kolářová 4DVCB 55.33      
7,0
3 Koucká, Najbrtová, Weissová, Vančurová SKPNB 55.77      
6,0
  
4 x 100 m/Ženy/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Brůhová, Stahlová, Svobodová, Vavrečková KLATO 57.54      
5,0
2 Eichlerová, Hříbalová, Diabolová, Šaldová SKPNB 59.40      
4,0
  
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jana Kovarovičová 87 KLATO 1.70      
11,0
2 Lucie Permedlová 87 TABOR 1.58      
9,0
3= Renata Čeledová 88 HUMPO 1.55      
7,5
3= Lucie Koldcsiterová 83 SPCAS 1.55      
7,5
5= Veronika Vavrečková 90 KLATO 1.47      
5,5
5= Klára Markvartová 88 TABOR 1.47      
5,5
7 Dana Urubová 68 KLATO 1.47      
4,0
8 Lucie Časarová 85 HUMPO 1.42      
3,0
  
skok o tyči/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veronika Weissová 86 SKPNB 2.20      
11,0
2 Jana Kovarovičová 87 KLATO 2.20      
9,0
3 Pavla Brůhová 86 KLATO 2.00      
8,0
4 Marie Bartyzalová 68 4DVCB 1.80      
7,0
  Iva Kotěšovcová 79 "SPPR4""B""" NP      
 
  
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lucie Permedlová 87 TABOR 4.90      
11,0
2 Jaroslava Hromádková 86 KLATO 4.77      
9,0
3 Hana Kaňková 89 SKPNB 4.70      
8,0
4 Aneta Závišková 87 HUMPO 4.63      
7,0
5 Tereza Jeřábková 90 PACOV 4.63      
6,0
6 Markéta Kalivodová 89 HUMPO 4.44      
5,0
7 Lucie Domkářová 90 PACOV 4.44      
4,0
8 Eva Machotová 77 SKPNB 4.37      
3,0
9 Šárka Buranská 89 "SPPR4""B""" 4.33      
2,0
10 Lenka Nekovářová 88 4DVCB 4.29      
1,0
11 Veronika Weissová 86 SKPNB 4.15      
 
12 Veronika Křivánková 90 VINPR 3.73      
 
  Tereza Jánová 87 SPCAS NP      
 
  
trojskok/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Renata Čeledová 88 HUMPO 10.29      
11,0
2 Eva Machotová 77 SKPNB 9.96      
9,0
3 Tereza Jánová 87 SPCAS 9.95      
8,0
4 Jarmila Šoustková 77 "SPPR4""B""" 9.20      
7,0
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Romana Dibitanzlová 67 TABOR 10.09      
11,0
2 Kateřina Vozobulová 85 4DVCB 9.83      
9,0
3 Jana Berná 83 SKPNB 9.80      
8,0
4 Ivana Pazourková 73 "SPPR4""B""" 9.52      
7,0
5 Lada Studenovská 82 TABOR 9.49      
6,0
6 Ivana Kozlová 85 HUMPO 9.24      
5,0
7 Petra Stahlová 86 KLATO 9.18      
4,0
8 Eva Berná 86 SKPNB 8.55      
3,0
9 Kateřina Hrušková 87 HUMPO 8.45      
2,0
10 Blanka Fischerová 58 "SPPR4""B""" 8.29      
1,0
11 Andrea Vágnerová 88 4DVCB 7.13      
 
  Eva Burdová 66 PACOV NP      
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ivana Pazourková 73 "SPPR4""B""" 31.84      
11,0
2 Jana Berná 83 SKPNB 28.56      
9,0
3 Kateřina Vacovská 74 VINPR 28.53      
8,0
4 Kateřina Hrušková 87 HUMPO 28.10      
7,0
5 Zuzana Kubicová 89 "SPPR4""B""" 28.05      
6,0
6 Ladislava Bartošová 64 "SPPR4""B""" 27.20      
5,0
7 Ivana Kozlová 85 HUMPO 26.52      
4,0
8 Kateřina Vozobulová 85 4DVCB 26.41      
3,0
9 Romana Dibitanzlová 67 TABOR 23.14      
2,0
10 Tereza Horníková 87 4DVCB 22.60      
1,0
11 Eva Berná 86 SKPNB 21.90      
 
12 Monika Uchytilová 77 PACOV 21.72      
 
13 Andrea Vágnerová 88 4DVCB 20.50      
 
14 Markéta Kalivodová 89 HUMPO 17.40      
 
  Eva Burdová 66 PACOV NP      
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ivana Pazourková 73 "SPPR4""B""" 36.80      
11,0
2 Petra Stahlová 86 KLATO 35.29      
9,0
3 Ladislava Bartošová 64 "SPPR4""B""" 25.50      
8,0
4 Markéta Šašková 85 PACOV 24.08      
7,0
5 Jana Berná 83 SKPNB 23.12      
6,0
6 Blanka Fischerová 58 "SPPR4""B""" 22.75      
5,0
7 Markéta Kalivodová 89 HUMPO 19.82      
4,0
  Michaela Kratochvílová 87 4DVCB NP      
 
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lada Studenovská 87 TABOR 37.74      
11,0
2 Veronika Weissová 86 SKPNB 31.89      
9,0
3 Jarmila Šoustková 77 "SPPR4""B""" 30.42      
8,0
4 Petra Stahlová 86 KLATO 28.67      
7,0
5 Hana Votípková 87 KLATO 27.20      
6,0
6 Tereza Horníková 87 4DVCB 26.92      
5,0
7 Kateřina Hrušková 87 HUMPO 25.33      
4,0
8 Veronika Vavrečková 90 KLATO 24.66      
3,0
  Michaela Kolářová 88 4DVCB NP      
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 147.5      
9,0
2 SKP Atletik Nymburk 144      
8,0
3 SK Spartak Praha 4 B 129      
7,0
4 SK Čtyři Dvory České Budějovice 98      
6,0
5 VS Tábor 83.5      
5,0
6 Sprint klub Čáslav 74.5      
4,0
7 Slavoj Pacov 74      
3,0
8 Jiskra Humpolec 68.5      
2,0
9 Sokol Královské Vinohrady 22      
1,0
  
Celkový bodový stav/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 581.5      
27,0
2 SK Spartak Praha 4 B 352      
21,0
3 VS Tábor 347.5      
19,0
4 SKP Atletik Nymburk 332.5      
18,0
5 Slavoj Pacov 269      
15,0
6 SK Čtyři Dvory České Budějovice 200      
12,0
7 Sprint klub Čáslav 256.5      
11,0
8 Jiskra Humpolec 199      
10,0
9 Sokol Královské Vinohrady 109      
4,0
  
Pořadí po 3. kolech
 
www.atletika.cz