2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Datum konání :  5.6.2004 
Místo konání :  Nová Včelnice 
Pořadatel :  TJ Nová Včelnice 
Výsledky zpracoval :  Milan Černý 
Oficiální orgán :   
Poznámka :  Závody proběhly za oblačného počasí, dešťových přeháněk a bezvětří. Během závodů byl podán protest ve štafetě 4x400m, který nebyl přijat. 
100 m/Muži/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 TJ Klatovy 11.74      
 
2 Kumst František 83 TJ Lokomotiva Beroun 12.03      
 
3 Jareš Theodor 87 TJ Sokol Král. Vinohrady 12.07      
 
4 Jarath Štěpán 87 Sokol SŠ České Budějovice 12.08      
 
5 Vaněk Tomáš 84 Atletika Jihlava 12.25      
 
6 Továrek Martin 83 Sokol Král. Vinohrady 12.29      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Varecha Martin 85 Sokol SŠ České Budějovice 11.46      
 
2 Adámek Martin 86 TJ Klatovy 11.86      
 
3 Mikula Ivan 79 "Spartak Praha 4 ""B""" 12.05      
 
4 Schneeweis Marek 79 Sokol Král. Vinohrady 12.53      
 
5 Persona Jiří 87 Sokol SŠ České Budějovice 12.60      
 
6 Štochl Jan 75 TJ Lokomotiva Beroun DQ      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štefan Petr 76 TJ Sokol Král. Vinohrady 11.64      
 
2 Kyselý Jaroslav 85 TJ Klatovy 11.65      
 
3 Kubica Tomáš 81 "Spartak Praha 4 ""B""" 11.94      
 
4 Grepl Jaroslav 86 Sokol SŠ České Budějovice 12.25      
 
5 Sobíšek Jiří 77 Sokol Jitex Písek 12.32      
 
6 Zoubek Tomáš 88 TJ Slavoj PS Pacov 12.33      
 
  
100 m/Muži/Rozběh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Krátký Zdeněk 87 TJ Slavoj PS Pacov 12.46      
 
2 Tyc Ondřej 80 TJ Sokol Král. Vinohrady 12.58      
 
3 Heppner David 82 Sokol Král. Vinohrady 14.24      
 
4 Krejča Milan 84 TJ Lokomotiva Beroun 14.96      
 
  
100 m/Muži/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Varecha Martin 85 Sokol SŠ České Budějovice 11.27      
11,0
2 Čada Michal 85 TJ Klatovy 11.35      
9,0
3 Štefan Petr 76 TJ Sokol Král. Vinohrady 11.53      
8,0
4 Kyselý Jaroslav 85 TJ Klatovy 11.57      
7,0
5 Adámek Martin 86 TJ Klatovy 11.65      
6,0
6 Kumst František 83 TJ Lokomotiva Beroun 11.71      
5,0
  
100 m/Muži/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jareš Theodor 87 TJ Sokol Král. Vinohrady 11.67      
4,0
2 Jarath Štěpán 87 Sokol SŠ České Budějovice 11.83      
3,0
3 Kubica Tomáš 81 "Spartak Praha 4 ""B""" 11.85      
2,0
4 Mikula Ivan 79 "Spartak Praha 4 ""B""" 11.97      
1,0
5 Grepl Jaroslav 86 Sokol SŠ České Budějovice 12.22      
 
6 Schneeweis Marek 79 Sokol Král. Vinohrady 12.43      
 
  
200 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Varecha Martin 85 Sokol SŠ České Budějovice 22.94      
11,0
2 Ešpandr Martin 76 TJ Sokol Král. Vinohrady 23.04      
9,0
3 Štefan Petr 76 TJ Sokol Král. Vinohrady 23.46      
7,0
4 Jareš Theodor 87 TJ Sokol Král. Vinohrady 23.69      
5,0
  
200 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Špás Pavel 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 23.43      
8,0
2 Kulovaný Petr 86 Sokol SŠ České Budějovice 23.74      
4,0
3 Kubica Tomáš 81 "Spartak Praha 4 ""B""" 23.90      
2,0
4 Štýfal David 87 Sokol SŠ České Budějovice 24.00      
 
  
200 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kyselý Jaroslav 85 TJ Klatovy 23.49      
6,0
2 Pena Milan 85 Sokol SŠ České Budějovice 23.88      
3,0
3 Rudolf Tomáš 87 TJ Lokomotiva Beroun 24.31      
 
4 Jarath Štěpán 87 Sokol SŠ České Budějovice NP      
 
  
200 m/Muži/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Adámek Martin 80 TJ Klatovy 23.91      
1,0
2 Dobiáš Jakub 86 TJ Sokol Král. Vinohrady 24.30      
 
3 Mikula Ivan 79 "Spartak Praha 4 ""B""" 24.39      
 
4 Továrek Martin 83 TJ Sokol Král. Vinohrady 24.70      
 
  
200 m/Muži/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šebesta Josef 81 Atletika Jihlava 24.10      
 
2 Schneeweis Marek 79 TJ Sokol Král. Vinohrady 24.70      
 
3 Koczó Pavel 87 Sokol SŠ České Budějovice 25.00      
 
4 Tyc Ondřej 80 TJ Sokol Král. Vinohrady 25.98      
 
  
200 m/Muži/Běh 6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Dvořák Václav 88 "Spartak Praha 4 ""B""" 24.55      
 
2 Vaněk Tomáš 84 Atletika Jihlava 24.99      
 
3 Cimbůrek Lukáš 87 Sokol SŠ České Budějovice 25.02      
 
4 Sobíšek Jiří 77 Sokol Jitex Písek NP      
 
  
400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ešpandr Martin 76 TJ Sokol Král. Vinohrady 49.35      
11,0
2 Kulovaný Petr 86 Sokol SŠ České Budějovice 51.07      
9,0
3 Novák Petr 73 "Spartak Praha 4 ""B""" 51.08      
8,0
4 Špás Pavel 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 52.13      
6,0
1 Pena Milan 85 Sokol SŠ České Budějovice 52.08      
7,0
2 Göth Jan 78 Atletika Jihlava 53.82      
5,0
3 Koczó Pavel 87 Sokol SŠ České Budějovice 53.98      
4,0
4 Beneš Eduart 87 Sokol SŠ České Budějovice 54.78      
1,0
1 Rudolf Tomáš 87 TJ Lokomotiva Beroun 54.12      
3,0
2 Paclík František 87 Sokol SŠ České Budějovice 54.90      
 
3 Zícha Jan 88 "Spartak Praha 4 ""B""" 55.34      
 
4 Korenčík Martin 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 55.88      
 
1 Nekovář Marek 76 TJ Slavoj PS Pacov 54.55      
2,0
2 Havel Rostlislav 84 Atletika Jihlava 56.02      
 
3 Hadrava Martin 86 Atletika Jihlava NP      
 
  
800 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák Petr 73 "Spartak Praha 4 ""B""" 1:57.71      
11,0
2 Veselský Martin 69 Atletika Jihlava 1:59.45      
9,0
3 Běhan Tomáš 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 2:00.31      
8,0
4 Urbánek Jaromír 78 TJ Klatovy 2:00.59      
7,0
5 Tipka Martin 60 Sokol Jitex Písek 2:01.19      
6,0
6 Beneš Eduart 87 Sokol SŠ České Budějovice 2:01.31      
5,0
7 Görner Tomáš 81 TJ Klatovy 2:02.93      
3,0
8 Vlček Lukáš 82 TJ Slavoj PS Pacov 2:04.03      
1,0
9 Špás Petr 79 TJ Sokol Král. Vinohrady 2:12.01      
 
  
800 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Koubek Jiří 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 2:02.02      
4,0
2 Brůha Lukáš 84 TJ Klatovy 2:03.22      
2,0
3 Horáček Jan 85 Atletika Jihlava 2:04.34      
 
4 Hadrava Martin 86 Atletika Jihlava 2:06.48      
 
5 Sládek Pavel 72 Sokol Jitex Písek 2:08.09      
 
6 Korenčík Martin 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 2:08.94      
 
7 Vystyd Milan 87 TJ Lokomotiva Beroun 2:09.56      
 
8 Brynych Ondřej 88 Sokol SŠ České Budějovice 2:10.52      
 
9 Šindelář Jakub 86 Sokol Jitex Písek 2:18.54      
 
  
1500 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Veselský Martin 69 Atletika Jihlava 4:12.40      
11,0
2 Průša Pavel 76 Sokol Jitex Písek 4:13.17      
9,0
3 Novák Petr 73 "Spartak Praha 4 ""B""" 4:13.25      
8,0
4 Görner Tomáš 81 TJ Klatovy 4:13.92      
7,0
5 Skořepa Jakub 87 TJ Nové Město 4:14.04      
 
6 Novák Pavel 70 Atletika Jihlava 4:15.42      
6,0
7 Urbánek Jaromír 78 TJ Klatovy 4:16.86      
5,0
8 Kučera Radek 69 TJ Slavoj Pacov 4:18.30      
4,0
9 Herda Ondřej 88 Sokol SŠ České Budějovice 4:18.62      
3,0
10 Koubek Jiří 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 4:22.28      
2,0
11 Kořán Jakub 88 TJ Klatovy 4.22.88      
1,0
12 Bujnovský David 89 Sokol SŠ České Budějovice 4:28.00      
 
13 Cihlář Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun 4:28.62      
 
14 Krygar Josef 89 Sokol SŠ České Budějovice 4:29.17      
 
15 Lajer Petr 87 Sokol SŠ České Budějovice 4:35.08      
 
16 Buchvaldek Marek 71 Sokol Jitex Písek 4:37.80      
 
  Moravec Jaroslav 81 Sokol SŠ České Budějovice NP      
 
  Houštecký Petr 83 Sokol SŠ České Budějovice NP      
 
  
5000 m/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Novák Pavel 70 Atletika Jihlava 15:24.56      
11,0
2 Kučera Radek 69 TJ Slavoj PS Pacov 15:46.15      
9,0
3 Cihlář Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun 16:08.06      
8,0
4 Hintnaus Viktor 82 Sokol Jitex Písek 16:09.42      
7,0
5 Buchvaldek Marek 71 Sokol Jitex Písek 16:13.64      
6,0
6 Kůra Luboš 88 TJ Klatovy 16:22.06      
5,0
7 Stanovský Pavel 71 TJ Sokol Král. Vinohrady 17:01.14      
4,0
8 Rodina Bohuslav 59 Sokol Jitex Písek 17:06.42      
3,0
9 Kabelka Jiří 77 TJ Sokol Král. Vinohrady 17:28.34      
2,0
10 Houštecký Petr 83 TJ Sokol Č. Budějovice 17:32.64      
1,0
11 Hadrava Karel 56 Atletika Jihlava 18:51.30      
 
12 Tauš Pavel 86 TJ Klatovy 19:00.72      
 
  Tyc Ondřej 80 TJ Sokol Král. Vinohrady NP      
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vobejda Ladislav 74 Sokol Král. Vinohrady 15.82      
11,0
2 Malík Jan 77 TJ Klatovy 16.02      
9,0
3 Urban Ladislav 82 Atletika Jihlava 16.51      
8,0
4 Vítek Jan 85 Sokol Jitex Písek 17.46      
7,0
  
110 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Göth Jan 78 Atletika Jihlava 18.09      
6,0
2 Janda Miloslav 72 TJ Slavoj PS Pacov 18.28      
5,0
3 Faltyn Jiří 71 TJ Lokomotiva Beroun 19.39      
4,0
4 Tipka Martin 85 Sokol Jitex Písek DQ      
 
  
110 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zoubek Tomáš 88 TJ Slavoj PS Pacov 19.83      
3,0
2 Nekovář Marek 76 TJ Slavoj PS Pacov 19.87      
2,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Souček Lukáš 75 Atletika Jihlava 56.02      
11,0
2 Kumst František 83 TJ Lokomotiva Beroun 58.40      
9,0
3 Vobejda Ladislav 74 TJ Sokol Král. Vinohrady 58.73      
8,0
4 Göth Jan 78 Atletika Jihlava 59.00      
7,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Průša Pavel 76 Sokol Jitex Písek 59.94      
6,0
2 Grepl Jaroslav 86 Sokol SŠ České Budějovice 1:00.94      
5,0
3 Bauer Jindřich 85 TJ Lokomotiva Beroun 1:01.34      
2,0
4 Špás Petr 79 TJ Sokol Král. Vinohrady 1:01.60      
1,0
  
400 m překážek/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tipka Martin 85 Sokol Jitex Písek 1:01.23      
4,0
2 Vítek Jan 85 Sokol Jitex Písek 1:03.09      
 
3 Dufek Pavel 74 "Spartak Praha 4 ""B""" 1:06.81      
 
  
400 m překážek/Muži/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vlček Lukáš 82 TJ Slavoj PS Pacov 1:01.27      
3,0
2 Horáček Jan 85 Atletika Jihlava 1:03.33      
 
3 Šelmát Václav 77 TJ Klatovy 1:10.65      
 
  
skok vysoký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 TJ Klatovy 1.94      
11,0
2 Kleismer Václav 83 TJ Klatovy 1.94      
9,0
3= Urban Ladislav 82 Atletika Jihlava 1.94      
7,5
3= Zikmund Miroslav 84 TJ Slavoj PS Pacov 1.94      
7,5
5 Zelený Pavel 87 Atletika Jihlava 1.77      
6,0
6 Vitovský Radek 81 TJ Slavoj PS Pacov 1.77      
5,0
7 Stolín Ondřej 87 Atletika Jihlava 1.70      
4,0
8= Buráň Pavel 65 "Spartak Praha 4 ""B""" 1.70      
2,5
8= Skrčený Josef 86 TJ Lokomotiva Beroun 1.70      
2,5
10= Šutera David 89 Atletika Jihlava 1.60      
0,3
10= Kasan Michal 64 TJ Lokomotiva Beroun 1.60      
0,3
10= Vítek Jan 85 Sokol Jitex Písek 1.60      
0,3
  
skok o tyči/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Malík Jan 77 TJ Klatovy 3.80      
11,0
2 Burda Jiří 67 TJ Slavoj PS Pacov 3.80      
9,0
3 Zlatník Petr 71 TJ Sokol Král. Vinohrady 3.40      
8,0
4 Kořízek Tomáš 82 "Spartak Praha 4 ""B""" 3.20      
7,0
5 Tesárek Antonín 65 TJ Sokol Král. Vinohrady 3.20      
6,0
6 Kliment Jan 58 Atletika Jihlava 3.00      
5,0
7 Václav Šelmát 77 TJ Klatovy 3.00      
4,0
  Belatka Jaromír 74 Atletika Jihlava NP      
 
  
skok daleký/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Čada Michal 85 TJ Klatovy 6.75      
11,0
2 Štýfal David 87 Sokol SŠ České Budějovice 6.36      
9,0
3 Novotný Jakub 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 6.35      
8,0
4 Kleiner Václav 83 TJ Klatovy 6.35      
7,0
5 Indra Lukáš 84 Atletika Jihlava 6.34      
6,0
6 Kotrouš Jan 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 6.10      
5,0
7 Dobiáš Jakub 86 Sokol Král. Vinohrady 6.01      
4,0
8 Wiedermann Pavel 65 TJ Lokomotiva Beroun 5.93      
3,0
9 Štampach Marek 85 "Spartak Praha 4 ""B""" 5.91      
2,0
10 Janda Miloslav 72 TJ Slavoj PS Pacov 5.89      
1,0
11 Vaněček Jan 76 "Spartak Praha 4 ""B""" 5.71      
 
12 Skrčený Josef 86 TJ Lokomotiva Beroun 5.63      
 
13 Burda Jiří 67 TJ Slavoj PS Pacov 5.61      
 
14 Paclík František 87 Sokol SŠ České Budějovice 5.45      
 
15 Cimbůrek Lukáš 87 Sokol SŠ České Budějovice 5.26      
 
16 Šutera David 89 Atletika Jihlava 4.98      
 
  
trojskok/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Urban Ladislav 82 Atletika Jihlava 13.32      
11,0
2 Čada Michal 85 TJ Klatovy 13.22      
9,0
3 Indra Lukáš 84 Atletika Jihlava 13.16      
8,0
4 Kleisner Václav 83 TJ Klatovy 13.08      
7,0
5 Novotný Jakub 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 13.05      
6,0
6 Kotrouš Jan 85 TJ Sokol Král. Vinohrady 12.84      
5,0
7 Trpák Daniel 86 Sokol SŠ České Budějovice 12.77      
4,0
8 Janda Miloslav 72 TJ Slavoj PS Pacov 12.59      
3,0
9 Zikmund Miroslav 84 TJ Slavoj PS Pacov 12.05      
2,0
10 Štampach Marek 85 "Spartak Praha 4 ""B""" 12.04      
1,0
11 Skrčený Josef 86 TJ Lokomotiva Beroun 11.66      
 
12 Vaněček Jan 76 "Spartak Praha 4 ""B""" 11.49      
 
13 Zoubek Tomáš 88 TJ Slavoj PS Pacov 11.39      
 
  Wiedermann Pavel 65 Lokomotiva Beroun DQ      
 
  Štýfal David 87 Sokol SŠ České Budějovice NP      
 
  
hod oštěpem 800g/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Vitovský Radek 81 TJ Slavoj PS Pacov 51.22      
11,0
2 Bražina Michael 84 Sokol SŠ České Budějovice 51.22      
9,0
3 Frydrych Petr 88 TJ Klatovy 49.33      
8,0
4 Doucha Jiří 65 TJ Slavoj PS Pacov 48.86      
7,0
5 Vobejda Ladislav 74 TJ Sokol Král. Vinohrady 45.88      
6,0
6 Šebesta Jiří 62 TJ Sokol Král. Vinohrady 45.82      
5,0
7 Tipka Václav 60 Sokol Jitex Písek 45.73      
4,0
8 Trpák Daniel 86 Sokol SŠ České Budějovice 45.60      
3,0
9 Koudela Vlastimil 82 Atletika Jihlava 43.55      
2,0
10 Pilch Lubomír 85 TJ Slavoj PS Pacov 43.53      
1,0
11 Průša Pavel 76 Sokol Jitex Písek 43.23      
 
12 Tesárek Antonín 65 TJ Sokol Král. Vinohrady 42.37      
 
13 Sládek Pavel 70 Sokol Jitex Písek 41.36      
 
14 Sekyra Miroslav 85 TJ Klatovy 40.25      
 
15 Lajer Jan 84 Sokol SŠ České Budějovice 37.94      
 
16 Buráň Pavel 65 "Spartak Praha 4 ""B""" 36.25      
 
17 Bauer Jindřich 85 TJ Lokomotiva Beroun 36.14      
 
18 Šelmát Václav 77 TJ Klatovy 34.65      
 
  
hod kladivem 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Webr Václav 65 "Spartak Praha 4 ""B""" 50.15      
11,0
2 Roubal Jaroslav 49 TJ Sokol Král. Vinohrady 48.15      
9,0
3 Zajíc Pavel 53 TJ Slavoj PS Pacov 45.59      
8,0
4 Svatek Václav 40 Sokol Písek 43.76      
7,0
5 Vacek Jan 72 "Spartak Praha 4 ""B""" 43.68      
6,0
6 Černík Bohumil 52 TJ Sokol Král. Vinohrady 42.38      
5,0
7 Janiuk Petr 83 "Spartak Praha 4 ""B""" 42.14      
4,0
8 Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj PS Pacov 38.27      
3,0
9 Kohout Zdeněk 67 Sokol Jitex Písek 34.52      
2,0
10 Krahulec Jiří 66 Sokol Jitex Písek 34.03      
1,0
11 Loukota Zdeněk 75 TJ Lokomotiva Beroun 32.20      
 
  Sklenář Petr 65 TJ Lokomotiva Beroun NP      
 
  
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štochl Jan 75 TJ Lokomotiva Beroun 13.60      
11,0
2 Němejc Vlastimil 65 TJ Slavoj PS Pacov 12.95      
9,0
3 Lamač Zdeněk st. 47 "Spartak Praha 4 ""B""" 12.53      
8,0
4 Lamač Zdeněk ml. 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 12.33      
7,0
5 Bušek Luboš 66 Sokol Jitex Písek 12.27      
6,0
6 Kohout Zdeněk 67 Sokol Jitex Písek 11.69      
5,0
7 Bražina Michael 84 Sokol SŠ České Budějovice 11.42      
4,0
8 Hepner David 82 TJ Sokol Král. Vinohrady 11.35      
MB
9 Koudela Vlastimil 82 Atletika Jihlava 10.93      
3,0
10 Pilch Lubomír 85 TJ Slavoj PS Pacov 10.66      
2,0
11 Sekyra Miroslav 85 TJ Klatovy 10.64      
1,0
12 Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj PS Pacov 10.64      
 
13 Janiuk Petr 83 "Spartak Praha 4 ""B""" 10.43      
 
14 Krahulec Jiří 66 Sokol Jitex Písek 10.31      
 
15 Souček Lukáš 75 Atletika Jihlava 10.30      
 
16 Vacek Jan 72 "Spartak Praha 4 ""B""" 9.77      
 
  Peltán Ladislav 85 Atletika Jihlava NP      
 
  Lobovský Václav 47 TJ Klatovy NP      
 
  
hod diskem 2kg/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kohout Zdeněk 67 Sokol Jitex Písek 46.38      
11,0
2 Uchytil Jiří 79 TJ Slavoj PS Pacov 40.71      
9,0
3 Vitovský Radek 81 TJ Slavoj PS Pacov 37.68      
8,0
4 Lamač Zdeněk st. 47 "Spartak Praha 4 ""B""" 36.91      
7,0
5 Štochl Jan 75 TJ Lokomotiva Beroun 36.65      
6,0
6 Hepner David 82 TJ Sokol Král. Vinohrady 36.39      
MB
7 Mesarč Michal 84 Sokol SŠ České Budějovice 35.09      
5,0
8 Lajer Jan 84 Sokol SŠ České Budějovice 34.61      
4,0
9 Hajžman Jiří 54 TJ Klatovy 34.06      
3,0
10 Zajíc Pavel 53 TJ Slavoj PS Pacov 33.78      
2,0
11 Janiuk Petr 83 "Spartak Praha 4 ""B""" 33.46      
1,0
12 Lamač Zdeněk ml. 84 "Spartak Praha 4 ""B""" 32.92      
 
13 Vaněk Pavel 73 TJ Slavoj PS Pacov 32.26      
 
14 Němejc Vlastimil 65 TJ Slavoj PS Pacov 32.25      
 
15 Lobovský Václav 47 TJ Klatovy 31.85      
 
16 Vacek Jan 72 "Spartak Praha 4 ""B""" 30.83      
 
17 Pilch Lubomír 85 TJ Slavoj PS Pacov 30.66      
 
18 Buráň Pavel 65 "Spartak Praha 4 ""B""" 29.09      
 
19 Bražima Michal 84 Sokol SŠ České Budějovice 28.67      
 
20 Webr Václav 65 "Spartak Praha 4 ""B""" 0      
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Jareš, Štefan, Běhan, Ešpandr TJ Sokol Král. Vinohrady - A 3:28.45      
11,0
2 Varecha, Jarath, Koczó, Pena Sokol SŠ České Budějovice 3:38.27      
7,0
3 Hadrava, Göth, Horáček, Šebesta Atletika Jihlava 3:40.77      
2,0
4 Sekyra, Malík, Klenner, Čada TJ Klatovy - A 3:43.79      
1,0
  
4 x 400 m/Muži/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kubica, Koubek, Mikula, Novák "Spartak Praha 4 ""B"" - A" 3:36.28      
9,0
2 Sládek, Průša, Vítek, Tipka Sokol Jitex Písek - A 3:38.62      
5,0
3 Krátký, Zoubek, Vlček, Vitovský TJ Slavoj Pacov 3:39.80      
4,0
4 Brůha, Kůra, Urbánek, Görner TJ Klatovy - B DQ      
 
  
4 x 400 m/Muži/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Schneeweis, Tyc, Dobiáš, Špás TJ Sokol Král. Vinohrady - B 3:38.20      
8,0
2 Rudolf, Bauer, Vystyd, Kumst TJ Lokomotiva Beroun - A 3:38.41      
6,0
3 Dvořák, Dufek, Korenčík, Štampach "Spartak Praha 4 ""B"" - B" 3:40.60      
3,0
4 Šindelář, Hintnaus, Rodina, Sládek Sokol Jitex Písek - B 3:59.31      
 
  
20 km chůze/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Görner Tomáš 81 TJ Klatovy 1:54:41      
11,0
2 Bittengl Zdeněk 61 TJ Klatovy 2:03:47      
9,0
3 Beck Jiří 75 TJ Klatovy 2:12:40      
8,0
4 Brandejský Petr 39 "Spartak Praha 4 ""B""" 2:15:38      
7,0
5 Putschögl Jaroslav 39 Sokol Jitex Písek 2:18:30      
6,0
  
Celkový bodový stav/Muži
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Sokol Král. Vinohrady 183      
8,0
2 TJ Klatovy 177      
7,0
3 Atletika Jihlava 128.83      
6,0
4 TJ Slavoj Pacov 119.5      
5,0
5 Spartak Praha 4 „B“ 112.5      
4,0
6 Sokol SŠ České Budějovice 110      
3,0
7 Sokol Jitex Písek 95.33      
2,0
8 TJ Lokomotiva Beroun 59.83      
1,0
  
Celkový bodový stav/Muži/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 386      
15,0
2 TJ Sokol Král. Vinohrady 347.5      
15,0
3 Atletika Jihlava 243.33      
11,0
4 Spartak Praha 4 „B“ 255      
10,0
5 TJ Slavoj Pacov 221      
8,0
6 Sokol SŠ České Budějovice 218      
7,0
7 Sokol Jitex Písek 169.33      
4,0
8 TJ Lokomotiva Beroun 126.83      
2,0
  
Tabulka po 2.kolech
100 m/Ženy/Rozběh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Slavíková Barbora 89 TABOR 13.51      
 
2 Koldcsiterová Lucie 83 SKCAS 13.52      
 
3 Plívová Silvie 85 TABOR 13.79      
 
4 Vasková Martina 85 KLATO 14.86      
 
5 Slánská Veronika 90 SKPNB 14.93      
 
6 Tylšarová Markéta 90 VINPR 15.49      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SKCAS 13.20      
 
2 Šmelcová Pavla 86 TABOR 13.52      
 
3 Kalašová Markéta 83 SKPNB 13.77      
 
4 Najbrtová Adriana 85 SKPNB 14.54      
 
5 Martinů Šárka 87 KLATO 14.57      
 
6 Vejnarová Jana 81 VINPR 15.15      
 
  
100 m/Ženy/Rozběh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Karkulová Lucie 86 PACOV 13.35      
 
2 Tycová Kristýna 83 VINPR 13.69      
 
3 Machotová Eva 77 SKPNB 13.80      
 
4 Kalkusová Klára 88 TABOR 13.87      
 
5 Eichlerová Martina 86 SKPNB 14.51      
 
  
100 m/Ženy/Finále A
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SKCAS 12.95      
11,0
2 Karkulová Lucie 86 PACOV 13.04      
9,0
3 Šmelcová Pavla 86 TABOR 13.39      
8,0
4 Koldcsiterová Lucie 83 SKCAS 13.44      
7,0
5 Slavíková Barbora 89 TABOR 13.48      
6,0
6 Tycová Kristýna 83 VINPR 13.84      
5,0
  
100 m/Ženy/Finále B
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Plívová Silvie 85 TABOR 13.58      
4,0
2 Machotová Eva 77 SKPNB 13.70      
3,0
3 Kalkusová Klára 88 TABOR 13.92      
2,0
4 Kalašová Markéta 83 SKPNB 13.93      
1,0
5 Najbrtová Adriana 85 SKPNB 14.64      
 
6 Vasková Martina 85 KLATO 14.92      
 
  
200 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Koldcsiterová Lucie 83 SKCAS 26.70      
11,0
2 Suchomelová Věra 75 SKCAS 26.82      
9,0
3 Komzáková Zdeňka 89 4DVCB 27.52      
8,0
4 Kalašová Markéta 83 SKPNB 28.43      
4,5
  
200 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Ambrožová Romana 87 PACOV 28.80      
3,0
2 Tycová Kristýna 83 VINPR 28.81      
2,0
3 Vavřinová Tereza 88 SPPR4 B 29.36      
 
  Veverková Lucie 90 VINPR NP      
 
  
200 m/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pšajdlová Lenka 86 KLATO 29.28      
1,0
2 Martinů Šárka 87 KLATO 30.66      
 
3 Linhartová Pavla 85 4DVCB 31.88      
 
4 Votípková Hana 87 KLATO 32.14      
 
  
200 m/Ženy/Běh 4
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chmelařová Alžběta 86 HUMPO 28.43      
4,5
2 Vejnarová Jana 81 VINPR 31.60      
 
3 Tomaníková Markéta 88 VINPR 31.65      
 
4 Linhartová Zuzana 85 4DVCB 31.89      
 
  
200 m/Ženy/Běh 5
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Šmelcová Pavla 86 TABOR 27.91      
7,0
2 Plívová Silvie 85 TABOR 28.23      
6,0
3 Halaburtová Anna 89 VINPR 30.28      
 
4 Ficková Barbora 90 VINPR 31.68      
 
  
200 m/Ženy/Běh 6
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Domkářová Lucie 90 PACOV 30.14      
 
2 Švaříčková Zdeňka 83 HUMPO 30.28      
 
3 Jeřábková Tereza 90 PACOV 30.44      
 
  
400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Suchomelová Věra 75 SKCAS 59.51      
11,0
2 Petrová Aneta 90 PACOV 1:03.21      
8,0
3 Vančurová Linda 90 SKPNB 1:03.93      
7,0
4 Svobodová Silvie 88 KLATO 1:06.07      
2,0
  
400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Komzáková Zdeňka 89 4DVCB 1:01.43      
9,0
2 Ambrožová Romana 87 PACOV 1:04.08      
6,0
3 Vidláková Zuzana 87 TABOR 1:04.58      
4,0
  
400 m/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pšajdlová Lenka 86 KLATO 1:04.16      
5,0
2 Joglová Marcela 87 KLATO 1:06.04      
3,0
3 Kolářová Tereza 86 4DVCB 1:06.47      
1,0
  
800 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Rücklová Zuzana 79 SPPR4 B 2:22.42      
11,0
2 Lepičová Petra 82 PACOV 2:23.60      
9,0
3 Svobodová Silvie 88 KLATO 2:24.48      
8,0
4 Škarková Petra 88 KLATO 2:29.24      
7,0
5 Kavijová Petra 88 KLATO 2:34.94      
6,0
6 Kalašová Markéta 83 SKPNB 2:37.58      
5,0
7 Nousková Tereza 80 TABOR 2:37.94      
4,0
8 Slánská Veronika 90 SKPNB 2:39.94      
3,0
9 Nekovářová Lenka 88 4DVCB 2:46.32      
2,0
10 Linhartová Pavla 85 4DVCB 2:48.50      
1,0
11 Linhartová Zuzana 85 4DVCB 2:50.10      
 
12 Navrátilová Gabriela 87 VINPR 3:01.70      
 
  
1500 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Lepičová Petra 82 PACOV 4:57.33      
11,0
2 Joglová Marcela 87 KLATO 5:02.29      
9,0
3 Melicharová Pavla 87 TABOR 5:04.63      
8,0
4 Drahokoupilová Monika 86 SKPNB 5:11.47      
7,0
5 Petrová Aneta 90 PACOV 5:27.63      
6,0
6 Kultová Petra 88 4DVCB 5:32.45      
5,0
7 Vasková Martina 85 KLATO 5:32.53      
4,0
8 Sedláčková Miroslava 77 SPPR4 B 5:33.47      
3,0
9 Höfferlová Hana 85 KLATO 5:39.57      
2,0
10 Uchytilová Monika 77 PACOV 5:45.23      
1,0
  Byrtyzalová Marie 68 4DVCB NF      
 
  Květoňová Alena 84 SKPNB NF      
 
  
5000 m/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Štroblová Eva 83 KLATO 19:15.90      
11,0
2 Sedláčková Miroslava 77 SPPR4 B 19:55.64      
9,0
3 Stewartová Miriam 64 SPPR4 B 20:17.04      
8,0
4 Uchytilová Monika 77 PACOV 21:08.62      
7,0
5 Květoňová Alena 84 SKPNB 22:39.24      
6,0
6 Bartyzalová Marie 68 4DVCB 25:24.48      
5,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hezoučká Šárka 87 KLATO 16.35      
11,0
2 Permedlová Lucie 87 TABOR 16.99      
9,0
3 Machotová Eva 77 SKPNB 17.29      
8,0
4 Drhovská Lucie 85 4DVCB 18.61      
6,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pavelková Markéta 83 SPPR4 B 18.32      
7,0
2 Zajícová Pavlína 78 PACOV 18.88      
5,0
3 Švaříčková Zdeňka 83 HUMPO 19.24      
4,0
4 Najbrtová Adriana 85 SKPNB 19.96      
2,0
  
100 m překážek/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Tomaníková Markéta 88 VINPR 19.89      
3,0
2 Skálová Alena 85 4DVCB 20.31      
1,0
3 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 20.35      
 
  
400 m překážek/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Chmelařová Alžběta 86 HUMPO 1:10.14      
11,0
2 Rücklová Zuzana 79 SPPR4 B 1:11.78      
9,0
3 Smětáková Martina 88 SKCAS 1:14.04      
8,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Zajícová Pavlína 78 PACOV 1:15.08      
7,0
2 Švaříčková Zdeňka 83 HUMPO 1:16.16      
6,0
3 Drahokoupilová Monika 86 SKPNB 1:16.96      
5,0
  
400 m překážek/Ženy/Běh 3
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Votípková Hana 87 KLATO 1:19.53      
4,0
2 Horníková Tereza 87 4DVCB 1:25.99      
3,0
  Pavelková Markéta 83 SPPR4 B NP      
 
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 1
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Smětáková, Jánová, Koldcsiterová, Suchomelová SKCAS 4:20.10      
9,0
2 Vančurová,Slánská, Květoňová,Kalašová SKPNB 4:34.34      
5,0
3 Sedláčková,Kotešovcová, Rücklová, Vavřinová SPPR4 B 4:38.26      
4,0
4 Křivánková,Ficková, Navrátilová,Tycová VINPR 4:52.46      
3,0
  
4 x 400 m/Ženy/Běh 2
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Plívová, Šmelcová, Vidláková, Permedlová TABOR 4:18.76      
11,0
2 Kavijová, Svobodová, Höfferlová, Škarková KLATO 4:26.64      
8,0
3 Linhartová Z., Linhartová P., Komzáková, Nekovářová 4DVCB 4:30.70      
7,0
4 Ambrožová, Petrů, Lepičová, Zajícová PACOV 4:31.72      
6,0
1 Eichlerová, Weissová, Zbyňová, Drahokoupilová SKPNB 4:54.95      
2,0
2 Jeřábková, Domkářová, Uchytilová, Burdová PACOV 5:13.03      
1,0
  
skok vysoký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Kovarovičová Jana 87 KLATO 1.66      
11,0
2 Kalivodová Anna 87 HUMPO 1.59      
9,0
3 Váchová Aneta 88 TABOR 1.56      
8,0
4 Koldcsiterová Lucie 83 SKCAS 1.48      
7,0
5 Martinů Šárka 87 KLATO 1.48      
6,0
6 Markvartová Klára 88 TABOR 1.48      
5,0
7 Čeledová Renata 88 HUMPO 1.43      
4,0
8 Pšajdlová Lenka 86 KLATO 1.43      
3,0
9 Skálová Alena 85 4DVCB 1.33      
2,0
  
skok o tyči/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Sixtová Eliška 88 TABOR 2.80      
11,0
2 Kotěšovcová Iva 79 SPPR4 B 2.20      
9,0
3 Kovarovičová Jana 87 KLATO 2.20      
8,0
4 Weissová Veronika 86 SKPNB 2.00      
7,0
5 Bartyzalová Marie 68 4DVCB 1.80      
6,0
  
skok daleký/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Maruniaková Michaela 83 KLATO 4.91      
11,0
2 Drhovská Lucie 85 4DVCB 4.87      
9,0
3 Fišrová Šárka 71 KLATO 4.78      
8,0
4 Kalkusová Klára 88 TABOR 4.74      
7,0
5 Permedlová Lucie 87 TABOR 4.68      
6,0
6 Slavíková Barbora 89 TABOR 4.52      
5,0
7 Domkářová Lucie 90 PACOV 4.51      
4,0
8 Fabiánová Pavla 79 VINPR 4.48      
3,0
9 Závišková Aneta 87 HUMPO 4.42      
2,0
10 Jánová Tereza 87 SKCAS 4.27      
1,0
11 Kalivodová Markéta 89 HUMPO 4.25      
 
12 Zbyňová Miroslava 83 SKPNB 4.25      
 
13 Jeřábková Tereza 90 PACOV 4.25      
 
14 Kovarovičová Jana 87 KLATO 4.23      
 
15 Maršíková Petra 88 HUMPO 4.23      
 
16 Nekovářová Lenka 88 4DVCB 4.20      
 
17 Čeledová Renata 88 HUMPO 4.15      
 
18 Halaburtová Anna 89 VINPR 3.92      
 
19 Tylšarová Markéta 90 VINPR 3.81      
 
20 Ficková Barbora 90 VINPR 3.63      
 
21 Veverková Lucie 90 VINPR 2.95      
 
  Fritzová Sára 90 VINPR NP      
 
  
trojskok/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Fišrová Šárka 71 KLATO 10.79      
11,0
2 Maruniaková Michaela 83 KLATO 10.44      
9,0
3 Fabiánová Pavla 79 VINPR 10.34      
8,0
4 Chmelařová Alžběta 86 HUMPO 10.29      
7,0
5 Drhovská Lucie 85 4DVCB 10.02      
6,0
6 Machotová Eva 77 SKPNB 9.81      
5,0
7 Jánová Tereza 87 SKCAS 9.73      
4,0
8 Karkulová Lucie 86 PACOV 9.69      
3,0
9 Kalkusová Klára 88 TABOR 9.59      
2,0
10 Čeledová Renata 88 HUMPO 9.24      
1,0
11 Maršíková Petra 88 HUMPO 9.23      
 
  Skálová Alena 85 4DVCB 0      
 
  Zbyňová Miroslava 83 SKPNB 0      
 
  Kalivodová Markéta 89 HUMPO NP      
 
  
vrh koulí 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Hezoučká Šárka 87 KLATO 11.92      
11,0
2 Linhartová Michaela 84 HUMPO 10.09      
9,0
3 Dibitanzlová Romana 67 TABOR 9.93      
8,0
4 Kozlová Ivana 85 HUMPO 9.92      
7,0
5 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 9.87      
6,0
6 Stahlová Petra 86 KLATO 9.44      
5,0
7 Berná Jana 83 SKPNB 9.29      
4,0
8 Reschová Anna 74 SKCAS 9.11      
3,0
9 Sixtová Eliška 88 TABOR 8.95      
2,0
10 Pazourková Ivana 73 SPPR4 B 8.74      
1,0
11 Špererová Zdeňka 59 KLATO 8.45      
 
12 Fischerová Blanka 58 SPPR4 B 8.23      
 
13 Obrová Monika 74 4DVCB 7.26      
 
  
hod diskem 1kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pazourková Ivana 73 SPPR4 B 31.78      
11,0
2 Špererová Zdeňka 59 KLATO 31.50      
9,0
3 Reschová Anna 74 SKCAS 27.84      
8,0
4 Dibitanzlová Romana 67 TABOR 27.80      
7,0
5 Vozobulová Kateřina 85 4DVCB 27.61      
6,0
6 Berná Jana 83 SKPNB 27.35      
5,0
7 Kozlová Ivana 85 HUMPO 27.26      
4,0
8 Kalivodová Anna 87 HUMPO 26.68      
3,0
9 Stahlová Petra 86 KLATO 22.34      
2,0
10 Burdová Eva 66 PACOV 21.46      
1,0
11 Růžičková Alena 87 HUMPO 20.75      
 
12 Horníková Tereza 87 4DVCB 19.76      
 
13 Obrová Monika 74 4DVCB 18.51      
 
  
hod kladivem 4kg/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Pazourková Ivana 73 SPPR4 B 38.78      
11,0
2 Stahlová Petra 86 KLATO 33.63      
9,0
3 Maruniaková Michaela 83 KLATO 31.65      
8,0
4 Špererová Zdeňka 59 KLATO 28.90      
7,0
5 Fischerová Blanka 58 SPPR4 B 23.44      
6,0
6 Linhartová Michaela 84 HUMPO 23.36      
5,0
7 Berná Jana 83 SKPNB 22.76      
3,0
8 Maršíková Petra 88 HUMPO 22.08      
4,0
9 Růžičková Alena 87 HUMPO 19.87      
2,0
10 Sadílková Kateřina 76 PACOV 16.54      
1,0
  
hod oštěpem 600g/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 Studenovská Lada 82 TABOR 39.34      
11,0
2 Sadílková Kateřina 76 PACOV 36.32      
9,0
3 Kalivodová Anna 87 HUMPO 34.54      
8,0
4 Fabiánová Pavla 79 VINPR 32.93      
7,0
5 Weissová Veronika 86 SKPNB 32.62      
6,0
6 Slavíková Barbora 89 TABOR 31.65      
5,0
7 Sixtová Eliška 88 TABOR 30.88      
4,0
8 Fišrová Šárka 71 KLATO 29.57      
3,0
9 Horníková Tereza 87 4DVCB 29.14      
2,0
10 Pavelková Markéta 83 SPPR4 B 27.10      
1,0
11 Hezoučká Šárka 87 KLATO 25.77      
 
12 Votípková Hana 87 KLATO 22.60      
 
13 Růžičková Alena 87 HUMPO 22.39      
 
14 Kolářová Tereza 86 4DVCB 21.27      
 
  
Celkový bodový stav/Ženy
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 202      
9,0
2 VS Tábor 150      
8,0
3 TJ Slavoj Pacov 96      
7,0
4 "Spartak Praha 4 ""B""" 90      
6,0
5 Sprint Čáslav 90      
5,0
6 SKP Atletik Nymburk 87.5      
4,0
7 TJ Jiskra Humpolec 86.5      
3,0
8 SK Čtyři Dvory ČB 85      
2,0
9 Sokol Kr. Vinohrady 31      
1,0
  
Celkový bodový stav/Ženy/Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1 TJ Klatovy 432      
18,0
2 VS Tábor 265      
14,0
3 "Spartak Praha 4 ""B""" 223      
14,0
4 TJ Slavoj Pacov 195      
12,0
5 SKP Atletik Nymburk 186.5      
10,0
6 Sprint Čáslav 184      
9,0
7 TJ Jiskra Humpolec 127.5      
5,0
8 SK Čtyři Dvory ČB 100      
3,0
9 Sokol Kr. Vinohrady 87      
3,0
  
Tabulka po 2.kolech
 
www.atletika.cz