O víkendu 4. a 5. března 2006 se konalo v Praze na Strahově halové mistrovství ČR starších žáků a žákyň, kterého se zúčastnili i klatovští závodníci. Dana Kodýdková se na 60 m překážek dostala do finále B, kde časem 9,77 obsadila 5.místo, v rozběhu dosáhla času ještě o 2 setiny lepšího. Lucka Šindelářová ve skoku o tyči obsadila 13.místo za výkon 215 cm. Honza Pojar ve vrhu koulí skončil šestý  výkonem 12,35 m.
60 m překážek/Žákyně/Finále B 
1   Mimrová Zuzana    91 ŠAK ZŠ Pardubice            09.68         
2=  Doležalová Lucie  91 SK Přerov                   09.71         
2=  Mikešová Markéta  92 AC Tábor                    09.71         
4   Hamáčková Barbora 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.74         
5   Kodýdková Dana    91 TJ Klatovy                  09.77         
6   Havlová Simona    92 AC Tábor                    10.17 
 
skok o tyči/Žákyně 
1   Kozelková Petra      91 TJ Sokol Opava              3.22         
2   Skopalová Kateřina   92 TJ Šumperk                  3.17         
3   Mimrová Zuzana       91 ŠAK ZŠ Pardubice            3.02         
4   Harásková Dominika   91 TJ Šumperk                  2.72         
5   Přibylová Vendula    91 TJ VOKD Ostrava-Poruba      2.67         
6   Štěpánková Veronika  91 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2.57         
7   Galertová Alena      92 USK Praha                   2.52         
8   Veselá Markéta       91 ŠAK ZŠ Pardubice            2.52         
9   Jeníková Eva         92 TJ Desná                    2.42         
10  Vítková Klára        91 TJ VOKD Ostrava-Poruba      2.42         
11  Polívková Petra      91 ŠAK Chrudim                 2.32         
12  Lyčková Nikola       91 TJ Sokol Opava              2.32         
13= Suchelová Nikola     91 USK Praha                   2.15         
13= Šindelářová Lucie    92 TJ Klatovy                  2.15         
13= Kopřivová Stanislava 93 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2.15         
    Císařová Tereza      91 ŠAK ZŠ Pardubice               0 
 
vrh koulí 4kg/Žáci 
1  Trčala Roman   91 AK Zlín                     15.16         
2  Voráč Tomáš    91 ŠAK Chrudim                 13.71         
3  Běhounek Kamil 91 TJ Sokol Velké Meziříčí     12.89         
4  Gábor Lukáš    91 AC Slovan Liberec           12.70         
5  Bortel Tomáš   91 TJ Sokol Opava              12.52         
6  Pojar Jan      91 TJ Klatovy                  12.35         
7  Bílek Václav   91 AK Sokolov                  12.30         
8  Faltýnek Jan   91 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 11.91         
9  Zezulák Jiří   91 USK VŠEM Ústí n/L.          11.89         
10 Staněk Tomáš   91 AC PRAHA 1890               11.85         
11 Tauber Jan     91 A. C. TEPO Kladno           11.81         
12 Ranc David     91 AK ŠKODA Plzeň              11.37         
13 Okrouhlý Tomáš 91 A. C. TEPO Kladno           11.19         
   Šlechta David  91 ACD Růžový Vrch K.Vary          0 
celkové výsledky na www.atletika.cz