1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň
Datum konání : 13.5.2006 
Místo konání : Domažlice 
Pořadatel : AC Domažlice 
Výsledky zpracoval :  
Oficiální orgán :  
Poznámka :  
60 m/Žáci/Rozběh 1, w-1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sklenář Radek
91
ACDKV
07.97
   
 
2Zapletal Tomáš
91
CHODO
08.08
   
 
3Horák Daniel
91
SOPLZ
08.12
   
 
4Hladík Alex
91
SKPLZ
08.44
   
 
5Janda Jindřich
92
AKSOK
08.53
   
 
6Lisičan Miroslav
92
OSTRO
08.98
   
 
7Fejtek Pavel
91
CHODO
09.01
   
 
 Havlík Martin
91
STRIB
DQ
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 2, w-0.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Shee Daniel
91
OSTRO
07.90
   
 
2Pejšman David
91
OSTRO
07.91
   
 
3Kříž Štěpán
91
OSTRO
07.99
   
 
4Tichý Josef
91
ACDKV
08.09
   
 
5Frank Martin
92
SKPLZ
08.56
   
 
6Procházka Tomáš
92
CHODO
08.89
   
 
7Toncar Jan
93
UNICH
09.33
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 3, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pojar Jan
91
TJKLA
07.86
   
 
2Vališ Miroslav
91
AKSOK
08.00
   
 
3Kopačka Matěj
92
SUSIC
08.33
   
 
4Sejka Tomáš
92
AKSOK
08.66
   
 
5Veselý Václav
92
TJKLA
09.02
   
 
6Žemlička Lukáš
92
OSTRO
09.25
   
 
 Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
NP
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 4, w+0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jůdl Roman
91
SOPLZ
07.87
   
 
2Tochor Jan
91
DOMAZ
07.96
   
 
3Vihonský Tomáš
92
CHODO
08.29
   
 
4Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
08.39
   
 
6Duc Dang Anh
91
OSTRO
08.69
   
 
6Dostál Ondřej
91
ACDKV
09.30
   
 
  
60 m/Žáci/Rozběh 5, w-1.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Smola Jakub
92
TACHO
08.90
   
 
2Tirala Petr
94
UNICH
09.32
   
 
3Gregor Jiří
94
UNICH
09.34
   
 
4Vodička Marek
94
ACSML
09.84
   
 
5Fára Jan
92
ACSML
10.19
   
 
 Vladyka Martin
92
SKPLZ
NP
   
 
  
60 m/Žáci/Finále A, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Shee Daniel
91
OSTRO
07.73
   
 
2Sklenář Radek
91
ACDKV
07.73
   
 
3Jůdl Roman
91
SOPLZ
07.76
   
 
4Pojar Jan
91
TJKLA
07.81
   
 
5Pejšman David
91
OSTRO
07.87
   
 
6Vališ Miroslav
91
AKSOK
07.91
   
 
7Kříž Štěpán
91
OSTRO
08.00
   
 
8Tochor Jan
91
DOMAZ
08.02
   
 
  
60 m/Žáci/Finále B, w-1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Horák Daniel
91
SOPLZ
08.05
   
 
2Tichý Josef
91
ACDKV
08.25
   
 
3Hladík Alex
91
SKPLZ
08.44
   
 
 Kopačka Matěj
92
SUSIC
NP
   
 
 Zapletal Tomáš
91
CHODO
NP
   
 
 Vihonský Tomáš
92
CHODO
NP
   
 
 Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
NP
   
 
 Janda Jindřich
92
AKSOK
NP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 1, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
18.09
   
 
2Jůdl Roman
91
SOPLZ
18.57
   
 
3Sklenář Radek
91
ACDKV
19.27
   
 
4Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
20.06
   
 
5Sterner Václav
91
STRIB
21.07
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 2, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pejšman David
91
OSTRO
18.58
   
 
2Shee Daniel
91
OSTRO
18.64
   
 
3Vališ Miroslav
91
AKSOK
18.77
   
 
4Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
19.25
   
 
5Jaša Tomáš
92
STRIB
22.08
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 3, w+0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Gogor Ondřej
91
UNICH
19.65
   
 
2Tichý Josef
92
ACDKV
19.86
   
 
2Rada Jakub
92
CHODO
20.13
   
 
2Frank Martin
92
SKPLZ
20.73
   
 
 Zapletal Tomáš
91
CHODO
NP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 4, w-1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pádecký Pavel
92
SUSIC
20.39
   
 
2Březina Jiří
92
SKPLZ
20.44
   
 
3Kozúbek Marek
92
AKSOK
20.89
   
 
4Sejka Tomáš
92
AKSOK
20.99
   
 
5Duc Dang Anh
91
OSTRO
21.23
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 5, w-1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hošek Jan
91
SKPLZ
19.62
   
 
2Toncar Jan
93
UNICH
20.49
   
 
3Tirala Petr
94
UNICH
20.60
   
 
 Dostal Ondřej
91
ACDKV
NP
   
 
  
150 m/Žáci/Běh 6, w-1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lhota Pavel
92
CHODO
21.38
   
 
2Lisičan Miroslav
92
OSTRO
22.22
   
 
3Vodička Marek
94
ACSML
23.76
   
 
4Fára Jan
92
ACSML
25.30
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šlechta David
91
ACDKV
39.66
   
 
2Kříž Štěpán
91
OSTRO
39.67
   
 
3Seidl Jakub
92
AKSOK
41.16
   
 
4Tichý Josef
91
ACDKV
44.3
   
 
5Ferenc Dominik
92
CHODO
45.32
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Procházka Michal
91
TJKLA
41.52
   
 
2Bárta Karel
92
TJKLA
44.87
   
 
3Jaša Tomáš
92
STRIB
45.91
   
 
4Procházka Tomáš
92
CHODO
48.16
   
 
5Fejtek Pavel
91
CHODO
50.31
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hecler Daniel
91
SKPLZ
43.46
   
 
2Březina Jiří
92
SKPLZ
44.54
   
 
3Havlík Martin
91
STRIB
46.35
   
 
4Sterner Václav
91
STRIB
47.20
   
 
 Kozúbek Marek
92
AKSOK
NP
   
 
  
300 m/Žáci/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hošek Jan
91
SKPLZ
41.42
   
 
2Gregor Jiří
94
UNICH
48.51
   
 
3Rádl Jakub
92
ACDKV
49.60
   
 
4Vodička Marek
94
ACSML
50.57
   
 
5Fára Jan
92
ACSML
52.42
   
 
  
800 m/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Procházka Michal
91
TJKLA
2:12.78
   
 
2Gogor Ondřej
91
UNICH
2:14.59
   
 
3Ptáček Jakub
91
OSTRO
2:23.48
   
 
4Rada Jakub
92
CHODO
2:26.75
   
 
5Rádl Jakub
92
ACDKV
2:29.43
   
 
6Pyšek Jaroslav
92
SKPLZ
2:30.81
   
 
7Muzikář Miroslav
91
STRIB
2:31.45
   
 
8Ferenc Dominik
91
CHODO
2:33.51
   
 
9Sejka Tomáš
92
AKSOK
2:37.10
   
 
 Hutta Lukáš
92
DOMAZ
NP
   
 
  
1500 m/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jakubáč Petr
91
AKSOK
4:48.80
   
 
2Šroubek Vlastimil
92
SKPLZ
4:49.65
   
 
3Vik Radim
92
ACDKV
5:02.25
   
 
4Kronika Jan
92
ACDKV
5:04.81
   
 
5Bárta Karel
92
TJKLA
5:09.57
   
 
6Zbořil Daniel
91
OSTRO
5:10.36
   
 
7Kaisr Marek
91
TJKLA
5:11.73
   
 
8Tarant Martin
91
AKSOK
5:13.28
   
 
9Lhota Pavel
92
CHODO
5:16.46
   
 
10Brousek Martin
91
SKPLZ
5:50.14
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
14.38
   
 
2Úlovec Miroslav
91
TJKLA
17.11
   
 
3Beneš Martin
91
TJKLA
18.12
   
 
4Březina Jiří
92
SKPLZ
18.70
   
 
5Pechoušek Lukáš
92
CHODO
18.71
   
 
6Veselý Václav
92
TJKLA
19.72
   
 
  
100 m překážek/Žáci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Novotný Jiří
91
ACDKV
17.64
   
 
2Pyšek Jaroslav
92
SKPLZ
18.41
   
 
3Veselý Martin
91
AKSOK
18.68
   
 
4Orlich Luboš
92
ACDKV
20.16
   
 
5Bambas Jaroslav
92
SKPLZ
20.44
   
 
 Novák Ondřej
92
CHODO
NF
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 1, w+0.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Tonka Pavel
91
CHODO
27.54
   
 
2Úlovec Miroslav
91
TJKLA
30.88
   
 
3Bílek Václav
91
AKSOK
31.15
   
 
4Novotný Jiří
91
ACDKV
32.26
   
 
5Pechoušek Lukáš
92
CHODO
34.34
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 2, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vlasák Tomáš
91
ACDKV
30.57
   
 
2Janda Jindřich
92
AKSOK
31.00
   
 
3Novák Ondřej
92
CHODO
34.95
   
 
4Orlich Luboš
92
ACDKV
35.04
   
 
5Veselý Václav
92
TJKLA
36.96
   
 
  
200 m překážek/Žáci/Běh 3, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pyšek Jaroslav
92
SKPLZ
32.09
   
 
2Frank Martin
92
SKPLZ
32.27
   
 
3Bambas Jaroslav
92
SKPLZ
34.35
   
 
4Hostýsek Tomáš
91
TJKLA
37.28
   
 
5Vladyka Martin
92
SKPLZ
37.45
   
 
  
skok vysoký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šatra Vladimír
91
SKPLZ
1.65
   
 
2Píta Karel
91
CHODO
1.60
   
 
3Chreno Petr
91
AKSOK
1.60
   
 
4=Pádecký Pavel
92
SUSIC
1.50
   
 
4=Hostýnek Tomáš
91
TJKLA
1.50
   
 
4=Beneš Martin
91
TJKLA
1.50
   
 
7Macur Daniel
91
SKPLZ
1.50
   
 
8=Pechoušek Lukáš
92
CHODO
1.45
   
 
8=Kazilovský Jaromír
92
AKSOK
1.45
   
 
10Novotný Jiří
91
ACDKV
1.45
   
 
11Novák Ondřej
92
CHODO
1.45
   
 
12Kozúbek Marek
92
AKSOK
1.45
   
 
13Kopačka Matěj
92
SUSIC
1.40
   
 
14Hladík Alex
91
SKPLZ
1.40
   
 
15Zikmund Ondřej
92
AKSOK
0
   
 
  
skok o tyči/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bílek Václav
91
AKSOK
3.00
   
 
2Seidl Jakub
92
AKSOK
2.70
   
 
33. Marek Kaisr
91
TJKLA
2.50
   
 
44. Martin Beneš
91
TJKLA
2.40
   
 
55. Martin Veselý
91
AKSOK
2.20
   
 
  
skok daleký/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seild Jakub
92
AKSOK
5.34
   
 
2Horák Daniel
91
SOPLZ
5.26
   
 
3Kopačka Matěj
92
SUSIC
5.14
   
 
4Úlovec Miroslav
91
TJKLA
5.12
   
 
5Mazanec Zdeněk
91
TJKLA
5.06
   
 
6Pádecký Pavel
92
SUSIC
5.02
   
 
7Sklenář Radek
91
ACDKV
4.90
   
 
8Šatra Vladimír
91
SKPLZ
4.90
   
MB
9Hladík Alex
91
SKPLZ
4.83
   
 
10Hostýnek Tomáš
91
TJKLA
4.82
   
 
11Rada Jakub
92
CHODO
4.62
   
 
12Vihonský Tomáš
92
CHODO
4.44
   
 
13Žemlička Lukáš
92
OSTRO
4.11
   
 
14Jůdl Roman
91
SOPLZ
4.09
   
 
15Hecler Daniel
91
SKPLZ
3.92
   
 
 Shee Daniel
91
OSTRO
NP
   
 
 Zapletal Tomáš
91
CHODO
NP
   
 
  
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pojar Jan
91
TJKLA
12.35
   
 
2Ranc David
91
SKPLZ
12.24
   
 
3Bílek Václav
91
AKSOK
11.92
   
 
4Šlechta David
91
ACDKV
11.73
   
 
5Schejbal Miroslav
92
TJKLA
11.51
   
 
6Tochor Jan
91
DOMAZ
11.06
   
 
7Greschner Martin
92
CHODO
11.04
   
 
8Bural Michal
92
AKSOK
10.06
   
 
9Tirinda Aleš
92
AKSOK
09.79
   
 
10Vihonský Tomáš
92
CHODO
09.77
   
 
11Hamberger René
92
SUSIC
09.38
   
 
12Zikmund Ondřej
92
AKSOK
09.27
   
 
13Macur Daniel
91
SKPLZ
08.98
   
 
14Hamák Daniel
91
ACDKV
08.17
   
 
15Zich Lukáš
92
CHODO
07.84
   
 
  
hod diskem 1kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vlasák Tomáš
91
ACDKV
40.26
   
 
2Ranc David
91
SKPLZ
36.65
   
 
3Chreno Petr
91
AKSOK
34.70
   
 
4Píta Karel
91
CHODO
29.86
   
 
5Tirinda Aleš
92
AKSOK
29.24
   
 
6Schejbal Miroslav
92
TJKLA
28.18
   
 
7Hamák Daniel
91
ACDKV
24.81
   
 
8Zich Lukáš
92
CHODO
24.72
   
 
9Hamberger René
92
SUSIC
24.09
   
 
10Greschner Martin
92
CHODO
22.70
   
 
11Srnec Lukáš
91
AKSOK
22.66
   
 
12Bárta Karel
92
TJKLA
19.07
   
 
13Zikmund Ondřej
92
AKSOK
18.71
   
 
14Horáček Tomáš
92
DOMAZ
15.32
   
 
15Hecler Daniel
91
SKPLZ
15.07
   
 
  
hod kladivem 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Ranc David
91
SKPLZ
31.12
   
 
2Greschner Martin
92
CHODO
27.00
   
 
3Tirinda Aleš
92
AKSOK
21.85
   
 
4Bural Michal
92
AKSOK
17.08
   
 
5Srnec Lukáš
91
AKSOK
16.78
   
 
6Brousek Martin
91
SKPLZ
10.60
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vlasák Tomáš
91
ACDKV
43.73
   
 
2Chreno Petr
91
AKSOK
42.02
   
 
3Šlechta David
91
ACDKV
41.30
   
 
4Pojar Jan
91
TJKLA
39.28
   
 
5Schejbal Miroslav
92
TJKLA
34.92
   
 
6Macur Daniel
91
SKPLZ
31.04
   
 
7Zich Lukáš
92
CHODO
29.97
   
 
8Hamberger René
92
SUSIC
29.43
   
 
9Veselý Martin
91
AKSOK
28.82
   
 
10Vališ Miroslav
91
AKSOK
28.70
   
 
11Píta Karel
91
CHODO
25.10
   
 
12Tochor Jan
91
DOMAZ
23.74
   
 
13Kocián Petr
91
ACDKV
23.52
   
 
14Hamák Daniel
91
ACDKV
21.99
   
 
15Horáček Tomáš
92
DOMAZ
20.35
   
 
  
Celkový bodový stav/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1AK Sokolov
167,5
   
12
2TJ Klatovy
150
   
11
3ACD Růžový Vrch K.Vary
120
   
10
4AK Škoda Plzeň
100
   
9
5ŠAK Chodov
96,5
   
8
6TJ MDDM Ostrov
58
   
7
7TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
28
   
0
8TJ Sušice
25
   
5
9SKP Union Cheb
11
   
4
10AC Domažlice
8
   
3
11TJ Baník Stříbro
4
   
2
12AC Slovan Mariánské Lázně
0
   
0
  
60 m/Žákyně/Rozběh 1, w-0.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Müllerová Anna
91
OSTRO
08.60
   
 
2Štenglová Alexie
92
UNICH
08.61
   
 
3Uhlíková Eliška
91
SKPLZ
09.26
   
 
4Lhotáková Petra
92
ACSML
09.37
   
 
5Bruštíková Michaela
92
ACDKV
09.43
   
 
6Mošnová Michaela
91
ACDKV
09,.82
   
 
7Brédiková Veronika
92
OSTRO
10.12
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 2, w-1.8
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Kristýna
91
TJKLA
08.23
   
 
2Štychová Martina
92
TJKLA
08.55
   
 
3Becková Klára
91
ACSML
08.59
   
 
4Kuchařová Hana
91
SKPLZ
08.77
   
 
5Ježková Zdeňka
91
TJKLA
09.08
   
 
6Marešová Andrea
92
ACDKV
09.44
   
 
7Chlápková Andrea
91
NYRAN
09.47
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 3, w-2.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Koppová Monika
92
DOMAZ
08.56
   
 
2Bendová Andrea
92
AKSOK
08.87
   
 
3Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
08.99
   
 
4Pániková Kristýna
91
UNICH
09.16
   
 
5Šmejkalová Lucie
92
OSTRO
09.17
   
 
6Vosecká Barbora
92
ACSML
09.22
   
 
7Fictumová Anna
91
NYRAN
09.50
   
 
  
60 m/Žákyně/Rozběh 4, w-1.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kocová Veronika
92
SKPLZ
08.65
   
 
2Čalfová Andrea
91
ACSML
08.67
   
 
3Siegelmannová Petra
92
TJKLA
08.98
   
 
4Bartušková Nikola
91
AKSOK
09.19
   
 
 Oplová Michaela
91
SKPLZ
NP
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále A, w-1.3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Kristýna
91
TJKLA
08.26
   
 
2Štenglová Alexie
92
UNICH
08.43
   
 
3Koppová Monika
92
DOMAZ
08.55
   
 
4Becková Klára
91
ACSML
08.55
   
 
5Kocová Veronika
92
SKPLZ
08.59
   
 
6Müllerová Anna
91
OSTRO
08.62
   
 
7Čalfová Andrea
91
ACSML
08.63
   
 
8Štychová Martina
92
TJKLA
08.68
   
 
  
60 m/Žákyně/Finále B, w-1.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bendová Andrea
92
AKSOK
08.79
   
 
2Kuchařová Hana
91
SKPLZ
08.79
   
 
3=Pániková Kristýna
91
UNICH
09.01
   
 
3=Šmejkalová Lucie
92
OSTRO
09.01
   
 
5Siegelmannová Petra
92
TJKLA
09.05
   
 
6Ježková Zdeňka
91
TJKLA
09.06
   
 
7Bartušková Nikola
91
AKSOK
09.15
   
 
 Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
NP
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Kristýna
91
TJKLA
19.71
   
 
2Štenglová Alexia
92
UNICH
20.69
   
 
3Koppová Monika
92
DOMAZ
20.99
   
 
4Čalfová Andrea
91
ACSML
21.21
   
 
5Vosecká Barbora
92
ACSML
22.09
   
 
 Müllerová Anna
91
OSTRO
NP
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 2, w+1.1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kocová Veronika
92
SKPLZ
20.45
   
 
2Čermáková Sára
91
SKPLZ
20.71
   
 
3Černá Klára
92
UNICH
21.14
   
 
4Damovská Kristýna
92
UNICH
21.48
   
 
5Ježková Zdeňka
91
TJKLA
21.96
   
 
6Marešová Andrea
92
ACDKV
23.11
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 3, w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
21.82
   
 
2Stará Kateřina
92
AKSOK
22.14
   
 
3Nováková Magdalena
UNICH
22.44
   
 
4Dvořáková Nikola
91
ACDKV
22.59
   
 
5Baťková Julie
91
ACSML
22.73
   
 
 Šmejkalová Lucie
92
OSTRO
NP
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 4, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kuchařová Hana
91
SKPLZ
21.02
   
 
2Sládková Michaela
91
STRIB
21.32
   
 
3Hluchá Kateřina
92
OSTRO
22.90
   
 
4Nováková Daniela
91
AKSOK
23.99
   
 
5Brédiková Veronika
92
OSTRO
25.98
   
 
 Kečková Adéla
92
STRIB
NP
   
 
  
150 m/Žákyně/Běh 5, w-0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štychová Martina
92
TJKLA
21.12
   
 
2Pechočiáková Martina
91
UNICH
21.56
   
MB
3Vavřínová Adéla
UNICH
22.18
   
MB
4Němcová Jindra
92
ACSML
23.93
   
 
 Mošnová Michaela
91
ACDKV
NP
   
 
 Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
NP
   
MB
  
300 m/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Becková Klára
91
ACSML
44.81
   
 
2Štenglová Alexie
92
UNICH
45.27
   
 
3Černá Klára
92
UNICH
45.79
   
 
4Damovská Kristýna
92
UNICH
46.32
   
 
 Kocová Veronika
92
SKPLZ
NP
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermáková Sára
91
SKPLZ
44.80
   
 
2Sládková Michaela
91
STRIB
45.24
   
 
3Klečková Adéla
92
STRIB
47.19
   
 
4Dvořáková Nikola
91
ACDKV
49.51
   
 
5Bruštíková Michaela
92
ACDKV
53.63
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štychová Martina
92
TJKLA
45.97
   
 
2Vosecká Barbora
92
ACSML
46.69
   
 
3Vavřínová Adéla
UNICH
47.50
   
 
4Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
48.09
   
 
5Marešová Andrea
92
ACDKV
50.95
   
 
  
300 m/Žákyně/Běh 4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nováková Magdalena
UNICH
47.90
   
MB
2Pániková Kristýna
91
UNICH
48.77
   
MB
3Trubačová Lenka
92
SKPLZ
50.86
   
 
4Nováková Daniela
91
AKSOK
54.62
   
 
 Chládková Klára
92
AKSOK
NP
   
 
  
800 m/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mezuliáníková Diana
92
SKPLZ
2:28.73
   
 
2Pergnerová Eva
91
SKPLZ
2:34.65
   
 
3Šípová Jana
91
ACDKV
2:41.38
   
 
4Němcová Jindra
92
ACSML
2:53.21
   
 
5Borsiková Veronika
95
ACSML
2:56.90
   
 
 Baťková Julie
91
ACSML
-
   
 
  
1500 m/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beroušková Kateřina
91
DOMAZ
5:12.81
   
 
2Borníková Irena
91
AKSOK
5:29.72
   
 
3Vítámvásová Klára
91
AKSOK
5:38.69
   
 
4Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
5:47.57
   
 
5Oplová Michaela
91
SKPLZ
6:17.90
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Dana
91
TJKLA
16.56
   
 
2Šindelářová Lucie
92
TJKLA
18.79
   
 
3Baladová Lucie
91
AKSOK
19.55
   
 
4Drahokoupilová Kamila
91
ACSML
19.93
   
 
5Oplová Michaela
91
SKPLZ
20.26
   
 
  
100 m překážek/Žákyně/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lee Iveta
91
DOMAZ
17.51
   
 
2Nováčková Olga
92
ACDKV
19.14
   
 
3Urbánková Veronika
92
ACSML
21.00
   
 
4Tolstová Marie
92
ACSML
23.15
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 1, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Dana
91
TJKLA
33.23
   
 
2Lee Iveta
91
DOMAZ
34.09
   
 
3Červenková Markéta
92
AKSOK
36.80
   
 
4Křížová Jana
92
TJKLA
37.36
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 2, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vítámvásová Klára
91
AKSOK
36.49
   
 
2Oplová Michaela
91
SKPLZ
37.35
   
 
3Drahokoupilová Kamila
91
ACSML
37.89
   
 
4Baladová Lucie
91
AKSOK
39.43
   
 
  
200 m překážek/Žákyně/Běh 3, w-1.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Nováčková Olga
92
ACDKV
38.50
   
 
2Urbánková Veronika
92
ACSML
42.04
   
 
3Tolstová Marie
92
ACSML
43.18
   
 
  
skok vysoký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šindelářová Lucie
92
TJKLA
1.50
   
 
2Kodýdková Dana
91
TJKLA
1.50
   
 
3Effenbergerová Tereza
92
SKPLZ
1.47
   
 
4Beroušková Barbora
92
DOMAZ
1.38
   
 
5Pechočiáková Martina
91
UNICH
1.38
   
 
6Pániková Kristýnová
91
UNICH
1.35
   
 
7Dvořáková Nikola
91
ACDKV
1.25
   
 
8Chládková Klára
92
AKSOK
1.25
   
 
9Bruštíková Michaela
92
ACDKV
1.25
   
 
  
skok o tyči/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pomahačová Tereza
92
SKPLZ
2.60
   
 
2Šindelářová Lucie
92
TJKLA
2.40
   
 
3Šlechtová Štěpánka
92
TJKLA
2.00
   
 
4Lee Iveta
91
DOMAZ
1.90
   
 
5Štěpánová Jitka
92
SKPLZ
1.90
   
 
  
skok daleký/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kodýdková Kristýna
91
TJKLA
5.20
   
 
2Koppová Monika
92
DOMAZ
4.62
   
 
3Becková Klára
91
ACSML
4.57
   
 
4Effenbergerová Tereza
92
SKPLZ
4.57
   
 
5Kellnerová Tereza
91
DOMAZ
4.54
   
 
6Damovská Kristýna
92
UNICH
4.48
   
 
7Ježková Zdeňka
91
TJKLA
4.42
   
 
8Lhotáková Petra
92
ACSML
4.30
   
 
9Červenková Markéta
92
AKSOK
4.29
   
 
10Pechočiáková Martina
91
UNICH
4.14
   
 
11Bartušková Nikola
91
AKSOK
4.04
   
 
12Hluchá Kateřina
92
OSTRO
3.99
   
 
13Šípová Jana
91
ACDKV
3.90
   
 
14Fictumová Anna
91
NYRAN
3.88
   
 
15Nováčková Olga
92
ACDKV
3.84
   
 
  
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bendová Andrea
92
AKSOK
10.06
   
 
2Ondráčková Simona
92
AKSOK
09.30
   
 
3Křížová Jana
92
TJKLA
09.30
   
 
4Bělohlavá Tereza
91
NYRAN
09.04
   
 
5Černíková Klára
92
AKSOK
08.99
   
 
6Siegelmannová Petra
92
TJKLA
08.90
   
 
7Kellnerová Tereza
91
DOMAZ
08.70
   
 
8Ertlová Sandra
92
NYRAN
08.00
   
 
9Plšková Alena
91
ACSML
07.96
   
 
10Tauberová Zuzana
91
DOMAZ
07.78
   
 
11Uhlíková Eliška
91
SKPLZ
07.72
   
 
12Myšková Petra
91
ACDKV
07.46
   
 
13Jozová Nikola
91
ACDKV
07.44
   
 
14Černá Klára
92
UNICH
07.21
   
 
15Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
07.12
   
 
16Pavlíková Hana
91
AKSOK
06.82
   
 
17Byrtusová Nikola
92
DOMAZ
06.34
   
 
  
hod diskem 1kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Křížová Jana
92
TJKLA
24.16
   
 
2Lindauerová Dominika
91
SKPLZ
18.38
   
 
3Ondráčková Simona
92
AKSOK
18.31
   
 
4Fazekašová Petra
91
AKSOK
18.16
   
 
5Jozová Nikol
91
ACDKV
17.10
   
 
6Myšková Petra
91
ACDKV
17.08
   
 
7Trubačová Lenka
92
SKPLZ
16.30
   
 
8Štěpánová Jitka
92
SKPLZ
15.48
   
 
9Davídková Daniela
92
AKSOK
13.63
   
 
10Černíková Klára
92
AKSOK
10.28
   
 
 Tauberová Zuzana
91
DOMAZ
NP
   
 
 Ertlová Sandra
92
NYRAN
NP
   
 
  
hod kladivem 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fazekašová Petra
91
AKSOK
23.88
   
 
2Bartušková Nikola
91
AKSOK
20.14
   
 
3Davídková Daniela
92
AKSOK
19.63
   
 
4Bendová Andrea
92
AKSOK
18.90
   
 
5Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
17.93
   
 
  
hod oštěpem 600g/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šilhánková Barbora
91
SKPLZ
20.96
   
 
2Siegelmannová Petra
91
TJKLA
20.00
   
 
3Plšková Alena
91
ACSML
19.29
   
 
4Baladová Lucie
91
AKSOK
18.86
   
 
5Drahokoupilová Kamila
91
ACSML
18.67
   
 
6Myšková Petra
91
ACDKV
18.61
   
 
7Červenková Markéta
92
AKSOK
15.21
   
 
8Stará Kateřina
92
AKSOK
14.93
   
 
9Šimůnková Marcela
91
AKSOK
14.88
   
 
  
Celkový bodový stav/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1TJ Klatovy
161
   
10
2AK Sokolov
142
   
9
3AK Škoda Plzeň
140
   
8
4AC Slovan Mariánské Lázně
80
   
7
5AC Domažlice
77
   
6
6SKP Union Cheb
55
   
5
7ACD Růžový Vrch K.Vary
40
   
4
8TJ Baník Stříbro
11
   
3
9ARLETCLUB Nýřany
10
   
2
10TJ MDDM Ostrov
5
   
1
  
100 m/Dorostenci 1, w-1.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zich Václav
90
CHODO
11.21
   
 
2Synek Petr
90
SUSIC
11.73
   
 
3Mychajliv Tomáš
89
CHODO
12.60
   
 
4Rauch Milan
90
CHODO
12.76
   
 
5Říha Karel
90
TJKLA
12.81
   
 
6Černý Jan
89
SKPLZ
12.91
   
 
  
100 m/Dorostenci 2, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Langmaier Petr
90
SKPLZ
11.52
   
 
2Ron Martin
90
SUSIC
12.09
   
 
3Zdeněk Karel
89
SUSIC
12.16
   
 
4Ostratický Tomáš
90
CHODO
12.21
   
 
5Hess Jaromír
89
TJKLA
12.92
   
 
6Tesař Karel
90
SKPLZ
13.51
   
 
  
100 m/Dorostenci/Finále, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Langmaier Petr
90
SKPLZ
11.57
   
 
2Synek Petr
90
SUSIC
11.74
   
 
3Ron Martin
90
SUSIC
12.18
   
 
4Mychajliv Tomáš
89
CHODO
12.84
   
 
 Zdeněk Karel
89
SUSIC
NP
   
 
 Říha Karel
90
TJKLA
NP
   
 
  
200 m/Dorostenci/Běh 1, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Langmaier Petr
90
SKPLZ
23.35
   
 
2Ron Martin
90
SUSIC
24.27
   
 
3Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
24.60
   
 
4Vandrovec Jiří
89
CHODO
25.95
   
 
 Říha Karel
90
TJKLA
NP
   
 
 Rauch Milan
90
CHODO
NP
   
 
  
200 m/Dorostenci/Běh 2, w-1.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Chlad Martin
89
SKPLZ
25.28
   
 
2Čenščák Daniel
90
TJKLA
26.07
   
 
3Šedina Karel
90
SUSIC
26.58
   
 
4Hess Jaromír
89
TJKLA
26.71
   
 
5Tesař Karel
90
SKPLZ
27.75
   
 
  
400 m/Dorostenci/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šorejs Ondřej
89
SKPLZ
53.45
   
 
2Jírovec Jan
89
CHODO
55.36
   
 
3Paták Jan
89
SUSIC
55.49
   
 
4Zuman Zdeněk
90
CHODO
60.72
   
 
  
400 m/Dorostenci/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čenščák Daniel
90
TJKLA
54.52
   
 
2Hess Jaromír
89
TJKLA
68.41
   
 
 Chlad Martin
89
SKPLZ
NP
   
 
  
800 m/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mezulianik Daniel
89
SKPLZ
2:05.68
   
 
2Kocab Jan
90
SKPLZ
2:11.26
   
 
3Vandrovec Jiří
89
CHODO
2:17.84
   
 
4Horváth Martin
90
CHODO
2:23.51
   
 
  
1500 m/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Paták Jan
89
SUSIC
4:28.81
   
 
2Hodan Michal
90
SKPLZ
4:38.16
   
 
3Tuček Petr
90
SKPLZ
4:47.61
   
 
  
110 m překážek/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Grüner Tomáš
89
SKPLZ
15.33
   
 
2Horváth Martin
90
CHODO
21.76
   
 
 Opatrný Martin
90
TJKLA
NP
   
 
  
400 m překážek/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Grüner Tomáš
89
SKPLZ
57.71
   
 
2Šedina Karel
90
SUSIC
64.18
   
 
3Horváth Martin
90
CHODO
72.08
   
 
  
skok vysoký/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jírovec Jan
89
CHODO
1.78
   
 
2Vandrovec Jiří
89
CHODO
1.66
   
 
  
skok o tyči/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Šedina Karel
90
SUSIC
2.80
   
 
2Junker Filip
89
CHODO
2.80
   
 
  
skok daleký/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kroužek Miroslav
89
SKPLZ
5.91
   
 
2Zdeněk Karel
89
SUSIC
5.86
   
 
3Říha Karel
90
TJKLA
5.61
   
 
4Mychajliv Tomáš
89
CHODO
5.47
   
 
5Junker Filip
89
CHODO
5.43
   
 
 Opatrný Martin
90
TJKLA
-
   
 
  
trojskok/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mychajliv Tomáš
89
CHODO
11.76
   
 
2Junker Filip
89
CHODO
11.38
   
 
  
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macháč Bohuslav
89
SKPLZ
16.03
   
 
2Zdeněk Karel
89
SUSIC
12.10
   
 
3Ptáčník Stanislav
89
SKPLZ
11.97
   
 
4Zuman Zdeněk
90
CHODO
11.00
   
 
5Fürstl Jakub
90
SKPLZ
10.84
   
 
6Rambousek Aleš
89
CHODO
10.82
   
 
7Schejbal Oldřich
90
TJKLA
10.76
   
 
8Nedoma Jakub
89
TJKLA
10.13
   
 
9Synek Petr
90
SUSIC
09.77
   
 
10Dušek Martin
90
CHODO
09.74
   
 
  
hod diskem 1,5kg/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macháč Bohuslav
89
SKPLZ
41.25
   
 
2Rambousek Aleš
89
CHODO
31.34
   
 
3Pittr Pavel
90
SKPLZ
28.88
   
 
4Schejbal Oldřich
90
TJKLA
26.38
   
 
5Fürstl Jakub
90
SKPLZ
25.13
   
 
6Dušek Martin
90
CHODO
24.21
   
 
7Nedoma Jakub
89
TJKLA
21.83
   
 
  
hod kladivem 5kg/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macháč Bohuslav
89
SKPLZ
50.54
   
 
2Pittr Pavel
90
SKPLZ
45.89
   
 
3Dušek Martin
90
CHODO
27.48
   
 
  
hod oštěpem 600g/Dorostenci
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jírovec Jan
89
CHODO
42.65
   
 
2Ptáčník Stanislav
89
SKPLZ
39.60
   
 
3Rambousek Aleš
89
CHODO
38.11
   
 
4Černý Jan
89
SKPLZ
31.59
   
 
5Nedoma Jakub
89
TJKLA
25.65
   
 
6Schejbal Oldřich
90
TJKLA
25.05
   
 
 Synek Petr
90
SUSIC
0
   
 
  
100 m/Dorostenky/Rozběh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seidlerová Renata
89
TACHO
13.29
   
 
2Vargová Michaela
89
SKPLZ
13.77
   
 
3Bialoňová Hana
89
SKPLZ
13.87
   
 
4Sládková Alice
89
SKPLZ
13.91
   
 
5Vlasáková Lucie
90
NYRAN
14.16
   
 
6Norková Eliška
90
NYRAN
15.20
   
 
7Pöplová Daniela
91
CHODO
15.27
   
 
  
100 m/Dorostenky/Rozběh 2, w-1.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vránková Martina
90
TACHO
13.31
   
 
2Černá Lucie
89
CHODO
14.04
   
 
3Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
14.16
   
 
4Zakrzewská Alice
90
CHODO
14.19
   
 
5Bradová Kristýna
89
SKPLZ
14.28
   
 
6Khasová Michaela
90
NYRAN
14.58
   
 
7Böhmová Helena
90
NYRAN
14.58
   
 
  
100 m/Dorostenky/Finále, w-1.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vránková Martina
90
TACHO
13.33
   
 
2Seidlerová Renata
89
TACHO
13.52
   
 
3Vargová Michaela
89
SKPLZ
14.08
   
 
4Bialoňová Hana
89
SKPLZ
14.24
   
 
5Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
14.25
   
 
6Černá Lucie
89
CHODO
14.56
   
 
  
200 m/Dorostenky/Běh 1, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Seidlerová Renata
89
TACHO
28.01
   
 
2Vránková Martina
90
TACHO
28.33
   
 
3Gerlická Sabina
90
TACHO
28.44
   
 
4Černá Lucie
89
CHODO
28.77
   
 
5Mašková Iva
90
CHODO
29.04
   
 
  
200 m/Dorostenky/Běh 2, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fesslová Barbora
90
SKPLZ
28.49
   
 
2Pechová Markéta
90
SKPLZ
28.99
   
 
3Zakrzewská Alice
90
CHODO
29.06
   
 
4Ondrušová Michaela
89
SKPLZ
29.52
   
 
5Černá Klára
91
TACHO
30.33
   
 
6Bělová Markéta
91
CHODO
31.61
   
 
  
400 m/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Fesslová Barbora
90
SKPLZ
63.63
   
 
2Hrušková Lenka
90
CHODO
67.93
   
 
3Konončuková Viktorie
90
CHODO
70.70
   
 
4Pöplová Daniela
91
CHODO
84.04
   
 
 Khasová Michaela
90
NYRAN
NP
   
 
  
800 m/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Macková Markéta
90
SKPLZ
2:23.81
   
 
2Rázková Kristýna
90
SKPLZ
2:36.15
   
 
3Černá Klára
91
TACHO
2:39.69
   
 
4Márová Tereza
89
TACHO
2:44.33
   
 
5Eidelpesová Alena
92
TACHO
2:49.62
   
 
6Konončuková Viktorie
90
CHODO
2:51.60
   
 
7Ježková Milena
92
CHODO
2:52.02
   
 
8Bělová Markéta
91
CHODO
3:03.32
   
 
  
1500 m/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vítovcová Jana
89
SKPLZ
5:48.31
   
 
2Hrušková Lenka
90
CHODO
5:57.82
   
 
 Svejkovská Teodora
90
SKPLZ
NP
   
 
  
100 m překážek/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kašparová Lucie
91
CHODO
17.86
   
 
2Vargová Michaela
89
SKPLZ
18.76
   
 
 Gerlická Sabina
89
TACHO
-
   
 
  
400 m překážek/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Pechová Markéta
90
SKPLZ
73.63
   
 
2Kašparová Lucie
91
CHODO
82.45
   
 
3Wágnerová Denisa
90
CHODO
87.32
   
 
  
skok vysoký/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vašková Kateřina
90
CHODO
1.50
   
 
2Kadaňová Barbora
90
NYRAN
1.45
   
 
3Škampová Klára
90
SKPLZ
1.45
   
 
4Seidlerová Renta
89
TACHO
1.45
   
 
5Mašková Iva
90
CHODO
1.40
   
 
6Wágnerová Denisa
90
CHODO
1.40
   
 
7Surá Daniela
91
CHODO
1.35
   
 
  
skok o tyči/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sládková Alice
89
SKPLZ
2.30
   
 
  
skok daleký/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vargová Michaela
89
SKPLZ
5.10
   
 
2Kašparová Lucie
91
CHODO
4.92
   
 
3Sládková ALice
89
SKPLZ
4.76
   
 
4Mašková Iva
90
CHODO
4.65
   
 
5Veverková Anna
90
SKPLZ
4.48
   
 
6Gruberová Veronika
90
NYRAN
4.15
   
 
7Böhmová HJelena
90
NYRAN
4.09
   
 
8Ježková Milena
92
CHODO
3.72
   
 
 Polívková Eva
90
SKPLZ
NP
   
 
  
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Sarvašová Veronika
90
TACHO
10.00
   
 
2Vašková Kateřina
90
CHODO
09.97
   
 
3Doležalová Denisa
90
CHODO
09.84
   
 
4Márová Tereza
89
TACHO
09.34
   
 
5Kelnerová Marie
92
TACHO
07.85
   
 
6Wágnerová Denisa
90
CHODO
07.18
   
 
7Pöplová Daniela
91
CHODO
06.54
   
 
  
hod diskem 1kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Doležalová Denisa
90
CHODO
24.01
   
 
2Glaserová Barbora
91
CHODO
21.13
   
 
3Surá Daniela
91
CHODO
16.60
   
 
  
hod kladivem 3kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Glaserová Barbora
91
CHODO
24.04
   
 
2Hrušková Lenka
90
CHODO
21.92
   
 
3Surá Daniela
91
CHODO
20.99
   
 
  
hod oštěpem 600g/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Doležalová Denisa
90
CHODO
23.88
   
 
2Márová Tereza
89
TACHO
23.63
   
 
3Sarvašová Veronika
90
TACHO
21.08
   
 
4Glaserová Barbora
91
CHODO
19.18
   
 
5Vašková Kateřina
90
CHODO
18.55
   
 
  
Celkový bodový stav/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1ŠAK Chodov
109
   
 
2AK Škoda Plzeň
75
   
 
3TJ Slavoj Strojpalst Tachov
61
   
 
4ATLETCLUB Nýřany
6
   
 
  
100 m/Junioři/Rozběh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Faist Jiří
90
DOMAZ
11.28
   
 
2Halík Jan
87
DOMAZ
11.46
   
 
3Jahn Michal
90
DOMAZ
11.73
   
 
4Urbánek Patrik
88
ACSML
12.12
   
 
5Pašek Lukáš
88
SKPLZ
12.33
   
 
1Oudes Filip
88
DOMAZ
11.70
   
 
2Suchý Dominik
87
SKPLZ
11.76
   
 
3Průcha Jan
87
ACSML
12.00
   
 
4Ondráček Lukáš
90
ACSKV
12.58
   
 
5Blažek Tomáš
89
TACHO
12.92
   
 
1Bureš Petr
88
DOMAZ
11.57
   
 
2Franče Tomáš
88
SKPLZ
11.74
   
 
3Son Nguen
87
SKPLZ
12.05
   
 
4Vodička Petr
89
ACSML
12.18
   
 
5Černý Jaroslav
90
ACSML
12.68
   
 
  
100 m/Junioři/Finále, w-0.9
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bureš Petr
88
DOMAZ
11.52
   
 
2Franče Tomáš
88
SKPLZ
11.68
   
 
3Suchý Dominik
87
SKPLZ
11.72
   
 
4Oudes Filip
88
DOMAZ
11.74
   
 
5Halík Jan
90
DOMAZ
11.77
   
 
 Faist Jiří
90
DOMAZ
NP
   
 
  
200 m/Junioři/Běh 1, w+0.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
22.70
   
 
2Franče Tomáš
88
SKPLZ
23.36
   
 
3Parát Aleš
88
DOMAZ
23.39
   
 
4Bureš Petr
88
DOMAZ
23.46
   
 
5Oudes Filip
88
DOMAZ
23.60
   
 
 Faist Jiří
90
DOMAZ
NP
   
 
  
200 m/Junioři/Běh 2, w+0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Jahn Michal
90
DOMAZ
24.24
   
 
2Průcha Jan
87
ACSML
24.51
   
 
3Jireš Martin
87
ACSKV
25.63
   
 
 Pašek Michal
87
SKPLZ
NP
   
 
 Petráš František
88
SKPLZ
NP
   
 
 Son Nguen
87
SKPLZ
NP
   
 
  
200 m/Junioři/Běh 3, w-0.6
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Vodička Petr
89
ACSML
24.69
   
 
2Černý Jaroslav
90
ACSML
25.77
   
 
3Ondráček Lukáš
90
ACSKV
25.85
   
 
4Blažek Tomáš
89
TACHO
26.45
   
 
5Zíka Jan
87
STRIB
26.89
   
MB
 Kohout Matěj
91
TACHO
NP
   
 
  
400 m/Junioři/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Čermák Michal
87
DOMAZ
50.02
   
 
2Pašek Michal
87
SKPLZ
50.49
   
 
3Parát Aleš
88
DOMAZ
51.04
   
 
4Halík Jan
87
DOMAZ
52.13
   
 
5Pašek Lukáš
88
SKPLZ
53.15
   
 
6Jireš Martin
87
ACSKV
53.91
   
 
  
400 m/Junioři/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Bystřický Ladislav
88
SKPLZ
51.94
   
 
2Vodička Petr
89
ACSML
53.61
   
 
3Urbánek Patrik
88
ACSML
53.65
   
 
4Průcha Jan
87
ACSML
54.16
   
 
5Tvardík Josef
87
DOMAZ
55.21
   
 
  
400 m/Junioři/Běh 3
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Höfferle Michal
88
DOMAZ
55.39
   
 
2Hašek Tomáš
89
DOMAZ
57.12
   
 
3Písařík Filip
90
ACSKV
62.08
   
 
 Kořán Julius
90
DOMAZ
NP
   
 
 Novosad Robert
88
TACHO
NP
   
 
  
800 m/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Prokopec Karel
87
SKPLZ
2:03.98
   
 
2Höfferle Michal
88
DOMAZ
2:04.31
   
 
3Lagarde Matyáš
88
ACSML
2:06.29
   
 
4Zicho Matěj
89
ACSKV
2:06.51
   
 
5Tvardík Josef
87
DOMAZ
2:08.59
   
 
6Glazer Miroslav
88
ACSML
2:11.23
   
 
7Hašek Tomáš
89
DOMAZ
2:12.25
   
 
 Kořán Julius
90
DOMAZ
NP
   
 
 Kohout Matěj
91
TACHO
NP
   
 
  
1500 m/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Zíka Jan
87
STRIB
4:15.28
   
 
2Kokaisl Stanislav
87
DOMAZ
4:21.43
   
 
3Loucký Jiří
89
ACSML
4:31.77
   
 
4Votava Jan
89
DOMAZ
4:36.57
   
 
5Štrunc Tomáš
90
ACSML
5:15.46
   
 
 Voják Jiří
88
DOMAZ
NP
   
 
  
110 m překážek/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Beck Tomáš
88
ACSML
15.57
   
 
2Kovalský David
87
SKPLZ
15.84
   
 
3Carda Václav
81
DOMAZ
16.01
   
MB
4Novák Michal
88
SKPLZ
16.17
   
 
5Švarc Vladimír
87
DOMAZ
16.34
   
 
  
skok vysoký/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mandaus Daniel
86
ACSKV
1.95
   
MB
2Kovalský David
87
SKPLZ
1.89
   
 
3Krcheň Michal
88
SKPLZ
1.78
   
 
4Kozák Marcel
89
ACSKV
1.78
   
 
5Jirotka Jan
88
DOMAZ
1.74
   
 
6Vrba Michal
89
TACHO
1.70
   
 
7Hranička Petr
88
DOMAZ
1.70
   
 
8Urbánek Patrik
88
ACSML
1.66
   
 
 Novosad Robert
88
TACHO
0
   
 
 Zeinert Martin
88
SKPLZ
NP
   
 
  
skok o tyči/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
 Švarc Vladimír
87
DOMAZ
0
   
 
  
skok daleký/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Suchý Dominik
87
SKPLZ
6.98
   
 
2Beck Tomáš
88
ACSML
6.44
   
 
3Son Nguen
87
SKPLZ
5.85
   
 
4Kratochvíl Zdeněk
88
SKPLZ
5.82
   
 
5Jirotka Jan
88
DOMAZ
5.71
   
 
6Černý Jaroslav
90
ACSML
5.45
   
 
  
vrh koulí 6kg/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hamák Michal
87
ACSKV
13.71
   
 
  
hod diskem 1,75kg/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hamák Michal
87
ACSKV
40.30
   
 
2Carda Václav
81
DOMAZ
35.92
   
MB
3Kratochvíl Zdeněk
88
SKPLZ
34.24
   
 
4Příborský Marek
88
SKPLZ
32.22
   
 
5Hranička Petr
88
DOMAZ
20.34
   
 
  
hod oštěpem 800g/Junioři
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hamák Michal
87
ACSKV
50.71
   
 
2Příborský Marek
88
SKPLZ
50.00
   
 
3Kratochvíl Zdeněk
88
SKPLZ
49.81
   
 
4Bystřický Ladislav
88
SKPLZ
33.90
   
 
  
100 m/Juniorky/Rozběh 1, w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Štvánová Tereza
85
SOPLZ
12.77
   
MB
2Brožová Jana
88
SKPLZ
13.23
   
 
3Machová Adéla
87
ACSKV
13.27
   
 
4Kavalová Alena
90
TJKLA
13.66
   
 
5Huclová Kateřina
90
SOPLZ
13.81
   
 
6Holíková Dana
88
SKPLZ
13.98
   
 
7Soukupová Julie
88
SKPLZ
14.60
   
 
  
100 m/Juniorky/Rozběh 2, w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
12.78
   
MB
2Hejduková Martina
88
SOPLZ
13.28
   
 
3Majerová Eva
87
SKPLZ
13.57
   
 
4Krásná Zuzana
87
SKPLZ
13.64
   
 
5Škarková Petra
88
TJKLA
13.98
   
 
6Kišová Šárka
89
ACSKV
14.16
   
 
7Fidlerová Tereza
91
ACSKV
14.50
   
 
  
100 m/Juniorky/Rozběh 3, w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Machová Adéla
87
ACSKV
13.26
   
 
2Majerová Eva
87
SKPLZ
13.46
   
 
3Brožová Jana
88
SKPLZ
13.51
   
 
4Hejduková Martina
88
SOPLZ
13.63
   
 
5Krásná Zuzana
87
SKPLZ
13.66
   
 
 Kavalová Alena
90
TJKLA
NP
   
 
  
200 m/Juniorky/Běh 1, w-0.7
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
26.22
   
MB
2Brožová Jana
88
SKPLZ
27.62
   
 
3Majerová Eva
87
SKPLZ
27.82
   
 
 Kašáková Jana
88
SKPLZ
NP
   
 
 Hejduková Martina
88
SOPLZ
NP
   
 
  
200 m/Juniorky/Běh 2, w-1.0
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strnadová Karolína
88
SKPLZ
27.72
   
 
2Krásná Zuzana
87
SKPLZ
27.91
   
 
3Průchová Martina
88
SOPLZ
28.16
   
 
4Kišová Šárka
89
ACSKV
29.70
   
 
 Machová Adéla
87
ACSKV
NP
   
 
  
200 m/Juniorky/Běh 3, w-0.5
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kavalová Alena
90
TJKLA
28.44
   
 
2Škarková Petra
88
TJKLA
28.71
   
 
3Fidlerová Tereza
91
ACSKV
30.54
   
 
4Votípková Lenka
90
TJKLA
31.64
   
 
 Kovarovičová Jana
87
TJKLA
NP
   
 
  
400 m/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Strnadová Karolína
88
SKPLZ
61.16
   
 
2Pittermannová Klára
88
SKPLZ
61.51
   
 
3Holíková Dana
88
SKPLZ
64.37
   
 
4Svobodová Silvie
88
TJKLA
64.76
   
 
5Kavijová Petra
88
TJKLA
70.42
   
 
 Vasková Martina
85
TJKLA
-
   
 
  
800 m/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Svobodová Silvie
88
TJKLA
2:20.33
   
 
2Kavijová Petra
88
TJKLA
2:32.47
   
 
3Chaloupková Petra
87
SKPLZ
2:41.72
   
 
  
1500 m/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Joglová Marcela
87
SOPLZ
4:55.49
   
 
2Korjenková Aneta
87
SKPLZ
4:56.60
   
 
3Rabasová Hana
87
SKPLZ
5:02.75
   
 
  
100 m překážek/Juniorky/Běh 1
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Lepičová Lenka
86
SOPLZ
14.82
   
MB
2Zekuciová Jana
88
ACPBR
15.24
   
MB
3Eismanová Vendula
89
SOPLZ
17.38
   
 
 Majerová Eva
87
SKPLZ
NF
   
 
  
100 m překážek/Juniorky/Běh 2
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kavalová Alena
90
TJKLA
17.02
   
 
2Pěstová Barbora
90
SOPLZ
18.21
   
 
 Novotná Denisa
90
TJKLA
NF
   
 
  
400 m překážek/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Votípková Lenka
90
TJKLA
75.38
   
 
2Pěstová Barbora
90
SOPLZ
76.57
   
 
  
skok vysoký/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Kovarovičová Jana
87
TJKLA
1.61
   
 
2Machová Adéla
87
ACSKV
1.61
   
 
3Novotná Denisa
90
TJKLA
1.50
   
 
4Rulíková Julie
89
ACSKV
1.40
   
 
  
skok o tyči/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Brožová Jana
88
SKPLZ
3.30
   
 
2Kašáková Jana
88
SKPLZ
3.00
   
 
3Kovarovičová Jana
87
TJKLA
2.30
   
 
  
skok daleký/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Huclová Kateřina
90
SOPLZ
5.22
   
 
2Průchová Martina
88
SOPLZ
4.67
   
 
3Rulíková Julie
89
ACSKV
4.35
   
 
 Novotná Denisa
90
TJKLA
NP
   
 
 Zekuciová Jana
88
ACPBR
NP
   
 
  
trojskok/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Huclová Kateřina
90
SOPLZ
10.97
   
 
2Průchová Martina
88
SOPLZ
10.75
   
 
3Eismanová Vendula
89
SOPLZ
10.47
   
 
  
vrh koulí 4kg/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hezoučká Šárka
87
TJKLA
11.94
   
 
2Gütterová Iveta
88
SKPLZ
09.72
   
 
3Mottlová Jana
87
SKPLZ
09.19
   
 
4Plašilová Miloslava
88
SKPLZ
08.62
   
 
5Jirešová Denisa
90
ACSKV
07.91
   
 
6Trejbalová Lenka
87
SKPLZ
07.85
   
 
  
hod diskem 1kg/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Plašilová Miloslava
88
SKPLZ
32.00
   
 
2Gütterová Iveta
88
SKPLZ
31.45
   
 
3Mottlová Jana
87
SKPLZ
27.78
   
 
4Valešová Jana
87
SKPLZ
24.65
   
 
5Jirešová Denisa
90
ACSKV
22.05
   
 
  
hod kladivem 4kg/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Mottlová Jana
87
SKPLZ
38.83
   
 
2Plašilová Miloslava
88
SKPLZ
37.77
   
 
3Valešová Jana
87
SKPLZ
35.54
   
 
4Trejbalová Lenka
87
SKPLZ
32.73
   
 
  
hod oštěpem 600g/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1Hezoučká Šárka
87
TJKLA
34.55
   
 
2Gütterová Iveta
88
SKPLZ
33.63
   
 
3Eismanová Vendula
89
SOPLZ
33.04
   
 
  
Celkový bodový stav/Juniorky
poř.jménoroč.oddíl/stát
výkon
vítr
reg.výkon
vítr
body
1AK Škoda Plzeň
131
   
 
2TJ Klatovy
61
   
 
3TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
54
   
 
4AC Start Karlovy Vary
23
   
 
  
 
www.atletika.cz