1.kolo I.ligy žen - Stříbro 20.5.2006

  jméno 		roč. 	 oddíl		       v ýkon      body 
100 m/Ženy/Rozběh 1, w-1.4 
1 Vostatková Pavlína 	74 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.68         
2 Benedová Jana 	85 Sokol České Budějovice 	12.78         
3 Brožová Markéta 	86 AK Bílina 			13.16         
4 Kubová Iveta 		83 AK Škoda Plzeň 		13.32         
5 Pěstová Barbora 	90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	14.11         
    
100 m/Ženy/Rozběh 2, w-0.9 
1 Lepičová Lenka	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín	12.63         
2 Weitzová Lucie	89 USK VŠEM Ústí n/L. 		13.08         
3 Majerová Eva 		84 AK Škoda Plzeň		13.42         
4 Cílková Kristýna 	88 SK Spartak Praha 4 		13.47         
5 Hanková Martina 	84 SK Spartak Praha 4 		13.80         
    
100 m/Ženy/Rozběh 3, w-1.3 
1 Štvánová Tereza 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.75         
2 Polívková Jana 	85 SK Spartak Praha 4 		12.89         
3 Šmídová Jana 		82 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.99         
4 Ptáčníková Jarmila	83 AK Most 			13.06         
5 Němcová Šárka 	91 Sokol České Budějovice 	14.08         
6 Chmelová Veronika 	89 Sokol České Budějovice 	15.11         
    
100 m/Ženy/Finále A, w-0.1 
1 Vostatková Pavlína 	74 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.22       11 
2 Benedová Jana 	85 Sokol České Budějovice 	12.49       9 
3 Štvánová Tereza 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.59       8 
4 Lepičová Lenka 	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.65       7 
5 Polívková Jana 	85 SK Spartak Praha 4 		12.89       6 
6 Weitzová Lucie 	89 USK VŠEM Ústí n/L. 		13.14       5 
    
100 m/Ženy/Finále B, w-1.5 
1 Šmídová Jana 		82 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	12.89       4 
2 Ptáčníková Jarmila 	83 AK Most 			12.96       3 
3 Kubová Iveta 		83 AK Škoda Plzeň 		12.98       2 
4 Brožová Markéta 	86 AK Bílina 			13.03       1 
5 Majerová Eva 		84 AK Škoda Plzeň 		13.46         
6 Cílková Kristýna 	88 SK Spartak Praha 4 		13.47         
    
200 m/Ženy/Běh 1 
1 Vostatková Pavlína 	74 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	25.36       11 
2 Lepičová Lenka 	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	25.96       9 
3 Štěpánková Petra 	86 Sokol České Budějovice 	26.43       8 
4 Štvánová Tereza 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	26.56       6 
5 Benedová Jana 	85 Sokol České Budějovice 	26.67       5 
6 Majerová Eva 		87 AK Škoda Plzeň 		28.01         
    
200 m/Ženy/Běh 2 
1 Ptáčníková Jarmila 	83 AK Most 			26.48       7 
2 Jatiová Kateřina 	84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	26.71       4 
3 Dostálová Tereza 	90 AK Most 			26.73       3 
4 Pecnová Aneta 	88 SK Spartak Praha 4 		27.06         
5 Šmídová Jana 		82 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	27.14         
    
200 m/Ženy/Běh 3 
1 Kubová Iveta 		83 AK Škoda Plzeň 		26.95       2 
2 Weitzová Lucie 	89 USK VŠEM Ústí n/L. 		26.97       1 
3 Vasková Martina 	85 TJ Klatovy 			28.91         
4 Škarková Petra 	88 TJ Klatovy 			28.95         
5 Hanková Martina 	84 SK Spartak Praha 4 		28.99         
    
200 m/Ženy/Běh 4 
1 Kučerová Markéta 	89 SK Spartak Praha 4 		28.69         
2 Němcová Šárka 	91 Sokol České Budějovice 	29.42         
3 Chmelová Veronika 	89 Sokol České Budějovice 	31.50         
    
400 m/Ženy/Běh 1 
1 Roblová Lenka 	82 Sokol České Budějovice 	59.16       11 
2 Tučanová Zdeňka 	80 SK Spartak Praha 4 		59.71       9 
3 Macková Markéta 	90 AK Škoda Plzeň 		59.75       8 
4 Jatiová Kateřina 	84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	60.37       7 
5 Koubková Lucie 	81 SK Spartak Praha 4 		60.94       4 
  Hadáčková Klára 	89 Sokol České Budějovice 	DNP         
    
400 m/Ženy/Běh 2 
1 Gabková Lucie 	92 AK Most 			60.62       6 
2 Králová Eva 		88 Sokol České Budějovice 	60.88       5 
3 Vasková Martina 	85 TJ Klatovy 			62.78       3 
4 Benešová Eva 		91 Sokol České Budějovice 	63.85       2 
5 Štěpánková Klára 	89 Sokol České Budějovice 	65.57       1 
6 Kavijová Petra 	88 TJ Klatovy 			71.76         
    
800 m/Ženy/Finále 
1 Šobáňová Kateřina 	80 SK Spartak Praha 4 		2:17.41       11 
2 Sekanová Lucie 	89 Sokol České Budějovice 	2:17.86       9 
3 Koubková Lucie 	81 SK Spartak Praha 4		2:20.48       8 
4 Pittermannová Klára 	82 AK Škoda Plzeň 		2:21.06       7 
5 Koubková Anežka 	90 SK Spartak Praha 4 		2:22.32       6 
6 Němečková Zuzana 	84 SK Spartak Praha 4 		2:22.49       5 
7 Škrášková Karolína 	87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	2:26.45       4 
8 Strnadová Karolína 	88 AK Škoda Plzeň 		2:27.78       3 
9 Oulická Dominika 	87 Sokol České Budějovice 	2:31.00       2 
10 Kavijová Petra 	88 TJ Klatovy 			2:31.38       1 
11 Vítovcová Jana 	89 AK Škoda Plzeň 		2:32.00         
    
1500 m/Ženy/Finále 
1 Ptáčková Lenka 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	4:39.76       11 
2 Šobáňová Kateřina 	80 SK Spartak Praha 4 		4:46.90       9 
3 Pecková Květa 	85 AK Bílina 			5:00.88       8 
4 Korjenková Aneta 	87 AK Škoda Plzeň 		5:04.67       7 
5 Bělohlávková Jitka 	76 AK Most 			5:04.83       6 
6 Beroušková Kateřina 	91 TJ Klatovy 			5:08.24       5 
7 Bočková Zuzana 	90 Sokol České Budějovice 	5:20.81       4 
8 Kočkovská Michala 	86 USK VŠEM Ústí n/L. 		5:25.55       3 
9 Bartoníčková Jitka 	92 AK Most 			5:26.12       2 
10 Dolejšová Zuzana 	85 SK Spartak Praha 4 		5:40.33       1 
  Rabasová Hana 	87 AK Škoda Plzeň 		DNP         
    
5000 m/Ženy/Finále 
1 Preibischová Monika 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	18:06.30       11 
2 Bělohlávková Jitka 	76 AK Most 			18:51.66       9 
3 Joglová Marcela 	87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	19:19.50       8 
4 Kočkovská Michala 	86 USK VŠEM Ústí n/L. 		19:38.86       7 
5 Faktorová Veronika 	84 Sokol České Budějovice 	19:45.14       6 
6 Dolejšová Zuzana 	85 SK Spartak Praha 4 		20:27.44       5 
7 Oulická Dominika 	87 Sokol České Budějovice 	21:45.57       4 
8 Miksová Zuzana 	79 USK VŠEM Ústí n/L. 		21:47.28       3 
9 Hubáčková Tereza 	90 AK Most 			22:02.79       2 
10 Vávrů Ivana 		88 USK VŠEM Ústí n/L. 		22:36.21       1 
11 Krátká Michaela 	88 AK Bílina 			24:13.61         
    
100 m překážek/Ženy/Běh 1, w-2.3 
1 Lepičová Lenka 	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	14.60       11 
2 Fričová Natálie 	81 AK Škoda Plzeň 		15.50       8 
3 Vacovská Lucie 	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	16.20       7 
4 Dvořáčková Pavla 	80 USK VŠEM Ústí n/L. 		16.76       4 
5 Pecnová Aneta	 	88 SK Spartak Praha 4 		21.70       1 
  Pospíšilová Adéla 	86 AK Škoda Plzeň 		DNF         
    
100 m překážek/Ženy/Běh 2, w-3.0 
1 Fairaislová Petra 	84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	15.29       9 
2 Vaidová Eva 		85 AK Most 			16.26       6 
3 Šulcová Zuzana 	82 SK Spartak Praha 4 		16.62       5 
4 Pavlová Alena 	85 AK Most 			17.18       3 
5 Lindová Kateřina 	81 AK Bílina 			18.90       2 
  Eismanová Vendula	89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	DNP         
    
400 m překážek/Ženy/Běh 1 
1 Fairaislová Petra 	84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	64.87       11 
2 Křivohlavá Helena 	85 AK Škoda Plzeň 		65.38       9 
3 Tučanová Zdeňka 	80 SK Spartak Praha 4 		67.82       7 
4 Němečková Zuzana 	84 SK Spartak Praha 4 		68.18       6 
  Lindová Kateřina 	81 AK Bílina 			DNF         
    
400 m překážek/Ženy/Běh 2 
1 Říhová Martina 	78 USK VŠEM Ústí n/L. 		67.63       8 
2 Pšajdlová Lenka 	86 TJ Klatovy 			69.39       5 
3 Pěstová Barbora 	90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	71.19       4 
4 Belzová Markéta 	86 Sokol České Budějovice 	71.45       3 
5 Votípková Lenka 	90 TJ Klatovy 			77.34       2 
    
skok vysoký/Ženy 
1= Blovská Stanislava 	73 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	1.65       10 
1= Pecková Hana 	88 USK VŠEM Ústí n/L. 		1.65       10 
3 Brožová Markéta 	86 AK Bílina 			1.65       8 
4= Kovarovičová Jana 	87 TJ Klatovy 			1.60       6.5 
4= Procházková Alena 	84 AK Škoda Plzeň 		1.60       6.5 
6 Konopová Jana 	82 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	1.55       5 
7 Šístková Veronika 	88 AK Škoda Plzeň 		1.55       4 
8= Fujdiarová Markéta 	90 Sokol České Budějovice 	1.50       2.5 
8= Brandová Iva 	83 AK Škoda Plzeň 		1.50       2.5 
10 Šindelářová Lucie	91 TJ Klatovy 			1.45       1 
  Pšajdlová Lenka 	86 TJ Klatovy 			0         
  Vacovská Lucie 	86 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	0         
    
skok o tyči/Ženy 
1 Stejskalová Barbora 	85 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	3.20       11 
2 Parmová Monika 	87 USK VŠEM Ústí n/L. 		3.20       9 
3= Kašáková Jana 	88 AK Škoda Plzeň 		3.10       7.5 
3= Pavlová Alena 	85 AK Most 			3.10       7.5 
5 Šulcová Zuzana 	82 SK Spartak Praha 4 		3.10       6 
6 Brožová Jana 		88 AK Škoda Plzeň 		3.00       5 
7 Brandová Iva 		83 AK Škoda Plzeň 		3.00       4 
8 Cílková Kristýna 	88 SK Spartak Praha 4 		2.90       3 
9 Sládková Alice 	89 AK Škoda Plzeň 		2.40       2 
10 Kovarovičová Jana 	87 TJ Klatovy 			2.40       1 
11 Šindelářová Lucie 	92 TJ Klatovy 			2.40         
12 Kolářová Jaroslava 	90 TJ Klatovy 			2.20         
    
skok daleký/Ženy 
1 Štěpánková Petra 	86 Sokol České Budějovice 	5.64 -1.09     11 
2 Vostatková Pavlína 	74 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	5.62 +0.6     9 
3 Dvořáčková Pavla 	80 USK VŠEM Ústí n/L. 		5.48 -1.11     8 
4 Brožová Markéta 	86 AK Bílina 			5.32 -1.59     7 
5 Fričová Natálie 	81 AK Škoda Plzeň 		5.17 -1.85     6 
6 Huclová Kateřina 	90 AK Škoda Plzeň 		5.06 -0.69     5 
7 Vargová Michaela 	89 AK Škoda Plzeň 		5.06 -0.94     4 
8 Polívková Jana 	85 SK Spartak Praha 4 		4.94 +1.0     3 
9 Šulcová Zuzana 	82 SK Spartak Praha 4 		4.92 -1.05     2 
10 Lindová Kateřina 	81 AK Bílina 			4.91 -1.73     1 
11 Janotová Hana 	90 SK Spartak Praha 4 		4.78 -1.00       
12 Daňková Jana 	88 USK VŠEM Ústí n/L. 		4.75 -1.05       
13 Pospíšilová Adéla 	86 AK Škoda Plzeň 		4.71 +0.6       
14 Dostálová Tereza 	90 AK Most 			4.68 -0.80       
15 Fujdiarová Markéta 	90 Sokol České Budějovice 	4.62 -1.33       
16 Průchová Martina 	89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	4.53 -1.00       
17 Solcerová Olga 	88 USK VŠEM Ústí n/L. 		4.49 +0.7       
18 Kolářová Jaroslava 	90 TJ Klatovy 			4.11 -1.40       
19 Nájemníková Lucie 	88 AK Most 			3.99 -1.41       
  Parmová Monika 	87 USK VŠEM Ústí n/L. 		0         
    
trojskok/Ženy 
1 Dvořáčková Pavla	80 USK VŠEM Ústí n/L. 		12.02 -0.46     11 
2 Vacovská Lucie 	74 AK Škoda Plzeň 		11.17 +0.9      9 
3 Huclová Kateřina 	90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	11.16 +1.3      8 
4 Průchová Martina 	89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	10.67 +1.2      7 
5 Eismanová Vendula 	89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	10.66 +1.4      6 
6 Vaidová Eva 		85 AK Most 			10.58 -0.46     5 
7 Vargová Michaela 	89 AK Škoda Plzeň 		10.56 +1.3      4 
8 Daňková Jana 		88 USK VŠEM Ústí n/L. 		10.20 +0.7      3 
9 Nájemníková Lucie 	88 AK Most 			09.90 +1.3      2 
10 Sládková Alice 	89 AK Škoda Plzeň 		09.90 -0.47     1 
    
vrh koulí 4kg/Ženy 
1 Hezoučká Šárka 	87 TJ Klatovy 			12.33       11 
2 Dlouhá Lenka 		88 AK Most 			12.27       9 
3 Žofková Kateřina 	80 AK Bílina 			11.69       8 
4 Hudcová Andrea 	85 SK Spartak Praha 4 		11.32       7 
5 Brejchová Helena 	78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	10.88       6 
6 Kubicová Zuzana 	89 SK Spartak Praha 4 		10.87       5 
7 Fričová Natálie 	81 AK Škoda Plzeň 		10.67       4 
8 Pavlová Alena 	85 AK Most 			09.82       3 
9 Vavrečková Veronika 	90 TJ Klatovy 			09.73       2 
10 Kakosová Andrea 	86 USK VŠEM Ústí n/L. 		09.19       1 
11 Špererová Zdeňka 	59 TJ Klatovy 			09.02         
12 Grachová Martina 	88 AK Bílina 			07.97         
    
hod diskem 1kg/Ženy 
1 Žofková Kateřina	80 AK Bílina 			39.73       11 
2 Kubicová Zuzana 	89 SK Spartak Praha 4 		36.75       9 
3 Dlouhá Lenka 		88 AK Most 			36.35       8 
4 Gütterová Iveta 	88 AK Škoda Plzeň 		31.34       7 
5 Plašilová Miloslava 	88 SK Spartak Praha 4 		31.26       6 
6 Špererová Zdeňka 	59 TJ Klatovy 			30.13       5 
7 Hudcová Andrea 	85 SK Spartak Praha 4 		29.46       4 
8 Kakosová Andrea 	86 USK VŠEM Ústí n/L. 		29.20       3 
9 Lauterbachová Kateřina89 AK Most 			28.77       2 
10 Noasová Jindřiška 	78 SK Spartak Praha 4 		28.61       1 
11 Fritschová Linda 	75 SK Spartak Praha 4 		28.20         
12 Hrubišáková Kristýna 92 AK Most 			28.10         
13 Hezoučká Šárka 	87 TJ Klatovy 			27.72         
14 Grachová Martina 	88 AK Bílina 			24.45         
15 Brejchová Helena 	78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	24.13         
16 Hendrychová Jitka 	92 AK Most 			24.11         
    
hod kladivem 4kg/Ženy 
1 Kakosová Andrea 	86 USK VŠEM Ústí n/L. 		50.91       11 
2 Plašilová Miloslava 	88 SK Spartak Praha 4		38.58       9 
3 Lauterbachová Kateřina89 AK Most 			38.41       8 
4 Kubicová Zuzana 	89 SK Spartak Praha 4 		36.79       7 
5 Mottlová Jana 	87 AK Škoda Plzeň 		35.20       6 
6 Trejbalová Lenka 	87 SK Spartak Praha 4 		31.52       5 
7 Špererová Zdeňka 	59 TJ Klatovy			27.80       4 
  Valešová Jana 	87 AK Škoda Plzeň 		0         
    
hod oštěpem 600g/Ženy 
1 Brejchová Helena 	78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	45.63       11 
2 Žofková Kateřina 	80 AK Bílina 			44.53       9 
3 Eismanová Vendula 	89 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	37.31       8 
4 Fritschová Linda 	75 SK Spartak Praha 4 		36.24       7 
5 Fairaislová Petra 	87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 	35.95       6 
6 Gütterová Iveta 	88 AK Škoda Plzeň 		35.44       5 
7 Dlouhá Lenka 		88 AK Most 			34.85       4 
8 Vaidová Eva 		85 AK Most 			34.33       3 
9 Noasová Jindřiška 	78 SK Spartak Praha 4 		33.09       2 
10 Hezoučká šárka 	87 TJ Klatovy 			30.99       1 
11 Hudcová Andrea 	85 SK Spartak Praha 4 		28.19         
12 Lauterbachová Kateřina89 AK Most 			27.08         
13 Grachová Martina 	88 AK Bílina 			23.82         
  Pavlíková Veronika 	89 AK Most 			0         
  Procházková Anna 	87 AK Most 			0         
    
4 x 100 m/Ženy/Běh 1 
1 Štvánová, Lepičová, Šmídová, Vostatková  	TJ Sokol SG Plzeň-Petřín49.30       11 
2 Králová, Roblová, Štěpánková P., Benedová  	Sokol České Budějovice 	49.33       9 
3 Tučanová, Cílková, Polívková, Pecnová  	SK Spartak Praha 4 	50.62       8 
4 Říhová, Daňková, Dvořáčková, Weitzová  	USK VŠEM Ústí n/L. 	51.68       4 
    
4 x 100 m/Ženy/Běh 2 
1 Pospíšilová, Fričová, Kubová, Brožová  	AK Škoda Plzeň 		50.73       7 
2 Vacovská, Fairaisová, Průchová, Huclová  	TJ Sokol SG Plzeň-Petřín50.80       6 
3 Gabková, Dostálová, Hrubišáková, Ptáčníková  	AK Most 		51.31       5 
4 Brandlová, Majerová, Kašáková, Vargová  	AK Škoda Plzeň 		51.88       3 
5 Vasková, Šindelářová, Kovarovičová, Hezoučká  TJ Klatovy 		53.65         
    
4 x 100 m/Ženy/Běh 3 
1 Janotová, Kučerová, Šulcová, Hanková  	SK Spartak Praha 4 	52.11       2 
2 Strnadová, Pittermannová, Šístková, Sládková  AK Škoda Plzeň 		52.94       1 
3 Belzová, Fujdiarová, Němcová, Benešová  	Sokol České Budějovice 	54.12         
    
4 x 400 m/Ženy/Běh 1 
1 Macková, Křivohlavá, Strnadová, Pittermannová AK Škoda Plzeň 		4:07.16       11 
2 Tučanová, Koubková, Šobáňová, Němečková  	SK Spartak Praha 4 	4:09.53       9 
3 Benešová, Králová, Sekanová, Roblová  	Sokol České Budějovice  4:11.08       8 
4 Škrášková, Fairaislová, Ptáčková, Jatiová  	TJ Sokol SG Plzeň-Petřín4:19.17       7 
5 Kavijová, Pšajdlová, Škarková, Vasková  	TJ Klatovy 		4:27.19       6 
    
4 x 400 m/Ženy/Běh 2 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body 
1 Janotová, Kučerová, Šulcová, Koubková  	SK Spartak Praha 4 	4:19.34       5 
2 Belzová, Bočková, Oulická, Štěpánková  	Sokol České Budějovice  4:37.77       4 
3 Henrdychová, Trappová,Hrubišáková,Nájemníková AK Most 		4:39.67       3 
  Vítovcová, Kašáková, Majerová, Rabasová  	AK Škoda Plzeň 		DNP         
    
Celkový bodový stav/Ženy 
  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín   	263          8 
  SK Spartak Praha 4   		183          7 
  AK Škoda Plzeň   		141.5        6 
  AK Most   			106.5        5 
  Sokol České Budějovice   	103.5        4 
  USK VŠEM Ústí n/L.     	92           3 
  AK Bílina   	                55	     2
  TJ Klatovy   			53.5         1