1.kolo II.ligy mužů - Praha 21.5.2006
 
poř.   jméno 		roč.      oddíl 		výkon 	   body 
100 m/Muži/Rozběh 1, w+0.0 
1 Dreiseitl Daniel 	84 SK Spartak Praha 4 		11.81         
2 Vitovský Radek 	81 TJ Slavoj Pacov 		11.87         
3 Kuptík Jan 		89 SK Spartak Praha 4   	11.98         
4 Jamrich Petr 		81 TJ Sušice 			12.11         
5 Ron Martin 		90 TJ Sušice 			12.11         
6 Kný Daniel 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	12.12         
    
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.0 
1 Bureš Peter 		88 TJ Sušice 			11.58         
2 Zoubek Tomáš 		88 TJ Slavoj Pacov 		11.88         
3 Mikula Ivan 		79 SK Spartak Praha 4	        12.09         
4 Veselý Václav	        87 SK Aktis Praha 		12.30         
5 Aliaksandr Aniska 	88 Atletika Jihlava 		12.32         
6 Persona Jiří 		87 Sokol České Budějovice 	12.41         
    
100 m/Muži/Rozběh 3, w-0.9 
1 Oudes Filip 		88 TJ Sušice 			11.76         
2 Adámek Martin 	86 TJ Klatovy 			11.79         
3 Mráz Jan 		89 Atletika Jihlava 		11.90         
4 Jirotka Jan 		88 TJ Klatovy 			12.22         
5 Šíma Radek	        90 Sokol České Budějovice       12.32         
  Steiner Jan 		86 SK Aktis Praha 		DNP         
    
100 m/Muži/Rozběh 4, w-0.9 
1 Carda Jan 		89 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.75         
2 Jahn Michal 		90 TJ Sušice	       1 .82      
3 Drdlíček Michael 	90 SK Aktis Praha 		11.88         
4 Cerina Petr 		84 TJ Klatovy 			12.14         
5 Peroutka Zdeněk 	89 Atletika Jihlava 		12.88         
  Sezemský Ondřej 	88 SK Aktis Praha 		DNP         
    	
100 m/Muži/Rozběh 5, w+0.1 
1 Kolečko Karel 	72 SK Spartak Praha 4 		11.33         
2 Kyselý Jaroslav 	85 TJ Klatovy		        11.69         
3 Nový Jan 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.73         
4 Holomek Josef 	77 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.85         
5 Sekyra Miroslav 	85 TJ Klatovy 			12.41         
6 Beran Ladislav 	87 Sokol České Budějovice 	12.56         
    
100 m/Muži/Finále A, w-0.4 
1 Kolečko Karel 	72 SK Spartak Praha 4 		11.35       11.00 
2 Oudes Filip 		88 TJ Sušice 			11.50        9.00 
3 Bureš Peter 		88 TJ Sušice 			11.59        8.00 
4 Dreiseitl Daniel 	84 SK Spartak Praha 4 		11.75        7.00 
5 Carda Jan 		89 Sokol Král.Vinohrady Praha   11.78        6.00 
6 Kyselý Jaroslav 	85 TJ Klatovy 			12.29        5.00 
    
100 m/Muži/Finále B, w-0.1 
1 Adámek Martin 	86 TJ Klatovy 			11.68        4.00 
2 Jahn Michal	        90 TJ Sušice	         	 11.68        3.00   
3 Vitovský Radek 	81 TJ Slavoj Pacov 		11.74        2.00 
4 Nový Jan 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.76        1.00 
5 Holomek Josef 	77 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.81         
6 Zoubek Tomáš 		88 TJ Slavoj Pacov 		12.02         
    
200 m/Muži/Běh 1, w-0.3 
1 Kolečko Karel 	72 SK Spartak Praha 4 		23.10       11.00 
2 Ešpandr Martin 	76 Sokol Král.Vinohrady Praha 	23.22        9.00 
3 Oudes Filip 		88 TJ Sušice			23.40        8.00 
4 Opolecký Hynek 	85 Sokol Král.Vinohrady Praha 	23.56        7.00 
5 Kopecký Martin 	86 TJ Sušice 			23.72        3.00 
    
200 m/Muži/Běh 2, w-0.2 
1 Bureš Peter 		88 TJ Sušice		      	23.62        6.00 	
2 Chudoba Martin 	86 SK Aktis Praha 		23.90        1.00 
3 Pena Milan 		85 Sokol České Budějovice       23.92         
4 Dreiseitl Daniel 	84 SK Spartak Praha 4 		24.00         
5 Sekyra Miroslav 	85 TJ Klatovy 			26.29         
    
200 m/Muži/Běh 3, w+0.1 
1 Mráz Jan 		89 Atletika Jihlava		23.69         4.00
2 Zoubek Tomáš 		88 TJ Slavoj Pacov 		24.05         
3 Drdlíček Michael 	90 SK Aktis Praha 		24.14         
4 Holomek Josef	        77 Sokol Král.Vinohrady Praha 	24.39         
5 Mikula Ivan 		79 SK Spartak Praha 4 		24.58         
    
200 m/Muži/Běh 4, w-0.2 
1 Kuptík Jan	       89 SK Spartak Praha 4 		23.66  	     5.00 			
2 Ron Martin	        90 TJ Sušice 			23.86        2.00 
3 Veselý Václav 	87 SK Aktis Praha 		24.53         
4 Kný Daniel 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	24.62         
MB Petrov Ondřej 	89 Sokol Král.Vinohrady Praha 	24.82         
    
200 m/Muži/Běh 5, w+0.0 
1 Šíma Radek	        90 Sokol České Budějovice 	24.66         
2 Jiskra Roman 		88 Sokol České Budějovice 	24.83         
3 Tůma Jan 		88 Atletika Jihlava 		24.95         
4 Havel Rostislav 	84 Atletika Jihlava 		25.44         
  Persona Jiří 		87 Sokol České Budějovice 	DNP         
    

    
400 m/Muži/Běh 1 
1 Ešpandr Martin 	76 Sokol Král.Vinohrady Praha 	51.02       11.00 
2 Opolecký Martin 	84 Sokol Král.Vinohrady Praha 	51.85        8.50 
3 Opolecký Hynek 	85 Sokol Král.Vinohrady Praha 	51.85        8.50 
4 Pena Milan 		85 Sokol České Budějovice 	52.10        7.00 
5 Běhan Tomáš 		85 Sokol Král.Vinohrady Praha 	52.20        5.00 
6 Novák Petr 		73 SK Spartak Praha 4 		52.32        4.00 
    
400 m/Muži/Běh 2 
1 Kopecký Martin 	86 TJ Sušice 			52.18        6.00 
2 Chudoba Martin 	86 SK Aktis Praha 		52.74        3.00 
3 Skořepa Jakub 	87 Atletika Jihlava 		53.95        1.00 
4 Vohrna Jakub 		89 SK Spartak Praha 4 		54.33         
5 Jahn Michal 		90 TJ Sušice 			54.66         
  Kolařík Pavel 	75 SK Spartak Praha 4 		DNP         
    
400 m/Muži/Běh 3 
1 Jiskra Roman	        88 Sokol České Budějovice 	53.85        2.00 
2 Petrov Ondřej 	89 Sokol Král.Vinohrady Praha 	54.54         
3 Tvardík Josef 	87 TJ Sušice 			55.84         
4 Vančura Jiří 		90 SK Aktis Praha 		58.55         
    

    
800 m/Muži/Běh 1 
1 Novák Petr 		73 SK Spartak Praha 4 		2:01.96      11.00 
2 Koubek Jiří 		84 SK Spartak Praha 4		2:02.15       9.00 
3 Šilhán Martin 	66 Sokol Král.Vinohrady Praha 	2:03.61       7.00 
4 Tůma Jan 		88 Atletika Jihlava 		2:03.82       6.00 
5 Krygar Josef 		89 Sokol České Budějovice 	2:03.83       5.00 
6 Brůha Lukáš 		84 TJ Klatovy 			2:04.77       4.00 
7 Holenda Petr 		81 TJ Slavoj Pacov 		2:04.84       3.00 
8 Bujnovský David 	89 Sokol České Budějovice 	2:07.16         
    
800 m/Muži/Běh 2 
1 Čenščák Daniel 	90 TJ Klatovy 			2:02.63       8.00 
2 Svěrák Jan 		91 Atletika Jihlava 		2:05.52       2.00 
3 Valášek Jan 		88 SK Spartak Praha 4 		2:05.67       1.00 
4 Lánský Josef 		87 Sokol Král.Vinohrady Praha 	2:05.74         
5 Tvardík Josef		87 TJ Sušice 			2:07.56         
6 Kabelka Jiří 		77 Sokol Král.Vinohrady Praha 	2:07.66         
7 Urbánek Jaromír 	78 TJ Klatovy 			2:08.83         
8 Jakovljevič Dušan 	90 Sokol České Budějovice 	2:12.52         
    

    
1500 m/Muži/Běh 
1 Skořepa Jakub 	87 Atletika Jihlava 		4:11.79      11.00 
2 Tipka Martin 		85 Sokol České Budějovice 	4:14.45       9.00 
3 Gorner Tomáš 		81 TJ Klatovy			4:15.02       8.00 
4 Förster Zdeněk 	69 TJ Sušice 			4:15.67       7.00 
5 Novák Petr 		73 SK Spartak Praha 4 		4:17.02       6.00 
6 Bloudíček Petr 	81 Atletika Jihlava 		4:17.59       5.00 
7 Sita Martin 		88 Atletika Jihlava 		4:18.67       4.00 
8 Koreček Slavomír 	80 Atletika Jihlava		4:18.99       3.00 
9 Kalina Vojtěch 	90 Atletika Jihlava 		4:19.79       2.00 
10 Koubek Jiří 		84 SK Spartak Praha 4 		4:23.74       1.00 
11 Jakoubek Lukáš 	89 SK Aktis Praha 		4:27.65         
12 Brůha Lukáš 		84 TJ Klatovy 			4:31.16         
13 Jablonskij Alexandr 	88 TJ Klatovy 			4:33.72         
14 Procházka Michal 	91 TJ Klatovy 			4:35.71         
15 Jiroušek Martin 	77 TJ Sušice 			4:36.23         
16 Kabelka Jiří 	77 Sokol Král.Vinohrady Praha 	4:39.26         
17 Jelínek Michal 	90 Atletika Jihlava		4:39.95         
18 Kocík David 		90 SK Aktis Praha 		4:50.88         
  Urbánek Jaromír 	78 TJ Klatovy 			DNF         
  Novák Pavel 		70 Atletika Jihlava 		DNP         
    
   
    
110 m překážek/Muži/Běh 1, w-0.3 
1 Koptík Tomáš 		83 TJ Klatovy 			15.95      11.00 
2 Urban Ladislav 	82 Atletika Jihlava 		16.38       8.00 
3 Kratochvíl Jan 	85 SK Spartak Praha 4 		16.99       7.00 
4 Bártl Radek 		74 SK Aktis Praha 		17.02       6.00 
5 Jezný Matěj 		80 Atletika Jihlava 		19.01       1.00 
    
110 m překážek/Muži/Běh 2, w+0.1 
1 Zápotocký Roman 	79 Sokol Král.Vinohrady Praha 	16.26       9.00 
2 Polívka Milan 	71 SK Spartak Praha 4 		17.34       5.00 
3 Zoubek Tomáš 		88 TJ Slavoj Pacov 		17.86       4.00 
4 Voda Jan 		72 SK Spartak Praha 4 		18.66       3.00 
5 Hranička Petr 	88 TJ Sušice 			18.73       2.00 
    

    
400 m překážek/Muži/Běh 1 
1 Opolecký Hynek 	85 Sokol Král.Vinohrady Praha 	57.35      11.00 
2 Pobuda Štěpán 	87 Sokol Král.Vinohrady Praha 	58.37       9.00 
3 Nešpor Jan 		88 TJ Sušice			58.64       8.00 
4 Běhan Tomáš 		85 Sokol Král.Vinohrady Praha 	59.14       7.00 
5 Trojan Vojtěch 	88 TJ Klatovy 			60.87       4.00 
    
400 m překážek/Muži/Běh 2 
1 Koubek Jiří 		84 SK Spartak Praha 4 		59.20       6.00 
2 Brynych Ondřej 	88 Sokol České Budějovice 	60.64       5.00 
3 Holenda Petr 		81 TJ Slavoj Pacov 		61.37       3.00 
4 Cerina Petr 		84 TJ Klatovy 			62.69         
5 Hranička Petr 	88 TJ Sušice 			72.15         
    
400 m překážek/Muži/Běh 3 
1 Havlík Jan 		85 SK Aktis Praha 		61.69       2.00 
2 Horáček Jan 		85 Atletika Jihlava 		62.49       1.00 
3 Voda Jan 		72 SK Spartak Praha 4 		65.03         
    
400 m překážek/Muži/Běh 4 
1 Cihelka Martin 	90 SK Aktis Praha 		63.07         
2 Šedina Karel 		90 TJ Sušice 			63.12         
  Šelmát Václav 	77 TJ Klatovy 			DNP         
    

    
3000 m překážek/Muži/Běh 
1 Novák Pavel 		70 Atletika Jihlava 		09:39.43     11.00 
2 Cihlář Jan 		70 SK Spartak Praha 4 		10:16.38      9.00 
3 Kořán Jakub 		88 TJ Klatovy 			10:22.64      8.00 
4 Danda Michal 		74 SK Spartak Praha 4 		11:03.13      7.00 
5 Zajíc Martin 		88 TJ Slavoj Pacov 		11:04.39      6.00 
6 Běhan Ondřej 		82 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11:57.69      5.00 
7 Fliegl Miroslav 	54 SK Aktis Praha 		12:02.60      4.00 
8 Sehnal Adrien 	53 SK Spartak Praha 4 		13:33.59      3.00 
MB Navrátil Tomáš 	90 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11:58.56         
    
      
    
4 x 100 m/Muži/Běh 1 
1 Štampach, Dreiseitl, Mikula, Kolečko  SK Spartak Praha 4  44.40       11.00 
2 Oudes, Kopečný, Jahn, Bureš 		TJ Sušice	    44.78        9.00  
3 Ešpandr, holomek, Opolecký H.,Carda   Král.Vinohrady      45.12        8.00 
4 Jirotka, Cerina, Kyselý, Koptík  	TJ Klatovy 	    45.49   	 6.00		
5 Hložek, Holenda, Zoubek, Vítovský  	TJ Slavoj Pacov     46.04        5.00 
6 Chudoba, Cihelka, Veselý, Drdlíček    SK Aktis Praha      46.11        3.00 
    
4 x 100 m/Muži/Běh 2 
1 Tůma, Indra, Urban, Mráz  		Atletika Jihlava    45.33        7.00 
2 Jamrich, Zdeněk, Nešpor, Ron  	TJ Sušice 	    46.08        4.00  
3 Brynych, Jiskra, Šíma, Pena  		Sokol České Buděj.  46.25        2.00 
4 Běhan, Opolecký, Kný, Nový  		Král.Vinohrady 	    46.64        1.00 
  Štampach, Vaněček, Vohrna, Kratochvíl SK Spartak Praha 4   DNP         
    
4 x 100 m/Muži/Běh 3 
1 Peroutka, Čeloud, Havel, Horáček  	Atletika Jihlava    48.23         
2 Voda, Novák, Koubek, Polívka  	SK Spartak Praha 4  48.45         
3 Belatka, Aniska, Šuterla, Stolín 	 Atletika Jihlava   48.76         
    

 
skok vysoký/Muži/Finále 
1 Urban Ladislav 	82 Atletika Jihlava 		2.06            11.00 
2 Stolín Ondřej 	88 Atletika Jihlava 		1.97             9.00 
3 Šutera David 		89 Atletika Jihlava 		1.97      	 8.00 
4 Aliaksandr Aniska	88 Atletika Jihlava		1.91      	 7.00 
5 Zápotocký Roman 	79 Sokol Král.Vinohrady Praha 	1.85             6.00 
6 Nový Jan 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	1.75             5.00 
7= Jirotka Jan 		88 TJ Klatovy 			1.75      	 3.50 
7= Hranička Petr 	88 TJ Sušice 			1.75    	 3.50 
9 Čeloud Jiří 		89 Atletika Jihlava 		1.75      	 2.00 
10 Zdeněk Karel 	89 TJ Sušice 			1.70    	 1.00 
11 Carda Jan 		89 Sokol Král.Vinohrady Praha 	1.70         
12 Peroutka Zdeněk 	89 Atletika Jihlava 1.60         
MB Koptík Tomáš 	83 TJ Klatovy           
   
  
 
skok o tyči/Muži/Finále 
1 Bártl Radek 		74 SK Aktis Praha 		4.40           11.00 
2 Koptík Tomáš 		83 TJ Klatovy 			4.00      	9.00 
3 Belatka Jaromír 	74 Atletika Jihlava 		3.80       	8.00 
4 Burda Jiří 		67 TJ Slavoj Pacov 		3.80      	7.00 
5 Jičínský Josef 	77 SK Aktis Praha 		3.60      	6.00 
6 Nový Jan 		88 Sokol Král.Vinohrady Praha 	3.60      	5.00 
7 Carda Jan		89 Sokol Král.Vinohrady Praha 	3.60      	4.00 
8 Jezný Matěj 		80 Atletika Jihlava 		3.60     	3.00 
9 Hložek Martin 	90 TJ Slavoj Pacov 		3.40     	2.00 
10 Šedina Karel 	90 TJ Sušice 			3.20     	1.00 
11 Kořízek Tomáš 	82 SK Spartak Praha 4 		3.20         
12= Frič Jaromír 	53 TJ Klatovy 			3.20         
12= Šelmát Václav 	77 TJ Klatovy 			3.20         
14 Tesárek Antonín 	65 Sokol Král.Vinohrady Praha 	3.20         
  

 
skok daleký/Muži/Finále 
1 Zikl Marek 		75 SK Aktis Praha 		6.86      11.00 
2 Indra Lukáš		84 Atletika Jihlava 		6.58       9.00 
3 Koptík Tomáš 		83 TJ Klatovy 			6.52       8.00 
4 Bártl Radek 		74 SK Aktis Praha 		6.40       7.00 
5 Cerina Petr 		84 TJ Klatovy 			6.31       6.00 
6 Štampach Marek 	85 SK Spartak Praha 4 		6.21       5.00 
7 Sekyra Miroslav 	85 TJ Klatovy 			5.90       4.00 
8 Adámek Martin 	86 TJ Klatovy 			5.88       3.00 
9 Burda Jiří 		67 TJ Slavoj Pacov 		5.83       2.00 
10 Jirotka Jan 		88 TJ Klatovy 			5.81       1.00 
11 Hložek Martin 	90 TJ Slavoj Pacov 		5.79         
12 Vaněček Jan 		76 SK Spartak Praha 4 		5.77         
13 Šulc Jan 		87 SK Aktis Praha 		5.59         
14 Jamrich Petr 	81 TJ Sušice 			5.57         
15 Šutera David 	89 Atletika Jihlava 		5.57         
16 Zdeněk Karel 	89 TJ Sušice 			5.52         
17 Havel Rostislav 	84 Atletika Jihlava 		5.50         
18 Binter Libor 	89 Sokol České Budějovice 	5.46         
19 Bureš Peter 		88 TJ Sušice 			5.41         
20 Polívka Milan 	71 SK Spartak Praha 4 		5.17         
 
 
trojskok/Muži/Finále 
1 Zikl Marek 		75 SK Aktis Praha 		14.64      11.00 
2 Indra Lukáš		84 Atletika Jihlava 		13.95       9.00 
3 Urban Ladislav 	82 Atletika Jihlava 		13.65       8.00 
4 Stolín Ondřej 	88 Atletika Jihlava 		13.47       7.00 
5 Šulc Jan 		87 SK Aktis Praha 		13.06       6.00 
6 Aliaksandr Aniska 	88 Atletika Jihlava 		12.87       5.00 
7 Zápotocký Roman 	79 Sokol Král.Vinohrady Praha 	12.81       4.00 
8 Burda Jiří 		67 TJ Slavoj Pacov 		12.53       3.00 
9 Štampach Marek 	85 SK Spartak Praha 4 		12.22       2.00 
10 Binter Libor 	89 Sokol České Budějovice 	11.58       1.00 
  Vaněček Jan 		76 SK Spartak Praha 4 		0         
  Adámek Martin 	86 TJ Klatovy			0         
  

 
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále 
1 Uchytil Jiří 		79 TJ Slavoj Pacov 		13.59      11.00 
2 Zikl Marek 		75 SK Aktis Praha 		13.51       9.00 
3 Palán Miroslav 	87 Atletika Jihlava 		13.24       8.00 
4 Rešl Filip 		79 SK Spartak Praha 4 		12.72       7.00 
5 Heres Jan 		80 TJ Slavoj Pacov 		12.22       6.00 
6 Řechka Bedřich 	50 TJ Sušice 			11.74       5.00 
7 Dymák Petr 		61 TJ Slavoj Pacov 		11.71       4.00 
8 Heppner David 	82 Sokol Král.Vinohrady Praha 	11.23       3.00 
9 Parma Martin 		82 SK Spartak Praha 4 		11.02       2.00 
10 Kratochvíl Jan 	85 SK Spartak Praha 4 		10.55       1.00 
11 Frič Jaromír 	53 TJ Klatovy 			10.36         
12 Pilch Lubomír 	85 TJ Slavoj Pacov 		10.24         
13 Pour Miroslav 	74 TJ Klatovy 			10.08         
14 Podzemský Václav 	85 SK Spartak Praha 4 		10.01         
 

    
hod diskem 2kg/Muži/Finále 
1 Uchytil Jiří 		79 TJ Slavoj Pacov 		44.92      11.00 
2 Rešl Filip 		79 SK Spartak Praha 4 		42.43       9.00 
3 Dymák Petr 		61 TJ Slavoj Pacov 		38.99       8.00 
4 Heppner David 	82 Sokol Král.Vinohrady Praha	38.77       7.00 
5 Heres Jan 		80 TJ Slavoj Pacov 		37.49       6.00 
6 Řechka Bedřich 	50 TJ Sušice 			37.47       5.00 
7 Vaněk Pavel 		73 TJ Slavoj Pacov 		35.05       4.00 
8 Zajíc Pavel 		53 TJ Slavoj Pacov 		35.03       3.00 
9 Frič Jaromír 		53 TJ Klatovy 			32.75       2.00 
10 Fryč Jindřich 	69 Sokol Král.Vinohrady Praha 	32.41       1.00 
11 Parma Martin 	82 SK Spartak Praha 4 		32.26         
12 Pilch Lubomír 	85 TJ Slavoj Pacov 		32.16         
13 Jezný Matěj 		80 Atletika Jihlava 		31.70         
14 Podzemský Václav 	85 SK Spartak Praha 4 		29.81         
15 Polívka Milan 	71 SK Spartak Praha 4 		29.21         
16 Tesárek Antonín 	65 Sokol Král.Vinohrady Praha 	26.98         
  Kubík Martin 		68 Sokol Král.Vinohrady Praha 	0         
    

    
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále 
1 Roubal Jaroslav 	49 Sokol Král.Vinohrady Praha 	47.88      11.00 
2 Rešl Filip 		79 SK Spartak Praha 4 		47.53       9.00 
3 Parma Martin 		82 SK Spartak Praha 4 		46.15       8.00 
4 Zajíc Pavel 		53 TJ Slavoj Pacov 		44.13       7.00 
5 Janiuk Petr 		83 SK Spartak Praha 4 		43.76       6.00 
6 Pour Miroslav 	74 TJ Klatovy 			41.90       5.00 
7 Podzemský Václav 	85 SK Spartak Praha 4 		41.76       4.00 
8 Černík Bohumil 	52 Sokol Král.Vinohrady Praha 	40.20       3.00 
9 Vaněk Pavel 		73 TJ Slavoj Pacov 		38.99       2.00 
10 Uchytil Jiří 	79 TJ Slavoj Pacov 		35.38       1.00 
11 Dymák Petr 		61 TJ Slavoj Pacov 		33.81         
12 Heres Jan 		80 TJ Slavoj Pacov 		31.72         
13 Heppner David 	82 Sokol Král.Vinohrady Praha 	31.08         
  Řechka Bedřich 	50 TJ Sušice 			DNP         
MB Webr Václav 		65 SK Spartak Praha 4 		45.76         
    

    
hod oštěpem 800g/Muži/Finále 
1 Palán Miroslav 	87 Atletika Jihlava 		54.37      11.00 
2 Vitovský Radek	81 TJ Slavoj Pacov 		50.33       9.00 
3 Doucha Jiří 		65 TJ Slavoj Pacov 		48.91       8.00 
4 Pilch Lubomír 	85 TJ Slavoj Pacov 		46.26       7.00 
5 Tipka Martin 		85 Sokol České Budějovice	45.14       6.00 
6 Šebesta Jiří 		62 Sokol Král.Vinohrady Praha 	44.65       5.00 
7 Jičínský Josef 	77 SK Aktis Praha 		44.24       4.00 
8 Tesárek Antonín 	65 Sokol Král.Vinohrady Praha 	41.91       3.00 
9 Vaněk Pavel 		73 TJ Slavoj Pacov 		41.47       2.00 
10 Dobrohruška Dalibor 	56 Sokol Král.Vinohrady Praha 	40.54       1.00 
11 Pour Miroslav 	74 TJ Klatovy 			36.59         
12 Šelmát Václav 	77 TJ Klatovy 			35.50         
    
20 km chůze/Muži 
1 Gorner Tomáš 		81 TJ Klatovy 			1:58:09    11.00 
2 Fliegl Miroslav 	54 SK Aktis Praha 		2:08:03     9.00 
3 Bittengl Zdeněk 	61 TJ Klatovy 			2:09:57     8.00 
    

Celkový bodový stav/Muži 
1 VINPR  Sokol Král.Vinohrady Praha 	171.00         
2 JIHLA  Atletika Jihlava 		171.00         
3 SPPR4  SK Spartak Praha 4 		170.00         
4 PACOV  TJ Slavoj Pacov 		126.00         
5 TJKLA  TJ Klatovy 			118.50         
6 AKTPR  SK Aktis Praha 		093.00         
7 SUSIC  TJ Sušice 			090.50         
8 SOKCB  Sokol České Budějovice 	037.00